Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość ania_ma
a ja ubezpieczenia- dlatego czesto mam mobilną pracę, a co jakiś czas też jestem w biurze dziś np byłam na 2 godzinki i idę na 15:00 na chwilę co do mnie to mam umowę na czas określony i kończy się 30 09. tydzień przed końcem wyjdzie mi, jak Bóg da i będzie wszystko dobrze, że jestem w 3 m-cu, dlatego będą musieli mi umowę przedłużyć do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie ukrywam prace mam trochę stresującą i nerwową, ale są dni, że jest ok, umowę mam na czas nieokreślony więc o to się nie martwię tylko ciekawe jak szefowie zareagują na wieść o ciąży i o tym, że chcę wziąść roczny macierzyński :) a Wy będziecie brały rok czy pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale juz chyba nie ma przepisu, że dopiero po 3 miesiacu muszą ci umowę przedłużyć, nawet jak będziesz w 8 tyg i będziesz miała zaświadczenie o ciaży to ci chyba muszą przedłużyć umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no właśnie niewiem.....ja cały czas myślałam że po 3 miesiącu muszą mi przedłużyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia, ja też z Gdańska jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
w ub roku na wakacjach byłam we Władku i przy okazji odwiedziłam Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_ma faktycznie w dniu rozwiązania umowy o pracę musisz być w 12 tygodniu ciąży inaczej nie mają obowiązku kontynuować zatrudnienia....(art 177 par.3 k.p.)Jestem po prawie pracy więc wiem co mówię. Ale myślę, że spokojnie się wstrzelisz bo przecież teraz jest 5-6 tydzień, nie? jaki był pierwszy dzień ostatniej @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
Anielicaaaaaaa--.> dzięki, ale jak wyczytałaś napewno, aby mi przedłużyli umowę musi minąć 3 miesiąc, a moja umowa kończy się 30 września, a 22 września powinien minąć 3 miesiąc, dlatego muszą mi przedłużyć do dnia porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papssi85-->>ostatnia @ 30.06, zatem 22 09 minie 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi 3 miesiącami to jest tak, że to tyczy się tylko przypadku kiedy umowa się kończy tak jak w przypadku anii_ma ale jeśli umowa nie jest terminowa to te 3 miesiące nie mają żadnego znaczenia bo kobieta jest chroniona od pierwszego dnia ciąży a nie jak niektórzy mylą po 3 miesiącu dopiero ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jesteśmy spokojnie dziewczynki ;-) ale nie powiem ania_ma lubisz ryzyko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no no.....ale ta ciąża to naprawdę przypadek, naprawdę jej sie nie spodziewałam....wiadomo zawsze jest jakaś nadzieja, ale naprawdę dałam sobie spokój ze staraniem i powiedziałam sobie że jak będzie to super, a jak nie to innym razem umowę mam 2 letnią i kończy się własnie 30-09 taki jest układ u nas, że zatrudniaja na ten czas a później idziemy na własną działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
tak na poniedziałek 12-08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczyny coś tutaj tak cicho inne topiki się rozwijają a nasz ma taką stagnację może wiecej zaczniemy coś pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pewnie wątek się ruszy jak dojdzie więcej przyszłych mamuś my jesteśmy na początek kwietnia a do końca miesiaca jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do macierzyńskiego to myślę że trzeba się będzie zdecydować na ten roczny. Ja już raz zostawiłam 7 miesięczne dziecko w domu z nianią i myślę, że nie chciałbym tego powtórzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Czesc dziewczyny, pozwolicie, ze się dolacze do was :-) Tez jestem w ciąży tylko, ze termin mam na 27 marca. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 21 czerwca, ale dokładnie wiem kiedy był ten "zloty strzal" :) U lekarza jeszcze nie bylam, zrobiłam 2 testy i wyszly pozytywne. Boje się isc do lekarza. W październiku miałam lyzeczkowanie w 9 tc. Okazalo się, ze miałam zaśniad groniasty :( Przez rok nie powinnam zachodzić w ciaze, ale ten jeden jedyny raz poszliśmy na calosc i lup jestem w ciąży. Ciesze się bardzo, ale mam tez leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może powiedzmy coś więcej o sobie , w 2-3 zdaniach. Będziemy siebie lepiej kojarzyły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
No to tak w skrocie o mnie. Nie pracuje, jak poroniłam to nie przedluzyli mi umowy o prace :/ Mam syna 8 lat. Urodzony bez zadnych problemów i komplikacji, a teraz tyle stresu, ze szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 lat, z mężem jesteśmy w sumie 6 lat 2 lata po ślubie, to jest nasza walka o pierwsze dziecko, pierwszą ciąże poroniłam w 7 tc w kwietniu 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moj szef jak sie ujawnie to pewnie zawalu dostanie,a to dobry chlop to troche szkoda,pracuje tu 10 lat i to on mnie naciskal zebym byla w ciazy,bo mamy slaby ruch i chcial sie mnie pozbyc,ale jak dwa miesiace temu poronilam to pomyslal,ze nic z tego i zwolnil inna dzieczyne,a teraz znowu ciaza u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
To masz fajnego szefa. Mój jak poroniłam to się mnie pozbyl w momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaa to Ty tez szybciutka jak ja zaszlas po poronieniu,to tym razem napewno sie nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
u mnie w czerwcu mineło 3 lata od ślubu, w grudniu poroniłam w 8 tc, a resztę to już wiecie, jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×