Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gosia8905
Mamta mnie też pobolewa czasem jajnik raz prawy raz lewy, ale częściej "ciągnie" mnie w pachwinach. To jest normalne. W końcu wszystko się rozciąga. Ja na te bóle regularnie biorę nospę 3x1tabl. Kosmosik ja na razie przytyłam tylko 100 gram, a jestem prawie w 12 tyg. ;) Biorę jedynie folik jako witaminę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja straciłam na wadze. Mieszczę się w spodnie, w które nie mogłam wejść od 2 lat a trzymałam je tylko dlatego, że ``może jeszcze kiedyś się uda``.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKIELCE
Witaj :) chyba za wcześnie na przytycie;) ja np nie mam apetytu i wszystko mnie brzydzi, więc wątpię że utyłam;) zrobiłam komplett badań prywatnie, 222zl ;) ale wyniki za chwile i wszystko ok. w czwartek kolejne usg, mam nadzieje ze juz duuuzo zobacze;) ps. kazdy mowi,ze bedzie chlopiec- podobno kwitne z dnia na dzien:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę na wadze + 20 dag., ale mam dwa razy taki biust jak do tej pory...W spodniach chodzę tych samych i ciasno mi nie jest ;-) Liczę na to że przytyję max 10 kg i ani grama więcej.... mnie też mówią że raczej chłopiec ale ja bym wolała tym razem dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
ja jeszcze nie przytylam badania robie w poneidzialek na to i reszte boli mnie zoladek i nie wiem czy to z nerwow czy od jablek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Motylek a może dopadł Cię kulkodniowy ból żołądka jak wcześniej mnie i papssi bodajże, ale Ci tego nie życzę ;) N apoczątku często się chudnie albo wogóle nie przybiera na wadze. Ja niby tlyko 100 gram, ale w spodniach się nie zapnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Mnie jajniki na poczatku tez pobolewaly. Raz jeden raz drugi, ale po pewnym czasie przeszlo. Ja nie przytylam, zeschlam sie jeszcze bardziej niz przed ciaza. Zauwazylam tylko ze moj zawsze wychudzony brzuch jakos tak sie dziwnie "wywala" Wiem ze dzidzia chowa sie jeszcze za wzgorkiem lonowym, tak mi powiedzial doktor we wtorek i tam niziutko robil usg. Moj brzuch robi sie dziwnie wydety jak i dziecka z etiopii. Sory za porownanie, ale ja wysuszona jestem i tak wlasnie wygladam plus cycki do tego podskoczyly i to sporo. Smieszny widok :-) Jesli chodzi o to ze chlopiec nie zabiera urody a dziewczynka tak to ja w to nie wierze. Ja z moim synem wygladalam doslownie brzydko :-) Zabral mi pigment z brwi rzes i w ogole bylam malo urodziwa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 gram to moim zdaniem nie powinno sie brac pod uwage jako przytycie:) co innego kilgram mnie chyba chwilowo boli z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Strasznie dużo Was tu ale mam nadzieję, że mogę się przyłączyć, Jestem w 9 tygodniu ciąży i przeżyłam juz sporo nerwów. Ostatnio robiłam wyniki na wszystko co możliwe toxo hiv kiła glukoza wszystko wyszło ok. Miałam mieć zrobioną grupę krwi i przeciwciał i babka do mnie że wykryto przeciwciała i mam jeszcze raz zrobić to badanie i zapłacić sobie, nawet nie dali mi kartki z grupą krwi. Dzisiaj w szpitalu byłam powtórzyć badania i wszytsko jest ok z mężeme mamy ) RH+. Nerwów mnie to kosztowało niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w niedzielę wyjeżdżam na długo wyczekiwany urlop. Wracam do domu 25.09 więc moja aktywność się wtedy zwiększy. Tymczasem żegnam Was Kochane ;-) Będę na pewno Was czytać i w miarę możliwości pisać ale pewnie ciut mniej. BUZIAKI DLA WAS I WASZYCH GROSZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Gościu witamy ;) co do wyników na grupę krwi nie masz się co martwić. Ja z mężem mamy różną (ja RH-, mąż Rh+). Tak więc będę częściej robić wyniki i jak coś po porodzie podadzą mi jakiś lek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Papssi będziemy tęsknić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ja schudłam ale nie dziwi mnie to wcale, na nic nie mam ochoty i generalnie uboga ta moja dieta:( Dlatego biorę Femibion. Lekarz przełożony na czwartek, wtedy zapytam czy nadal je brać czy przerzucić się na sam kwas foliowy. Z córcią brałam całą ciążę Femibion ale teraz słyszałam, że odchodzi się od tego bo to niby "napędza" wagę ale ile w tym prawdy nie wiem, podpytam to będę mądrzejsza;) W pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze schudłam 6 kg. Potem nadgoniłam to + 7 kg więc nie było tak źle. Od razu po porodzie waga spadła, a że dodatkowo miałam chyba baby bluesa i mega problemy z karmieniem więc nieustanny stres i w konsekwencji przez pewien czas ważyłam dużo mniej niż przed ciążą. Ale w końcu wszystko się unormowało i waga - ku mojemu niezadowoleniu - też:( Papssi udanego urlopu życzę... pięknej pogody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Papssi ale Ci zazdroszcze. Chcialabym gdzies wybyc polezec i nic nie robic. Nie sprzatac prasowac i nie mysleco zrobic na obiad. Wypoczywaj, bo za kilka miesiecy zacznie nam sie MEXYK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamta-jajnik czujesz cały czas czy są przerwy? Dla świętego spokoju możesz zadzwonić do gina i chociaż będziesz spokojniejsza bo do wizyty jeszcze trochę czasu pozostało Gosia-dasz radę z malenstwem,nie ma innej opcji :) ja zostałam z synkiem gdy miał 3miesiące i pół roku sama z dzieckiem musiałam być. Wiadomo miałam chwile załamania ale każdego ranka trzeba było wstać,głowa do góry i robić swoje. Mąż pracuje za granicą i tylko pół roku jesteśmy razem. W tej ciąży tez będę sama ale przy synku nie ma mowy o nudzie. Motylku- ciekawe czego takie fałszywe wyniki wychodzą,skąd sie to bierze. Ja jeszcze nawet morfologi nie miałam w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do życia po porodzie to w pierwszej ciąży też myślałam, że jak wrócimy do domu to będę musiała na żęsach chodzić bo będzie tak trudno a okazało się, że byłam w błędzie:) zastanawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci no ale ktoś kiedyś powiedział że życie nie daje nam ciężarów których nie jesteśmy w stanie udźwignąć i tą myślą się pocieszam do do fałszywie dodatnich wyników to nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło i też jestem ciekawa skąd to się bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam, ze nie odpisuje na wasze posty. Martwie sie i nie wiem co robic mam cisnienie 151/101! u poloznej mialam podwyzszone 130/80 ale to teraz...co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona ja sie nie znam na cisnieniu, ale Twoje chyba troche wysokie. Ja mam z kolei niskie. Jak wstaje rano mam 80/60 Bojowe :-) Ale od zawsze mam niskie. Chociaz wlasnie sie poklucil z moim facetem az sie poryczalam to oewnie mi skuteczbie podniosl. W tej chwili to go nienawidze. On nie potrafi rozmawiac i jak jest jakis probkem to ucieka. Wlasnie zaczelam jakis temat a ten do mnie ze jak micos nie pasuje to on wyjdzie i wroci w niedziele bo nie bede mu weekendu psula. I jeszcze do mnie ze mam za duzo wolnego czasu ibo nic calymi dniami nie robie to sobie wymyslam. Czasami to mi brakuje sil. Z checia bym sie spakowala i poszla do rodzicow tylko szkoda mi mojego synka bo tu sie przyzwyczail i nie chce mu w glowce mieszac :-( Przepraszam ze zasmiecam topik swoja telenowela ale czasami musze sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Mamta, mi na USG lekarz powiedział,że może mnie boleć jeszcze jakiś czas jajnik z którego było jajeczkowanie. Powiedział, że po prostu będę go czuła, więc myślę,że możesz być spokojna. Fiona, 150 to jeszcze nie ma wielkiej tragedii, ale jeśli będzie się dłużej utrzymywać to zgłoś lekarzowi. Może to chwilowe? MUSZE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI MOJĄ RADOŚCIĄ!!!!! Dziś poczułam dzieciątko:) I dam sobie głowę uciąć, że to nie jelita!!!!!!!! To było uczucie niepodobne do żadnych, które wcześniej znałam. Tak, jakby ktoś mi wewnątrz wypuszczał bąbelki w wodzie. Dopiero zaczynam 13 tydzień, wiem, że to może być wcześnie, ale cóż. Co czułam, to czułam:) Wszystkim Wam tego życzę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Walabia chyba to niemozliwe jest. Jeszcze dzidzia jest taka malutka ze jej nie czuc :-) Tez mam czasami takie ruchy jelit, doslownie jakby mi cos jezdzilo w brzuchu ale wiem ze dzidzia jest jeszcze schowana za wzgorkiem lonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Moja waga póki co stoi w miejscu, ale to dopiero 9 t.6d. Urosły mi jedynie piersi, co niezmiernie mnie cieszy, a mojego męża doprowadza wręcz do ekstazy ;-).Właśnie byłam dzisiaj w galerii żeby kupć nowy stanik, ale w sklepie zgłupiałam, bo nie wiem czy w ciąży można mieć taki z fiszbinami. No nic, muszę o tym poczytać w necie i ponownie wybiorę się na zakupy. Wypad jednak okazał się bardzo udany, bo zjadłam pyszną rurkę z bitą śmietaną ;-) Co do witamin to łykam Femibion i zupełnie nie zgodzę się z tym, że wpływa na wagę, bo przyjmowałam go również zanim zaszłam w ciążę (czyli całe 1,5 roku), a waga mi stała w miejscu. Walabia: moim zdaniem to prawdopodobne że poczułaś już ruchy dziecka, podobno można je już na tym etapie odczuwać jako delikatne łaskotanie. Serdecznie gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguniaGR
To mój post powyżej. Zapomniała się wpisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
wiedziałam, że będą protesty, że to niemożliwe:) Ale ja znam ruchy jelit, jest ich całe mnóstwo rodzajów, ale NIE TAKIE!!!! :) Takie uczucie NIGDY mi się nie zdarzyło i... ehh, co ja będę Was przekonywać:) Z tą wagą przy braniu witamin to podobno chodzi o to, że dzieci rodzą się po nich większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jeszcze ja! Pomocy, pomóżcie bo się nakręciłam jak głupek... Mój M odebrał wyniki częściowe krwi i tak coś mnie nie pokoi jeśli chodzi o różyczkę ... wyszło tak: Rubella IgG 75,08 Rubella IgM 0,31 czytam w nerwach na necie co to oznacza ale nic nie rozumiem.... Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się zapisuję ;) Termin mam na 5.04.2013 w moje urodzinki ;) pierwsze dziecko a jestem taka szczęśliwa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff....trochę ogarnęłam temat... wynik oznacza że zetknęłam się z wirusem już wcześniej i jest to późna faza toczącego się zakażenia albo lub przeciwciała pochodzą z zakażenia dawno przebytego. ...kiedyś miałam różyczkę wiec to chyba będzie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×