Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkki
Musze kupić swojemu jakaś taka maskotke ale tyle tego wszystkiegojest... mmój i tak pewnie będzie ja głównie pchać do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Dziś miała 4 godziny snu bez przerwy. Cud ;-) Zasnęła o 20:45 po cycu + 30 ml butli. O 22 znowu cyc. Spała do północy - cyc. No i dopiero o 4, potem o 6. Teraz jeszcze śpi. Ja ją przystawiam jak się rozbudza, nie czekam aż się całkiem obudzi. Jak zaczyna się kręcić to od razu reaguje. W nocy mam pokarm i ona je bez problemu cyca. Ten bebilon pepti wcale tak długo nie trzyma ;-) Dziewczyny, które dostały już okres. Ja mam dziś już 3 dzień a leci jak z kranu. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
Paulina a moze Twoja mala nie potrzebuje pokarmu tylko jest jest jej goraco/zimmo/niewygodnie lub chce sie poprostu przytylic. Czesto zaczyna.sie wiercic i za chwile zasypia..Dorosli tez w.nocy sie kreca i odkrywaja.z.koldry a.nie.leza ze tak powiem.jak trupy :-) Moja jak zaczyna sie wiercic to ukladam ja.wygodnie.na.prosto, poprawiam.kocyk czasem daje smoka. Dzis udalo mi sie ja.przetrzymac tak od 23:30 do prawie 1. Wg mnie.powinnas probowac ograniczac nocne karmienie. Nie pamietam.wczesniejszych postow i.nie.wiem czy Twoja.mala.dobrze przybiera ale moze.sprobuj przez 2-3 noce wydlyzyc czas pomiedzy karmieniami i zastap tuleniem.i odkladaniem.do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale tu ostatnio cisza nie to co jak wszystkie w ciazy byly i cierpialy na nadmiar czasu:) u mnie tez deficyt wczoraj mialam chwile by wkoncu cos siasc poczytac tak to sprzatanie spacer zabawa gotowanie pranie masakra... u nas dzis upal az sie nic nie chce mam chec pojechac gdzies do ludzi ale sie boje ze mi sie rozwydrzy:/u nas nadal problem z kupa juz ponad tydzien co karmienie praktycznie jest a na mdyfikowanym nie powinno sie tak zdarzac:/ czy któraś z Was slyszala ze dziecko przestaje tolerowac po pewnym czasie mleko?lekarz sugeruje wirus ale moze to i mleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123ewel przez 6 tygodni przybrała 1000 g. Średnio na tydzień 166 g. Teraz waży 6200 g. Ma 14 tygodni. A waga urodzeniowa 3700g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiktorowianko Twojemu maluszkowi też nie przechodzi po tym dikoflor? u mnie bez zmian z cztery kupki na dzień oczywiście bardzo wodniste i często zielone. Byłam u lekarza w środę ale u innej kobiety bo moja miała zaklepane terminy i ta baba mniej wiedziała niż ja i stwierdziła że spokojnie mogę zaszczepić dziecko następnego dnia, akurat ciekawe czy swoje by szczepiła. Sama podjęłam decyzje że przekładam szczepienie na następny tydzień i już do mojej Pani doktor to chyba jedyna mądra osoba w przychodni. Nic sensownego się nie dowiedziałam jedynie między wierszami powiedziała że nie ma się czym przejmować i czekać aż minie i dalej mamy to samo podawać dicoflor i smekta, u nas już niedługo będzie trzy tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8444
witajcie dziewczyny Kasia 06 trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze, nie ma nic gorszego niz choroba dziecka i jeszcze ta niewiadoma , czasami jest tak ze jakies obiawy wydają sie groźne a później okazuje sie cos błachego wierze ze tu tez tak bedzie jesteśmy z tobą. Zorro to sie urządziłaś to by było gdyby przez wygłupy cos ci sie powaznie uszkodziło. swiderek ja ani razu nie prałam w dzieciecych i wszystko ok Paulina moj Marcel tez na cycu i tez ostatnio w nocy budzi sie tak czesto to napewno ten upał, choc ma tylko pajaca na gołe ciało i bez przykrycia bo i tak sie odkopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w upaly w.nocy spi.w.body.z krotkim rekawem i nozki przykryte kocykiem :-) Paulina.kazde.dziecko jest inne! moze Twoje potrzebuje.sie.poprzytulac i posmoktac cycka co 2godz. wyrosnie.z tego! wazne.ze jest zdrowa i wg lekarza przybiera prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Paulina ja też tak krwawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Odnośnie tego artykułu to mój właśnie nie umie podejrzeć się ns przed ramionach tylko id razu na piaskach i musze to z nim ćwiczyć i dociekać barki i lokietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Masakra mój dużo ma objawów z tych punktów wymienionych a ja się teraz tak tym stresuje aż to Kacper wyczuwa. Wszystko mnie drażni przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Paulina szkoda mi was ,wiem po sobie jaka jestem wykończona jest mała ma problem ze spaniem bądź często się budzi w nocy.Może rzeczywiście spróbuj ją przetrzymać tak jak dziewczyny piszą.Jak Hania się wierci i przebudzi to staram się do niej nie lecieć od razu bo zauważyłam że nawet jak zacznie płakać to dosłownie po minucie się uspokaja i idzie dalej spać a jak do niej tak latałam to ją tylko rozbudzałam. Moja Hanula też słabo zaczęła przybierać ,kiedyś po 400 g tygodniowo i stopniowo malało co w sumie jest zrozumiało ale teraz jest poniżej granicy ,wczoraj byliśmy znów u pediatry to okazało się że przybrała tylko 120 g !!! jestem przerażona i nie wiem co robić ,mam wciąż karmić piersią zresztą pokarm mam .Dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka ,jak nic nie wyjdzie to kwestia na pewno tej ortezy.Pediatra powiedziała ,że może objawy pasują do kolki ale to nie możliwe bo kolki nie zaczynają się pod koniec 6tyg tylko do max3 tyg. i konczą w większości przypadków do 12 tyg. Zamówiłam sobie sushi ,zobaczymy czy nic jej nie będzie mam nadzieję ,że nie ale się obawiam wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
hej laseczki, Jesli chodzi o krwaweienie to u mnie też była masakra, nigdy wcześniej tak nie leciało ze mnie porażka...początkowe dwa dni były lekkie a później się zaczęło. Moja mala w nocy strasznie pogryzł komar chyba w 6 miejscach...mam nadzieje ze to komar bo ma tylko tam gdzie było gołe miejsce.Wczoraj podałam jej modyfikowane na noc i teraz już bede tak robic bedzie dostawac butle na noc moze dłuzej przetrzyma...wogóle to od pon jest straszna nie chodzimy na spacery jedynie tylko na chwile do sklepu a i tak sie rozdziera...poracha albo to skok albo ten upał...budzi sie o 6 i przez 2h chce sie bawic no masakra a ja na spiocha taka ze hej...i biore ja do siebie do lozka zeby usnela przy cycu boje sie ze sie przyzwyczai... ja jeszcze piore w dziecinnym proszku, ale moze akurat ni by sie nie stalo jakbym wyprała z naszymi...musze sprobowac. Wogole mam wrazenie ze mojej misi ida zeby i moze tez przez to taka matudna na maksa, odrzucila smoka wogole nie chce za to wszystkop inne pcha do buzi a najlepiej smakuja jej piastki...do tego masywnie sie slini... Jóźka jak to u was było zanim pojawily sie zabki?? Moja juz tak sie zmienila wszystko chwyta, swoje uszy moja piers, grzechotke dlugo trzyma, ma silny zacisk...natomiadt wogole nie spi porazka...nie pamietam kiedy mi dzioen przespala dłuzej, wczoraj spala po 5 min mialam juz takiego nerwa ze hej... Kasiu co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do proszku to my wciąż w loveli w 40 stopniach program dziecięcy i prasowanie ,pewnie tak się pomęczę jeszcze do 6 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Motylekk mogłam nie wrzucać tego linku. Teraz się stresujesz i na pewno nie potrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
Dziewczyny czy zadna nie zna odpowiedzi na moje pytania odnosnie wit d+k ? I jak cwiczyc żeby miesnie malucha wzmocnic? Moj nie dzwiga glowy jak lekarz bral go do siadu i nie przekreca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
Hej zaba k do konca 3 miesiaca, d do roku albo dluzej nie pamietam.dokladnie mam to gdzies zapisane, jesli dziecko jest na mm wylacznie to k nie trzeba podawac, jesli mieszanie to mozna - nic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole czesc dziewczyny:) Tez piczytalam artykul.i kurcze wiadomo ze jak sie chce to mozna wszystkie objawy zaobserwowac eh...nie ma co sie nakrecac Do poradni rehabilitacyjnej uda sie przyspieszyc i gdzies za 2 -3 tygodnie bedzie wizyta byloby szybciej ale Pani doktor na urlopie:( oczywiscie to zalatwila mi kolezanka ktora z reszta do czasu wizyty bedzie z.milenka cwiczyc profesjonalnie zaczynamy od wtorku albo srody...i jak tu zyc w tym.kraju bez znajomosci nic sie nie zalatwi:( Wczoraj wieczorem byl dzien mamy - Milenka zasnela orzy butli o 20:30 i spala.do 1 a.potem do 4 i tu nadrobila wieczrny brak marudzenia do 6 i dala pospac do 9 ...dziwna noc bo ona raczej w nocy nie marudzi no zobaczymy mam nadzieje ze jednorazowa akcja. Bylam dzis u endokrynologa ze soba i kurde moze mi sie ta niedoczynnosc jednak utrzymac..stos badan do zrobienia i usg tarczycy ale to.dopiero.za 3 miesiace bo teraz to podobno taka hustawka jest hormonalna ze nie beda miarodajne wyniki... W ogole Milenka zostala dzis z.moja mama na 2 godzinki jak bylam u lekarza i kurcze plakala jej i mleczka ni chciala pic a glodna byla...jak ja wrocilam to sie usmiechala i mleczko ode mnie wypila...kurde czy ona juz moze tesknic? Milenka w lezaczku posiedzi i polezy samotnie albo obok mnie to 10 minut...glownie w lezaczku sypia w dzien ale musze bujac ciagle albo co kilka/ kilkanascie minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Żabko k podajemy do końca 3 miesiąca a d cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do konca 3miesiaca to dobrze bo ten pediatra mi namieszal a z tymi cwiczeniami? nie wiem czy te slabe miesnie przez wagę nie są :) A może poprostu niedługo zacznie wszystko robic tylko czasu potrzebuje w końcu kazde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Co do ćwiczeń to ja znalazłam kiedys takie coś https://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s Może się przyda. Dziś od 9.00 do 14.00 kręciliśmy się wokół szpitala. Rano złapałyśmy mocz (dzięki za rady!). Zrobiliśmy tak - po obudzeniu zrobiła kupę, umyliśmy jej pupę w wanience, wzięłam ją do piersi na podkładzie i położyliśmy jej pieluchę zamoczoną w ciepłej wodzie na brzuszek. po 5 min. zrobiła ładnie siusiu. Poszłam do poradni chirurgicznej, zrobiłam zdjęcie rtg i na szczęście nie mam złamanej tej kości ogonowej. Ale boleć może i pol roku. A potem miałam drugą wizytę u gin. bo ciągle mam jakieś uplawy. Wróciliśmy umordowani. Małej wyszły wyniki wątrobowe złe. I dużo innych poza normami. Ale napiszę wam jak będę po konsultacji z pediatrą. Kończę bo mała się przebudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Żaba na przekroczenie się na brzuch ma czas do piątego miesiąca. Mój też za dobrze główki nie trzyma przy podnoszeniu. kurde mój jakoś mało gada od wczoraj jesteśmy u moich rodziców i może to przez z to. paulina ja i tak już się stresuje od wizyty rehabilitantka. MP mój codziennie budzi się o piątej rano i półtorej godziny nie śpi i tak zawsze. Potem śpi godzinę jak śpi sam i się budzi a jak że mną to śpimy dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,dziewczyny czy mozecie się podzielić,kiedy kładziecie wasze maluchy na dzienne drzemki,po karmieniu,czy karmienie zaraz po drzemce,a potem zabawa i dopiero drzemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
u mnie to wyglada tak: jedzenie, zabawa, drzemka w domu lub spacer i spanie na spacerze, jak drzemka jest krotka to potem zabawa tak zeby przetrzymac ja do 3 godz od ostatnieho jedzenia. I tak co 3-4 godz :-) chetnie poznam jak wyglada to u innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja się trzymam zasasy tracy hogg proste, czyli Posiłek, ROzdrywka jakaś godzina minimum ale w tym zmiana pieluchy leżenie na brzuchu zabawa na macie z grzechotką,rozmowa na kolanach no i SEn to różnie śpi max 2h.jak wstanie wcześniej to wędruje na matę i rozmawiamy ewentualnie leży na leżaczku i patrzy co robię:) dziewczyny karmiące mm ile dajecie mleka i w jakich odstępach czasu?ja daję swojemu 6x150 ml i karmię go o 6,9,12.30,16,19,22. gościu nadal mu nie przeszło ale widzę poprawę.Dziś dałam mu dodatkowo smectę jutro też dostatnie i zobaczymy czy jest poprawa.A powiedz mi próbowałaś zmienić mleko?nie wiem czy możliwe jest żeby nagle przeestał tolerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja caly czas karmie piersia, moja dieta juz od dluzszego czasu wyglada podobnie wiec nie wiem co sie dzieje. U nas juz drugi dzian tylko zolte wodniste kupki. W tym czasie chorowalam i bralam przez tydzien antybiotyk i moze to jest powodem ze tak dlugo to trwa. Ide w czwartek znow do lekarza, jestem spokojniejsza poniewaz ta lekarka badala mu brzuszek i ogladala go i nic niepokojacego nie widziala. Na wadze tez przybiera. Jak bym karmila mm to napewno zmienilabym ale jesli jest poprawa to moze lepiej poczekac jeszcze kilka dni, oby przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Wiktorianka a jakim mlekiem karmisz? Wszystko ci ZJADA? PODAJESZ według tabeli na opakowaniu? Mój je be bilon pepti z zsgeszczaczem 5 razy 150 o 5. 10.14.18.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×