Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Juzka a ci goscie tesciowej to wiedza jaka jest sytuacja, ze ty krótko po porodzie bedziesz i wogole, bo jesli maja troche rozumu to sami powinni zajarzyć ze to nie odpowiedni moment zeby sie zwalac nawet jesli ona ich zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - chłopak chyba normalny bo to 35 tydz. nie 32 :) Ja właśnie gotuję krupnik bo M sobie zażyczył więc mu to dziś już uczynię. Ja też ciągle jem kisiel - z jabłkiem tartym jak mała dziewczynka hehe ale za to znowu krwawią mi dziąsła i nie chce jeść twardych rzeczy bo później nie mogę sobie z tym poradzić. A miałam też dziś CTG robione na razie skurczy nie ma i szyjka się trzyma ale oczywiście jakiś grzybek się przypałętał znowu i znowu tabletki trzeba brać ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez nic nie wiem o wymiarach malucha bo na ostatniej wizycie zapomniałam spytac a gin tez mi nie powiedział a jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Świderkowa, wiem co czujesz... Ja ostatnio byłam z koleżanka w galerii i oglądałam torebki na wiosnę i też mi przygadała, że teraz to będę tylko z tą pieluchową pomykać, tą od wózka... No nic, kupiłam sobie miętowy lakier na poprawienie humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
pojadlam mega i poraa sie zbierac co do kisielu to ma malo kcl szkoda ze ja nie mam smaka na takie jedzenie:D odezwe sie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
eh..no ja mam dziś taki dzień chyba, że lepiej żebym na siebie nie patrzała. A jadę dziś sobie kupić buty bo w kozaki się już nie dopinam..i nie mam w czym chodzić...a jedyne adidasy które miałam pogryzł mi pies..Trzymajcie kciuki żebym coś kupiła bo tydzień temu troche pomierzyłam ale nic nie pasowało..jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba-mój synek tez od kilku dni budzi sie z płaczem w nocy i w dzień w czasie drzemki :( jest jakby przestraszony. Pomaga tylko położenie sie koło niego,on kładzie reke na mojej głowie a odejść mogę dopiero gdy zaśnie :( zasypia tez tylko przy mnie. Nie wiem co mu sie porobiło,zawsze zasypiał będąc sam w pokoju całe noce przesypial a teraz już o 6 przychodzi do mnie do łóżka i zasypia a ja już nie,no porażka nie wiem jak z dwójka podołam,zero spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Ala pewnie ze wiedza na bierzaco im tesciowa zdaje relacje na moj temat !!wrrrrrr, moja mama wlasnie stwierdziła ze oni tez nie mają równo pod sufitem, masakraaaa, ja ich szybciej wykurze niz sie pojawią, z reszta poinformuje szanowna Panią tesciowa zeby im hotel wynajeła bo ja im zycie zatruje i jej tez... a charakterek to ja mam :D dobra koniec tego uzalania się :) chrzanić to ... _____ Swiderkowa ja tez ostatnio kupilam buty takie adidaso trampki na koturnie za 44 zł w bershce wogole, jedyne ktore sama moge zalozyc :)) i wejde w nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Przerąbane macie z tymi teściowymi... Najgorsze, że się nie da wyjść. Ale możliwe, że mnie też czeka kiedyś mieszkanie z teściową, bo dom w którym mieszkamy jest Męża i Teściowej (spadek), T. mieszka w bloku niedaleko, ale wiadomo, że chciałaby się przeprowadzić, mieszkanie można by wynająć... Ale ta wspólna kuchnia... Nie mogę sobie tego wyobrazić:) Ostatnio teściowa z wielkim zadowoleniem powiedziała, że w tym roku nie podjem sobie młodej kapusty, no bo wiadomo... Na weselu kuzynki się nie napiję (październik), no bo wiadomo... Jaki jest Wasz stosunek do diety w czasie karmienia? Ja to olałam jak córka miała miesiąc i wszystko było ok... Nie wyobrażam sobie nie jeść połowy warzyw, owoców, orzechów, serów i mleka. Ale na pewno będzie walka z mamusiami o to, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Mama Leti ja wlasnie sie tez zastanawiam jak to bedzie z tą dietą :/ nie znam sie nie wiem co mozna co nie tzn wiem ze szkoly rodzenia i od mamy :) no to rzeczywiscie mało co mozna ;D oby tylko nasze dzidziusie nie były alergikami to pomału mozna bedzie jeść więcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
No nic zobaczymy Juzka, ale najważniejsze, żeby się nie zagłodzić:) Jak urodziłam pierwszą córkę kilka dni mi pomagała mama i serwowała mi bułeczki z marmoladą jabłkową i gotowaną kurę, a ja byłam taka głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dieta w czasie karmienia to jak ze wszystkim nie mozna dac sie zwariowac, wiadomo nie serwowac sobie zaraz po porodzie bigosu i grochowej ale jesc trzeba bo pokarm tez z czegos musi sie tworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
No właśnie ja też oglądałam z 5 razy na o2.pl . Takie małe a już wie że to mamusia. Ponoć dziecko po porodzie poznaje zapach skóry matki. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Mamaolcia smoczki mam dwa babydream 1sylikonowe Motylek no wiecej mi tego w wynikach wyszlo zobaczę co lekarz na to chociaż obawiam sie ze to zlekcewazy MamaLeti ja nie mam zamiaru stosować diety ale wiadomo jak maly będzie zle znosil moje jedzenie to cos zmiemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Mamaolcia widzialam to, chcialam to wlasnie tu wrzucic:) dzis na szkole rodzenia mowila o bezplodnosci laktacyjnej czy jakos tak ale krotko potem na jednej pokazala jak przec, ze teraz taka nowa metoda "zdmuchiwania swieczki na torcie", a potem poszlismy zwiedzac porodowke sa u nas 3 sale do rodzenia i jedna do cesarskiego na oddziale tez bylismy dzis juz jednej dziewczyny nie bylo bo juz byla na oddziale:D kazda polozna inaczej mowi, jak zapytalam dzis czy recznik dla dziecka mamy zabrac to powiedziala ze dziecko nie bedzie przeciez kąpane ze odchodzi sie od czestego kapania takiego noworodka ze co drugi dzien to za czesto, ze najlepiej raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
ta pani miala chyba cesarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Dziwna ta cesarka bo ona nawet ręce miała znieczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Raz w tygodniu kąpać dziecko nawet noworodka to chyba jednak przesada. W koncu takie dziecko tez sie poci itd i skóre ma wrazliwą. Ja myślalam zeby co dwa dni na początku a poźniej sie zobaczy ale bedzie cieplo pewnie wiec lepiej chyba codzien A Wy jak czesto bedziecie kąpac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
jejkuuu jakie to kochane !! :)))) az mi łza poleciała ... Anuś ja tez mysle co 2 dzień kąpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
ja tez co drugi dzien na poczatek ale wiadomo ze twarzyczke to codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
dopiero gtuje sobie ziemniaczki i marcheweczke duszona robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no jaki cudny dzieciaczek..ojojoj! ja z kąpaniem w ogóle nie mam zielonego pojęcia, ale też chyba co drugi dzień. Co do diety to ja jak kiedyś chorowałam na żołądek też miałam bardzo podobną..może nawet jeszcze gorszą i przez 3 miesiące. Było strasznie ale przynajmniej schudłam 6kg. Także myślę, że ewentualnie dałabym radę, choć owoce wolałabym wcześniej wprowadzić..raczej będę patrzeć co już mogę a co nie i tak powoli próbować. Wróciłam z zakupów i kupiłam sobie w końcu te buty. Dzięki Juzka za podpowiedż o Bershce ceny mają super ale jak zwykle nic na mnie nie pasowało. Ja to nawet przed ciążą miałam problemy żeby kupić buty bo stopy mam jakieś niewymiarowe 35/36. Ale dziś kupiłam sobie w Croppie, i dodatkowo mąż skorzystał bo była promocja i kupił sobie kurtkę zimową. A za kurtkę i buty daliśmy 130zł więc się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
aha, no nie wspomniałam, że chodzenie po galerii to już niestety nie to samo co kiedyś..chciałam jak najszybciej skończyć..najbardziej był m zadowolony bo stwierdził, że tak szybko to jeszcze ze mną butów nie kupował;-) Motylku ja sobie na kolacyjkę zarzucę jogurcik kiwiowy duży...ymmm mój ulubiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
nie wiem czmeu takie wielkie sie otwiera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja też planuję co drugi dzień kąpać, a tak to mokrą myjką myć wrażliwsze miejsca. Wiadomo jak się spoci i w lato to częściej. Motylku brzuszek masz śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
Motylek ja mam większy brzuchol. Jak moja starsza córa miała niecały miesiąc przyszła położna i się zapytała czy przestrzegam diety - a ja że tak. Ale nie przestrzegałam, a szczególnie z kapustą kiszoną bo miałam na nią taką ochotę i jadłam codziennie i cytrusami. A ona do mnie mówi: "Oj to się pani męczy, nie musi pani się ograniczać". Wiadomo - jak wystąpi kolka to trzeba być ostrożniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
ej....ja myslałam że to trzeba codziennie kąpac i tak zamierzalam hm... co do diet karmiacych to z moich obserwacji wynika róznie - moja siostra np jadła nic tzn chude rosoły bułki białe gotowane mieso itd - jałowo jak nic - co chciała cos wprowadzic to jej syn tak ryczał ze jej sie juz jesc odechciewalo;) długo przechodzila na normalne zarcie, moja kumpelka zas jadla od poczatku wszystko obiad normalny slodycze itd...i kolek młody nie miał wiec nie wiem to chyba bardzo indywidualna sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×