Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
Dziewczyny jeśli nie kupiłyście jeszcze czegoś do mycia dla maluszka to polecam Wam kosmetyki Mixa Baby. Ja kupiłam już drugą butelkę lipidowego żelu do ciała i włosów w Rossmanie( 14 zł), jest super dla dzieci, mój synek ma bardzo wrażliwa skórę i po niej jest naprawdę ładna i nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Sporo do czytania miałam, bo tak jak pisałam staram się mężowi pomóc. Dziś troszkę działkę sprzątaliśmy z rodzicami moimi bo tak ładnie na dworku było. Nogi mi w d...pe weszły hehe:) ------------- W domu kończymy płytki w łazience, później płytki w kuchni panele i malowanie. Najgorzej z gładzią bo długo się schodzi z kładzeniem i docieraniem. No ale mam nadzieje że mała wyjdzie jak już się przeprowadzimy. -------------- Postanowiłam w tym tygodniu spakować torbę i poprać troszkę ciuszków małej chociaż do szpitala żeby były już spakowane. Bo jak tak czytam was to już mnie korci żeby też mi pachniało dzidzią w mieszkaniu. Mała nie daje mi się schylać ani kucać jak się schylam to nogi wypycha tak mocno że muszę stać prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Niemiec ja też się do Was dołączam ja jestem z Zachodniej części dokładnie z Wuppertal - u mnie jeszcze 3 tyg., i koniec. Ja dziś też już ostatnią turę poprasowałam, pranko zrobiłam pięknie na dworze wyschło, ale chodzę jak kaleka już 2 dzień musiała mi M specjalne plastry przyklejać na odcinek lędźwiowy bo tak bolało, że nie szło wytrzymać - masakra. Wczoraj kupiłam sobie specjalny T-shirt do karmienia żeby mieć do szpitala i dres, bo tu tak się chodzi i też go wyprałam żeby był taki przyjemny w dotyku. Już wszystko na naszego maluszka czeka przygotowane w sumie nie mam już co robić. Też bym umyła okno i firany poprała, ale na prawdę nie mam siły tak boli i brzuch przeszkadza. A dziś to ciągle bym coś jadła i cały czas głodna jestem i właśnie się zastanawiam co by tu zjeść ???? Hmmm ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją zaszalalam i zjadlam lody;-). Mimo, że się nie objadam w ciąży mam już 19kg na plusie...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Domella mam to samo ciagle bym cos jadła ale to nie jest tak ze jestem glodna tylko patrzę na cos i juz nabieram ochoty a teraz to najchętniej poszlabym spac bo zmeczona jestem ale muszę jakoś jeszcze wytrzymać bo za wczesna pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba90 - promocja jest do 9 marca na te pampersy :) Ja kupiłam póki co jedną paczkę, bo rozmawiałam z koleżanką, która już rodziła i tylko zużyła tych najmniejszych jedną paczkę, później już kupiła o rozmiar większe te od 3-6kg bo tak jej zaleciła położna. Ale mnie dzisiaj ciągnie na słodkie :) A o kartę rossnę, zawsze można poprosić przy kasie :) w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19911
Hej dziewczyny, witam Was wszystkie:-) ja mam termin na 24 kwietnia, jeszcze kawałek czasu mi zostalo...szukalam takiego forum jak tutaj:-) jestem aktualnie w holandii i tutaj prowadzę swoja calą ciążę poniewaz tutaj pracuje ( i bede pracowac do 34 tygodnia) a mianowicie to moja pierwsza ciąża ( obecnie koniec 32 tygodnia) i trochę się martwię a nie mam z kim pogadac...przez ostatni tydzien odczuwam ucisk na kanał rodny, podobno tez mam miekką i krotką szyjkę macicy, a niektorzy mowia nawet ze brzuch mi sie obnizyl. Nie martwila bym sie tak gdyby nie fakt ze na wizytach w holandii wogole nie bada sie kobiet ginekologicznie, tylko ciśnienie, serduszko i ulozenie dziecka w brzuchu. Prosze pocieszcie mnie, albo cokolwiek... czekam mamuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Olcia ja właśnie 3 dzień mam tak samo, krotka szyjka, brzuch mi się obniżył i nie tylko ja to zauważyłam i te bole :-/ dzis zaczął się 31 tydzień i nie chce żeby to się zaczęło juz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) finezyjka to ja raczej ich nie kupie bo mam 1ok 60szt a syn ma wazyc cos ok 3,600 więc wolę. Dwojki dokupic Olcia ucisk odczuwasz bo dziecko naciska prawdopodobnie główką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - witam nowe ciezarówki:) ja dzis tez w miare aktywnie - pranko (nasze), posciel przebralam, barszczyk ukrainski ugotowalam, nawet pomimo deszczu wybralam sie na zakupy i w koncu posegregowalam te ciuszki co je wypralam jakis czas temu na rozmiary - i od 56 do 62-68 mam ich mnóstwo nie myslalam ze az tyle - juz nic nie kupuje!!! teraz musze to poprasowac - w ogole gadalam ostatnio z dziewczyna z pracy i ona mowila ze nic nie prasowala i dzeicko zadnej wysypki nie mialo...hm...ja chyba jednak wole prasowac a te pampersy 3-6 kg to nie sa najmmniejsze? bo ja mam wlasnie takie i myslalam ze te do szpitala wezme...ponad 3 kg to chyba mala bedzie miala...juz zgupialam olcia19911 - skad wiesz ze masz krótką i miekka szyjke? ja mam niewydolnosc ciesniowo szyjkowa tj krotsza szyjka i sie rozwira przy głowce dzidzi i mam na to zalozony krazek podtrzymujacy - ale mi to zdiagnozowano na usg dopochwowym, miałas takie usg i lekarz Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak słucham wiadomości czytam internet i zaczynam się denerwować tą sprawą na ukrainie :( Wszystko na to wskazuje na wojnę :( Mam nadzieje że nas w to nie wmieszają ehh tym bardziej że my na wschodzie mieszkamy. Masakra jakaś żeby w naszych czasach po tylu wojnach ludzie nadal sobie krzywdę robili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miska to albo rodzi albo dywany trzepie sasiadom bo juz u siebie wszystko wysprzatala:) heheheheh mam nadzieje ze wszystko oki i juzka tez sie nie odzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia06 - nie martw sie rzeczami na które nie masz wpływu nie ma sensu...ja osobiscie w wojnę nie wierzę albo nie chce po prostu najwazniejszy teraz jest czlowieczek w Twoim brzuszku i on potrzebuje spokojnej mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niby wiem ale jak tak wszędzie słyszę jak nie w wiadomościach to w radiu to znów w internecie to jakoś automatycznie się jakoś denerwuje bo ja taka jestem że się wszystkim przejmuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Agu najmniejsze pampersy to są 2-5 kg, no nie wliczając w to pampersów dla wcześniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Agu dziecko ponad 3kg to jest całkiem spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po spacerku, właśnie zajadam się galaretka z brzoskwiniami i bitą śmietana-uwielbiam :) a co tam przytyłam przez całą ciąże 10kg to co sobie będę na koniec żałować he he Jak to mówią tak se tłumacz tak se mów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na święta bozego narodzenia bylam w Polsce i u lekarza prywatnie ktory stwierdzil ze mam miekką i krotką szyjke macicy. Do tego pracuje caly czas na siedząco, a slyszalam ze w pozycji siedzące ucisk malca jest największy na szyjke przez co ona moze zacząć się rozwierac. W holandi jak juz wspomnialam nie zakladaja zadnych krązkow poniewaz nie badaja ginekologicznie. Niewiem coz to za sluzba zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na poczatku 33 tyg ważyła 2300 ponad to do 3 kg dobije na bank..nie wiem czy kupic jeszcze w takim razie te mniejsze jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 34 i mój maluszek waży 1800, wydaje mi się że jedne jedyneczki starczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oszczedzaj sie kochana i po pracy jak najwiecej w pozycji pollezacej...do 34 tygodnia juz niewiele zostało wiec bedzie dobrze :) rzeczywiscie dziwna służba zdrowia coz co kraj to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam wpisac pseudonim. To ja olcia19911. Przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) agu myślę ze lepiej miec chociaż jedna małą paczke tych malych ja przynajmniej mam ale za to wieksze dokupie w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampers 1 to od 3 do 5 kg spokojnie przez pierwsze 2 miesiace mozna dawac moja siostra ma 1mies dziecko z waga urodzeniowa 3,5kg i spokojnie sie miesci i ma teraz 4 kg w miesiac kilogram moze bedzie miala i przejdzie na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19911
No jeszcze tylko dwa tygodnie pracy...:-) w holandii robią tylko dwa razy usg w czasie calej ciazy (tj na pierwszej wizycie i na wizycie połówkowej). Powtarzalam poloznej tutaj ze mam krotka szyjke a ona na to ze nic nie mogą z tym zrobic...7 marca mam wizyte powtorze to poraz kolejny moze cos wskóram...ludzie narzekają na polską służbę zdrowia a naprawde w porównaniu do holandii to mamy mega wypas w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Miska, co tam? Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Kasia06 ja też denerwuję się tym co dzieje się za wschodnią granicą, to przecież tak blisko nas... My tu oczekujemy na dzieci, a tam ludzie nie wiedza czy zaraz wybuchnie wojna czy nie...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Podczytuje was dzis a jakos nie mam cxasu napisac.. Bylam,na zakupkach dzis od 12 do 18 zaliczylismy spoz i ciuchowe i na pizzy tak wiec obiadu nie musialam robic, u tesciow na chwile dzieki bogu szybko.. Jak wrocilismy maz mi pomogl posprzatac a potem,jeszcze pralinki zrobilam a teraz siedze i kac vegas ogladam :) nie rodze jeszcze hihi straszycie z ta wojna... A ja sie boje rakich rzeczy i przezywam... Ale widze u was tez dzis pracowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Holandii
olcia19911 Mieszkasz może blisko den haag tam jest polska pani Ginekolog Niestety nie mam jej numeru ale prowadziła ciążę mojej koleżanki. ona przyjmuje prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mauski:) ja dzis juz od 4.20 nie spie bo meza do pracy wysłaląmo 5 wyszedł i potem bole brzucha mialam skurcze wziełam nospe nie pomogło i tak sie meczyłam a o 6 a o 6. 30 mloda mnie obudzła . ja wczoraj tez pranko zrobiłam spioszki jeszcze bodziaki wypłukałam zeby ładni pachniały teraz schnie to wieczorkiem poprasuje. ja tych pampersów 1 mam jedna mała ppaczke własnie z rosmana ale kupiłam za 21 zł wiec chyba noramlnie 43 szt nie wiem jak w taka mala 43 szt wepchneli :)i potem jednki happy paczke 42 szt szt teraz juz chyba kupie te od 3 kg z biedronki dada przy malej sie sprawdziły wiec mam nadzieje ze teraz tez :) dzis 36 tydzien sie rozpoczyna jeszcz dobry miesiac i bedzie nasza kruszynka z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×