Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Juźka ja ledwo dycham :( a to dlatego że w trakcie przeprowadzki jesteśmy i mam od cholery roboty, mam nadzieje że jutro już skończymy. Dziś mam cały dzień brzuch jak z betonu! muszę w końcu się położyć i odpoczywać bo zacznie się poród, a ja zasnę ze zmęczenia :D widziałam, że pytałaś o czas rodzenia, u nas właśnie ostatnia rodzi i dwa dni po terminie jako jedyna. Zauważyłam, że dziewczynkom się tylko tak nie śpieszy bo dziewczyny, które chłopców mają to w większości dwa tygodnie przed terminem porodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, trzeba olać tych idiotow ktorym sie nudzi, widze ze mega atrakcja nie ma co;] ja tez pozniej wrzuce swoj kacik dla malenstwa jaki mam:) tak bardzo mnie cieszy, kurcze dziewczyny nie mowcie ze dziewczynkom sie nie spieszy, tak bardzo chcialabym urodzić przed terminem badz w ale nie po:D hehe ale to juz nie ode mnie zalezy:) na obiad dzis zjadlam bardzo niezdrowo, smazony ser i frytki i salatka i popilam pepsi tragedia....!!! wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp88 kochana ja tez nie zawsze zdrowo sie odzywiam pomimo ze w ciazy jestem pepsi tez sie czasem napije naprawde lubie w wczoraj pizza i ostatnio tez frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja 35 t zaczynam w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
moja mama na obiad robila pomidorowa z ryzem i srednio sie najadlam co robicie na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Motylekk ja dziś kanapki z wędliną, serem i warzywami.Mam wielka ochotę na paprykę, ale cxuję,że zgaga mnie znów bierze:(. Kurczę nic ciekawiło nie ma w tv dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ale mi ochoty na pepsi narobiłyście! Kurcze tak was czytam i zazdroszcze, że tyle macie do kupienia, ja kupowałam w 33 tyg reszte rzeczy bo czułam się fatalnie i myślałam, że będzie coraz gorzej. A teraz jestem jak nowonarodzona nic mi nie jest, nic nie twardnieje, nie boli :) Teraz bym chodziła, wybierała kupowała a już nie mam co bo wszystko mam hihi i co tu zrobić, a po co potem tyle tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Motylekk a kiedy miałaś ostatnią@ i jaki termin podaje Ci lekarz? Ja miałam 07.07, tak mi się wydaje, bo to czas wakacyjny i się nie skupiałam ba dacie, ale wg @ 12.04 a wg usg ostatniego 09.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A ja na kolacje tostyyy ale boję się tej zgagi dopiero mi się ugasiła niedawno hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia ją miałam ostatnia@ 09.07 termin mam na 16 kwietnia. Wszystko zależy jakie masz cykle. Ją pamiętam, że moja starsza corka wyjechała na obóz, młodsza pojechała do babci a my z mężem sobie spiewalismy "w"wyjechali na wakacje wszyscy nai podopieczni...."i tak splodzilismy syna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
asmana to zaszaleliście :) Ale przynajmniej wiecie kiedy i jak do tego doszło :) Ja do dziś zachodzę w głowę kiedy to było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska pamiętam jak dzisiaj schodzilismy schodami-gdzies jechaliśmy i nagle olenienie mówię do męża"zastrzele cię od dzisiaj mam dni plodne". Uuu skoro zachodzisz w głowę to Wy dopiero szaleliscie-widocznie tak często się kochaliscie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja wiem,że ciąża to pamiątka z wakacji w Chorwacji:) Domyślam się, że winko chorwackie spożywane w duźych ilościach miało swój udział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
asmana hihi no a zawsze marzyłam, że to będzie tak, że postanowimy że już zaczynamy się starać, albo lepiej, że dziś zrobimy dzidzie i będzie po prostu inaczej, wyjątkowo, a tu o nie wiadomo kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia aż zazdroszcze!:) Fajjne macie wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska przy następnej skrupulatniej zaplanujesz;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mam nadzieje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem kiedy :( i tak jak miska myslalam ze bede wiedziec po :) w ogole staralismy sie ze dwa lata - w miedzyczasie mialam porblemy zdrowotne - torbiele i takie tam - i w sumie juz przestalismy sie starac i sie stało hehehe:) a jak podjelismy decyzje to w ogole myslalam ze pierwszy seks bez zabepieczenia i juz bedzie dzidzia hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
agu hihi ja też tak myslalam, tzn ze tak bedzie jak podejmiemy decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
dziewczyny zobaczcie ten link wysokieobcasy moja siostra uwaza ze to super sprawa te zdjecia koszul porodowych , pokrwawionych......... Mamaolci to dobra kolacyjka, chyba tez tak zrobie ale mam tylko pomidorka jesli o warzywa na kanapki chodzi Miska ja tez jakos lepiej sie czuje teraz moze czegos jeszcze jednak nie kupilas?:P ja wlasnie sie wykapalam, jeszcze dalam rade sie tam wydepilowac w ty faktycznie nic nie ma chba, barwy szczescia patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
a ja odpukac zgagi nie mam Mamaolci ja mialam ostatnia @ 7.7 moja lek termin mi napisala na 14.04 dudarewicz twierdzi ze bedzie to 4.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a u mnie cos na tvnie leci. Wszystko mam :( niestety hihi jedynie brakuje hustawki wymarzonej ale narazie to odkladam bo to wydatek a w tym mies. troche ich mam... A tak to wszystko jest i dla mnie i dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
asmana czyli taka jakby wpadka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos tv wlasnie przegladam program tv i na tvn 7 jest chyba jakas seria kino oldskul i wramach tego jest film "słodkie zmartwienia" toz ja wtedy juz nastolatka bylam jak go puszczali....alez jestem stara:( a ten link motylku nie wyswietla mi sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mam takie głupie pytanie, przejrzałam ten wątek na temat koszuli porodowych i nasuwa mi się pytanie w czym będziecie rodzić? Ja przygotowałam t-shirt czarny XXL zasłaniający pupkę ale jest taki pod szyją no wiecie, a teraz to już sama nie wiem czy będzie odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Agu a o ktorej ten film?? na kulturze jest lot nad kukulczym gniazdem a link skopiuj i tam przerwe usun Miska nei wiem w czym jeszcze bede rodzila nam mowila polozna zeby to byla najgorsza nasza koszula i sie tak ostatnio zastanawialam, mam taka jedna jeszcze z czasow internatu, ale jest na ramiaczkach i nie wiem tez czy mi w takiej odkrytej gorze za zimno nie bwdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
miska ja wole cole od pepsi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×