Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

No to widzę, że nie tylko u mnie przygody z bocianami w pierwszej ciąży jak w 2 dzień swiąt wielkanocnych wracaliśmy kościoła co było tak pełno śniegu bociek latał centralnie nad naszym domem, dziwnym trafem 9 dni później zobaczyłam dwie kreseczki na teście, i teraz w lipcu tak samo, siedzimy sobie ze znajomymi w ogrodzie, to był jakoś początek moich dni płodnych dwie godziny wcześniej były przytulanki z mężem, no i siedziemy pijemy piwko,winko, palimy grilla a tu nagle na wysokości naszego dachu czyli jakieś 5 m nad ziemią przeleciał nad nami bocian, szok normalnie, tak się zaczeliśmy z moim śmiać, że może to znak itp, no i bach 3 tygodnie później 2 kreseczki, później już widziałam mase bocianów, a w dniu w którym robiłam pierwszy test też latał pocian i widziałam go przez okno dachowe z sypialni :) więc może faktycznie jakaś prawda tkwi w tym że bociany przynoszą dzieci :) Upał na polu okropny, mimo iż mam klime w aucie ale wystarczyło przejśc z parkingu do sklepu i tyłek mokry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Kobietki ja na dziś już zamilknę. Zaraz kończę prace i do domku, a tam ciągle cos do roboty i nie ma czasu włączyc komputer ;) Pozdrawiam i życze miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
hej dziewczynki, ja dziś strasznie spiąca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam wyniki: 1004. W czwartek było 103, więc właściwie znowu beta się potroiła :-) Kamień z serca! Na usg idę 16 sierpnia, mam nadzieję, że zobaczę serduszko, to będzie 6 tydzień 3 dzień. Życzę wszystkim dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ana Lena tez mam wizyte na 16 sierpnia;-) a na ktora masz bo ja na 17 wg moich wyliczen to bedzie chyba tez 6tydzien i 5lub 6dzien tez mam nadzieje uslyszec serduszko wtedy to bede miec pewnosc na sto procent bo narazie do mnie nie doszlo ze jestem w ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulekx - ja mam na 12. Czy Wy też macie wrażenie, że dni się zaczęły nieznośnie dłużyć? Niby dziecko, praca, dam, do tej pory leciały tak szybko, że czasem nie wiedziałam, który jest dzień tygodnia, a teraz każda godzina czekania na wyniki badań, na usg, trwa w nieskończoność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej:) Agusia i Papsi w ktorym miejscu was te plecy bola i o jakiej porze dnia? mnie wczoraj wieczorem , jak sie kladlam spac, lezalam juz to tez bolaly w okolicach nerek ale moze to przez to ze wczoraj troche sprzatalam, mylam rame okna balkonowego, troche tego bylo. Dzis tez czeka mnie po pracy sprzatanie. Cale mieszkanie do sprzatania po remoncie, bo mamy dopiero teraz zamieszkac razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Mi tez strasznie sie dluza dni tzn wczoraj w pracy strasznie sie dluzyl:D dzis chyba wezme sie za prawdziwa prace bo wczoraj to tylko o tej ciazy czytalam dziewczyny czy bedziecie robily badania prenatalne? bo my chcemy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania tez chce zrobic jak bedzie wszystko ok z ciaza.Ja jestem 6-7 tydzien i plecy mnie bolaly jak sie obudzilam,a potem stopniowo przestawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześć kobietki. Odebrałam kolejne wyniki bety i mamy 6260, czyli ładnie rośnie ;) zaniepokoiło mnie jednak to, że piersi jakoś mniej mnie bolą, a i brzuch rzadziej.... oby wszystko było wporządku... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie ok,moja lekarka mowi zeby nie wierzyc ze musza byc objawy ciazy.Chyba ma troche racji mnie poprzednim razem mdlilo 24h chodzial wciekla jadlam chleb z czekolada i ogorkiem kiszony i porobilam.A teraz nic i beta rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Gosia nie przejmuj sie tym! niektore kobiety malo co boli w ciazy:) mnie brzuch tez tak nei boli. Piersi mnie bola jak dotykam, jak leze na brzuchu i jak chodze bardziej energicznie;D sa twarde i takie wieksze jak w okresie:) ogolnie mam male piersi bardzo a teraz bardziej mi sie podobaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
o matko! chleb z czekolada i ogorkiem kiszonym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a mnie dzisiaj tak brzuch boli, że nie mogę momentami wytrzymać, ganiam co chwilę do doalety czy mnie przypadkiem nie zalało ale puki co cisza, wzieła nospę może troszke mi przejdzie, byle by wytrzymać do 17 ja też czasami czuję kręgosłup w okolicach nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
hejka u mnie też mnie bola plecy w okolicach nerek no i zaczeło się nocne wstawanie do toalety.... piersi też twarde, bolą i większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Może faktycznie tak jest. Bo jakoś nie mam specyficznych objawów. Piersi bolą tylko jak dotknę z boku. Chyba dopóki nie usłyszę serduszka to będę schizować... Motylek mi narazie nie kazał brać żadnych witaminek, dostałam tylko coś na pęcherz bo jak zwykle jakieś świństwo się przypałętało i na wszelki wypadek dał jakieś czopki na zakażenie pochwy, które podobno często się zdarzają na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wstaje w nocy siku ale mysle ze to nie od tego bo podobno czesciej sie siusia jak juz dziecko wieksze i naciska na pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane;-) Mamy już środę ;-) MotylekGość- mnie kręgosłup boli w okolicach krzyża, przeważnie rano jak wstaję z łóżka (chyba musi się rozruszać) i czasem wieczorem po całym dniu. Ana Lena i gosia8905 - ładne betki, niech rosną, troją się i czworzą! Ania Lena- czas się strasznie dłuży, zwłaszcza jak się na coś czeka. Ja czekam do soboty na wizytę więc tydzień trwa jak miesiąc....Nerwy mam straszne... Ania ma- daj znać koniecznie jak Twoja wizyta dzisiejsza!!! Agusia5- fajna koncepcja chleb+czekolada+ogórek ;-) A teraz słowo o mnie, pojechała dzisiaj znów na krew i po 16tej będę wiedzieć czy to moje schizy czy wszystko jest ok. Życzyłabym sobie żeby moja beta też podskoczyła 3 krotnie ;-) ps.co do bocianów, jak powiedziałam mojej mamie, że jestem w ciąży to powiedziała że jak do mnie jechała to widziała bociany i tak sobie jakoś pomyślała że mam jej coś do powiedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pazdzierniku mam byc swiadkowa na weselu mojej sisotry mlodszej i nie wiem czy aby nie zrezygnowac z tej funkcji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku dlaczego chcesz zrezygnować? boisz się jak będzie wyglądała, jaką będziesz miała formę czy jakieś przesądy wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papsi o forme sie martwie czy wytrzymam do konca imprezy bo podobno swiadkowa do samego konca musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Motylek spokojnie wytrzymasz ;) aby do oczepin... zreszto na pewno będą Cię traktowac ulgowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja:) to jak sie dzis czujecie?:) jestescie juz w formalnych zwiazkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ja się dziś dobrze czuję, mam tylko pewien niepokój, lęk. Chyba przez ten brak objawów. Siedzę w pracy i zapowiada się kolejny dłuuugi dzień. A urlop dopiero we wrześniu ;( Ja od 3 miesięcy dopiero jestem mężatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w październiku będe miała 2 lata po ślubie, nadal mnie brzuch pobolewa ale troszke słabiej niż rano chyba no-spa pomogła, jeszcze 6 godzin i wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie martwie brakiem objawow a macie uplawy ja momentami czuje jak mi cieknie, wkladka mokra i mysle ze to moze okres ide sprawdzic a tu bialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×