Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

anulka hanulka wiesz ja z tymi tygodniami sie glupie w koncowce termin mam na 1 kwiecien a ja zaczynam niby 37 tydz dopiero we wtorek a ty masz chyba termin na h6 kwietnia wiec wytlumaczcie mi jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
no właśnie z tymi terminami jest bardzo różnie. Ja termin mam na 3. kwietnia, a jutro zaczynam 37 tydzień więc to jest chyba takie ogólne z tymi tygodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, a ja dopiero wstałam ale patrze za okno i rzeczywiście cudowna pogoda:))) właśnie popijam sobie kawke i czytam kafe:) ja natomiast dobrze spałam w nocy ale sie bardzo spociłam...wogole osttanio sie jakos poce w nocy. Jesli chodzi o te tygodnie to ja tez na poczatku mialam z tym problem, ja mam termin na 7 kwietnia a we wtorek zaczne 37 tydz:) Moj m jeszcze spi, dzis chyba raczej nigdzie go nie wyciagne bo wczorajszy spacer po zoo dal nam w kosc, dodam ze moj M to wogole nie chodzi wszedzie jezdzi autem wrr, wiec dzis chyba raczej w domku bedziemy siedziec, zrobimy moze jakis dobry obiadek i bedziemy leniuchować:) Jesli w nastepnym tg bedzie taka ladna pogoda to wezme sie chyba za umycie okna:) MOja mala od wczoraj bardzo aktywna, ale kochane powiem Wam ze ja wogole nie mam jeszcze skurczy tych przepowiadajacych...nie czuje nic. Kochane duzo macie już kupionych pampersow i chusteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy od tego jak długie cykle miałysmy aj miałam mniej wiecej co 28 dni i niby mi wychodzi w niedziele poczatek tyg i wypda ze bede rodzic w niedziele czyli w pierwszy dzien 41 tyg skoro tydzien mi sie zaczyna w niedziel :) wiem o co chodzi ale nie potrafie tego wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja juz po sniadanku teraz czas na kawke,serniczek i kafeterie.Powiem wam, ze uzależniające te nasze forum, nawet jak nie mam czasu pisac to musze chociaż poczytac co u was słychać. Co do tych terminów to tygodnie lekarz liczy wg. daty miesiaczki a z usg tez za kazdym razem mam inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp88 ja Ci powiem ze ja te skurcze przepowiadajace miałam czesciej cos koło 32 tyg teraz sie troszke uspokoiły mam pobolewnia podbrzusza i jak za długo spaceruje to brzuch twardnieje ale tak to dobrze sie czuje. chłopcy podobno bardziej sie na swiat prosza dziewczynki sie czesciej przenosi wiec moze nasze dziewczynki sobie dłuzej posiedza w brzuszkach :) choc juz bym ja chciałą przytulic tak jak józka czy Heleenka :) a teraz czuje stopke mojej małej pod zebrami mam nadzieje ze to stópka bo w sumie nie mam pewnosci ze sie obrociła bo lekarz mi nie robił ush od 30 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaHanulka wiesz jestem w tej samej sytuacji tez nie mialam od 30 tyg robionego usg bede miala robione dopiero 18 marca :( juz nie umiem sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze na każdym kalkulatorze terminu porodu wychodzi mi juz ze jestem w 37 tyg a wedlug lekarza 37 tyd zaczynam dopiero we wtorek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie rowniez piekna pogoda a ja zamiast energii mam jakas niemoc totalna..eh ale zmusze sie wyjsc z domu troche witaminy d z tego slonca moze mi pomoze co do tygodni - termin z miesiaczki mam na 20 kw. i jutro zaczynam 35 tydzien czyli jak w zegarku zgadza sie wszystko, z usg mam nawet na 5 kw. wczoraj troche ogarnelam no ale nie spratalam tak jak wy mialam to dzis zrobic ale chyba jednak poniedzialek bedzie dniem sprzatania :) potem umowilam sie z m w gdansku po jego pracy wiec spcerow mialam mialam wczoraj ze hoho...MP moj m tez nie lubi spacerowac jak ma gdzies isc to jedzie:) ale on pracuje fizycznie i czasem to nawet nie mam serca go wyciagac na spacer eh...musze sie zebrac do prysznica i wybyc na chociaz krotki spacer i cos m na obiad kupic bo oczywiscie znowu weeken w pracy siedzi eh ja przez to dni tygodnia nie odrozniam;) milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Ja też już nie wiem w którym tygodniu jestem. Wiem tylko, że u lekarza liczą skończone tygodnie, a nie zaczęte. Ja miałam iść do Kościoła (córka do Komunii się szykuje) bo nie muszę robić obiadu, ale od rana trzyma mnie taka kolka po lewej stronie brzuszka, że zostałam w domu. A dziś moja mama zaprosiła swoje kuzynki, których ja nawet nie znam. I robi obiad i chce się pochwalić swoją córką i jej rodzinką. I obiad mam z głowy. Troszkę porobię za klowna, ale moja rodzina się naje. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a ja mam pytanie do was bo u mnie koniec 36 tyg ale jakos takdziwnie sie czuje jak by maly mial mi zaraz wyjsc i jak bym miala zaraz okresu dostac skurczy raczej nie mam brzuch pobolewa jak troszke pochodze ale maly jest strasznie *****iwy bylam w piatek u lekarza i pow ze szyjka i glowka wysoko ale czy to znaczy ze mam nie panikowac ze jeszcze dlugo do porodu ?! czy z ta szyjka to jest tak ze jurto juz bedzie nisko czy ona dluzszego czasu potrzebuje ?! PROSZE O POMOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ciezko powiedziec, ale wiele jest takich przypadków ze kobieta rano jest u lekarza i zadnych oznak nie ma a wieczorem juz dziecko sie rodzi wiec natura sie rządzi swoimi prawami, jak dzidzius zechce na swiat to nic go nie zatrzyma.A takie bóle jak na okres sie zadarzaja nie musi to oznaczac od razu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dwupaczki , dzisiaj nad ranem weWrocku była taka mgła ze samochodów nie było widać z okna , a co do przepuszczania w kolejkach to wczoraj przepuscila mnie miła Pani z synkiem w pizzy hut w kolejce do stolików, wiem jedno , że w przyszłości też będę bardziej życzliwe dla brzuchatek :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj przyszli do nas wieczorkiem znajomi i był mój chrzesniak 6 letni, przyniósł bukiecik kwiatków, więc się go pytam Igor , a z jakiej to okazji , a on z tym swoim dzieciecym luzem :"normalnie kocham Cię to przyniosłem " powiem Wam , że rozwalił mnie totalnie :) __ I polecam Wam wszystkim basen, chyba dzięki temu mój kręgosłup w ogóle mnie nie boli chodzę od początku stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! czytam Was od wczoraj wieczora i normalnie dopiero teraz odpisuje :) u nas wczoraj i dzisiaj piękna pogoda! Wczoraj mój M wziął się za robienie płotu wokół domu więc cały dzień mu zeszło do późnego wieczora ale nie miałam mu tego za złe że akurat robi to w dniu kobiet ponieważ w tyg chodzi od rana do wieczora do pracy i nie ma kiedy tego robić więc ja się umówiłam z przyjaciółką(również jest tak samo w ciąży jak ja) do galerii do kfc i na lody.Powiem Wam że spędziłyśmy tam parę godzin ale normalnie byłyśmy tak zadowolone tym naszym wspólnym wypadem że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w tych ostatnich tyg jadłabym właśnie same fas foddy ,deserki,lody itd Poszalałyśmy bo w kfc zjadłyśmy po jednym kurczaczku,frytki i sałateczkę a później zamówiłyśmy sobie puchar lodów kiwi i mango,mniam pycha,zjadłabym dzisiaj to samo ale bez przesady na codzienne takie wybryki :) Chodzac tez po tej galerii oby dwie z brzuszkami mialam wrazenie ze kazdy tak sie dziwnie na nas spoglada he he Moj M ma hobby wedkarstwo wiec dzisiaj pojechal sie zrelaksowac bo mieli jakies tam zawody a ja wyciagnelam sobie wlasnie puszeczke pepsi,spijam,czytam i pisze,a pozniej jak wroci zjemy obiadek i trzeba koniecznie skorzystac z pogody i isc na niedzielny spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam u mnie ładna pogoda słońce swieci i siedzę sobie na placu zabaw z synem nawet ubralam wiosenną kurtkę Mp pytalas o pampersy ja mam jedną paczke z rossmana 43szt i 20szt firmy pampers do tego 3 paczki chusteczek nawilzanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post wyżej to ja zaba90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh naskrobalam dlugiego posta ale cos wcisnelam i sie skasowal - matko jaki ja mam dzis zly dzien:( spacer mialam w smordzie bo ktos na pola jakies obornik wysypal chyba a w tesco brak siatek to si e biednej pani kasjerce oberwalo musialam kupic eko torbe jakas za 4 zety potem okazalo sie ze plyn do szyb ktory mialam w koszu sie rozlal to prawie rzuciłam nim w kasjerke ze go nie chce i ma cofnac no masakra jakas ludzie w kolejce patrzeli na mnie z politowaniem :( moze napije sie melisy bo za niedlugo m z pracy wraca i na pewno mu sie dostanie:) ot tak za milosc do ojczyzny - tez macie takie dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) agu tez mam czasami takie dni ze chodzę zla caly dzien ja ostatnio sie zdenerwowalam bo syn mi w sklepie uciekl kawalek dalej i patrzylam na niego i wyszlo na to ze reszty nie zabralam cofnelam się do kasy a babka do mnie. ze przecież wzielam ale nie miałam niby 30 zl ale kurcze przecież lepiej wiem czy je mam czy nie ale nie klocilam się bo i tak ostatnio rozkojarzona jestem i pomyslalam ze ma racje jednak nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Agu też miałam podobne sytuacje dzis :D kupiłam płyn do szyb Ajaxa konwaliowy i mowie umyje jutro okna powolutku :D a tu wracamy do domku a zawartość płynu rozlana... :-/ brak toreb też nas nie ominal... Taka piękna pogoda, a mi się nic nie chce :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny;-) Ale miałyście dziś dzień co niektóre..faktycznie..ale może teraz popołudnie i wieczorek będą lepsze;-) Ja tak jak pisałam wczoraj zrobiłam sobie leniwą niedziele, skorzystałam oczywiście z pięknej pogody i byłam z m i psem na długim spacerze, potem poszliśmy jeszcze na lody bo już otworzyli koło mnie najlepszą lodziarnię w mieście. Miałam robić dziś na obiad placki ziemniaczane ale tak mnie rozleniwiło to słońce że zamówiliśmy pizzę..W ogóle to zaraz chyba znów się wybiorę na jakiś spacer bo jak tak patrzę na to słoneczko to aż mi żal w domu siedzieć.. Co do szuflady w łóżeczku to ja mam z taką dyktą właśnie ale tam też jest przerwa i jeszcze takie 2 otwory. Co do pieluch to mam póki co 43szt new born pampersa i jedną paczkę 1 z rossmana, a chusteczek mam 6x64szt (kupiłam na promocji w tesco jak były). Także chusteczek może i mam wiele ale pieluch to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmobilizowałam sie dzis do poszukania niani elektronicznej bo odkładam to ciagle a bedzie nam niezbedna bo dom duzy pietrowy i mieszkam na wsi i napewno w dzien bede wystawiac małego na drzemke na podwórko wiec musze miec wszystko pod kontrolą, no i jak zaczełam wertowac w internecie i czytac opinie, to im wiecej sie naczytałam tym mniej wiem którą wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :) Cześć dziewczyny ! Dawno mnie tu nie było, bo trafiłam do szpitala na wizycie kontrolnej okazało się, że mam rozwartą szyjkę macicy i skróconą..co może się skończyć porodem w każdej chwili w zasadzie (tak mówił lekarz) też macie podobną sytuacje ? Termin na 10 kwietnia, obecnie 35 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Czesc Dziewczynki, u nas też była dzisiaj piękna pogoda, a zapowiadają jeszcze większa wiosnę. Mam nadzieję, że zima do nas już nie wróci! My spontanicznie zaprosiliśmy teściowa na obiad. Muszę się zacząć przyzwyczajać, bo po porodzie będzie u nas częściej bywać... Jesteśmy siedem lat po ślubie, a ja się nadal denerwuje, jak przychodzi, że trzeba sprzątać, że mało słone, że nie taki rosół... A wieczór przychodzą do nas goście z zaproszeniem na wesele. Raczej się nie wybierzemy, bo ma być 2 maja. Jakoś mnie to nie martwi, bo ich w życiu na oczy nie widziałam. dziełami pościel i nie mam siły założyć nowej, masakra już z tym brzucholem:) ale nam dziewczyny będzie lekko po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - ja miałam taka sytuacje w 26 tygodniu - bylam w szpitalu i zalozyli mi krazek yzw pessar zaciskajacy szyjke - a Tobie cos zalozyli? czy kazali po prostu lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 35 tydzien wiec juz sie tak bujam 9 tygodni:) moja gin mowila zeby najlepisj skonczyc 35 tydzien to juz bedzie z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :) Nic mi nie zakładali, przez pierwsze dwa dni dostawałam steryd dla dziecka na rozwój płuc, a potem powiedzieli, że jak się zacznie poród to nie będą zatrzymywać..póki co nic się nie dzieje, ale w nocy miewam bóle brzucha, tzn skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robiłam na obiad lasanie że szpinakiem , a fast foodów to jak będziemy karmić to długo nie zobaczymy :) więc kiedy jak nie teraz, chociaż ja ostatnio przez tą wiosenną pogodę to mam ochotę na sałatki i twarozki z pomidorami i rzodkiewką __ A pampersow mam 2 paczki po 42 szt i paczkę pieluszek happy, a chusteczek też mam te 6 paczek z Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robiłam na obiad lasanie że szpinakiem , a fast foodów to jak będziemy karmić to długo nie zobaczymy :) więc kiedy jak nie teraz, chociaż ja ostatnio przez tą wiosenną pogodę to mam ochotę na sałatki i twarozki z pomidorami i rzodkiewką __ A pampersow mam 2 paczki po 42 szt i paczkę pieluszek happy, a chusteczek też mam te 6 paczek z Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×