Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
Ja tez mam kosmetyki nivea, krem na kazda pogode, balsam i cos do kapieli i chusteczki nawilzajace też.... Aniu butelke mam jedna 125ml canpola bo taką dostała, a aspirator frida za ok 20zł. Czytałam ostatnio o kobiecie ze swinoujscia, bo to blisko mnie, a dopiero slyszlałam od swojej gin w tamtym tygodniu, że się szpital w Swinoujsciu poprawił, ze dobre opinie! No szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulala
Widzę,że nikt nie jest w stanie mi pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A i jeszcze zapomniałam! skoro juz dopadłam laptopa.. ;p Helenka zdrówka dla dzidzi! Napewno wkrótce wyjdziecie i już będzie tylko lepiej... Trzymam kciukI! Józka przykro, że nie miałaś wsparcia męża w takich chwilach... Ale dobrze, że byli inni! Ehh chociaż mam nadzieje, że mnie baby blues ominie, to też chciałabym już mieć to za sobą bo to czekanie jest wykańczające 10 dni to terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej anulala, wiesz dużo dziewczyn pisało o zgadze i problemach z oddychaniem, musiałabyś się cofnąć o kilkanaście stron :) Ciepłe mleczko, rennie, nie pamiętam co jeszcze komu pomaga. Własnie, ciekawy temat miśka. Ułożyłam 56-62 w jednej półce, a 68 zostawiam głębiej. Co myślicie? Dajcie znać jak Wy macie, póki jest czas na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
anulala - przykro mi ja nie pomogę, nie miałam tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MJ288 no ja też tak miałam w głębokiej szufladzie dużej miałam 56-62 a w szafie na tej takiej polce wiszacej pieluchy i te na 68 ale teraz jak dostałam nowe ciuszki to... do szuflady tamte nie wchodzą wszystko mi się zmieszało, w szafie też wątpie żeby wszystkie 56-62 weszly na dwoch polkach wiszących;/ i nie wiem co robić ulozyc wsztystkie rozmiary razem i chyba czesc dam do szuflady czesc tu sama nie wiem. Juz bym chciala miec to gotowe, bo czas goni a tu nawet nie wyschlo wszystko/...a na domiar zlego dzis spalilam zelazko musze kupic nowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulala
Z tym,że to nie ma nic wspólnego ze zgagą.. ten temat już przerabiałam wcześniej kilka tygodni temu.. strasznie się martwie.. wizyte u lekarza prowadzącego mam w piątek. niewiem czy jutro udać się do lekarza ogólnego czy na ip.. tylko nie wiem jak oni tam przyjmują.. czy kobietę w ciązy powinny o każdej porze przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
68 - to średnio na wiek od 3 miesiecy nawet do 6. Czy tak? No to kurcze, zakurzą się do tego czasu nie noszone, chyba trzeba je schować głębiej, znów jak się urodzi duży dzidziuś to już nawet po 2 miesiącach można nosić. Do dziewczyn które już mają dzieci, jak to u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
anulala Widzę,że nikt nie jest w stanie mi pomócsmutas.gif moze o nerwobole? najadlam sie i musze sie polozyc bo maly ma czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
anulala- lekarz rodzinny nie pomoze, jesli nie pojdziesz do ginekologa to polecam ip MJ288 no właśnie niby 3.4-6 mies, ale dziecko może byćwiększe, pozatym rozmiar rozmiarowi nierówny wiele z nich wygląda na mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
anulala, "tabletka w przełyku" to jeden z objawów zgagi. na IP muszą Cię przyjąć o każdej porze, szczególnie, że to 37 tydzień. Jeżeli ma Cię to uspokoić to trzeba jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
mi sie wydaje ze 62 to na wiek od 3 m-cy? czy od miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
anula również nie pomoge, nie mam pojęcia ;/ miska ja mam cztery głębokie polki i na każdej mam inny rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
62 z H&M jest na metce 2-4 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
62 to dopiero od 3 miesięcy i od 6 kg, ale to różnie, zależy jakie dziecko duże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Ania z Oliwką, masz półki 56, 62, 68 i 74? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
tak sobie wymyslilam.. ale nie wiem czy będzie to praktyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ania chciałabym mieć tyle miejsca!:P niestety muszę się ograniczyc do tej glebokiej szuflady w komodzie 90cm, i tych dwoch polek wiszących... A szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ania z oliwką jesli na kazdej polce masz posegregowane: kaftaniki, spiochy, polspiochy itp itd to myślę ze bardzo fajnie :) ja ukladalam tak ze np kaftaniki te wieksze na spodzie mniejsze na wierzchu a 68 osobno, ale teraz musze pozmieniać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Myślałam, że sobie dziś popiszemy a tu cisza ;p Jutro jadę na ktg, ciekawe co tam nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
w na dobre i na zle kobiecie robiono cc w 32 tc i dziecko oddychalo samodzielnie ja mam na razie glownie dwa rozmiary i tez w osobnych polkach a wieksze razem uloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamówiliśmy małej komodę w abra jest przecena za 199zł. Jedna duża szuflada i reszta półki. Podobna będzie w biedronce także za 199zł i więcej szuflad. Mam nadzieje że zdąży się wywietrzyć od zapachu nowości. :) Zamierzam także sobie grupować osobno kaftaniki osobno body śpiochy itd a w szufladzie skarpetki, niedrapki i koszyczek na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
kasia osobno rozmiarami tez?? Głupia sprawa pani w aptece polecila mi pastylki homeovox do ssania na gardło, i dzisiaj maz mnie rozsmieszyl i polknelam :/ Czuje jakby mi stala w gardle, mysslicie ze cos moze sie stać przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dość długo zastanawiałam jak ułożyć ciuszki i ostatecznie mam poukładane kategoriami, osobno body , osobno pajace śpiochy półśpiochy, osobno spodnie, koszulki i te które muszą wisieć czyli kurtka, kombinezon, koszule. Body posegregowałam rozmiarami w szufladzie. Mam trzy grupki w dwurzędzie. Do 56, 62, 68 z przodu szuflady krótki rękaw z tyłu długi. Ale po pierwszym praniu porządek pewnie zniknie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja na zgagę czytałam ciepłe mleko, migdały no i rennie. Mnie też wczoraj złapała okropna nie wiem po czym czy po Coca coli zero której mi się strasznie zachciało czy po naleśnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) ja mam wszystko osobno bluzeczki body spiochy ale nie wiem ulozyzylam od najmiejszych do najwiekszych i te male mam w szafce tyle ile sie zmiescilo reszta w szufladzie.nie pamietam juz jak to z rozmiarami jest bo moj syn juz prawie 4lata ma ale ostatnio dostałam ciuszki w rozmiarze 62 od mamy której 3miesieczny syn juz z nich wyrosl a te pajacyki sa dosc duze wydaje mi sie ze moja wyprawka zaczela się od rozmiaru jak na wczesniaka ale wolę byc przygotowana na każdą ewentuanosc Miska nic sie nie stanie jak polknelas tabletkę chyba ze zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem jeszcze czy rozmiarami. Ja mam bardzo dużo ciuszków na pierwsze 3 msc a na 3-6 jeszcze więcej więc mi się to by nie pomieściło razem. Narazie na pierwsze 3 msc bd układać ale też rozmiarami bo rozmiar rozmiarowi nie równy i niektóre są malutkie a inne ciut większe. Ja niestety nadal w pudłach wszystko bo jeszcze troszkę zostało do dokończenia w domu a nie chcę się przenieść połowicznie bo się bd kurzyć. Ale chyba w sobotę w końcu spakuję torbę i popiorę następną część ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mp nie zdecydowalam sie na Brochow, jestem w wojewodzkim i nie zaluje. Porod byl rewelka, mialam do dyspozycji dwie studentki i polozna, moglam robic co chce i gdzie chce co bylo dla mnie bardzo wazne bo np podczas skurczu stojac to mdlalam z bolu. Rodzilam 6h przez szyjke bo nie chciala puscic, dopiero po oxy sie udalo. Ponad godzine mialam parte. Dzieki opiece przy porodzie nie zrazilam sie do nastepnego. Za to po porodzie jest fatalnie. Zaluje troche ze tak slabo sie do tego przygotowalam. Wstawalam po porodzie z plaskiego lozka 6h sama, sama znalaylam natrysk i sie umylam, do tej pory dziwie sie jak ja tego dokonalam. Ogolnie oprocz lekarzy to nikt tu niczym sie nie interesuje, polozne zbywaja lub kazda mowi co innego. Gdyby moj pobyt tu bylby krotszy to tez inaczej bym na to patrzyla ale juz jest tydzien jak tu jestesmy. Zakaz odwiedzin tez robi swoje bo na prawde jestem z maluszkiem 24 na dobe Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Dziś znów fatalna noc. Anula a może te bóle spowodowane są wysokim ciśnieniem? Mierzyłaś? Ja mam dwie szuflady przeznaczone na ciuszki i się nie mieszczę. Poukładałam odzielnie body, pajacyki, bluzeczki, spodenki. Mam dużo takich rampersów - mam nadzieję, że lato będzie cieplutkie to będę stroić Małą. Dziś muszę się ogolić. Już mnie skręca. Spakować torbę - też mi się nie chce. A miły akcent to to, że idę dziś do kosmetyczki na pedicure. Z tego się cieszę, ktoś będzie dbał o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Cześć Dziewczyny, Helenko, mam nadzieję, że niebawem wyjdziesz do domku. Dlaczego jest zakaz odwiedzin? Ania z Oliwką, pomysł super, u nas niestety warunki lokalowe nie pozwalają na zagospodarowanie w ten sposób. zorrroo, u mnie też noc fatalna, ja się tak długo przekręcam i wierce, że po 2-3h robie się głodna i już w ogóle nie mogę zasnąć. Łamanie w krzyżu + mrowienie w nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×