Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

No ok,ale jak pojde na usg i np. w 8 tyg powinno bic serduszko to jest 8 tyg od okresu czy od zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja miałam ostatni okres 21 czerwca, cykle mam po 28 dni, a zapłodnienie było około 4 lipca. Wiem, bo to był jeden jedyny raz do srodka. Z okresu wychodzi mi ze jestem w 6 tc a z zapłodnienia, ze w 4. Tak to bynajmniej rozumiem. Chcialabym isc w przyszłym tyg. do lekarza, ale nie wiem czy będzie już cos widać. Czy będzie widać tętno czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell kazda ciaza jest inna jak sie okazuje, ale mysle ze jeszcze tetna nie bedzie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Tez tak mysle, ale nie mogę się już doczekać wizyty. Jestem po przejściach z poprzednia ciaza i straznie się boje, ze znowu cos będzie nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak u mnie ja liczylam ze owulacje bede miala 5 lipca w moje urodziny,a tu przyszla tydzien pozniej,wiem bo robilam test i mietrzylam temp.Tez mialam cykle co 28,a tu taka niespodzianka. Tetna to chyba jeszcze nie bedzie juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam owulacje z poczatkiem lipca, a juz 11 lipca test pokazal druga jasniejsza kreske. Z dnia na dzien byla ciemniejsza, a 16 lipca beta 463 :) tez myslalam ze zobacze juz cos wiecej niz dzisiaj, ale lekarz zna sie lepiej, wiec raczej z wiekiem ciazy sie nie myli:) Mirabell napewno sie doczekasz, cierpliwosci. Ja bylam 15 lipca u gina, i bylam pewna ze na usg bedzie juz cos, a tu pusta macica. Poprostu za szybko poszlam. Uzbroj sie w cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam 3 testy i jedna krecha poszlam na bete 85 po rownym tygodniu 2905 poszlam do lekarza 5 tyg od okresu prawie 3 od zaplodnienia i byla dzidzia 4mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja robiłam 2 i to wieczorem, dzień po tym jak powinnam dostać okresu i wyszly mi pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba pecha do testow poprzednim razem zrobilam w dzien kiedy powinnam dostac@ jedna krecha wieczorem @ 4 dnia okresu zamiast zrobic owulacujny zrobilam ciazowy i dwie krechy i po 35 dniach po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja mam powtórkę z rozrywki- dziecko śpi, mąż w pracy, ja + komputer no i Wy... Co do bóli to mnie np. wczoraj i przedwczoraj bardzo bolały jajniki, tzn. ,,jakby przywiązali mi do nich kamienie'' i one ciągnęły te moje bebechy w dół ;-) Dziś jest dużo lepiej ale mam taki brzuch że chyba nawet nie musiałbym się tłumaczyć że to ciąża...Nie wiem co się dzieje ale od cycków w dół tak mnie ,,wywaliło'' że szok...Jem mało, mniej niż zwykle a brzuch 2 x taki....Czuje się po prostu okropnie... A co terminów o których pisałyście wyżej to faktycznie każda z nas jest inna, inaczej funkcjonują nasze organizmy i pewnie w innym tempie rozwijają się nasze fasolinki więc chyba nie ma niestety co porównywać za to możemy się chwalić co nowego u nas i naszych rosnących pociech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka cinka
o matko! mozliwe ze i ja do Was dolacze. przczytalam wszystkie posty i nic tylko sie za glowe zlapac. nie macie co robic tylko glupoty wypisywac. a to poronienie, a to kiedy do gina, a to wszystkie sie boja, a to zjadlam to, a to blizniaki-normalnie kolko wzajemnej adoracji. nie wspominajac o opisywaniu kiedy byla owulacja (az tak jestescie nastawione na prokreacje ze jak roboty uprawialiscie sex?) jeszcze tylko brakuje zebyscie napisaly w jakiej pozcji to robilyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka cinka- lepiej do nas nie dołączaj bo widzę,że już sobie nie radzisz więc po co Ci dodatkowy stres ;-) A jak przeczytałaś wszystkie posty to chyba Ci się jednak podobało... A do pozostałej części koła wzajemnej adoracji ,,dzień dobry'' ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszle mamuski,jak samopoczucie?? Co do postu malinka cinka zgadzam sie z papssi85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agusia5_ ;-) moje samopoczucie ok, zaraz jadę na ryneczek po warzywka ;-) a wy jakie plany na sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicooo baw się dobrze na weselu a Ty Agusiu śpij i nie daj się złapać ;-) ;-) ja się zabieram za sprzątanie chaty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie baby jesteście! w ogole nie powinnyscie mieć dzieci stare rozplodowe k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamirabelka
dziewczyny,chcialam tylko powiedziec zebyscie sie nie przejmowaly glupimi wpisami "goscia" bo to sie zdarza na kazdym topiku,sa tacy ludzie ktorym zal d*pe sciska i nie moga zniesc szczescia innych i pisza cokolwiek zeby tylko dokuczyc.....jedyna rada na to jest kompletne IGNOROWANIE,bo jakakolwiek odpowiedz z waszej strony tylko zacheci taka mende do dalszej dyskusji,piszcie dalej,omijajcie debilne wpisy...pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie,ja tez jestem mamusia kwiecien 2014 i troche podczytuje,jestem od was duzo starsza i pisze na innym topiku,ale mam nadzieje ze nie bedziecie miec mi za zle jesli czasem cos tu naskrobie:-) szczegolnie moja uwage zwrocilo to co mowila papssi85 o tym ze jej tak brzuch wysadzilo :-) ja mam wlasnie tak samo,jem malo i myslalam ze to dlatego ze jestem mama dojrzala ale widze ze to chyba sprawa hormonow i nie zalezy od wieku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pisalam na pierwszej stronie.ja leze w szpitalu na podtrzymaniu bo krwiak sie pojawil. Koncze 7 tydz. Serduszko bilo juz ladnie . Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sa mdlosci. Bol piersci i brzucha. Wzdety brzuch ale to od lekow na podtrzymanie. I odrzut od slodyczy ktore uwielbialam. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, ze do Was dołącze. Co prawda wydaje mi się, ze czuje pobolewanie na okres a w poprzedniej ciązy nic nie czułam. Ale może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że nas coraz więcej :) Zmęczona --> a co to za krwiak? Trzymaj się dzielnie! Najważniejsze, że z maleństwem wszystko OK! Ja już nie wiem, co myśleć, chyba najlepiej nie powinnam myśleć wcale... Po wczorajszych bólach brzucha wszystkie ciągnięcia, parcia na pęcherz i uczucie pełności, a nawet senność minęły, a to chyba nie wróży najlepiej :( Po niedzieli zrobię betę, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
witajcie dziewczynki a ja dopiero dorwałam się do neta, dziś mam przemeblowanko w sypialni i caly dzień bałagan, całą szafę musiałam od nowa ułożyć, a jutro mam zajęcia, tzn uczę w szkole i wykładam na uczelni i muszę mieć przygotowanie pedagogiczne i znalazłam takie od kwietnia do września, ale jakoś na tę pogodę nie chce mi się nigdzie jechac....zobaczymy co będzie jutro dziś dalej pobolewa mnie brzuszek i cycki robią się większe bo nawet stanik mnie uwiera witam nowe dziewczyny zmeczona26 trzymaj się, wszystko będzie dobrze Anieliicca udanej zabawy no i tym co w pracy to miłej pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane, po pierwsze faktycznie trzeba olać tych gnojków co tu wchodzą i nas obrażają. Nie zwracajmy na nich uwagi ;-) Anastazja125 miło mi, że w swoich dolegliwościach nie jestem sama. Dziś wpadła koleżanka i mówi ... Ty....faktycznie nieźle Cię wywaliło....Na prawdę jakaś porażka z tym brzuchem... zmęczona 26- 3 maj się mocno, krwiaki zazwyczaj się wchłaniają tylko niestety potrzeba czasu i wiele cierpliwości z naszej strony bo głównie trzeb leżeć...Głowa do góry, Twój maluch na pewno ma się dobrze ;-) Ana Lena Ty też się nie zamartwiaj i nie wymyślaj sobie problemów ;-) ania ma - co wykładasz?jaki przedmiot? Ja dla odmiany dzisiaj pierwszy raz odkąd jestem w fan paku ;-) polegałam na polu bitwy i po obiedzie odleciałam na godzinę...Jak się obudziłam to się zastanawiałam co ja tutaj robię, gdzie reszta i dlaczego tak cicho...?maż pojechał z dzieckiem na basen a ja zostałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę fiona, że zaczynasz się zachowywać normalnie bo to co wyprawiałaś na topiku marcowym to przechodziło wszelkie pojęcie. A jak miałaś okres 15 czerwca to jesteś w 8 tygodniu. Nie ważne czy owulacja się przesunęła czy nie tygodnie ciązy liczy się od miesiączki. Może z usg wyszło, że ciąża jest młodsza ale to nie zmienia faktu, że masz terminna 22marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
wykładam finanse:) i bankowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×