Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość paniO
Mi koleżanka poleciła iqacai i jestem mega zadowolona do tego ostatni posiłek jem 2-3 godziny przed snem, odżywiam się mądrzej, a waga leci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiszka
Nie wiem jak dla was ale dla mnie sport jest bez sensu, bo to nie dośc że się zmęczysz i spocisz to jeszcze wzmaga Twój apetyt i tak w kółko... no nie wiem może jestem zwyczajnym leniuchem i nie chce mi się tyłka ruszyc. Jednak zaczęłam odchudzanie z nową dietą i tymi tabsami z zieloną kawą iqgreen i szczerze mnie zaskakują, bo waga leci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy moze znaleźć wsród aktywności fizycznych taka która mu odpowiada. Ja chodzę na squasha i wspomagam sie iqacai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diety polecam suplement diety IQacai,ja go stosowałem z lekką dietą i już po kilku tygodniach były widoczne zmiany,schudłem dzięki niemu 8 kg w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wybieracie suplementy to koniecznie patrzcie na skład - bo można sobie zaszkodzić bardziej niż pomóc - slyszeliscie o stearynianie magnezu w ramach dodatków - jak długo przyjmujecie może zakleić wam jelita i całe wchłanianie będziecie mieć obniżone. Poczytajcie sobie moi drodzy http://www.czystesuplementy.pl/ Ja powiem Wam ze dużo się dowiedziałam dzieki tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wiele różnych diet niestety bez powodzenie kilogramy najpierw znikały ale po skończonej diecie przybywało mi dwa razy tyle.W końcu dałam się namówić na kupno Slimunox.Na razie biorę go piąty tydzień i schudłam 6 kg .Mam nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powrót do idealnej wagi zajął niecałe trzy miesiące.Ale kurację z Slimunox dokończyłam bo bałam się efektu jo-jo.Druga sprawa jest taka że wcześniej stosowałam różne diety niestety nigdy nie udało mi sie osiągnąć satysfakcjonujących efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję naturalne preparaty, ostatnio moja ulubiona rzecz to len mielony z propolisem https://www.zdrowosmacznie.pl/pl/p/Len-mielony-z-propolisem-60-kapsulek/307 pomaga w prawidłowej pracy jelit, ułatwia odchudzanie a przed latem to mi się przyda :) W tym sklepie jest też sporo fajnych, naturalnych kosmetyków, przetworów, herbat itd. Są bardzo smaczne, zdrowe słodycze a ja teraz zaczęłam zwracać uwagę na to co jem i jakich kosmetyków używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden suplement nie pomoże, jeżeli nie będziemy przestrzegać diety i zabraknie ćwiczeń. Suplement tylko wspomaga nasz organizm podczas walki z kilogramami. Nie jest to łatwe: ja po nieudanych próbach udałam się w końcu do dietetyka. Rozpisał mi dietę, polecił jakie suplementy można brać. U mnie stanęło na suplemencie firmy humavit, na szczupłą sylwetkę. Dietę utrzymuję, z czego miałam dietę wprowadzaną powoli, co jakiś czas zmiana jadłospisu, coraz bardziej zdrowo. Miało to na celu powolne przyzwyczajenie organizmu, bo jak bym od razu zmieniła dietę z dnia na dzień to byłby efekt jojo..Jednak odchudzanie to styl życia, nie można się odchudzać a potem znów wrócić do starych nawyków żywieniowych. Taka dieta już jest na resztę życia - potem staje się trochę mniej restrykcyjna, można sobie na więcej pozwolić, ale świadomie. I absolutnie nie wolno już potem zwiększać porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten błonnik ma certyfikaty? Sama ostatnio zwracam uwagę na to co kupuję i wybieram jednak produkty eko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z kaplanexu od dwóch tygodni i nie widze żadnych negatywnych następstw. Udało mi się zrzucić już ponad 8 kilogramów w zaledwie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od 2 miesięcy Iqacai i udało mi się schudnąć już 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez 4 miesiące Iqacai i udało mi się zrzucić aż 12 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowaliście już może suplement Iqacai? Osobiście od miesiąca zażywam i muszę przyznać, że udało mi się już schudnąć 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje burn booster i świetnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, po pierwszym miesiącu udało mi się już schudnąć 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Slimunox.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno włączyłam do swojej diety spirulinę, nawet nie wiedziałam, że jest taka zdrowa. Jest bogata w białko, witaminy z z grupy B oraz C, D i E, żelazo przyswaja się z niej lepiej niż z mięsa czy warzyw, hamuje też procesy starzenia. Jak o tym przeczytałam to od razu zamówiłam 3 takie paczki w Swojskiej Piwniczce. Nawet dzieci mogą brać spirulinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ja ostatnio trafiłam na http://fittspray.com. Stosuję od jakiegoś tygodnia, po miedzy posiłkami jak najdzie mnie ochota na podżeranie i rzeczywiście przechodzi. Zastanawiam się czy to placebo, czy na prawdę działa. Stosowała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox jest rewelacyjny. 3 miesiace czassu i waga spadłą o 12 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, a efekt tym bardziej cieszy ze względu na zbliżające się wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garysss
W Cocao (w http://stario.pl jest najlepsza cena teraz na ten suplement) jest spora dawka kofeiny, ale z naturalnych źródeł i co ciekawe nie odczuwam bezsenności, chociaż przyjmuję podwójną dawkę przed treningiem. Dobre rozwiązanie dla endomorfików moim zdaniem, bo z rana bierzesz tabletkę i od razu czujesz rozgrzanie, przyśpieszenie metabolizmu. Wieczorem wyrównuję działanie suplementu tabletkami ziołowymi, minerałami. Kawę radzę odstawić w międzyczasie, bo już za dużo kofeiny wejdzie do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co nie wiem też jak to się dzieje, ale po fitt spray mi apetyt też przechodzi. Prawdę mówiąc nie obchodzi mnie jak to się dzieje, ważne, że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie., W końcu sukces i waga spadłą o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetestowałam już kilka suplementów diety, ale jedynym skutecznym okazał się dla mnie suplement DuoLife na dzień, który zawiera 13 naturalnych składników. Stale bolała mnie głowa i wiecznie byłam zmęczona, już po dwóch tygodniach moje dolegliwości ustały. Na swojej stronie https://duolife.eu/ mają różne rodzaje suplementów, jeżeli masz jakiekolwiek dolegliwości polecam Ci koniecznie tam zajrzeć, a w razie jakichkolwiek pytań możesz napisać do mnie: mag226@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób uprawiających sport polecam https://gieldasuplementow.pl/ , wszystkie podstawowe suplementy typu białko i węglowodany kupicie w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po trzymiesięcznym zastosowaniu Foreverslimu schudłam 12 kilo.Może to nie jest jakaś oszałamiająca waga.Ale w każdym razie nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×