Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość ania_ma
lekarz przyjmuje od 17 a ja mam 3 numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w poniedziałek bete miała 2905 dzis czyli po tygodniu mam 26930 jak myślicie dobry przyrost???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , to moze I ja dopisze sie do Tabelki. Bylam dzis u lekarza I mam termin na 4.4.14 . Ladna data ale I tak moge urodzic wczesniej lub pozniej :) pozdrawiam! Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- 27.06.2013-------04.04.2014 papssi85 ---------------28 lat ---------01.07.13 ----------07.04.2014 ania_ma-----------------28 lat---------30-06-2013 ------06-04.2014 Ana Lena --------------30 lat----------2.07.2013---------10.04.2014 gosia8905--------------24 lata--------27.06.2013------- ----------------- Agusia5_---------------31 lat ---------23.06.2013--------04.04.2014 Omi135 ...... ............ 29 lat ..........27.06.2013 ..........04.04.2014 Zastanawiam sie jak to jest lid liczone, ze agusia5 ma ta sama date a w inny dzien miala ostatnia @ ? Angelicaaaaaaa widze, ze tez many ta sama date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jestem od razu po poronieniu i owulację miałam 21 dnia cyklu dlatego jestem tydzień do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh Agusia przepraszam nie wiedzialam! Mam nadzieje , ze tym razed bedzie wszystko ok. Zycze spokojnych 9ciu miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja się nie znam na tej becie za bardzo ale z tego co mi wiadomo to w ciągu 48h powinna przyrastać minimum 66% najlepiej lekarz Ci powie czy jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie, ja już po pracy i jest chwila żeby coś napisać! Ania_ma to super, że idziesz w środę do gina! jestem bardzo bardzo ciekawa co tam ciekawego wypatrzysz na usg ( a gdzie idziesz??) Agusia beta gigant (od pon. przyrosła conajmniej 3razy bo niby co drugi dzień się podwaja [(2905 X 2)x2]X2=23240...więc wynika,że beta Twoja jest super ;-) Ja dla odmiany mam jakieś czarne myśli...W nocy się obudziłam z dziwnym przeczuciem,że coś się stało...i dziś chodzę cały dzień zestresowana że coś nie idzie jak potrzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na innym liczniku terminu c wychodzi mi 12.04.14 moze bedzie wiec 14.04.14:D wizyte mam na 12 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papssi85_---->> idę do Salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do którego gina idziesz Ania ma? znam tam kilku więc z ciekawości oczywiście pytam. Idziesz na Szparagową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
idę na A Struga do Kowalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaSasanna
Witajcie wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy!!! I ja się do was dopisuję na kwiecień, chociaż jeszcze nie znam terminu. Jak szalona od tygodnia robię testy, by się napatrzeć na 2 kreski :))). OM 2 lipca, 30 lat, z Warszawy, synek w listopadzie będzie miał 2 lata. Samopoczucie rewelacyjne póki co, ale trochę się boję pierwszej wizyty, bo jeszcze karmię piersią i nie chciałabym odstawiać. Czyż to nie wspaniałe, że nasze dzieci przyjdą na świat wraz z nadejściem wiosny?!!! Wszystko przebudzi się do życia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
witam nowe dziewczyny dziś obudziłam się o 6 i już nie mogę spać, poprzedni tydzień miałam podobny też 5 lub 6 rano. Tylko, że to trochę dziwne bo ja raczej jestem śpiochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna -Witaj No to widzę Ania, że Cierpimy na to samo :) ja też w zeszłym tygodniu pobudka o 5 i oczy jak 5 złotych, nie wiem czemu, a w dzien potem zasypiam na stojąco, własnie mnie dopadły poranne mdłości, ale mam nadzieje, że obejdzie się bez kibelka bo zmykam na 8 do pracy, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Witam nowe mamuśki ;-) Dziewczyny martwię się...albo sobie wkręciłam albo coś jest nie tak....Od wczoraj czuję się jakoś inaczej....Moja piłka w brzuchu jest inaczej odczuwalna, jakby zniknęła...albo dostaje już jakiejś obsesji albo... Jak myślicie, na becie coś by wyszło...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papssi85-->>nie martw się, po wizycie u lekarza wszystko się wyjaśni, pamiętaj, że to dopiero początek...jak nie masz plamień to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześć Kobietki. Tak jak obiecałam wczoraj, zajechałam do pracy i od razu piszę. Wczoraj pierwsza wizyta. Zaczęliśmy 5 tydzień, na USG widać tylko piękny pęcherzyk, maluszka jeszcze nie, ale za tydzień kolejna wizyta i jestem dobrej myśli. W końcu to moja pierwsza dzidzia i wszystkiego się obawiam ;) Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- 27.06.2013-------04.04.2014 papssi85 ---------------28 lat ---------01.07.13 ----------07.04.2014 ania_ma-----------------28 lat---------30-06-2013 ------06-04.2014 Ana Lena --------------30 lat----------2.07.2013---------10.04.2014 gosia8905--------------24 lata--------27.06.2013------- 3 lub 7.04.2014 Agusia5_---------------31 lat ---------23.06.2013--------04.04.2014 Omi135 ...... ............ 29 lat ..........27.06.2013 ..........04.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plamień nie ma ale moja bratowa poroniła w 6 tygodniu a zaczęła plamić w 8mym... Kurcze ja zawsze taka optymistka a teraz jakiś czarnowizjerstwo uprawiam... Ania_ma masz rację , to jest początek więc może być różnie. Zastanawiam się tylko czy nie powtórzyć tej bety żeby trochę odetchnąć...Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć papssi dopóki nie ma plamień nie masz się co martwić chociaż na pewno ciężko a kiedy masz wizytę u lekarza betę możesz zrobić dla swojego spokoju;-) ja dopiszę się do tabelki po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a czemu masz już za tydzień wizytę tak szybko?bo kiedyś słyszałam że ma się raz w miesiacu i niewiem od czego to zależy co ile wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulekx wizyta dopiero w sobotę do tego czasu się zagryzę...chyba że mi przejdzie...ja jestem typ niecierpliwy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papssii85-->> jeżeli chcesz się uspokoić to zrób tę betę, ale moim zdaniem poczekaj do soboty.....napewno będzie dobrze i nie stresuj się bo to właśnie szkodzi dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ale mnie bola dzis plecy normalnie nie moglam wstac z lozka i sie juz troche stresuje. Milego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papsi co za piłke Ty czułaś w brzuchu? ja nic nie odczuwam takiego mnie tylko głuwnie bolą piersi, lekko mi się powiększyły tak jak zawsze na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- 27.06.2013-------04.04.2014 papssi85 ---------------28 lat ---------01.07.13 ----------07.04.2014 ania_ma-----------------28 lat---------30-06-2013 ------06-04.2014 Ana Lena --------------30 lat----------2.07.2013---------10.04.2014 gosia8905--------------24 lata--------27.06.2013------- 3 lub 7.04.2014 Agusia5_---------------31 lat ---------23.06.2013--------04.04.2014 Omi135 ...... ............ 29 lat ..........27.06.2013 ..........04.04.2014 motylekGość............29 lat.............07.07.2013...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Wizytę mam za tydzień, bo tak jak pisałam nie widać jeszcze maluszka, tylko sam pęcherzyk. I za tydzięn gin chce zobaczyć, czy zarodeczek będzie. Bo neistety zdarzają się puste ;( Ale jestem dobrej myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nawet mnie nie strasz........ ja ogólnie bardzo to teraz przeżyuwam , chyba musze bardziej wyluzować, bo stres nie jest dobry na pewno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×