Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość zaba90
Juzka 18dni Ci zostalo? to niewiele musisz byc gotowa w kazdej chwili u mnie jeszcze ponad 60dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Tak zabka bo ja to taka przylepa tu trochę :))) z okresu mam 5.03 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Juzka to może i ja to badanie będę miala a to obowiazkowe czy nie każdy robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Obowiazkowo !! bardzo wazna rzecz i kazda mama musi miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie, wydaje mi się, że tochyba to miałam jechac na 10 rano do swojego lekarza i na wizyte, i dzwonie i pytam i mowie ze w szpitalu mi pobierali posiew z pochwy a ona ze to nie bedziemy robic drugi raz i kazala przyjechac na 16, teraz juz sama nie wiem, bo czytam o tym wziernikowaniu to calkiem co innego jest na cos tam innego, ale tez inaczej przebiega a ona ewidentnie tylko mi cos wlozyla pobrala troche sluzu czy tam czego, i to do badania to musi byc chyba na ten gbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Taką ambułkę długą powinna mieć ;) i tam płyn jakiś wlasnie z pobrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
no cos takiego wsadzila chyba nie przygladałam się, i jak zwykle nie dopytałam ale ze mnie ciamajda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Teraz patrze jak to wygląda i nie pamiętam ehh! Trudno najwyzej jak sie okaze, że to nie to to pojade na to badanie innego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no ja to badanie bedę miała przy następnej wizycie bo mi lekarz już w karcie napisał, żeby ne zapomniec chyba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Swiderkowa no pokazny masz ten brzuszek przy Tobie to ja go prawie nie mam ale może jeszcze zdąży mi urosnąć .nie wiem jak to mozliwe ale w poprzedniej ciąży mialam wiekszy brzuch i w moje jeansy miescilam sie praktycznie do konca a teraz.mniejszy a od 2-3Miesiecy juz sie nie dopinam miska to lepiej zrob ten wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Teraz nie wiem, dzwonic do niej drugi raz i powiedzieć że nie jestem pewna czy to to?Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiderkowa rzeczywiscie duzy brzusio ale ladny ksztaltny:) jesli chodzi o glukoze to ja mialam chyba w 26 tyg tez robiona nieprzyjemne ale da sie przezyc najgorsza 1 godzina bo muli strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Miśka zadzwon bedziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ok, zadzwoniłam drugi raz, Pani juz w mniej dobrym humorze bo jej niepotrzebnie d**e zawracam i mówi, że to to badanie co trzeba :P tak wiec nie muszę jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
ale Ty miska22 przynajmniej masz spokój i pewność, a to że nie w humorze pani doktor była to mniej ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nom to fakt, wkurza mnie to w niej, niby chodzę prywatne płacę za każdą wizytę, a przez telefon praktycznie zawsze jest niemiła, tak jakby nie miała czasu wysłuchać.. Choc ostatnio troszkę jej się poprawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska nie przejmuj się jeszcze troszkę i nie będziesz musiała do niej dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
ja mam butelke tomee tipy czy jakos tak i smoczek tez ale canpolu chyba. na wszelki wypadek lepiej miec bo kazde dziecko inne i moze sie przydac. Butelka chocby do herbatki z kopru. znajoma urodzila tak zarloczna coreczke ze mowi ze smoczek i butelka sie bardzo przydaly choc wiadomo ze dzis w kazdej chwili mozna dokupic wszystko. glukoze mialam kolo 25 tyg 75 g i wyszlo 148 ale lekarz diete lekko cukrzycowa zalecil i tyle. czasem badsm poziom cukru sama w domu i jest ok. a czy dziewczyny z terminem na poczatek kwietnia bardzo sa juz przygotowane? ja mam kupione tylko wszystko prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
kupujecie herbatke na laktacje albo z koprem dla malenstwa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Anius ja kupie herbatkę dla dziecka a dla siebie nie ale mozna podawać tez przegotowana wodę zwykłą albo z odrobiną cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No co fakt to fakt ;) Jednak kiedyś w razie czegoś jak będę w ciąży to wybiorę innego lekarza ;P ja mam właśnie w razie coś tą butelke 125ml, miałam kupować ale skoro dostałam to i po co, i one jest z canpolu, a wcześniej też w razie coś kupiłam smoczek od pierwszych dni NUK. A tą herbatkę dla dzidzi to trzeba mieć? Ją można od początku podawać czy dopiero np po trzecim miesiącu? Btw. czytałam kiedyś, że przed porodem pije się herbatę z liści malin? czy jakoś tak, ale c zy ktoś wie w jakim celu? i kiedy należy zacząć pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ktoras z dziewczyn pisala o skurczach przepowiadajacych. Wydaje mi sie ze jeszcze ich nie mam albo bardzo rzadko. Maly sie jednak czesto przeciaga i wyglada to jak bym miala krzywy brzuch. Ostatnio byl ulozony glowka do gory a teraz chyba w poprzek bo strasznie boli mnie w lewej pachwinie i tam pewnie nozkami kopie a glowka jest pod prawym zebrem bo tam uwiera czasem a czasem tez sie jakby wypycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
herbatke z lisci malin pije sie gdy np jestes po terminie i ona ma wywolac skurcze i pomoc urodzic. siostra pila to, jezdzila na rowerze i w ogole wszystko robila zeby juz sie zaczelo gdy termin minol i nic. musieli wywolywac porod sztucznie. a ta herbatke z kopru to pisze na opakowaniu i ja widzialam takie ktore juz po pierwszym tygodniu mozna podawac. znajoma podawala wlasnie po 1 tygodniu ale mala itak miala kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska nie musisz mieć tej herbatki bo pokarm z piersi to jedzenie i picie w jednym jezeli nie chcesz przyzwyczajac do butelki.to nie. Ja dopajalam malego w upaly bo mial taki organizm i nadal ma ze w upaly wiecznie mokry byl i non stop na piersi by wisial a ja mialam czasami juz dosc i dawalam pic z butelki dodad ze karmilam piersia prawie dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja nie wiem, ale chcialabym karmić butelką np podczas wyjść gdzieś, na dłuższe zakupy czy na plaże to wolalabym podawać butelkę bo tak jakoś, oczywiście nie od razu, takich sytuacji nie przewiduje ale po 3-4 miesiącu nie chce wiecznie z cyckiem na wierzchu :D a tymbardziej w domu siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A dziś mi brakuje pomysłu co tu zrobić na kolację :D bo za godz męzulek wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska wiadomo ze niektórzy sie krepują karmić w miejcach publicznych np ja taka jestem ale butelka tez mnie zbytnio nie przekonuje no chyba ze moim. mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie rozwazam ściaganie pokarmu... Sama nie wiem ale nie potrafilabym karmic w miejscach publicznych albo np w samochodzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska tylko wiadomo ściąganie pokarmu wcale nie jest takie latwe jak przystawienie do piersi bardziej trzeba się nameczyć sa tez sposoby na karmienie zeby nikt tego nie widzial mozna sie zakryc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×