Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

No musi byc ok tak bardzo bym chciala,moja gin to sie ze mnie smieje,bo chodze do niej 15 lat i zawsze mowilam,ze nie chce dzieci.Nawet mam rozne problemy ginekologiczne ktore przrchodza po porodzie,a ja zawsze ze nie,meza mam z dziecmi zeby oddemnie nie chcial,a teraz taka zmiana. Wiecej widzial moj maz,widzi pan tu zarodek,tu bije serduszko. A ja tak obok ale najwazniejsze ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Ja ide do gina w poniedziałek , pewnie dostane tylko skierowanie na badania i tyle, pewnie USG nie bedzie chciał zrobić bo to na NFZ, a na fundusz tylko 3 sie robi, pierwsze w 12 tyg, w przypadku ciąży zagrozonej mozna wiecej , ja jestem po poronieniu więc może go uproszę o USG, nie mam ochoty płacić teraz 100zł za samo USG, a nie wytrzymam do 12 tyg ;-) co myślicie o piciu piwa karmi ? tak dzisiaj mam ochote się na pić i niewiem czy mogę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
mamaFilipinka - jest w karmi jakiś alkohol ale raz na jakiś czas:)............sama dziś 3 łyczki Karmi zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja już jestem po pierwszej wizycie u ginekologa i w związku z tym mam parę pytań do was, tych bardziej doświadczonych już, z tego stresu nie zapytałam pani ginekolog. Otóż - p. ginekolog powiedziała, że to 5 tydzień. - czyli ona to liczy od terminu ostatniej miesiączki tak? Bo na to mi wygląda. Ale tak na prawdę z moich "wyliczeń" 2 tygodnie po miesiączce do czegoś doszło. Wcześniej nie ma innej opcji. I kazała przyjść za 2 tygodnie bo wtedy prawdopodobnie będzie było serduszko, wg niej będzie to 7 tydzień. A wg mnie wcześniejszy i pewnie może tak być, że to serduszko jeszcze jednak nie będzie biło i pewnie wtedy spanikuję... weźcie mi coś wytłumaczcie, poradźcie jak to jest z tym wyznaczaniem tych tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny i jeszcze jedno, jakby któraś mogła tabelkę zmienić bo mi jak zwykle się rozsypuje. Nie jestem z łódzkiego a z Lublina! z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Miluś ja miałam ostatnia miesiaczke 21 czerwca a około 4 czy 5 lipca był jeden jedyny raz do srodka tzw zloty strzal. Czyli zapłodnienie było w lipcua i tak liczy się od ostatniej miesiączki 21 czerwca chociaż wtedy na 100% nie bylam w ciąży. w 7 tyg bylam na usg i wszystko ok, serduszko już bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
w 7 tyg licząc od ostatniej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też wiem kiedy był ten jeden jedyny strzał do środka... W 7 tygodniu biło serduszko,ale to był ten 7 tydzień wg obliczeń ginekologa tak? to mnie trochę uspokoiłaś Mirabell, bo ja to już nic nie rozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
no tak się to oblicza nawet jak nie bylas w ciąży to się liczy od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dla mnie to tez dziwne, ale tak jest i już. Wyczytalam tez ze ciaza trwa 38 tygodni tak na prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak opuściłam ten wątek, a Wy tyle pisałyście. Muszę nadrobić zaległości koniecznie, ale miałam laptopa popsutego. Kupiłam dziś witaminki pharmaton matruelle i będę łykać. Już po wizycie u lekarza jestem spokojna jakoś, przynajmniej jeśli chodzi o maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluśśśś ja tez jestem z okolic Lublina. Usg według lekarza miałam robione w 6tyg i 3 dn i slyszalam piękne serduszko które biło już 115 razy/min, nie stresuj się za dwa tygodnie na pewno już zobaczysz zarodek i serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do Lublina na Topolowej, a USG robiłam w Luxmedzie i jestem bardzo zadowolona. Mogłam zobaczyć zarodek w 3D i usłyszeć bicie serduszka :) na NFZ niestety tak to nie wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na kazdej wizycie robione usg a chodze z nfz. Lekarka dala mi ostatnio skierowanie na usg na lepszym sprzecie, by dokladnie okreslic tydzien no i date porodu. To bedzie juz 11 tydzien. Mysle, ze co jakis czas bede miala skierowanie na to na lepszym sprzecie, niz w jej gabinecie. Fajnie, bo wszystko w tej samej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zawsze robione usg i tez na fundusz nie wyobrazam sobie zeby lekarza prosic o usg to jego obowiazek to nic nie kosztuje jak skierowanie na badania itp.Za wszystkie badania musze placic,bo moj gin przyjmuje dwa razy w tyg po godzinie no ale nie za USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosiam ja chodzę na ul. Jutrzenki ale co do luxmedu też sobie pomyślałam, że fajnie by było skusić się na usg w 3d, zawsze to super przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny jak tam minela u was noc :) u mnie troche kiepsko bo nie umie spac :( a rano jakbym spala budzi mnie corka i tak wkolko :) co do karmi jak tylko macie ochote tak bardzo zawsze idzie sie napic ale troszeczke na smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim------------wiek---------------OM--------------t p-------miejscowość MamaMuminka27----27 lat--------23.06.2013------02.04.2014---Łódź myszula12--------------27 lat-------25.06.2013 ------02.04.2014---Ruda ŚL. gosia8905---------------24 lata--------27.06.2013------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat--------- 27.06.2013-----03.04.2014---Niemcy walabia-------------------29 lat --------23.06.2013----04.04.2014---Warszawa Agusia5_----------------31 lat----------23.06.2013----04.04.2014---Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat---------27.06.2013----04.04.2014--Podbeskidzie Omi135------------------29 lat----------27.06.2013-----04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat----------29.06.2013------05.04.2014---łódzkie ania_ma-----------------28 lat--------- 30.06.2013------06.04.2014---Łódź Kikula84-----------------29 lat----------01.07.2013-----06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat ---------01.07.2013------07.04.2014---Łódź niulekx-------------------22 lata--------29.06.2013-------07.04.2014----Pomorskie anna_11-----------------26 lat----------05.07.2013-----07.04.2014---Anglia Ana Lena ---------------30 lat----------02.07.2013-----10.04.2014--Warszawa zakrecona_filipinka--22 lata-------10.07.2013------16.04.2014--Mazowieckie twoja_s--------------------29 lat---------11.07.2013------18.04.2014--Katowice motylekGość------------29 lat-------- 07.07.2013------14.04.2014---Bełchatów Miluśśśś - ---------------23 lata-------15.07.2013-------22.04.2014---łódzkie mamaFilipinka----------26lat----------18.07.13------24.04 .14---Mazowieckie lilik88--------------------25 lat-------- 18.07.2013------24.04.2014-Biała Podl. lzuza ---------------------27 lat ----------22.07.13---------28.04.14--- lala29--------------------28 lat-----------19.07.2013-----26.04.14 - Małopolska SzklanyKlosz----------29 lat--------04.07.2013---------10.042014-----Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam muszę się dopisać jako nowa przyszła kwietniowa mama ;) wczoraj byłam u ginekologa, pęcherzyk jest, ginekolog wyliczył że to 4 tydzień i 5 dziś dzień. 10 września mam kolejną wizytę, jeśli pęcherzyk się utrzyma i ładnie będzie wszystko zakładamy kartę ciąży. mam nadzieję że po drodze nic się nie wydarzy i pęcherzyk zamieni się w dzidziusia :) to było by nasze pierwsze dziecko, i była to nasza pierwsza próba. więc mam nadzieję że skoro za pierwszym razem się udało to wszystko dalej pójdzie równie dobrze co samo zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
witam WIII, gratuluję ! a na kiedy gin wyznaczył ci termin porodu? i kiedy miałaś ostatnią @? pytam bo jestem na podobnym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i również gratuluję wiii ! A u mnie stres nerwy, przez moją matkę a także partnera. I jak tu być spokojnym w ciąży? Moja mama to już wyjątkowo utrudnia mi ten czas. I mimo, że z nią nie mieszkam to i tak sytuacja jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć;-) ja was codziennie czytam;-)ale za nim skończe czytać to już nie mam sił odpisać. gratulację dziewczyną które się odważyły powiedzieć szefowej;-) ja nie wiem jak ja to mojej powiem pracuję tam od 8 miesięcy i mam z nią dobre kontakty ale ona nawet nie ma pojęcia że ja coś planowałam;-) a co do L4 to ja bym chciała jak najdłużej pracować;-) Izuza my już powiedzielismy całej rodzinie chyba;-) a co do córki to możesz powiedzieć moja koleżanka powiedziała swojej 3letniej siostrzenicy że bedzie miałą dzidzie a mała się pyta gdzie ta dzidzia to ona jej tłumaczy że na razie jest w brzuszku i wyjdzie dopiero jak bedzie większa a małą się tak na nią patrzy i mówi aha a to będzie barbie?do tej pory się śmieją czy ciocia połknęła barbie;-) Fiona pytałaś się jak z sprawami seksu to u mnie lekarz nic nie mówił że nie można ale ja jakoś nie mam za bardzo ochoty a wcześniej przed ciążą to prawie codziennie było a teraz tak rzadko A macie jakies przeczucie co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, dziś piątek!!! oby tylko dotrwać do 16 tej jakoś... Kurcze dziewczyny jak mnie bolą piersi...Wczoraj pod prysznicem aż ciężko było je umyć..twarde, tkliwe, brodawki na pół cycka..rety....Jedyne co, to niebywała ,,jędrność'' której już nigdy więcej nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
ja mam dziś znowu plamienia:( bardzo się martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
chyba za malo sie oszczedzam:( nmalo odpoczywam, za duzo dzwigam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka strasznie naciska na ślub i nie rozumie, że podjęliśmy inną decyzję i na razie nie chcemy, nie mówię że nigdy - ale nie teraz. Tłumaczę spokojnie - nie rozumie, aż w koncu podnoszę glos z tych nerwów. To chyba nie jest zbrodnia w dzisiejszych czasach nie mieć ślubu, a jakoś mnie nie interesuje to co ludzie powiedzą, to nie średniowiecze. Chcę się teraz skupić tylko na tym żeby było wszystko dobrze z maleństwem,ale do tego przydałaby się cisza i spokój...A tak niestety nie ma.... A mój partner, mam wrażenie że za mało czasu mi poświęca i za mało ze mną rozmawia :( ale nie wiem, może powinnam odpuścić, jeszcze mi pewnie zbrzydnie jak zamieszkamy razem... Mówię Wam dziewczyny, nienawidzę jak ktoś mi się miesza i wtrąca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×