Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość MamaMuminka27
ania_ma jestem z Łodzi. Tzn. mieszkam w Łodzi od 8 lat :) W Salve byłam jednorazowo i awaryjnie. Mam abonament w enelmedzie i tam chodzę do lekarza. Póki co jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawie tak jak ja, mieszkam od 2004r., czyli 9 lat. Czyli wiadomo co Nas przywlokło do Łodzi- studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMuminka27--napisalas że jesteś z łódzkiego i stąd moje pytanie o miasto jeśli chodzi o poród to Madurowicz lub ICZMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Przywlokły mnie studia a zatrzymał mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi oj babiniec babiniec i bardzo bym chciała, żeby jeszcze jedna baba do naszego drona dołączyła;-) x Odliczam godziny do wizyty. Ja generalnie chodze do swojego lekarza na NFZ, ale, że jest na urlopie ide prywatnie. Koszt 150 zł- masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksa
witam was wszystkie jestem po wizycie u lekarza i troche sie zalamalam......powiedzial ze wydaje mu sie ze ciaza podumiera cos ze odkleja sie od macicy kazal mi przyjsc za dwa tyg o ile nie wystapi krwawienie:(jak myslicie isc do innego gina czy poprostu nie brac do glowy i czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Mama Aleksa, to było Twoje pierwsze USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie samo się wyjaśniło dzisiaj w pracy, miałam nie mówić jeszcze ale tak wyszło, że musiałam powiedzieć i jak pani dyrektor się dowiedziała to mnie skrzyczała, że po co ja przyjeżdżam do pracy i, że mam brać zwolnienie i leżeć do porodu:) a ja jej mówię, że dopiero się dowiedziałam w tamtym tyg i, że nawet u lekarza nie byłam jeszcze:) ale jutro już idę na pierwszą wizytę, niestety nie do mojego lekarza bo na urlopie:/ ale już nie mogę wytrzymać tej niepewności czy wszystko ok. Chociaż pewnie i tak nic tam się nie zobaczy w 5 tyg. A wy w którym tygodniu byłyście na pierwszej? Była któraś z was tak wcześnie? Trzymajcie jutro za mnie kciuki, żeby było wszystko dobrze... Jeju tak się boję... Dziewczyny, a w ciąży można pić zieloną herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama aleksa- ja na Twoim miejscu poszłabym jeszcze do innego bo może ten coś źle zobaczył, a przez dwa tygodnie będziesz się stresować bardzo a to może zaszkodzić, a w którym tyg jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aleksa ja tez bym pędziła do innego lekarza. x Ja miałam wizyte na 18:45 zadzwonili abym przyszła na 15:15- w sumie lepiej mniej godzin na oczekiwanie:-) x Lili to masz świętną Panią Dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana- wiesz wydaje mi się że to dlatego, że ona też kiedyś poroniła 2 razy i jest bardzo wyrozumiała i rozumie co to strach o dziecko. I ogólnie jest taka ludzka jak pierwszą ciążę poroniłam to naprawdę dużo mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilik88 mozna pic zielona ale w nie za duzych ilosciach bo czytalam ze oslabia wchlanianie kwasu foliowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Mama aleksa a ty sama zauwazylas cos niepokojacego? dostalas luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMuminka27- u mnie to samo, poszłam na studia i znalazłam męża ;-) Agusia5_ jeśli chodzi o Fabiana to jak dla mnie niekoniecznie.Z pawianem mi się kojarzy.... mama Aleksa- a może zapisz się gdzieś w miarę pilnie na wizytę i zobacz co powie drugi lekarz? bo 2 tygodnie czekać to będzie jakaś makabra...A może ten drugi gin Cię uspokoi i nie trzeba się będzie zadręczać...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Mi też Fabian kojarzy się z pawianem :P Ale jeśli Tobie się podoba to imię to czemu nie ? MamaAleksa ja na Twoim miejscu bym nie czekała tych 2 tygodni tylko od razu szukałabym innego lekarza. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Fabian to sie bardziej podoba mojemu mezowi niz mi. Mam nadzieje,ze bedzie zdowa i sliczna dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona a ile mierzy twoje dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja jestem dokladnie w 8 tyg i 3 dniu i moj mierzy 1.82 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale malusi ;-) a mnie coś rozkłada dziewczyny...żebym tylko jakiegoś grypska nie załapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
1.82 cm. Pomylilam sie :-) Dostalam skierowanie na badania prenatalne w 12 tygodniu ciazy. Troche sie boje. A Wy dziewczyny bedziecie robily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama aleksa- pewnie że idz do innego lekarza, czasami oni sami mówią co chcą a ich wyniki się różnią(znam to z autopsji) lilik88--ja byłam w 5 tc, a na karcie napisał mi 4/5 tc i widziałam pęcherzyk 10 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dopiszę sie w końcu;-) Pseudonim-------------wiek--------urodziny----t. p.-------------------miejscowość MamusiaMuminka27--27 lat-------- ---------02.04.2014(???)--- gosia8905---------------24 lata-------- --------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat--------- --------03.04.2014-----------Niemcy walabia-------------------29 lat -------- ---------04.04.2014--- Agusia5_----------------31 lat---------- --------04.04.2014-----------Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- ---------04.04.2014----------Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------- ---------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat---------- --------05.04.2014--- ania_ma-----------------28 lat--------- ---------06.04.2014----------Łódź Kikula84-----------------29 lat---------- ---------06.04.2014(?)--- niulekx_----------------22 lat---------- --------07.04.2014---------- papssi85 ----------------28 lat --------- --------07.04.2014-----------Łódź anna_11-----------------26 lat---------- --------07.04.2014-----------Anglia Ana Lena ---------------30 lat---------- --------10.04.2014------------Warszawa zakrecona_filipinka---22 lata-------28.03---------16.04.2014(?)--Mazowsze twoja_s--------------------29 lat--------- --------18.04.2014--- motylekGość---------29 lat-------- 24.01------14.04.2014---łódzkie Miluśśśś - ---------------23 lata------- ---------22.04.2014--- lilik88----------------------25 lat-------- ----------24.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×