Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość niulekx
fiona_88------------------25 lat------15.06.2013------24.03.2014------Katowice Mirabell83---------------30 lat--------21.06,2013------28.03.2014----Kielce Gosia8905------------24lata--------27.06.2013--------01.0 4.2013----- MamaMuminka27----27 lat-------- 23.06.2013------02.04.2014----Łódź myszula12--------------27 lat-------25.06.2013 ------02.04.2014----Ruda Śl. Domella------------------30 lat------- 27.06.2013------03.04.2014---Niemcy walabia-------------------29 lat -------23.06.2013------04.04.2014---Warszawa Agusia5_----------------31 lat-------- 23.06.2013------04.04.2014---Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat--------27.06.2013-------04.04.2014--Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------27.06.2013-------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat----------29.06.2013------05.04.2014---łódzkie niulekx-------------------22 lata--------29.06.2013-------05.04.2014----Pomorskie ania_ma-----------------28 lat--------- 30.06.2013------06.04.2014---Łódź Kikula84-----------------29 lat----------01.07.2013------06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat ---------01.07.2013------07.04.2014---Łódź anna_11-----------------26 lat----------05.07.2013-------07.04.2014---Anglia Olka80--------------------31 lat --------29.06.2012--------9.04.2013----podlaskie Ana Lena ---------------30 lat----------02.07.2013-------10.04.2014--Warszawa SzklanyKlosz----------29 lat----------04.07.2013-------10.042014-----Mazury AguniaGR----------------29 lat----------06.07.2013------13.04.2014---Częstochowa tOśka_przyszła_mama--28lat------07.07.2013-------13.04. 2014--- Marion_Silver-------23 lata---------8.07.2013--------14.04.2014----Warszawa/Łuków motylekGość-------------29 lat-------- 07.07.2013------14.04.2014---Bełchatów Mamta-----------(prawie)20lat-------------08.07.13------- -----------------15.04.14 Mama Aleksia.....23lat----------.9.07.13-------------------16.04. 2014----Mazury zakrecona_filipinka---22 lata-------10.07.2013------18.04.2014---Mazowieckie twoja_s--------------------29 lat---------11.07.2013------18.04.2014--Katowice Marteczka88------------25 lat---------13.07.2013--------20.04.2014-----Mazury Neli8---------------25lat------------14-07-2013---------- -20-04.20 14-- BeniaSZ-----------------30 lat-----------17.07.2013-----23.04.2014 woj.śląskie wiii -------------------------- 30 lat ---- 17.07.2013 -------23.07.201----Radom mamaFilipinka----------26lat----------18.07.13----------2 4.04 .14---Mazowieckie lilik88-----------------------25 lat-------- 18.07.2013------24.04.2014-Biała Podl. lala29-----------------------28 lat-----------19.07.2013-----26.04.14 – Małopolska kosmosik------------------31 lat-----------20.07.2013-----26.04.14---Niemcy lzuza ---------------------27 lat ----------22.07.13-----------28.04.14---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej zmieniłam swoją datę porodu bo lekarz podał mi dokładną ostatnio;-) my też dziś grzybki mamy ale mnie zapach nie przekonuję coś kiedyś pycha a teraz masakra...I tak z różnymi rzeczami które uwielbiałam Papssi udanego wyjazdu Witam nowe dziewczyny ale nas już dużo;-) ja wczoraj przed południem zrobiłam wielki gar zupy pomidorowej i zjadłąm prawie całą sama dziś od rana na śniadanie ją juz wcinałam;-) jutro biorę się za czytanie książki;-) Was też tak męczy spanie?ja rano wcześnie się budzę ale szybko w ciągu dnia mnie męczy spanie a wieczorem to szybko zasypiam jak kamień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych grzybów na świeżo nie jadłam ale poszukałam z ciekawości i rzeczywiście są niewskazane bo kumulują w sobie jakieś toksyny A nie wiecie czy pieczarki można? bo już sobie przygotowałam na jutro bo zapiekanki za mną chodzą ---- ze spaniem u mnie podobnie, popołudniu codziennie leżę, często zasypiam, zwykle wstaje bardzo wcześnie, dzisiaj był jakiś wyjątek :) ---- z innej beczki, od wczoraj mnie boli szczęka, nie ząb ani nic tylko szczęka, normalnie teraz spuchłam z lewej strony i tak mnie jakby ciągnie jak ruszam Nie planuje nic brać bo ból nie przeszkadza ale jutro się może wybiorę do apteki po coś do płukania albo coś bo ta opuchlizna mnie niepokoi :( Miała któraś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co do bólu szczęki to miałam coś takiego niedawno ale to jeszcze przed ciążą. Mi pomogło płukanie szałwią... Pojawiło się pytanie odnośnie podstawy do wyliczania chorobowego. Powiedzcie mi jak wygląda wyliczanie wysokości chorobowego w przypadku osoby która do niedawna była bezrobotna a przeszło miesiąc temu podjęła pracę... Co do jedzenia... Niby już nie mam mdłości na dniu, ale jak rano się budze to jestem przeraźliwie głodna że aż mi niedobrze. Ponadto na nic nie mam ochoty, nic mi nie smakuje. Kiedyś jadłam sporo bułek słodkich a teraz to przechodzę obok nich obojętnie. Odrzuciło mnie od przetworów z pomidorów-ketchup, koncentrat pomidorowy, sałatki z pomidorami, nawet jak patrzę na zupę pomidorowa to kiszki odwracają się na drugą stronę. Nie smakuje mi też papryka konserwowa która uwielbiam. Za to jak patrzę na słoiki z ogórkami to aż ślinka mi cieknie. Ogórkowa:) mniam. Ostatnio zrobiłam szczawiową, ale to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pytałam mojej księgowej ponieważ od 8 miesięcy pracuje w drugiej firmie i ona mi powiedziała ze do L4 biorą podstawy z ostatniego roku, jeśli nie ma pełnego roku to liczą tak: podstawa podzielona na 12 miesięcy razy ilość miesięcy składkowych Nie wiem dokładnie i nie chce wprowadzać zamętu bo jest tu u Nas kadrowa wiec Ci napisze dokładnie i napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada na gorąco - ja kiedyś miałam ból szczęki , okazało się że ból był spowodowany infekcją gardła czasem też problem z zatokami może powodować ból szczęki. Ja jutro mam zamiar zrobić gołąbki z sosem pomidorowym albo placki ziemniaczane z warzywnym gulaszem - jeszcze zobaczę na co bardziej przyjdzie mi ochota ;) Ja ze spaniem mam tak ,że w ciągu dnia podsypiam ale są to krótkie drzemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrecona_filipinka: Ja mam dokładnie tak samo. Niem odczuwam mdłości, ale rano budzę się okropnie głodna, a na nic nie mam ochoty. Odrzuca mnie zupełnie od mięsa, pomidorów, papryki i od wszystkich duszonych warzyw. Ogórki kiszone też mi przez usta nie chcą przejść. A już najbardziej męczy mnie picie soku z buraków bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksia
witajcie tak piszecie o grzybkach mniam kureczek bym zjadla heheh:Pmam nadzieje ze juz niedlugo moje zle samopoczucie sie skonczy i wyjde wkoncu z lozka:)czuje ze moje dziecko cierpi przez to ze nie mam sily sie pobawic z nim :(dzwigac tez nie moge bo ostatnio plamilam ale to napewno przez to nie panikowalam bo zdarzylo sie to tylko raz ...mam pytanie do was ...myslicie ze powinnam zrobic te badania wykluczajace jakies niedorozwoje itp jezeli bralam tabletki rozne ktore sa zakazane w ciazy lekarz pytal mnie z 5 razy ale nie wiedzialam :(i do tego anty?troche sie nie pokoje ze to moglo zaszkodzic dziecku a na zwyklym usg chyba lekarz tego nie zauwazy?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Co tu taka cisza panuje? Gdzie jesteście mamuśki? Piszcie więcej co by papssi miała co czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chodzicie na jakieś ćwiczenia? Ja bardzo bym chciała, ale nie wiem co mogę. U mnie w mieście są ćwiczenia jogi dla kobiet w ciąży, ale tylko w środy, a wtedy akurat mam basen ;-( Podpowiedzcie co można ćwiczyć będąc w ciąży? Aha! W zakopanem na weekend pogoda zrobiła się piękna, a w niedzielę to było wręcz gorąco. Wszystkim zakochanym w górach polecam taki wypad choć na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) U mnie poranek kiepski , samopoczucie fatalne :( mdłości + wymioty :( odebrałam wyniki z laboratorium , dziś z lekarzem je skonsultuje , mam nadzieje że wszystko dobrze ;) Poza tym nie mam ochoty na nic spać mi się chce i nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej;-) ja dziś juz lepiej mam wymioty rano i mdłości ale bardzo delikatne;-) i wymioty też nie każdego dnia;-) A dziewczyny mam pytanko chcecie wózek kupić przed samym porodem jakoś czy juz jak urodzicie?bo u mnie jak rodzice się dowiedzieli że chce kupić krótko przed porodem to sie oburzyli bo się kupuje po urodzeniu i takie tam. a ja uważam ze lepiej chyba przed bo po porodzie nie wiadomo jak bedę długo dochodzić do siebie i wolę być spokojna że mam i jak tylko dobrze bedę się czuć i będę mogła wyjść na spacer to pakujemy się i idziemy;-) nie wiem może ja mam złe zdanie na ten temat ale tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
ja wiem że dużo czasu jeszcze ale normalnie wkurzyło mnie to ze ktoś za mnie decyduję tak samo nie podoba się mojej mamie jaki wózek wybrałam i chce kupić taki jak jej się podoba bo jak zaczęla rozmowę na temat wózka to powiedzieli że kupią oni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
a tak z innej beczki to co robicie dziś na obiad bo ja szukam jakiegoś dobrego przepisu na obiad bo nie mam kompletnie pomysłu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj ryba, ale tylko dlatego, że powinnam, bo ochoty za wielkiej nie mam. Natomiast co do wózka to jeszcze się nie zastanawialiśmy. Chociaż muszę przyznać, że nie mogę się już doczekać, aż wybierzemy się na zakupy dla dziecka. No ale to dopiero za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
a chcesz kupić przed urodzeniem czy też wolisz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzklanyKlosz
My raczej kupimy przed porodem. Nie wiem, jak to będzie potem, czy będę miała siłę latać za wózkiem, jak w domu będzie małe niemowlę i jak będę się czuć. A tak, to jak mówisz, jak dobrze wszystko będzie, pakujemy się od razu w wózek i jedziemy:). Kupię wózek jaki mi się spodoba, bo i tak będę z nim najwięcej chodzić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mama Aleksia - ja osobiście będę robiła wszelakie badania ale u mnie inne względy wchodzą w grę Nie wiem jeszcze co z inwazyjnymi badaniami ale zobaczę co lekarz powie Na tą chwile nie patrze w przyszłość tylko żyje dniem dzisiejszym wg wskazań lekarza :) ----- Agunia GR na ćwiczenia z chęcią, tez sie muszę rozejrzeć ale za chwile jak się okaże ze wszystko jest ok i mogę wogule cokolwiek robić ja w środę wróciłam z gór z urlopu, było bardzo miło. Ze Śląska daleko nie ma wiec czasem sobie robimy wypady chociaż na 1 dzień :) ------- Ja o sprawach tak odległych jak kupno wózka wcale jeszcze nie myślę. Trwam w takim zawieszeniu normalnie. Ostatnie 2 tygodnie były do zniesienia bo M był i na urlopie byliśmy ale od dzisiaj on do pracy a ja sama w domu siedzę na L4 i czekam i czekam. Wolałabym kupić przed samym rozwiązaniem :) ----- Na obiad wczorajsza pomidorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia-zrób gołąbki to mi podeslesz ze dwa :p. Mój dzisiaj ugotował zupę grzybowa. Niulex-ja kupiłam wózek ponad miesiąc przed terminem porodu i nie żałuję bo później sie pokomplikowalo i leżałam w szpitalu a jak wyszłam to musiałam sie oszczędzać więc wózek był kupiony w sama porę. Co innego jeśli planujecie kupno przez internet ale i tak bym kupiła przed porodem. Jeśli rodzice chcą kupić wózek to powiedz że najwyżej mogą zasponsorować ale wybór wózka należy do was. Jeśli mogę doradzić to patrzcie na wagę wózka bo niektóre są strasznie ciężkie,mi sie udało kupić stosunkowo lekki. Mamo alexa-to zależy o jakie wady chodzi,niektóre może i w usg można zobaczyć ale są i takie że trzeba wykonywać specjalne badania. Bądź dobrej myśli, tabletki anty nie powinny zaszkodzić. Do dziewczyn które były niedawno w górach- planowaliśmy wybrać sie do Zakopanego w podróż poslubna ale po plamieniu z ciężkim sercem zrezygnowałam z tych planów. Wy chodziłyscie po górach, typu Morskie Oko czy Giewont czy tylko po Zakopanym spacerowałyscie? Bo mi sie marzy wyjazd ale boję sie o ciążę. Jutro mam wizytę i jak nie zapomnę to sie zapytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogłam tylko spacerowac, zadnych forsownych wycieczek i wspinania, poza tym dużo odpoczywać i leżeć w miarę możliwości Nawet w aucie miałam być w pozycji pół-leżącej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Witam w ten kolejny ponury u mnie dzionek. Czuję się o niebo lepiej gdy już nie ma wymiotów i mdłości są dosłownie minimalne i przejściowe. Niestety znów dopadło mnie zapalenie cewki moczowej i pozostaje mi tylko Urinal i męczyć się do następnej wizyty. W tym roku nie byłam na żadnym urlopie. Mieliśmy jechać nad morze, ale za 2 tygodnie będę mieszkać 300 metrów od morza, więc mi się nawet znudzi ;) co do wózka to ja też będę chciała kupić przed porodem, bo potem nie wiem czy będzie czas i jakie samopoczucie, a nie chciałabym pozostawić tego na głowie męża he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli - gołąbki prawie gotowe , aż mi ślinka już cieknie .....masz załatwione zaraz ci wysyłam dwa lub trzy ;) Wózek - ja na pewno kupię przed rozwiązaniem , wolę mieć już wszystko dopięte na ostatnią chwile , nie wiadomo jak się będę czuć po porodzie i czy będę mieć w sobie tyle siły żeby za wózkiem potem gonić. Przy pierwszym synku kupno wózka wypadło miesiąc przed urodzeniem dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksia
dzieki:)mowicie o wozkach pamietam ze mi tak odbilo z radosci ze juz w polowie ciazy stal wozeczek i lózeczko:Pja kupilam bardzo lekki aluminiowy poniewaz miieszkam na 4 pietrze nosilam go przez miesiac na gore a teraz stoi na klatce bo sily bym nie miala heheh:Pteraz bd musiala kupic podwojny ale juz wylukalam calkiem fajny na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 Ja nie chodziłam po górach, bo bałam się, że to będzie zbyt forsowne, tym bardziej, że jestem na L4 i mam na siebie uważać. Włóczyliśmy się tylko po Zakopanem i wjechaliśmy na Gubałówkę wyciągiem. -------------------------- Bardzo podoba mi się pomysł z kupnem wózka przez internet. Pewnie wyjdzie dużo taniej, a przy maleństwie i tak będzie dużo wydatków. Nawet się ostatnio zastanawiałam ile może kosztować kompleksowa wyprawka dla dziecka. ------------------------- A jak tam Wasze brzuszki w tym tygodniu? Bo u mnie płasko ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiele słyszałam, że przed porodem nie powinnam nic kupować bo to może zapeszyć ale nie dostosowałam się i zaczęłam kompletować wyprawkę tak około połowy ciąży;) Wózek i łóżeczko zostawione były na koniec ze względu na to, by nie zajmowały wcześniej za wiele miejsca w domu. Kupowałam właśnie przez internet. A co do ceny wyprawki to my przy córci trochę wydaliśmy. Ale teraz jak tak myślę, to do kupienia oprócz kosmetyków i ewentualnie kilku nowych ciuszków mam niewiele;) Mamo Alexa jak możesz to pokaż jaki podwójny wypatrzyłaś. Ja się właśnie zastanawiam, czy podwójny czy dostawkę do tego co mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
a jakie macie mniej więcej na oku wózki może podacie linki?mi się podoba coś w stylu grander alu tutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Hej dziewczyny U mbiectez dzisiaj golabki. Mamusia mi ugotowala, pychota:-) Co do wyprawki itp to ja bede miala wszystko przed porodem tak jak przy pierwszym dziecku. Po co mam pozniej na g***t kuoowac rzeczy. Po porodzie nie bede miala raczej czasu na zqkuoy dla niemowlaka. Ja teraz nie mam pojecia jakie sa wozki. Moja kolezanka mial taki swietny wozek 3 w 1. Leciutki stelaz i do tego doczepiana gondola, fotelik i spacerowka. Taki sobie chyba sprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksia
Olka 80 wpisz sobie na allegro Wózek dla dwojga Kolcraft Duo z adapterem - NOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ja też chciałabym mały wygodny i lekki wózek, żeby go móc samemu wnieść do domu. Ponadto chciałabym też 3 w 1 i nawet fajny widziałam w sklepie, ale droższy dwukrotnie niż na allegro. Więc pomyślę i zamówię raczej przez internet większość. Chociaż zastanawiam się, bo siostra rodzi w lutym i jak byśmy kupowały w duecie byłoby taniej. Z tym, że u mnie czekałoby to miesiąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×