Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

mój lekarz był ordynatorem w szpitalu w Oleśnicy, ale już nie jest. Przyjmuje na bielanach na nfz i w Oleśnicy prywatnie tylko z taką położną z IP idzie się rodzić ? czy na porodówce są inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Helenka a który to tydzień? Dziecko ok 3 kg jest normalne a nie małe więc co za bzdury. Nie przejmuj się, porozmawiaj ze swoim lekarzem i wszystko mu powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) prawie 3Kg to dla niej male dziwne a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Na porodówce są inne i na patologii są inne. Także wcale na nie nie trafisz:) A ten Twój lekarz nie ma tam kogoś ze znajomych, żebyś mogła się powołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Dlatego własnielepiej mieć lekarza, który pracuje w szpitalu gdzie rodzimy. Zupełnie inaczej traktują. Fakt, że kasa idzie strasznie, ale ile my tych dzieci rodzimy przez całe źycie, więc chyba warto zainwestować i nie denerwować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Helenka to wspolczuje tych poloznych! jakies nienormalne:( ja wczoraj wieczorem i w nocy tez sie za dobrze nie czulam bolalo mnie w dole brzucha, brzuch tradycyjnie napiety nie wiem czy to mnie pecherz bolal, bo moze sobie wczoraj przewialam, takie przeciagi mialam w mieszkaniu czy to szyjka macicy ale w lozku najgorzej bylo ani sie przektecic ani lezec, nawet nospa forte nie ppomogla dzis juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Dziewczyny zmienię troszkę temat. Powiedzcie mi, czy od kiedy jesteście w ciąży zmieniły się Wasze relacje z partnerami? Ja niestety często sprzeczać się z moim M. On twierdzi, że ja przez te hormony się zmieniłam, warczę na niego i już bardzo mało rozmawiamy... Wczoraj mocno się poklocilismy, płakać mi się chciało. On twierdzi, że woli mnie unikać niż się kłócić i ma nadzieje ze się zmienię po porodzie. Ja naprawdę jestem spokojna, nie prowokuję i prawie się nie odżywiam. Boje się ze jak się urodzi dzie ko to już wcale nie będziemy gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
gość Motylku a jak moj partner ma jeszcze dziecko z inna i nie mamy slubu to jak sie wtedy liczy jego dochod do becikowego? to jesli on placi alimenty na to dziecko to te alkimenty odlicza sie od dochodu waszego:) ja tez bym chciala jechac gdzies w wakacje, "w podroz poslubna":P gdzies w granicach 150km nad jakies jeziorko gdzie beda dobre rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Mamaolcia u mnei chyba jest lepiej niz bylo ale w sumie ciezko mi ocenic, bo my dopiero od wrzesnia razem mieszkamy, wiec to na pewno calkiem inaczej niz w zwiazkach wieloletnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
musze sie ogarnac b moze przyjsc pan montowac szafke w przedpokoju a moj m gdzies pojechal cos zalatwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Fionko rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ta Pani doktor, która mnie badała zna mojego lekarza dlatego może była milsza niż te położne, czytałam o opiece poporodowej że jest tam kiepska, pojechaliśmy tam bo na Kamińskiego świńska grypa panuje, przyjmują ale zero odwiedzin i na poród rodzinny też nie ma co liczyć tydzień 39, jak małe to dla mnie lepiej bo łatwiej się urodzi, ale nie wiem czy wierzyć w tą wagę odnośnie partnerów to mój mówi, że jestem nie znośna. Wiem o tym sama bo czasami jak mnie coś mocno boli to naprawdę się go czepiam o wszystko, mówi że nie może się doczekać kiedy znowu będę normalna no i teraz znowu brzuch twardy, napięty, bolący i nie wiadomo co robić.. poczekam na te bóle z których będę się zwijać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko trzymaj się kochana i zdawaj relację co i jak :) ciekawe jak Fionka.. mamaolcia, ja jestem mężatka 2 lata i może się to wam wydawać nudne ale my się wogole nie klocimy;) przed ciąża może czasami się posprzeczalismy a teraz stara się chodzić kolo mnie jak kolo jajka, na wszystko sie zgadza, nie marudzi, nawet mi nic robić w domu nie pozwala, mam tylko odpoczywać.. juz szału dostaje.. muszę robic wszystko póki jest w pracy i nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja juź 12 lat jestem z moim M, a małżeństwem 6 lat, także kupa czasu. Może za bardzo się znamy i dlatego tak się dzieje...smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Mamaolci to taka ciaza mysle powinna was zblizyc, jakos te relacje polepszyc, scalic jeszcze bardziej wstawilam pranko, posciele i kocyk ochraniacze do lozeczka mozna prac? a co z wypelnieniem do poscieli? i jeszcze mam pytanie do mam co maja komody z przewijakami, czy kupujecie cos specjalnego by "wyscielac" ten przewijak? czy bedziecie kladly kocyk i pieluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Mamaolcia, głowa do góry, może będzie Ci raźniej jak przyznam, że u nas też ciężko. Znamy się kupę czasu a mimo to co chwile kłótnia. Moja zwiększona wrażliwość to raz, siedzę w domu na zwolnieniu to 2, gdy pracowałam, to nie było tyle czasu na rozkminy i zamartwianie i kłótnie. Mój m z domu dodatkowo wyniósł złote stwierdzenie "ciąża to nie choroba" i nie mam taryfy ulgowej. Zawsze byłam samodzielna i teraz dla wszystkich szok, że zaniemogłam zupełnie! Fionka zamelduj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylekkkk -> do pokrycia przewijaków są specjalne poszwy takie z gumą na rogach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wiosennie i przesyłam Wam promyki słońca, którego mamy już mnóstwo :) Czytam, czytam Was od dwóch dni i po prostu nie chciało mi się pisać jak widziałam co się tu dzieje w ostatnim czasie, aż tak mi przykro się zrobiło, bo ja też chce wyrazić to co czuje, w czasie ciąży a nie jakiś "wariat" będzie tu innych pouczał !!!!!! Ale dobra .............. szkoda słów Ale wracając do tematu IP to ja jestem w szoku o czym Wy piszecie - ja nawet nie mam pojęcia że można tak traktować kobietę, która do porodu jedzie - po prostu tego nie znam tu w DE jesteś traktowana bardzo indywidualnie i każdy obchodzi się z Tobą jak z jajkiem - po prostu jestem wdzięczna losowi, że mi się tak życie poukładało, że już nie mam nic wspólnego z Pl IP, bo chyba bym nigdy w ciąże nie zaszła :( jestem strasznie bojaźliwa i w ogóle strachliwa a wiem co mówię, bo już w tamtym roku miałam tu operację na żylaki, żeby przed zajściem w ciąże nie mieć zakrzepicy to wszystko było super, a Pl jak badałam je u Pana Prof. w Poznaniu prywatnie to tylko pooglądał i powiedział tu nic nie ma jak Pani urodzi to Pani zrobimy badania - a ja miałam wewnętrzne żylaki, które trzeba było zbadać poprzez USG a On się nawet nie pofatygował a tu od razu wszystko miałam zrobione tzn. badania i w ciągu trzech tyg. byłam już po operacji :) a dziś szczęśliwie jestem na końcówce ciąży i też będę mieć CC na życzenie, bo się boję i koniec nic tu niczego nie negował - powiedzieli, że to mój wybór i że jeżeli jest tak to ok. Już wszystko jest zaplanowane - no chyba że mój maluch powie mama chcę wcześniej do Ciebie to będzie wcześniej :) Mam nadz. że nikogo tu nie uraziłam tylko opowiedziałam Wam jak można inaczej bez pieniążków być traktowanym - jak w naszej Pl jest daleko jeszcze do innych - żadna z nas nie jest Anną Muchą, którą stać na super opiekę za 16 tys. tylko normalnym człowiekiem - ale się rozpisałam :)) Idę myć włosy bo to teraz czynność długotrwała plus suszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MJ cieszę się, źe mnie rozumiesz. Mój M bardzo fuźo mi pomaga, aż czasami się wkurzam, bo potrafi niektóre rzeczy robić lepiej. Ja nie wiem jak wytrzymam rok w domu, bo ja lubię pracować, wyjść do ludzi, pogadać o czymś innym niź dzieci. A jak człowieka nie ma w domu to chociaź nie ma pretekstu do kłótni. Co do prania- to otulacz prałam, kołderki teź.Niestety poduszka po praniu nadaje się do wyrzucenia. Bo kulki się porobiły. Ja na przewijak kupię takie prześcieradełko na gumę z frotte, bo przewijak będę miała w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem...falszywy alarm to byl, choc cala noc bolalo mnie jak na miesiaczke i krzyz. Myslalam ze d**e mi rozerwie. Ale teraz juz lepiej. Nawet troche mam energii wiec odkurzam, cos tam sprzatne i pewnie potem znow bedzie bolec jak sie poruszam. Dziekuje za troske;) pozniej poczytam co pisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Karolina i Karolek ja bym absolutnie na twoim miejscu nei brala sie za malowanie! kobiety w ciazy nei powinny wachac takiej farby, nie powinny przebywac w swiezopomalowanym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylekkkk--> to musi być co do wygodnego zdejmowania, ponieważ będziesz to często prała, wierz mi. Na ten przewijak ze zdjęcia trzeba nałożyć zdejmowane owleczenie i gotowe.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Mamaolcia ale ja chce miekki przewijak, bo chce tym wyscielic komode tzn przewijak na komodzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaOlcia mam taki sam przewijak, nie kupowałam na niego prześcieradła z gumką, w smyku widziałam za 20zł, planuje pieluszkę flanelową podkładać Domella, niestety naród Polski taki jest, znieczulica totalna Fionka ja wczoraj miałam najsilniejsze bóle pod ktg tyle że nie regularne bo te wcześniej ustały i nie dość że ktg nic nie pokazało to jeszcze położne lepiej wiedziały czy mnie coś boli czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Helenkę ja kupiłam prześcieradełko na gumkę, bo pieluszki albo mocy się zsuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
znowu moje linki za spam uznaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Jakiś dZiwny słownik mi się włączył, wiec skorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×