Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkkkk
duzo macie bluzeczek , kaftanikow? dresikow, sweterkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Heh motylekkk ja wróciłam z tesco właśnie i całkiem zapomniałam o tej gazetce;/ a wczoraj pamiętałam. Ale te rzeczy co są w wyprzedaży tesco to się brać nie opłaca. Jedynie wanienki tanie bo za 19.99zł. A te smoczki, chusteczki i kosmetyki to w takich cenach i nawet niższych są w rossmanie. Byłam też dziś w nim i kupiłam kilka kosmetyków i termometr dla dziecka za 9.99 ! taki sam w aptece był za 20zł więc się opłacało :) Nie wiem czego taka różnica w cenie. Ja też nie mam nic poprane ani naszykowane do szpitala. Jak się dowiem że z szyjką ok to jeszcze poczekam z szykowaniem :) Butelki mam AVENTU cały zestaw z allegro z gwarancja na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama21
motylekkkkkkk ja wszyskiego mam po jakieś 10 szt myślę, ze na sam początek wystarczy :) kaftanika nie mam ani jednego, bo nie lubię ich zwyczajnie, tylko bluzeczki na guziki lub napy z boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
motylekkk ja to mam za dużo... a wszystko przez to że takie śliczne i tanie nawet nie wiem kiedy się tyle uzbierało ale jak przebrałam na pierwszy msc to mnie zatkało ;d Jak to tak ciężko się powstrzymać patrząc na te ciuszki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama21
Ania z Oliwka - termin mamy na 30.04 ,ale skurczy jak na razie żadnych, jakbym miała to z pewnością od razu poszlabym do lekarza =) miałam skurcze na dwa dni przed Bożym Narodzeniem.. Robota wre, a ja musialam w łóżku leżeć , zero współżycia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
Cześć Dziewczyny! Szczególnie te nowe! Zaba90 a czemu robisz jeszcze raz glukozę? Lekarz Ci kazał? Pytam się bo jak robiłam w grudniu to badanie to wyniki mi wyszły: na czczo 85, po 60 min. 163, a po 120 min. 156 mg/dl, gdzie norma jest do 140. Lekarz nakazał mi tylko dietę i temat się rozmył. Trochę się martwię. Wiadomo, ograniczyłam słodycze, ale przecież to nie tylko o to chodzi. Fionka odezwij się do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Zorro cos Ci sie pomylilo pierwszy raz glukozę robilam w poniedziałek wyniki będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie zdążyłam wczoraj z niespodzianką, bo męzulek postanowił wrócić 2 i pół godz wcześniej... zastał mnie w sklepie nawet bombonierki nie zdążyłam mu kupić hihi :) I tak słodko zgadywał co ja będę z tego robić " Ciasto! Nie..Gofry! Nie... Ojj powiedz co będzie?" hihi :) A zrobilam w pucharkach lody potem bita smietana potem owoce (mandarynki, jablko, banan, ananas) znowu lody, bita, owoce i na wierzch smietana i posypane starta czekolada, tak mu posmakowało, że nie wystarczyła mu przewidziana porcja i zrobił jeszcze jedno z nakrjonych owocków hihi :) Kasiia06 dziękuje za przepis zrobie nast. razem bo poszłam do sklepu i nie zdążyłam doczytać!:) Jeśli chodzi o ciuszki to mam tego pełno a wciąż przybywa, jednak przy praniu juz tak w dzieciecym proszku i prasowaniu, doszlam do wniosku ze nie potrzebnie tak zbieralam od wszystkich wszystko co bylo, bo mam duzo takich no naprawde srednich zeby nie powiedzieć gorzej, a lumpie po 80 gr za szt mi wychodziło... Ale juz teraz jak mam pelno to nie bede kupować... Butelke mam jedną canpolu, dostałam i nie będę wiecej narazie kupować. Do terminu 36 dni! :) dzisiaj mi się zaczyna 36 tydzień kiedy to zleciało... ale faktycznie coraz gorzej się czuje, plecy juz bolą, cięzko... Do tego jak więcej porobie to te skurcze... A zostało mi zniesienie łóżeczka, przestawienie mebli (tak żeby się zmieściło.) Popranie wszystkich kocyków, ręczników, pościeli, pieluszek itp. (ojj będą ze trzy pralki), a mam tylko jedną suszarkę jak cos wypiore to schnie dwa dni wiec zejdzie dobry tydzień, do tego jeszcze jedna pralka ciuszkow, A wszystko piorę na dwa razy, najpierw w normalnym proszku i suszę a potem w dzidziulkowym, niby to nowe, ale tej chemii tyle... Potem musze poukladac to wszystko bo mamy mało miejsca, dużo idzie do szuflady pod łóżeczkiem, które musze umyć a materac jeszcze wywietrzyć.. Muszę spakować na nowo torbę tzn zrobię jednak dwie małą do porodu i zaraz po, i większą którą mąż dowiezie na pobyt... Muszę wyparzyć smoczki i takie tam pierdoły jeszcze ogarnać, pościelić ładnie w łóżeczku i wyprać fotelik samochodowy, zapakować spacerówkę w tą folię żeby się nie kurzyła już, no i takie generalne sprzątanie :) a tak to już chyba wszystko mam, nie licząc huśtawki i karuzelki ale to w marcu już kupię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
zapomnialam się podpisać - to ja miśka22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja też robiłam glukozę 17 grudnia Ja robiłam ten 75g miedzy 24-28tc bo wt. Mi wyszło 130 ale trochę przez to że dzień przed jadłam słodyczki bo nie wiedziałam że nie można hihi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Ania z Oliwka witaj u nas:) a te skurcze t bardzo bolesne? ja jeszcze chyba ich nie mam wlasnie neidawno skonczylam sprzatac, teraz pojde sie wykapac Miska no to wypasiony deser zrobilas;) ja wczoraj po kolacji tez sobie lody zamowilam , tez byly z owockami:) ale ten dzien mi leci szybko fajna pogoda u mnie tzn slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mi też leci szybko, choc sama siedze do 19.30... A już 15 a ja jeszcze nic nie zrobiłam hihi :) Wogóle wzięłam od szwagierki łóżeczko turystyczne i teraz dzwoni ze musze jej oddac bo ktos do niej przyjezdza z rodzinki i ich dzidzia bedzie w nim spac... a mialam jej za nie zaplacic... A już nie będę go brała drugi raz, tylko sobie zamówie jakieś używane z allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Mi lekarz mowil ze glukoze najlepiej między 27-30tyg robic wiec poszlam w 30 mam nadzieję ze będzie dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta stare i nowe:)) ja wlasnie sobie odpoczywam wstalam po 10 pobawilam sie z mezem i pozniej wyruszylismy na zakupki do marketu ale takie spozywcze, obiadku dzis nie gotuje bo najedlismy sie bagietka i kabanoskami hehe takie dobre udalo mi sie dostać:) jesli chodzi o skurcze przepowiadajace to ja tez jeszcze ich nie mam, ale zauwazylam ze coraz bardziej bola mnie pachwiny normalnie jak po jakims fitnesie i ciezko sie chodzi buuu widzisz swiderkowa tak myslalam ze sie zacznie wiercic dzidzie chyba czasami lubia sobie zmieniac pory:) wczoraj byli moi rodzice tato zamontowal mi polki jedna obok lozeczka a jedna nad naszym lozkiem to mam gdzie poustawiac jakies p*****ly, ale jakos sie tak zagracilo mam wrazenie...bylismy tez w kinie z rodzicami na tym npwym polskim filmie facet niepotrzebny od zaraz nie polecam film poprostu tragiczny!!!!! nuda nuda i jeszcze raz nuda !!! my do noska kupilismy tez fride, kochane mam do was pytanie odnosnie termometru dla dzieci, my z mezem kupilismy firmy NOVAMA ale kurcze mamy co do niego watpliwosci bo wg nas nie wskazuje dobrze temperatury i co chwile tez pokazuje inna wiec nie jest wiarygodny... bedac u koleznaki ona tez miala ten bezdotykowy ale innej firmy i rowniez co chwile jak mierzyla temo swojemu malenstwu to co chwile inaczej pokazywalo raz 38 a raz 36 a to troche spora rozpietosc...jestem wkurzona i nie wiem co o tym myslec, jakie macie termometry i czy moze testowalyscie je podzielcie sie prosze opinia dzis wieczorkiem mamy isc z m na parapetowke ale moj cos sie rozchorowal wiec nie wiem czy nie pojde sama buuu:((( bleeee;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
miska22 ale mi ochoty narobilas mniam chyba zaraz tez cos przygotuje, mam taki apetyt ze dwa razy mi nie trzeba mówić i mam tego skutki.. przytylam juz 15 kg a Wy? motylekkkk to takie dziwne uczucie brzuch robi się twardy jakby wszystkie mięśnie się napinaly w środku.. trochę boli ale da się wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ja tez 14/15kg przytylam z tym ze 36 tydzien juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Mi lekarz mowil ze glukoze najlepiej między 27-30tyg robic wiec poszlam w 30 mam nadzieję ze będzie dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
MP mi by sie samej nie chcialo isc na ta parapetowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja czytalam ze glukoze robi sie miedzy 24 a 28 tyg ja tak mialam robiona a to moze i mialam tego typu skurcze a brzuch to ogolnie czesto mi sie napina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Ja do 27tyg przytylam 9kg a teraz może mi cos.doszło zobaczę w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ja od 25 najbardziej tyję, do 25 przybyło mi 5 kg.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Glukozę robiłam jakos w 23/24 tyg, tak mi lekarz dał skierowanie, a jesli chodzi o nosek to nam polozna na szkole rodzenia mówiła, że gruszek się już nie stosuje, że teraz bardzo popoularna jest ta frida, nie mówiła, że można coś uszkodzić, czy że jest to niebezpieczne. Fridę też kupiłam z tym, że wcześniej dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Czemu ja zawsze tu siedzę jak nikogo nie ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
Widzisz Żaba90 uznałam, że skoro tak późno, to powtarza badania. Bo wszystkie miałyśmy koło 26 tyg. Zauważyłam, że jak piszecie, że u Was jest słońce to u mnie jest pochmurno, ale na drugi dzień jest słoneczko. To nie musi być reguła, ale jak jutro będzie na Pomorzu ładnie to mam ochotkę pojechać nad morze (mamy 70 km). Spacer plażą chodzi za mną od grudnia. Ale bym akumulatory naładowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny mam pytanie, miałam zgłosić sie do gin rano na posiew w kierunku gbs, jednak jak lezalam w szpitalu mialam robiony jakis posiew z pochwy. na wypisie jest napisane "wziernikowanie pochwy" po czym dalej pisze " wymaz z pochwy wynik ujemny" czy to jest to badanie na gbs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Miśka chyba to to badanie, bo wynik ma byc wlasnie albo ujemny albo dodatni ... a w karte ciazy ci nie wpisali ?? A deser wczorajszy ohohohoho :D istne szalenstwo :)) _________ Świderkowa no mi juz naprawde nie długo, na tym kalendarzu ktory dodalyscie juz nie pamietam która ;D 18 dni ... ;))) ____________ A termometr tez zamierzam dopiero kupic wiec chetnie poczytam wasze opinie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
aaaa, a ja glukoze mialam robioną juz w 16 tyg 75g, wynik 81/79 nie wiem co on oznaczal ale lekarz powiedzial ze jest ok, i ja nie siedzialam tam 2h uciekłam sobie do samochodu tak na 40 min dopoki mi przestalo byc nie dobrze a potem do sklepu na chwilkę, ale niewiele chodziłam, i powiem wam ze bałam sie okropnie czy to oby wyniku nie zaburzyło ale ponoc nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Zorro mi dal skierowanie na ostatniej wizycie czyli pod kobiec 26tyg ale piwiedzial ze mogę zrobić w kazdej chwili wiec teraz poszlam żeby wyniki byly bardziej aktualne miska nie wiem co to gbs nie miałam tego ale skoro masz takie zalecenie to lepiej idz nawet jakbyś miala kolejny raz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
GBS to posiew z pochwy przeciwko zakazeniu paciorkowcem grupy B, robi sie to badanie w 36-38 tyg ciązy :) robilam w tamtym tyg ;) lekarz pobiera wymaz, zanosi sie do laboratorium samemu, bardzo wazne ponoc przy porodzie, jesli matka jest zarazona przy porodzie moze zarazic dziecko, wtedy matce podaje sie antybiotyki w kroplowkach :) A zakazic sie mozna łatwo bo ze tak powiem z drugiej dziurki wiec przy myciu najczesciej ... duzo czytalam o tym bo starsznie sie bałam tego cholertwa naszczescie wynik mam ujemny czyli ze wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×