Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim.Schudłam 14kg, a wcześniej praktycznie wszelkie próby pozbycia sie nadwago kończyły się niepowodzeniem... bo ciężko było mi uznać wcześniej za sukces spadek wagi o 2 czy 3kg, gdzie po dwóch miesiącach waga wracała do swojego poprzedniego stanu, nie rzadko z naddatkiem... Teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaa887
Ja używałam tego spalacza: https://bodyempire.pl/sklep/suplementy/spalacz-tluszczu/ Efekty które zauważyłam: - zupełny brak chęci na słodycze (a wcześniej mogłam je jeść i jeść) - mam dużo więcej energii - treningi są bardziej efektywne - czuję motywację bo wiem ze jak wydałam na to pieniądze to musi działac :P - lepiej sypiam - nie czuję zmęczenia - poprawił mi się stan skóry i włosów - w ogóle nie mam bólów brzucha - przyspiesza przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą, sama początkowo nie wierzyłam w to, ze mi uda się pozbyć nadwagi. W końcu próbowałam już tyle razy. No i w czym niby ten Slimunox ma być lepszy w porównaniu do środków jakie stosowałam wcześniej. A jednak, jakaś różnica być musi. Bo tym razem batalia z nadwaga zakończyła się sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox - rewelacyjny suplement, dzięki któremu udało mi się schudnąć aż 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosowałam przez 4 miesiące i rzeczywiście działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczęłam walczyć z niechcianymi kilogramami.Zaopatrzyłam się w Foreverslim,i do dzieła.Dla mnie najtrudniejsze będzie zmiana diety,będzie mi ciężko zrezygnować z rzeczy które bardzo lubię.Alę muszę spróbować zawalczyć o lepszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta167
Jeżeli chcecie wspomóc odchudzanie naturalnymi suplementami diety, polecam jak najbardziej Arican Mango. Sama stosuje już od dłuższego czasu a efekty są mega :D podrzucam link, mozecie sobie przeczytac tutaj o zastosowaniu itp : https://www.skoknawage.pl/african-mango/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Foreverslim to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Foreverslimem i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję sobie od niedawna błonnik witalny, bakalie na przegryzkę (max garść dziennie) i nasiona chia do koktajli. Wszystko w Swojskiej Piwniczce, bo mają tam program lojalnościowy. Zbieram punkty i wymieniam na zniżki. Akurat mi się przydadzą, bo bardzo posmakowały mi ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać. W końcu nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź BeFit od SDK i Tiner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mowa o super efekcie to ja takowy doświadczyłam stosując tabletki na odchudzanie Slimunox 3 miesiące stosowania jej do tego oczywiście dieta i ćwiczenia a na wadze 11 kilogramów mniej. Moim zdaniem takie efekt to naprawdę dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam producenta vital progres, stosuję od nich african mango i po pierwszym miesiącu schudłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zamawiał suplementy ze Swojskiej Piwniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia8989
Cześć. Czy ktoś z was zamawiał suplementy z tej strony zdrowie-z-natura.pl ? Orjentuje się ktoś jaki jest czas dostawy w tym sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam wielu preparatów i najlepiej wypada tiner. inne też działały lepiej i gorzej ale tiner wypadł najlepiej. Najfajniesze w nim jest to że daje dużo energii do działania co znacznie wspomaga proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześnie nie pomyślałabym że schudnąć uda mi się właśnie dzięki Foreverslimowi.Ale zaryzykowałam i to ryzyko się opłaciło.Nie musiałam wcale długo czekać na to aby moja waga w końcu wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tutaj wcześniej pisały, że ze Swojskiej zamawiają jagody acai, spirulinę, młody jęczmień. I robią zakupy zbiorowe, bo wtedy naliczają sobie punkty za zakupy, później mają zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mango to tylko African mango +chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylko z chromem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×