Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Anielicaaaaaaa a u ciebie wszystko w porzadku?Odezwij sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
hej mamusie:-) Jak myślicie, kiedy przyznamy się naszym oprawcom - pracodawcom? Ja się waham czy mówić, ale z drugiej strony pracuję w hotelu, między innymi na nocki...dziś właśnie mam noc...tak bym się chciała połozyć spac... Spijcie słodki kwietnióweczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, i dziekuję za pamięć czytam Was na bieżąco, ale jakoś sił i weny brak na pisanie, a po drugie jeszcze na drugim forum siedze, a ogarnąć dwa chyba ciążko, u mnie bez zmian po za mdłościami, brzuch po luteinie praktycznie nie boli dzisiaj 6t6d i kolejna wizyta u lekarza, mam nadzieje, że zobaczę moją kruszynkę, Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, i Tym które już widziały swoje maleństwa, trzymam kciuki za dalszy rozwój ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
hejka mnie od niedzieli męczą mdłości, jestem głodna, ale jak coś zaczynam jeść to odrazu czuję jakby mi zaraz wszystko miało wyjść, od wczoraj się strasznie nasiliły. co do powiedzenia pracodawcom, to ja mam zamiar zrobić to w przyszłym tygodniu, tym bardziej że u mnie jest sytuacja o której już wcześniej pisałam(umowa na czas okreslony kończy mi się 30-09-2013).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciliśmy już z wczasów. Jak wyjeżdżałam to było 200 parę postow a teraz. Muszę nadrobić. Ja latam po lekarzach od dzisiaj. Wczoraj robiłam beta wyniki odebrałam po 17 więc dostałam się jeszcze do mojej ginekolog i ginekolog stwierdził ciążę obumarłom i dał mi skierowanie do szpitala, ale stwierdziłam, że nie będę bazowac na stwierdzeniu jednego lekarza i umowilam się do 2 jeszcze, ale przyjąć mnie mogli dopiero jeden jutro drugi pojutrze. Zadzwoniłam do dobrego ginekologa, który przyjmuje tylko państwowo i najbliższy termin jest w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zestaw witamin bierzecie poza owocami sezonowymi ;)? W pierwszej ciąży brałam femibion natal, ale jest strasznie drogi, a pamiętam jak dziewczyny porównywały zestawy rożnych firm i niektóre różniły sie tylko ceną :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Majka012345 a na jakiej podstawie lekarz tak stwierdzil? a ty jak sie czujesz ,masz jakies dolegliwosci czy plamienia ktore moglyby swiadczyc ze cos jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ;-) Majka012345 fajnie że już wróciłaś ale strasznie Nas zmartwiłaś tą wiadomością od Pani gin....Daj nam znać jak już będziesz wiedziała co i jak. 3 mamy kciuki!!!!!! w końcu Ty nas tu wszystkie zebrałaś do kupy i musimy wytrwać aż do kwietnia! Dziewczyny u mnie też są mdłości..nie wymiotuję...ale w przełyku mam wszystko....schudłam 2 kg, nawet nie wiem kiedy ale waga nie kłamie...Najgorsze jest to że w pracy nic nie widzą a ja momentami przybieram zielony kolor..... Co do witamin to w sumie nie wiem co powiedzieć bo różne opinie słyszałam..Ja kupiłam doppelherz mama za 29 zł a wszystkie inne (te które mi oferowała) były droższe i zaczynały się od 39 zł w górę...I oczywiście jest to dawka na 1 ms....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześc Kobietki. Mnie niestety tez męczą dolegliwości. Wszystko mi stoi w przełyku, okropne uczucie. Poza tym strasznie bolą mnie plecy, ale pewnie przez długą trase samochodem ;( Co do witamin mój gin kazał mi brac jedynie zwykły kwas foliowy, bo podobno witaminy nasilają objawy ciążowe. Więc zastosowałam się do jego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
Majka012345 -->> a jaką wczoraj odebrałaś betę? i po czym gin stwierdziła ciążę obumarłą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podstawie bety i USG nie ma bicia serduszka dziecka. Nie mam żadnych objawów ciąży, krwawienia też nie miałam. Z Olą musiałam leżeć całą ciążę. Papssi kochana powiedz o ciąży w pracy. Moja jedna pracownica jak była w ciąży właśnie nie powiedziała nikomu i zemdlala jakby coś się stało to miałabym wyrzuty sumienia no ale urodziła szczęśliwie córeczkę Basie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie temu będę miałam 74 na 5 tydzień ciąży. Teraz miałam 825 i moja ginekolog twierdzi że to za mało. Z Olą świetnie prowadziła mi ciążę. Mam skierowanie na obserwacje do szpitala, ale tak czy siak pójdę do szpitala prywatnego tam gdzie Ole rodzilam sprawdzony przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zbieram się i zbieram ale ciężko mi to jakoś przez gardło przejdzie... Majka012335 a powiedz ile tej Twojej bety było..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie temu będę miałam 74 na 5 tydzień ciąży. Teraz miałam 825 i moja ginekolog twierdzi że to za mało. Jutro zrobię jeszcze raz bete ale w innym laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
też mi się wydaje, że trochę mały przyrost... majka bądz dobrej myśli, trzymamy kciuki. a mój gin nawet nie kazał mi robić bety, odrazu potwierdził ciążę jak byłam tydz temu i założył mi kartę...teraz zaczynam być głupia: czy napewno jest wszystko dobrze????czy zawsze musi być beta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja z Ola poszłam do ginekologa w 7 tygodniu ciąży i też bety mi nie kazała robić. Wcześniej nie miałam objawów, czułam się normalnie dużo pracowałam i zanim kaplam się że przecież okresu nie mam no już był 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
a u mnie w 5 tc nic nie mówił o becie najpierw powiedział, że jest za wczesnie i nic nie zobaczy później zrobił USG i sam się zdziwił, że widać pęcherzyk 10 mm a potem założył kartę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Majka, bardzo smutna wiadomość, ale nigdy nic straconego, dopóki nie powtórzysz badań. Mi nikt teraz bety nie kazał mierzyć, ciekawa jestem dlaczego. Pewnie zależy od lekarza prowadzącego... Ja we wrześniu wracam do pracy po urlopie( jeśli zgodzi się na to mój lekarz) i na pewno nie zamierzam powiedzieć o ciąży dopóki dam radę się ukrywać z brzuchem (a na razie schudłam, więc może się uda I trymestr przetrzymać w konspiracji). I w ogóle to chciałabym pracować jak najdłużej, bo siedzenie w domu nie służy mojej psychice:( Myślę, że w witaminach, które łykamy ważne jest żelazo, trzeba by mieć baaaaaaaaaardzo urozmaiconą dietę, żeby te wszystkie witaminy dostarczyć organizmowi, choć wiem, że tabletki, to zawsze tabletki....:( Ja łykam falvit mama, rzeczywiście nie był tani, ale... jakoś nie przejmuję się ceną jak lekarz coś zaleca, to tak ma być i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczyny czy wy coś bierzecie na te mdłości??? ostatnio wyczytałam że banany dobrze działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Ja odkryłam zasadę, że jeśli nakładam sobie baaardzo małą porcję, to jest OK. Ciągle chodzę głodna, wcześniej rzucałam się na jedzenie a jak zaczynałam jeść, to niedobrze mi się robiło. Więc teraz jem 10x dziennie, bardzo małe porcje. Spróbujcie, bo to pamaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_ma ja też w pierwszej ciąży nie robiłam bety i absolutnie nikt mi nie kazał jej robić. Był test ciążowy, a nawet 3 chyba i pierwsze USG w Matce Polce w 8 tyg. Także nie masz się co stresować. Teraz lekarz w Salve powiedział tak: pęcherzyk 10 mm, jest ciąża;-) jak zapytałam kiedy będzie widać serduszko to powiedział- za tydzień ale proszę się nie martwić bo jest Pani w ciąży to potwierdzona informacja ;-) Jakbym nie wierzyła w to co on mówi... he he Majka012345 czekamy na na dobre wieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia masz rację, to jest sposób, ja też tak robię ;-) Ania _ma ja słyszałam że imbir jest dobry. Trzeba kupić świeży i dorzucać np, do herbaty. Zaczynam widzieć jakiś ratunek w tym dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papsii-->>dzieki za wsparcie, czekam teraz do 21 az będzie widać serduszko tak w ogóle to mój M chce jutro jechać gdzieś na ten dłuższy weekend, bo on nie ma urlopu tylko takie pojedyńcze dni i niewiem jeszcze gdzie może macie jakies propozycje? dodam że jestem z łodzi, no i żeby nie było za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Robicie czasem zakupy na allegro? Bo jeśli tak, to można tam kupić witaminy dla kobiet w ciąży w aptekach internetowych w o wiele niższych cenach! Właśnie zobaczyłam, że ja kupowałam falvit mama za 39 zł a na allegro znalazłam za 20 zł! Ehh... następnym razem się zaopatrzę tam, gdzie taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w farmaceutyce i jak robią wyprzedaż leków ze względu na krótką datę ważności to tak Femibion był w cenie 1,51 netto, ale to było w maju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
Papsii to dawaj znać jak femibion będzie w niższej cenie, ja akurat go biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam cenę femibionu, z przesyłką wychodzi podobnie, jak w Aptece Pod Lwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×