Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

anulka - moze bede, zobacze czy dzisiaj sie cos tam rusza u lekarza. Boze przyspieszy mi ta cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna pozalatwiac jak wie jak no i bez problemu wtedy :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej wam dziewczyny :) Z mężem konflikt zażegnany :) Ale niespodzianka! Wchodzę a tu heelenka rodzi! - powodzenia:) Ja wstałam po 7, ubrałam się, kurze starłam, odkurzyłam, zmywarke nastawiłam, kuchenke umyłam i czuje ze mam nogi spuchnięte jak balony - pierwszy raz! Ale jestem już po śniadanu :) My też oszczędzamy, kurtki czy buty to kupujemy raz na 2-3 lata... Ale nastał ten czas że była jego kolej, chyba musiałam gdzieś po prostu się rozładować :) Moja kolej też by była ale sensu najmniejszego nie ma kurtki teraz kupować:P Jesli chodzi o to ciśnienie to się zastanawiam bo ja też od jakiegoś czasu mam takie 138/85 czy cośkoło tego, a ostatnio piję dużo herbaty zwykłej z cytryną i może to przez nią... Kurde zazdroszcze wam wszystkim, że już coś się dzieje, też bym chciała :D zwłaszcza że jutro mi się kończy 38 tydzień... Ale mam jeszcze troche rzeczy do zrobienia, to może dzidzia czeka aż uwinę się hihi :) ______ No i info z ostatniej chwili bylam wczoraj na szkole rodzenia, i kolezanka opowiadala, że w tv leciał program o materacykach gryka-kokos z jakieś polskiej produkcji, że trzymane w pokojowej temperaturze, po jakimś czasie rozwijają się w nich robaki ;/ i dzieci placzą nie chcą spać, rodzić zagląda a tam szok! Jestem zmartwiona ;/ Dziś mój sprawdzi czy u nas nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A jeśli chodzi o oszczędzanie to u nas jest kiepsko, bo mieszkamy u moich rodziców, oni mają duży dom parter, piwnica, i dwa piętra, a my mamy swoje wejście i taką kawalerkę (ale już niedługo!) no i na wszytskie opłaty składamy się na pół co mnie strasznie wkurza, oszczędzam jak mogę zawsze świecę światło tylko w kuchni albo tylko w pokoju, gdzie mamy po jednej żarówce, moi rodzice wszędzie mają żyrandole na 2-3 i zawsze wszędzie oświetlone ;/ Tak samo naczynia ja sobie wszystko myje a potem płukam u nich woda leci cały czas i tak ze wszystkim ;/ I choć bym nie wiem co robiła to mamy 500-600zł opłat miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
fiona_88 no nie gadaj bo chyba taki mam!! Czekam aż mąż z garażu przyjdzie i niech odwija bo ja się boje :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Teraz jestem załamana, a któraś z was jeszcze ma taki materac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem jaki mam, w kazdym razie juz go wyjela z folii, przescieradelko zalozzylam i nic nie wychodzi z niego wiec chyba ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zwykły normalny i już 2 dziecko na nim spi, i żyje, ma się swietnie, po co cudować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed wczoraj byłam u gin i troche liczyłam ze mi powie ze juz niebawem, ze jakies rozwarcie albo szyjka krótka bo to juz koniec 37 tyg. i mam troche dosc a on mi mówi ze wszystko tak trzyma ze narazie nic sie nie zapowiada. Synek wazy 2800g gin mowił ze to ksiazkowo a ja od początku ciazy + 10 kg. Pobierał mi tez wymaz na paciorkowca i troche z nim o tym porozmawiałam i on tez przyznał, ze nie daje to zadnej gwarancji bo zarazic sie mozna dzien przed porodem, ale niestety sa przypadki zarazenia dziecka w szpitalu przy porodzie i wtedy my i nasz gin mamy zabezpieczenie ze badanie było wykonane i mozna miec jakies roszczenia do szpitala, gdybysmy tego nie miały to nie jestesmy wstanie nic udowodnic szpitalowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
fiona_88 no ja też założyłam prześcieradełko i nic niby nie widzę, ale wolę sprawdzić, bo jestem zmartwiona sam fakt że to gryka kokos ;/ a chciałam żeby był zdrowy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
tez mam materac kokos gryka moja kolezanka z pracy go uzywala i nic takiego nei zauwazyla dziewczyny jakich firm macie wozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Alicja widzisz twoja gin mówi tak o tym badaniu na paciorkowca, a moja stwierdzila ze skoro mi pobrali wymaz na wizycie w szpitalu w 33 tyg. to juz nie trzeba! Teraz to nie wiem czy jej nie powiedzieć, żę chcę żeby mi zrobiła. Ja na wizytę idę w pon chyba, nie mogę się doczekać ostatnio miałam 1cm rozwarcia i szyjke 1,5cm i miekką ;) Chciałabym żeby się zaczęło już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A motylek zapomnialam ;P Ja mam wózek euro-cart passo 3w1, a jesli chodzi o materacyk to może nie dotyczy to kazdego egzemplarza ale strach jest... Może akurat innej firmy miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska w 33 to rzeczywiście dawno juz a co tej twojej gin zalezy prZeciez chodzisz prywatnie wiec itak sama sobie za to badanie płacisz (u mnie np. 30zl) a nie nfz wiec co ona Ci załuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja nie wiem właśnie;/ Dziwi mnie troche jej podejście niby mam zaufanie, ale zaskoczyłaś mnie z tym zarażeniem w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccc
Na kwiecien a ile czsu temu zacza ci odchodzic ten czop ?! i caly czas leci czy przestaje a potem znowu ?! mozesz opisac ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie miałam swiadomosci ze ten paciorkowiec jest tak niebezpieczny dla dziecka a gin mowi ze wrazie zarazenia u niemowlaka to posocznica czyli sepsa i roznie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja844 no to mnie zmarwiłaś! zwlaszcza ze tylko z pochwy mi pobierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - miska pisala o robakach w materacach jakiejs firmy...ja tez mam gryke-kokos, przebralam go i robaki nie wychodza zadne. Kto tu cuduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie martwcie sie. Jak wam wyszedl paciorkowiec to przy porodzie dadza antybiotyk. Mi pobierali z pochwy i okolic o***tu. Nieprzyjemne to bylo, bo w pochwie mialam stan zapalny, a polozna mi jeszcze wsadzila patyczek w ... i szok. Ale moze i lepiej ze stamtad tez pobrala. Ja mam wynik ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No ja właśnie też mam ujemny jakbym miala dodatni to pół biedy bo wiedzialabym już że dostane antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga im bardziej medycyna sie rozwija tym wiecej jest tych dziwnych chorób i tak ciagle swiat stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaki:)ale numer będą pierwsze rozpakowane:) mam nadzieje że wrócą i opowiedzą co i jak :) ja też się dziś rano wystraszyłam ból mi wszedł w bok zimny pot słabo i nie wiadomo co pierwsze czy zwymiotować czy coś innego ehhh a nie miałam się czym struć. Na szczęście przeszło mi po chwili ale jakby tak miał wyglądać poród to widzę że wiaderko będzie potrzebne:/albo torba na uszy:p trzymam kciuki za Was dziewczyny:)u mnie początek 37 jeszcze troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniajac temat to zaobserwowałam ze od tygodnia cera mi sie zmieniła jak kiedys na miesiaczke, jakies wypryski i bardziej przetłuszczona moze to hormony zaczynaja szalec im blizej porodu.Pamietam ze po pierwszym porodzie to tak mnie wysypało pryszczami i włosy mi sie przetłuszczały ze szok, poradzic sobie nie mogłam i tez pociłam sie okropnie, czytałam ze to po porodzie naturalne oczyszczanie organizmu ale wtedy do smiechu mi nie było nie dosc ze ciało takie rozlazłe to jeszcze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - ja tez przed okresem wygladalam okropne, pryszcze mi sie robily, cera jakas bladziutka, przezroczysta. Teraz o dziwo na prawde cera bardzo ladna, nie narzekam. Wlosy szybko mi rosna, a przed ciaza trudno mi bylo zapuscic. Urosly mi chyba z 10 cm w ciazy. Az dziwne hehe:) oprocz tego ze jestem spuchnieta i ociezala, nie mam co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przez cała ciaze tez cera nawet ładniejsza niz przed tylko teraz widze ze cos sie zmienia to pewnie hormony zaczynaja buzować przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej, ale się porobiło! Porodów tyle? Ja wczoraj miałam straszny wieczór- ból brzucha,pleców, drętwienie nóg, masakra. Powiedzcie mi czy wasze dzieci też tak strasznie kopią i wiercą się? Moja mała przechodzi sama siebie, ja już nie mam siły, niby fajne uczucie, ale bez przesady,żeby tak mamusie traktować :) Odpowiadając na pytania: -Ja przy synku miałam materac kokos-gryka, ale nie byłam zadowolona, jakiś taki szorstki twardy i teraz kupiłam inny. - na początek polecam zawijać maluszka w rożek, a nie w śpiworek, bo dziecko" zawinięte"ciasno czuje się bezpieczniej, tak jak w brzuszka i śpi lepiej:) - wózek mam Quinny Buzz. trójkołowy, bardzo oryginalny kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja w ciaźy cerę mam gorsza, popękały mi naczynka na policzkach, taka rumiana jestem teraz, za to włosy kiedyś musiałam myć codziennie, a teraz co 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×