Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

MJ28- ja miałam cc i czucie w nogach odzyskałam dosyć szybko ale nie wiem po ilu godz Fiona- wkucie w kręgosłup faktycznie jest straszne choć bezbolesne :p ja nawet nie zdążyłam się przestraszyć bo u mnie z cc to było wszystko nagle i w biegu żeby ratować dziecko Ja do konca marca nie będę miała wyjścia i muszę kierować ale wolę to niż jeździć busem, mam nadzieję ze zmieszczę sie z brzuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja nawet nie boje sie wklucia, choc wyglada to dosc przerazajaco, ale jakis powiklan po tej cc. Nie wiem cos sobie ubzduralam. Wiecie tak mnie wzielo na jedzenie 3bitow, ze masakra. Ciagle bym je jadla, a musze uwazac cholera...wczesniej nie mialam az takiej checi na slodycze, a teraz ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
fiona ja bym ciągle jadła słodycze. Nie wyobrażam sobie dnia bez czekoladki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie cos jem slodkiego, ale kurde ten cukier...musze uwazac;) a mam 9kg na +. Myslalam, ze bedzie gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no ja się dowiem w czwartek ile mam na plusie, ale mysle że tak ok 10 będzie. I myślę, że nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
Dzieki za pocieszenie :) moj maly sie urodził 4080g wiec chciałam zeby i drugi synek wazyl cos kolo tego. Ja tez miałam skurcze ale zaczełam pic magnez w tab co drugi dzien i odrazu przeszlo. Teraz zaczyna mi dokuczac kregosłup i zmeczone nogi. A sluchajcie mam pytanko - macie juz staniki do karmienia ? ja mam jeden taki lepszy po synku i chcialam kupic jeszcze jakis ale strasznie drogie sa te zwykle sa juz za 20-30 zl ale sa tez takie fajne usztywniane i podnoszace dla karmiacych ale cena mnie przeraza 100-130 zl Moze macie jakas sprawdzona dobra firme ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
A .... chcem kupic jedne pudełko mleka sztucznego tak nawszelki wypadek. Jakie kupic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Czy macie może jakiś ciekawy artykuł o szczepieniach z 2013 roku? Jak wygląda statystyka? Czy większość kupuje szczepienia skojarzone 6w1. Chce zbadać temat bo później nie bede mogła poświęcić za dużo czasu jak już mały będzie na świecie. Dajcie znać jakbyście słyszały coś ciekawego. Lila111, słyszałam, że w szpitalu mają mleko modyfikowane, w razie problemu z karmieniem kupie to samo co dostaniemy w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila ja mialam przy pierwszym dziecku mleko bebilon i jestem z niego zadowolona chodz do najtanszych nie nalezy i tez kupie puszke bo wiem ze przy pierwszym dziecku bardzo sie przydalo bo mialam za malo pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzisna_83
Do dziewczyn z Wrocławia , slyszalyscie o tym że od marca Brochów będzie remontowany.? Wiec odpada we Wrocławiu jedna z porodowek :( może to któras z Was potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzofiaaa
Witam. W ubiegłym miesiącu staraliśmy się z moim narzeczonym o dziecko. Uprawialiśmy seks codziennie od zakończenia okresu do 4 stycznia gdzie owulacja przypadała około 29 grudnia. Okres mam bardzo regularnie w tym miesiącu powinnam go dostać 12.01. . Zwykle tuż przed okresem boli mnie brzuch i kolana. Tak samo było i w tym miesiącu, lecz okresu nie dostałam a brzuch i kolana 13.01. przestały mnie boleć obecnie czuje się jakbym już była po okresie. Wczoraj i dziś zrobiłam testy ciążowe z moczu lecz dały one wynik negatywny. Ponadto mam uderzenia gorąca plamy na dłoniach oddaje mnóstwo moczu w nocy nawet muszę wstawać po 5 razy, często czuje się słabo, oraz mam podwyższona wilgotność pochwy i intensywniejszy zapach. Czy według Was mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli kochaliscie sie codziennie to jest duze prawdopodobienstwo... zrob sobie testy beta hcg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mamuśki! Urodziłam w IV.2013. Sentyment pozostał. Miałam c*****owiem wam, że nie taki diabeł straszny. Bardzo chciałam rodzić naturalnie, ale było poważne zagrożenie dla dziecka i ekspresem wzięli mnie na stół. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jedyne na co uważałam to nie zmieniałam pozycji przez 12godz. Po tym czasie kazano nam wstać umyć zęby, żeby w ogóle...wstać. Wstawałam baaardzo długo, odpadł mi cewnik, ale z każdą godziną było lepiej. Szybko do siebie doszłam, ranę mam artystycznie zszytą. Jedynie brzuch mi zwisa, ale pracuję nad tym. Dodam, że lekarze mówili, że mogę kręcić głową, ale ja nie chciałam (słyszałam, że lepiej leżeć plackiem, bo mogą być migreny). Jak mi pokazali dziecko to też głowy nie przechyliłam, a tylko oczy i pielęgniarka w końcu pokazała mi dziecko centralnie z przodu nade mną;) Powodzenia laski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Madzisna wystraszyłaś mnie tą wiadmością i od razu sięgnęłam po telefon, Pani powiedziała mi zeby zadzownić w przyszłym tyg że powinno być wiaodmo czy zamkną czy nie bo dziś dyrekcja ma spotkanie w tej sprawie, ale cholera się wkurzyłam... Kochane wogole to też mam zgage od kilku dni wieczorami, straszne uczucie co na to stosujecie?? xzofia, zrób bete powinien pojawić się już hormon jeśli jesteś w ciąży. Ja dziś wybieram się do koleżanki i jej synka małego więc nie będę się nudzić, pogoda za oknem do d**y więc życzę Wam również miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
MP rennie mietowe mozna i pomaga przynajmniej mi ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ponoć na zgage mogą pomóc migdały ale taki bez skórki, albo mleko __" Mam pytanko Ty chodzilas do szkoły rodzenia mamagaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Brochowem to byłaby istna masakra!!Jedyny szpital który ma znieczulenie 24h.Ja sobie nie wyobrażam nie mieć tej alternatywy w XXI. Dziewczyny jaką wyprawkę kompletujecie?Po ile sztuk czego?Kupujecie pajace czy półśpiochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziana tak to ja tam chodziłam i szczerze polecam, pomimo iż był to tylko kurs weekendowy na prawdę dużo wynieśliśmy i jesteśmy zadowoleni:) wiktorowianka mam takie same odczucia jak i ty odnośnie tego brochowa, też zależy mi na znieczuleniu, a zreszta tam jest najwieksza porodówka we Wrocławiu podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
MP88 ja też od paru dni mam zgagę, na razie jeszcze nic nie brałam, ale dziś w nocy tak mnie dopadła, że masakra. Dziś już poszłam do apteki a pani farmaceutka dała mi Manti..hmm na ulotce jest że raczej nie wolno kobietom w ciąży...jutro ide do gina to sie spytam. A jakbyście miały jakieś wątpliwości co do leków to polecam tą stronkę: http://www.kobiety.med.pl/cnol/index.php?option=com_content&view=article&id=131&Itemid=49 Jest tam laktacyjny leksykon leków, pomogło mi gdy miałam watpliwości co do przepisanego mi antybiotyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej mamuski. długo mnie nie było ale troszke problemów sie nawarstwiło wszystko sie poprzewracało do góry nogami ehhh szkoda słow. ale jest lepiej. dzis byłam u gina wyniki troszke słabe ale mówi wiecej odpoczywac mniej sie stresowac bo wszystko sie odbija na moim samopoczuciu i dziecku. w srode ide na usg :):) to juz bedzie 30 tydzien ciazy troszke sie martwie bo tez brzuchol cos mi mało rosnie jak na 7 miesiac nie mam duzego choc w pierwszej ciazy tez duzego nie miałam. nie cchciałam sie gina pytac bo był taki naburmuszony dzis. pierwszy dzien po urlopie wrócił wszystko było na jego głowie zwolnienia odbiór wyników tej połoznej co mu pomoga nie ma bo reke złamana ma... a tu cała zgraja kobiet wiekszosc w ciazy to nie dziwie sie ze był troszke wkurzony, ale tak naprawde nie powinno sie to odbijac na pacjentce...trosze ostatnio kupiłma maluszka mojego body, spioszki itp wczoraj kosmetyki oliwka, puder, sudocrem i takie tam. po wózek jedziemy w sobote i tak pomału sie przygotowujemy na przywitanie malenstwa na swiecie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianki nie wiem co Wy tak na ten Brochów się uparłyście, całe szczęście nie rodzimy w tych samych terminach więc jest szansa, że mnie przyjmą na Kamińskiego :P nie tylko Brochów ma znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
Anula, no mam nadzieję że jest wszystko dobrze! Pamiętaj żeby dużo odpoczywać i mniej się stresować...tak jak doradził lekarz. Dbaj o siebie i o maleństwo. A jeśli chodzi o lekarza, to masz rację nie powinien odbijać sobie złego humoru na pacjentkach, choć oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć zły dzień. Mój lekarz też nie należy do specjalnie wylewnych w uczuciach i raczej jest taki hmm jakby to określić..formalny, ale to wiedziałam zanim do niego poszłam. Jest po prostu najlepszym specjalistą w moim mieście, ma po prostu taki sposób bycia. Ja jednak zawsze się do niego uśmiecham i coś tam zagaduję więc nie jest tak źle. Ważne, że mu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Bylismy w wczoraj na kolejnym spotkaniu w szkole rodzenia i mialam robione pamiatkowe ktg:) serduszko bije super, dzidzia akurat sobie drzemke ucinala jak to powiedziala polozna:) za tydzien w czwartek wizyta u ginekologa no i najwazniejsze...w listopadzie bylam na 2 badaniu prenatalnym. Podczas usg lekarz mowil, ze wszystko w porzadku. No ale do teraz nie dostalam tych wszystkich parametrow. Okazalo sie, ze lekarz no gdzies to zgubil. No wkurzylam sie bardzo, ze juz 2 miesiace a tu takie zaniedbanie. No ale maja mi zrobic 3 usg prenatalne za darmo we wtorek:) z powodu tego, ze lekarz no zawalil. Polozna sie kajala, mowila ze lekarz jeszcze bedzie mnie przepraszal i w ogole. Wazne, ze wszystko jest ok, tylko nie dostalam tych parametrow, a w koncu placilam 180zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×