Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Miśka jasne ze realne, ja też mam w planie schudnac i wazyc mniej jak przed ciaza, dlatego zalozylam sobie ze oprcz diety bede cwiczyc mam nadzieje ze moj plan wypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja tez, a nie wiem ile po porodzie można zacząć ćwiczyć... :) Nie chce isc od razu na shopping, bo kase wydam a planuje rozmiar mniejsze nosić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) na kwiecień gratuluję :) Moj pierwszy porod od skurczy trwal niecale 3godziny ale wody mi odeszly z 10 godzin wcześniej bylam z synem u lekarza bo narzekal caly czas na brzuch i okazało sie ze ma jelitowkę u nas w kilku przedszkolach to panuje kurcze miesiąc w miesiąc chory. juz sie boje jak to będzie przy dwójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Dopisuję się i ja :) MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Pozdrawiam Was :) i Gratuluje świeżo upieczone mamuśce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratulacje na kwiecień :) chyba każda by tak chciala. :) powiem wam ze juz mam dość tego wszystkiego, jestem ciągle zmęczona i czuje się taka wielka.. szok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny dziwna sytuacja - szwagierka dała mi łóżeczko turystyczne, po czym powiedziała, że chce pozyczyc bo ktos tam do niej przyjezdza żeby dzieciaczka tych gosci w nim spać położyc... przyszła po nie. a teraz patrze ze wystawila je na tablicy.pl Co ja mam sobie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecień, kurcze zazdroszczę Ci takiego porodu ,też bym tak chciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Po porodzie naturalnym szybko można zacząć ćwiczyć, po cesarce nawet 4 miesiące trzeba czekać:( Ja planuję z Chodakowska ćwiczyć, bo ma skuteczne treningi, przed ciąża ćwiczyłam. Na kwiecień, normalnie Ci zazdroszczę, jakbym wiedziała, że tak szybko pójdzie to też może sprobowalabym naturalnie rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miska trochę dziwna sytuacja z ta szwagierka. Może zapytaj wprost o ci jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ale jaja miśka...strasznie dziwna sytuacja ale chyba jednoznaczna... chyba chce sobie je sprzedać...jakaś porażka, ale moze sie myle...strasznie dziwna sytuacja...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty mamaolcia dlaczego masz cesarke? na zyczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia no ja będę rodzić naturalnie, też myslalam nad chodakowska i przed ciaza robilam takie krotkie cwiczenia na brzuch uda i posladki mel b na you tubie są... Ale wiecie z tym porodem naturalnym to jest tak ze boje się że bede przerazona ze to juz i ogolnie caloksztaltem i cisnienie mi podskoczy jakos okrutnie i mi cesarkę zrobią hihi nie wiem czemu, tak mnie to przesladuje, możliwe to wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP88 ja miałam traumatycznych pierwszy poród, zakończony cesarką, bo mój synek przestał oddychać, potem 3 tygodnie na intensywnej terapii noworodków. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i jest zdrowy. Ja bardzo źle to przeżyłam, depresja była itp. Teraz nie chcę tego przeżywać, strasznie się boje o dziecko. Druga rzecz to to, że brzuch mam już pocięty i niech rak zostanie, oszczędzę waginę :) A mój lekarz sam mnie po tym wszystkim skuerował na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a najsmiesniejsze jest to ze 1000 razy pytalam ja ile za to lozeczko to ze nic, ze pieniedzy od nas nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie wiem dziewczyny, ale obiecala mi jeszcze inne rzeczy tzn chodzik, mate edukacyjna ktora kupilismy malemu na chrzciny i wszystko wystawila ;/ a ja nie chcialam tego za darmo, tylko mialam zamiar jej dac 200-300 zł, bo nie chcialam miec takich dlugow wdziecznosci heh. trudno bede musiala kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia ja bym się bała juz rodzic sn po cesarce... A tak prawde mówić to wizja tej rekonwalescencji po operacji mnie przeraża. A poród chodz bolesny to mam nadzieje ze szybko zapomne i szybciej osiągne swoja wymarzoną figurę! Juz nigdy wiecej sie tak nie zapuszcze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rownież miska:)) ale wiesz co to rzeczywiscie jaja z ta Twoja szwagierka, wez zapytaj ja powiedz ze przez przypadek natrafiłaś ciekawe co powie hehe:D ale ludzie sa dziwni masakra szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam od lekarza :) Wiecie co...JUTRO CESARKA!! na 7:30 rano mamy byc. Macica reaktywna na ktg, lekarka nie chce zeby sie rozhulalo bo wszystko ku temu idzie. Boze szok!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 a dam sobie spokoj, bo to ta szwagierka co ciagle coś chce, cos potrzebuje, i nie chcialam miec dlugow wdziecznosci, a maz chcial te rzeczy to chcialam jej za nie zaplacic. a tak w sumie problem się rozwiązał ;P Przynajmniej potem z czystym sumieniem będę mogła jej odmówić heh. Moze po prostu obiecala bo myslala ze przez pol roku bedziemy na każde jej skinienie bo przecież tyle rzeczy nam obiecała dać ;D ale ja jestem wredna hihi masakra, no ale całkiem prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
fiona_88 jak fajnie!!!! Mam nadzieje, że masz wszystko gotowe a nie teraz na łeb na szyję :D to może ja będę następna!! Ja mam wizyte w poneidzialek trzymajcie kciuki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nie było mnie dziś cały dzień bo lenia miałam strasznego i nawet kompa nie odpalałam..wchodzę a tu już pierwszy dzidziuś! Gratulację na kwiecień!! Dobrze że synuś zdrowy i że poród był szybki..ah aż się rozmarzyłyam.. Parę temacików do nadrobienia jest.. Mamaolcia mój synuś też tak straszne kopie, dziś mi w ogóle spać nie dał..tak po żebrach kopał, że myślałam że mi połamie i aż się dziwiłam, że taki malutki a taki silny. Motylek ja będę miała wózek firmy Adbor. A co do cery..to mi się w ciąży stała bardziej wrażliwsza bo musiałam kosmetyki zmienić..dobrze, że siostra jest kosmetyczką to mi jakieś pokupowała. Jeśli chodzi o paciorkowca to ja miałam ostatnio pobierany ale za późno zaniosłam próbkę (bo to akurat piątek był) i w pon zadzwonie do lekarza żeby mi jeszcze raz pobrał..choć wizytę mam dopiero na 20.03 ale najwyżej pójdę na chwilę..mam nadzieję, że nie weźmie nic za wizytę.. Miska22 ja bym zrobiła tak jak radzi MP88 też bym do niej zadzwoniła i spytała ile chce..i że może coś dal szwagierki "spuści z ceny.."..eh naprawdę ludzie są dziwni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona trzymamy kciuki,kurcze coraz więcej już będzie tych dzieciaczków :) super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) fiona super w końcu przestaniesz się męczyć powodzenia jutro :) Miska ale masz szwagierkę która tylko glupoty gada jak ja nie lubię takich ludzi ktorzy najpierw obiecuja a później guzik robią a ja jutro dostanę kolejne ubranka ciekawa jestem jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ahh Ci powiem swiderek, że już mi się odechciało tych rzeczy :) tylko zabolało że zrobiła to w taki perfidny sposób, i w sumie nie wiadomo o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Hej Na kwiecien Gratulacje ;) -------------- JA byłam dzis u lekarza i ogolnie to jestem zawiedziona bo wizyta trwala krótko bo sie spieszyl. Tak z 15-20 minut ale z tego co wiem to niektorzy normalnie przyjmuja krócej. Najgorsze jest to ze ja akurat nastawilam sie na cesarke bo maly ustwiony byl głowką do góry a teraz sie okazalo ze juz sie obrócił głowka w dól do porodu naturlanego jednak nie ma zadnego rozwarcia itp wiec porod sie nie szykuje na razie a ja juz tak bym chciała urodzić... A waga 2530 g - jestem teraz na poczatku 36 tygodnia. Jak myslicie to waga małego jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×