Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

ja mam termin na 22, 17 mam miec cesarke z powodu ulozenia posladkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona lepiej żebyś dotrwała do tego 17 bo wtedy na spokojnie porobią badania a tak to na szybko niestety:(Trzymaj się.Trzymaj mała żeby je4szcze nie wychodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie zadam ale ja na prawde nie wiem...Helenka skad wiesz ze ten czop ci sie uwolnił? jak on wyglada? Powodzenia trzymaj sie i informuj oczywiscie jak bedziesz mogla:) Fiona a ty sciskaj kolanka do 17 wytrzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) fiona i helenka trzymajcie się. mam nadzieję ze wasze porody blisko bo widzę ze sie biedne zz bólami meczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) natalia miałam to samo o becikowym napisac i o tych dochodach ojca ale kilka godzin probowalam posta wyslac i nie udawalo sie ale juz przynajmniej wiecie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu, jeszcze w łóżku, ale nie spałam w sumie nie wiem dlaczego, organizm chyba już coś przeczuwał poczułam takie odkorkowanie, jakby bąbelki ze mnie uchodziły, poszłam siku i poczułam jak coś nie kontrolowanie wylatuje, i to był czop, żółtawo- przeźroczysta, śliska wydzielina, zaraz później czułam już ból podbrzusza jak na okres bóle się nasilają więc wzięłam nospę, jak się nic nie zmieni to idę pod prysznic i do szpitala. Z jednej strony się boję, a z drugiej to doczekać się nie mogę i tak płakałabym i śmiała się na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka trzymam kciuki :)))) wszystko bedzie dobrze, a Fionka ty slonce jeszcze troszke wytrzymaj tak jak Agu mówi zaciskaj kolanka :)) a ja w najgorszym wypadku jeszcze tylko 8 dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Hej, czy wy tez macie wrażenie ze az tyle przytylyscie w ostatnim miesiacu np? Bo ja czytalam gdzies kiedys ze niby ostatnie miesiace to juz tak sie nie tyje a ja mam wrazenie ze własnie teraz mam najwiekszy apetyt - wrecz non stop jestem glodna i w sumie niewybrzydzam w jedzeniu. Niby nie przytylam duzo bo to koniec 35 tyg i mam 12 kg na plusie ale jednak miesiac jeszcze zostal i az sie boje tego co bedzie po ciazy. Ja nigdy zadnej diety nie wytrzymywalam. Dodam ze teraz mam 65 kg przy 165 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ja bym chciala jednak cesarke miec tak szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus23 ja akurat mam mniejszy apetyt niż na początku i jem coraz mniej bo mi sie już nie ma gdzie mieścić.. Helenka i fionka oj to macie dziś dzień..ciekawe jak to się skończy, w każdym razie jakbyście miały dziś rodzić to życzę szczęśliwego porodu bez żadnych komplikacji. Józka1 a Ty to się biedna naczekasz..za dobrze tej Twojej małej u Ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka jak ja ci zazdroszcze ze tobie sie juz zaczeło aj tez bym chciała a tu jeszcze 4 tyg :( z jednej strony wiadomo człowiek sie stresuje ale z drugiej jak juz sie zacznie to ta swiadomosc ze juz niedługo dzidzia bedzie z nami tak bardzo cieszy :):) powodzonka kochana i szybkiego i łatwego rozwiazania :):) fionka a ty sciskaj posladki jeszcze pare dni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Tez tak myślę że porod to stres itp ale jednak ta swiadomosc ze dzidzia bedzie za chwile z nami to az chce sie rodzic a nie tak czekac i czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
AnulkaHanulka a Ty jak daleko jestes z przygotowaniami? Bo jestes jakos na tym etapie ciazy co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ja mam prawie wszystko poprane i poprasowane, przygotowany wózek i ogolnie kupione wszystko. Kołyski jeszcze nie mam bo musze po nia iść do znajomej i stwierdzilam ze tez nie mam jej narazie gdzie postawic to po co sie zagracac Torby nie mam spakowanej ale chyba lada chwila to zrobie Musze jeszcze wyparzyc smoczek butelke itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anus ja mam ciuszki poprane poprasowane kocyki tez wyprane :) tylko ten wczorajszy jeszcze mi został do wyprania łozeczko w przyszłym tygodniu bede rozkladac. butelka smoczek jeszcze nie wyparzałam ale tez sie musze za to zabrac. a torby mam dwie takie jak pol normalnej turystycznej. znaczy sie spakowana mam tylko dla siebie koszule reczniki papcie kosmetyki itp. dla dzidzi wszystko przygotowane ale do torby trzeba spakowac :) w sumie to reczniki bede płukac jeszcze raz bo jakos po tym proszku mi sie wydaja takie sztywne i brzydko pachna pomimo ze prałam w loveli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a skąd mam zabrać ten pit do becikowego?skoro rozliczyłam się i oddałam do urzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
To pakowanie torby to jednak wyzwanie bo niby prosta sprawa ale w sumie jak to poukladac wszystko i w ogole co zabrac. Niby wiem ale pewnie itak bede sie nad wieloma rzeczami w koncu zastanawiac. Ja mam taka mała torbe albo mała walizke - planuje spakowac sie w ta mala torbe ale raczej sie nie zmieszcze i pewnie bede musiala jednak w walizke. Pomyśla ze na wakacje przyjechałam a nie rodzic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,jeku od wczoraj mnie nie było a tu tyle czytania! Kim właściwie jest ta nie przyjemna osoba która próbuje wtargnąć na nasze wspaniałe forum, zupełnie jej nie rozumiem, skoro ją to nie interesuje ,denerwuje i śmieszy to po co w ogóle to czyta i się udziela? Beznadziejna i w dodatku pusta istota!!! Ja cały dzień byłam zajęta, zrobiłam sobie zdjęcia do dowodu i pojechałam złożyć wniosek na dowód ponieważ musiałam zmienić zameldowanie i nazwisko bo od dwóch miesięcy jestem świeżo upieczoną mężatką :) Ja od dzisiaj zaczynam 35 tydzień i też mi coraz ciężej,zauważyłam pierwsze rozstępy na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki helenka i fionka!:) też bym już chciała mieć za sobą.. ale czuje teraz, że to dalej jak bliżej hehe :) No i znowu zaczynam się okropnie bać, nawet torbę mam do końca nie spakowaną, ciuszki nie wybrane nic :) a z tym pitem to już zgłupiałam ja cały 2012 nie pracowałam... wogole się nie rozliczałam, a mężatką jestem od września 2012, to co miałabym tylko męża pit wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooooiijmmkphufesi
Macie tutaj matutki teścik Weź karteczkę i długopis: ♥ 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?… 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci.7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś:Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y .Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K – masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R – Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z – lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze .4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – MarzecRok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień – czerwiecTwój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesieńBędziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze .Październik – grudzieńTwoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś:Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
to wyzej to ja miska22 zapomnialam się podpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale tu sie dzieje ja nie miałam ostatnio czasu nawet poczytac a tu tyle stron. Niedziele miałam taka, ze juz marzyłam zeby sie skonczyła. Niby nikt sie nie zapowiadał w gosci a tu jak sie zaczeli zjezdzac to najpierw brat M z żona i dzieckiem,odjechali to moj brat z zona i dzieckiem przyjechali i na koniec jeszcze znajomi z 2 maluchami.I tak do wieczora, ogólnie to lubie jak nas ktos odwiedza ale na tym etapie juz nie mam siły na tylu gosci i ten harmider krzyczacych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był temat wakacji ja tez sie zastanawiałam jak to bedzie bo zawsze przynajmniej na tydzien nad morze jechalismy bo mamy 4-letnią córke wiec jej tez sie cos nalezy, mysle ze chocby na kilka dni ale pojedziemy wdychac jodek. Któraś z was tez pytała jak odchodzi czop to zwieksza nie ilosc wydzieliny nawet jakby sie lekko popuszczało siku, jest to ropnego koloru u mnie w pierwszej ciazy zaczeło odchodzic na dwa dni przed porodem nic mnie przy tym nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mam skurcze co pol h trwajace 10 minut...zobaczymy jak bedzie dalej, w kazdym razie nospa nie pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataliaaaaaaa: a powiedz mi skąd wiesz, że do becikowego od listopada można składać PIT za 2013 roku, a za wcześniejsze miesiące za 2012? Gdzie taka informacja widnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bolą to pewnie jeszcze nie poród, ja tak miałam wczoraj i przeszło, popołudni, a napinanie miałam od 5 rano do południa co 7, 14, 6, 12 średnio minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwamama20 - już się tyle imion przewinęło, że ho ho ;) Na razie stanęło na Agatce - wybór bardziej męża, a czy tak zostanie to zobaczymy :P A Ty jakie? Fajnie będziesz mieć parkę i z głowy ;) No chyba, że planujesz jeszcze kiedyś :) To rzeczywiscie córa już duża to będzie pomagać mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×