Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Fionka,trzymamy kciuki !!! apropo wakacji to ja mam termin 3 kwietnia i myślę że na początku lipca chociaż na jakiś wekendzik nad morze wyskoczymy oczywiście jak z niunia będzie wszystko ok noi pogoda dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bol jak na okres, czy tylko spina sie tak mocno brzuch, ze to boli,bo takie spinania też są bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Fionka, raportuj nam co 15 minut byśmy widziały jak znikniesz :-) Trzymaj się dzielnie! Był temat pranka i gotowości. Bez płynu te ciuszki takie sztywne, musze wszystko jeszcze raz wypłukać. Jakiego płynu używacie? Szkoda mi tego maluszka będzie, delikatna skórka i taka szorstka tkanina... Chyba już lepiej popłukać w płynie i zaryzykować uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
[zgłoś do usunięcia] gość a jak nie ma się ślubu i ma różne adresy zameldowania to trzeba brać dochód ojca dziecka? oczywiscie ze tak, jesli tylko ojciec uznaje dziecko! i trzeba wziac zasw np z miejsca zameldowania ojca ze tam o becikowe sie nie staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Nataliaaaaaaa Dziewczyny, a czemu do becikowego PIT za 2012? Można przecież wniosek o becikowe złożyć później niż w kwiatniu, czyli rok 2013 będzie już na pewno rozliczony. Ja sie tym w pracy zajmoje, za 2013 dopeiro jesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylku a jak to dokładnie przepis określa, że od kiedy dokładnie można z 2013 iść? bo mamy lepsze (mniejsze dochody niż za 2012)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiona a nospę brałaś? co ile minut masz te skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam nospe, nie przeszlo. Co pol h trwaja 10 minut. Pewnie falszywy alarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie nie te skurcze, bo owszem co pol h ale to taki bol jak na miesiaczke po 10 minutach przechodzi...ide sie polozyc, pewnie zasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jeśli chodzi o wakacje to i tak w tym roku nie mamy na nie kasy... tzn mamy inne wydatki. Ale też dzieciaczek nie był by problemem, tzn pewnie byśmy pojechali :) Na szczęście mamy to szczęście że mieszkamy nad morzem :) Ja ostatnio mam często takie bóle jak na okres, ale nie regularne, raz miałam regularne i podniosło mi się ciśnienie a na drugi dzień okazało się że 1cm rozwarcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
gość motylku a jak to dokładnie przepis określa, że od kiedy dokładnie można z 2013 iść? bo mamy lepsze (mniejsze dochody niż za 2012) no ogolnie masz rok od urodzenia dziecka na zlozenie dokumentow i staranie sie o bedzikowe oraz dodatek z tyt urodzenia dziecka do zasilku rodzinnego ustawa o swiadczeniach rodzinnych o tym mowi nie pamietam ktory artykuł dokłądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tu link do info na temat tego niesczesnego becikowego http://www.infor.pl/prawo/dziecko-i-prawo/becikowe/312941,Becikowe-od-2013-r-krok-po-kroku.html jak mam liczyc m jako czlonka rodziny to sie nie lapiemy :( oczywiscie nikt nie bierze pod uwage wydatków - kredyt mieszkaniowy chociazby czynsz prad itd to sie samo przeciez placi a mieszkanie spadlo mi z nieba...eh co za kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlikwidujcie spacje z "becikowe" i wklejcie zeby isc do str... ja tez mieszkam niedaleko morza i wakacje nad morzem to zadna atrakcja hehe:) uwielbiam jezdzic w gory ale dawno nie byłam bo moj m to raczej statycznie wypoczywa a ja uwielbiam lazic po górach (oczywiscie racjonalnie sciezki szlaki itd:) ) z nim to niewykonalne z dzieciaczkiem tym bardziej hehe:) ale mysle ze jakies wakacje do góry brzuchem z dzidzia moga wchodzic w gre - jak bedzie za co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ehh dziewuszki jakaś zrezygnowana jestem dzisiaj, mój m nie ma humoru i mi się udzieliło, wszystkiego się odechciewa. A ja staram się nie dołować tylko zawsze optymistycznie patrzeć nawet na to co dzieje się źle.. A on zaraz sie załamuje i robi się takie pasmo nieszczęść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Pojechałam do lekarza, wracam a tu tyle się dzieje:) Helenka,ale fajnie, że już się zaczęło:) Jutro Was doczytać, bo idę kąpać synka a potem Avatar na Polsacie:) Moja wizyta ok, wszystko pozamykane, pobrał GBS. Teraz wizyty co tydzień, każda 100zł plus KGB 50, więc w tym miesiącu dla malutkiej już chyba nic nie kupię, nie wspomnę o sobie:(( Za to mamy ustalony termin na 07.04 na cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
mamaolcia a na kiedy mialas termin porodu naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to pewnie noc rozsądzi czy sie to uspokoi czy rozwinie, w kazdym razie myslami jestesmy z Tobą. A ja jutro ide do gin i juz sie nie moge doczekac co powie i czy poda wymiary jakies, no i pewnie juz jutro zrobi mi to badanie na paciorkowca czy jak to sie tam zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia to faktycznie troszkę wydatków, ja w tamtym mies. na lekarza i badania też prawie 400zł wydałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takich ludzi jak ten od ćwiercmozgowek, nie wazne ze nic go nie interesuje z naszego forum, wazne zeby wtracic swoje trzy grosze. Drogi kolego/kolezanko - gow*o Cie obchodzi o czym piszemy, jak Ci tematy ciazowe nie odpowiadaja nie czytaj. Ehhhh... szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga opowiem Wam jak sie dzis zdenerwowalam. W sobote stolarz przywiozl mebelki do pokoju naszego malucha, znalezlismy fajne w BRW ale postanowilismy ze zrobimy u stolarza lepszej jakosci. W sumie zamowilismy komode i szafe i lozko w wymiarach 100x200cm (takie na przyszlosc i przyda sie do karmienia i przewijania Malej), dzis dokupilismy materac w Ikea i jak wszystko bylo gotowe polozylismy sie z M na tym lozku i.... trach... lozko peklo na pol! Okazalo sie ze jedna strona nie byla wzmocniona i lozko peklo! Wybuchlam placzem bo nie dosc ze tak cieszylam sie z tych mebelkow dopiero od soboty to jeszcze czekaja nas rozmowy ze stolarzem ze zle zrobil lozko i za nowe placic nie zamierzamy. Fakt nie jestesmy z M wagi piorkowej ale podejrzewam ze lozko zawaliloby sie nawet odemnie bo bylo bez zadnego wzmocnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miałam na 12.04 wg miesiączki a wg usg 09.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuswa boli ciagle. nie wiem dokladnie jakie odstepy czasowe. boli krzyz bol jak na okres nogi bola i parcie na krocze. ciagle chodze siku. kuswa sprobuje sie przespac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaki:) teraz będziemy się już po kolei tak wypakowywać:)kurde już bym chciała mieć to chyba za sobą 19.5kg za mną a apetycik duży:/ za tydzień teoretycznie dzidziuś może być już z nami bo to 38 tydzień się zacznie:) fiona i helenka trzymajcie się myślę o Was:)czytam Was i mam stres bo juz skurcze a to niby nie te a skąd ja to poznam ehhh. ja nie mam na nic siły ostatnio nie chce mi się a to od jutra 37 tydzień torbę spakuję w następny pn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, o tych PITach dowiedziałam się w urzędzie. Do listopada PIT za 2012, a później PIT za 2013. Chodzi o to, żeby dać czas urzędowi na sprawdzenie i nasze ewentulane wprowadzenie korekt do PITa. Gościu, sprawdz tylko czy ten dochód na osobę z 2012 roku na pewno nie jest większy niż 1922 zl, bo może się okazać, że faktycznie lepiej zarabialiście w 2012, ale i tak przy podziale na 3 osoby to łapiecie się w tych ramach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny zmienię temat, boję się, że będzie wojna, jestem przerażona... Zaczynam myśleć, że to naprawdę możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Dopiero Was doczytałam. Zawsze pisałyśmy o czym chciałyśmy i nikomu nic nie przeszkadzało. A pojawił się Ktoś - ten ćwierćmózg - i będzie nas ustawiał na jakim poziomie inteligencji mamy pisać na swoim forum. Cwierćmózgu - przedstaw się, napisz coś o sobie, o swoim życiu. My też byśmy chciały wiedzieć z kim mamy do czynienia. Łatwo jest kogoś obrażać, czy wyśmiewać się z kogoś a samemu siedzieć za zasłoną anonimowości. Ja Wam powiem, że jak całą ciązę byłam spokojna, tak teraz coraz bardziej mnie wszystko denerwuje. Jakaś taka poddenerwowana jestem. Ale może spowodowane to jest tyn niewyspaniem. I zmęczeniem przez to. Helenka daj znać co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi to obawiam się czy ja dobrze wyczuję ten moment, czy będę wiedziała czy to już te prawidłowe skurcze itd, a tak w ogóle powiem szczerze że ja dopiero teraz nabieram największego apetytu,boję się że w tym ostatnim miesiącu przytyję najwięcej :( Ja też już teraz miałam to badanie na paciorkowca i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi to obawiam się czy ja dobrze wyczuję ten moment, czy będę wiedziała czy to już te prawidłowe skurcze itd, a tak w ogóle powiem szczerze że ja dopiero teraz nabieram największego apetytu,boję się że w tym ostatnim miesiącu przytyję najwięcej :( Ja też już teraz miałam to badanie na paciorkowca i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×