Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość ania_ma
witaj Mirabell83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczyny czy wy też czesto chodzicie siusiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4 lata po ślubie, lada chwila rocznica, z mężem tworzymy duet od 9 lat i to on mnie namówił na 2giego maluszka. Synek jak był w okresie niemowlęcym dał mi sporo w kość, liczę że drugie dziecko będzie troszkę spokojniejsze ;-). No i co jeszcze...?mam 28 lat, pochodzę z okolic Kielc (mój mąż z pomorza ;-) a mieszkamy w Łodzi już 9lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
O papssi ja jestem z Kielc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 lat, wychowuję 1,5-rocznego synka i dorabiam, pisząc w domu artykuły do gazet i portali internetowych itp. Kurczę, mój synek jest strasznie żywotny i na dodatek przechodzi chyba wcześniejszy bunt 2-latka ;-/ Ciągle muszę za nim biegać, nosić (12 kg + wózek + zakupy), kopy w brzuch też się zdarzają... Trochę się boję, jak to będzie... Z objawów to mam częste chodzenie do toalety, senność i te denerwujące bóle brzucha. Za to z moimi piersiami nie dzieje się nic a nic... I jeszcze mam problem z dostaniem się do lekarza. Świetna lekarka, która prowadziła poprzednie moje ciąże, wyjechała robić karierę do USA, a do innych przyzwoitych lekarzy terminy są odległe, najwcześniej na koniec września ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena to widzę ,że można Cię gdzieś ,,poczytać''. Mój synek co prawda 3 latek też jest bardzo r***liwy, nawet jak je to musi się kręcić, wstawać, siadać, podskakiwać itp więc też jest trochę ciężko..Jest ze mną bardzo zżyty i ciągle by baraszkował ze mną a tu się nie da ;-/ Już mi kopa kilka razy ,,sprzedał'' więc muszę bardzo uważać. Ty z resztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja z obiawow mam obolale piersi, czesciej siusiam i jestem jakas oslabiona i rozleniwiona :-) Dziewczyny w ktorym tc najlepiej isc do lekarza? Poszlabym z checia juz, ale 6 tydz.to chyba za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przepraszam za bledy, ale pisze z telefonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat jestem z moim facetem 7 lat,zona jestem od 10m-cy.To moja druga ciaza pierwsza zakonczona poronieniem dwa miesiace temu.Moj maz ma juz dwujke dzieci jedno ma 21 drugie 19. Wpadl jak mial 17 potem zona go zostawila z 8 i 10 letnim dzieckiem i wyjechala z kochankiem,a on ich sam wychowywal.Dostal uniewaznienie koscielnego to wszystko jest super. Teraz byli u mnie tescie na tydzien,bo mieszkam nad morzem i powiedzieli do mojej mamy,ze ja nigdy nie bede miala dzieci,bo mam zle geny wg ich to chyba dlatego ze poronilam.Moja mama ich z domu wyrzucila. Wyobrazacie sobie ze ta jego byla zrobila sobie dwojke nowych jedno ma 4 drugie 2 latka i wszysko bez komplikacji.Jedne zostawila to sobie zrobila nowe i tu ma parke i tu.A czlowiek chce jedno i ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, no niełatwą masz sytuację... W ciążę zajdziesz na pewno, tylko najpierw przekonaj się, czy wybrałaś odpowiedniego faceta, bo to takiej akcji to on do swoich rodziców nie powinien się co najmniej rok odezwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Nie wiem jak kobieta może zostawić własne dzieci. Ja bym umarla chyba z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego nie rozumiem, ale są takie "matki"m jak i takie, które potrafią dziecko torturować i zabić. Nie mogę już takich wiadomości czytać, strasznie dużo takich tragedii ostatnio, nie wiem, co się z tymi ludźmi dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przestal sie do nich odzywac mieszkam 250km od nich to mam ich gdzies.Maja swoje wnuki,a od mojego dziecka niech spadaja. Ja im udowodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no niezła ta teściowa..... ale ja mam podobnego teścia.....tak że daleko nie muszę szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak Was te brzuchy bolą? Bo ja już się zaczynam martwić, dziś dostałam takiego bólu jajnika jak podczas okresu (jajnik po operacji, zawsze zwijam się z bólu), już wzięłam dziś 3 nospy i nadal boooli :-( Macie takie silne bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny :) dołączam sie do was. Myslalam ze jestem na marzec, ale dzisiaj bylam na usg i wychodzi ze to 6 tydzien, nie 8 jak myslalam. Widzialam pecherzyk i cialko zolte. Lekarka powiedziala, ze wszystko w porzadku, dala skierowanie na badania i po badaniach polozna zalozy karte ciazy :) nastepna wizyta ok 20 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - gratulację, kojarzę Cię z innego wątku :) Ana Lena mnie też czasem zakują jajniki i też mnie to trochę martwi, oprócz tego mam biały śluz, też macie?? Agusia - no to nie ciekawą masz sytuację..... Ja właśnie siedzę z maseczką na buzi :) zrobiłam henne jeszcze tylko pazurki w rękach i nogach no i prasowanko brrrr nie lubie prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Mnie jajniki nie bolą. Może czasami cos mnie zakłuje, ale to tak przez chwile. Fiona ja jestem w 6 tyg i mam termin na 27 marca a Ty na kwiecień? Ja to już nie wiem, może cos zle obliczam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
mnie też boli, ale to takie ćmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez boli ale tak bardziej na srodku,a nie jajniki biore codziennie no-spe.Ale jak poronilam to mnie nic nie bolalo nawet jak w szpitalu dostalam tabletki na wywolanie poronienia to tez mnie nic nie bolalo.To sie laski nie przejmujcie bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasie jak to jest jak mialam okres 23 czerwca a owulacje 21 dnia cyklu to ile jestem w ciazy mam liczyc od okresu czy mam tydzien w plecy. Lekarz mi liczy od okresu,a moj program w tel pokozuje ze jestem tydzien mniej niz wg lekarza. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
moim zdaniem wiek ciąży od ostatniego lekarza, a wiek baby od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×