Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość lala29
kurcze...nie wiem co powiedzieć..myślę, że poproś lekarza już na wejściu i będzie jasne..może czy nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala29 dzwonilam do poloznej zapytac:) powiedziala ze mozna oczywiscie. Bedzie najpierw badanie wiadomo, a potem sie go poprosi. A wy kiedy planujecie isc z partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Fiona ja zabiore męża dopiero pod koniec II trymestru, jak już USG nie będzie dowc*pnie. Zreszto on się boi lekarzy jak ognia bez względu jakich ;) A co do płci to tez "wie", że będzie chłopak bo zawsze mówi o maleństwie w męskiej osobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no ja w sumie tez chcialabym go zabrac dopiero jak bedzie przez brzuch. Zobaczymy, bo i tak pewnie bedzie mial trudnosci z wyjsciem z pracy. No ale chcialabym zeby tak dwa razy w calej ciazy byl, nie musi byc zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po rozmowie... Szefowa w szoku ale się cieszyła! gratulowała, wyściskała i kazała mówić jak tylko coś będzie nie tak bo zawsze ktoś moją pracę przejmie...Ulżyło mi w 1/2 bo w pon. jeszcze jedna główniejsza szefowa ..blee.. ania_ma- na pewno będzie wszystko super!!! po 17tej zaraz się melduj i pisz co i jak!!!! motylek - nie zamartwiaj się bo każda ciąża jest inna. Ja z synkiem nie miałam mdłości żadnych, raz wymiotowałam ale to już był chyba 12-13 tydz. po ohydnych gołąbkach mojej ,,przyszywanej'' teściowej. fiona88 zapytaj od razu lekarza, ja tak zrobiłam 1,5tyg. temu. zapytałam czy może wejść i zobaczyć skoro już tu przyjechał ze mną a ona to -pewnie chociaż jeszcze nic tam ciekawego widać nie będzie ...Ale wszedł i luzik ;-) mamo Muminka- te 150 zł to tylko usg, nie ma mowy o żadnej wizycie...Co do płci dziecka to w pierwszej c wiedziałam że będzie chłopak, nie zdziwiłam się jak mi potwierdzili. Teraz mam przeczucie,że będzie dziewczynka albo może inaczej-- wmówiłam sobie że ma nią być;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
fiona88 świetnie...na nastepne badanie idziemy razem, ale czy tata (jak to brzmi :P:P) wejdzie to nie wiem..na nim pewnie wrażenie zrobiloby badanie dopochwowe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
ahaha..czyli nowa reprezentacja Polski piłkarzy narodzi się w kwietniu? większość "wie" że to bd synowie..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala29 ja sie wlasnie boje ze jak zobaczy jakas palke z kondomem w mojej.... to potem bedzie mu sie to dziwnie kojarzyc hehe. papsi - to dobrze, ze masz fajna szefowa i tak zareagowala. Jak pracowalam w poprzedniej firmie to szefowa by mnie doslownie zabila ze zaszlam. Z reszta na poczatku pytala czy planuje dzieci, slub. Masakra. Dobrze ze juz tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
fiona88 otóż to...on się krzywi, że moim lekarzem jest mężczyzna..a całą resztę..hahah..przy tej sytuacji już nie bardzo go sobie wyobrażam..hahah...jeśli Twój męzczyzna wejdzie..znaj koniecznie relację:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
lala czy lekarz podał ci termin wg usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to bedzie dopiero 9 wrzesnia pewnie, jak mu sie uda z pracy wyrwac, a jak nie to wezme go pozniej, pewnie juz bedzie przez brzuch:) wychodze z zalozenia, ze moze ze mna isc te dwa razy, bo pozniej i tak sie napatrzy na zywo. Wiem, kazda inaczej podchodzi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
lzuza..miałąm wczoraj pierwsze...widziałam pęcherzyk..czarny punkt...drugą wizytę mam w ok.06.09- mam dzownić o dokładny termin, robimy wtedy drugie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz wszystko wiem. Moj mi napisal wlasnie ze "pojdzie ze mna na usg z brzuszka". Dla mnie to nawet lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój mąż powiedział że miał ochotę dać lekarzowi w gębę no ale jakoś się powstrzymał ;-) w tym gabinecie był półmrok a ja miałam taką śmieszną hawajską spódniczkę ginekol. więc nie było najgorzej... ale poród to meksyk...Mojemu się b. podobało i chce koniecznie drugi raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ciekawski mąż ostatnio się mnie pytał jak wygląda "to" usg, no i tłumaczyłam mu, że normalnie wkłada się takie dildo posmarowane żelem i ubrane w kondom. Wytrzeszczył oczy i za nic nie chciał uwierzyć. Chyba do teraz wydaje mu się, że to był żart. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
dziewczyny a kiedy planujecie poinformować rodzinę o ciąży ? mam 7 letnią córkę i nie moge się doczekać kiedy jej powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe faceci sa dobrzy, naprawde nic sie nie orientuja w tych tematach:) ja poinformowalam swoja rodzine prawie od razu jak sie dowiedzialam. Moj byl bardzo powsciagliwy i wolal powiedziec ojcu dopiero po badaniu, gdzie stwierdzono ciaze. Niestety mamusi mojego juz nie ma z nami:( a tak bardzo chciala, zebysmy mieli dzidzię. Odeszla w styczniu:( jaka teraz bylaby szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
izuza jak powiesz corce to ona juz dalej rozglosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny coś was słabo czytam ale obiecuję, że wszystko nadrobię. Ja czuję się świetnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
to że ona to przekaże dalej to ja wiem :) ale jej reakcja będzie nie wyjątkowa ;) ciągle mnie się pyta czemu nie ma rodzeństwa? czy jak jej powiem po 1 wizycie czy nie bedzie za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Milus:) Izuza ja w domu chce powiedziec po 2giej jak bedzie zarodek i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wkoncu do was moge cos napisac i wkoncu moge do was dolączyć :) wiec tak mam na imie Monika mieszkam w rudzie śląskiej niedaleko katowic to jest moja druga ciąża i własnie wczoraj bylam na usg i moje maleństwo ma już 1,07 cm :):):) serduszko bije wiec sie bardzo ciesze. wszystkie podstawowe badania krwi mam juz zrobione jest wszytsko ok :) wiec jestem szczesliwa :):) i ciesze sie ze moge do was dolaczyc :):) aha i termin mam na 02.04.14 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzuza czemu za wcześnie? przecież 7 latka to już całkiem spora dziewczynka i możesz jej sporo wytłumaczyć. Moja siostra pow. swojej córce Julci 3 letniej że ciocia Madzia będzie miała dzidziusia ale na razie jest w brzuszku a Jula mówi- mamo a dlaczego ciocia połknęła dzidziusia? ;-);-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj myszula. Gratulacje! :) Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? Który tydzień i dzień ciąży wyszedł z usg? Jak szybko serduszko biło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatnia miesiączka byla 25 czerwca wiec z miesiaczki mam ok 8 tyg a z usg wyszlo ze dzis mam 7 tydzien i 2 dzień a jak serduszko szybko bije nie wiem nie powiedział mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak ostatnia moja miesiaczka byla 25 czerwca wiec z miesiaczki by wyszlo ze jestem ok 8 tygodnia a z usg wyszlo ze jestem teraz w 7 tygodniu i dzidzia ma 1,07cm serduszko bilo ale jak szybko nie wiem nie powiedzial mi a ja z tego stresu zapomnialam zapytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim-------------wiek--------urodziny----t. p.-------------------miejscowość MamusiaMuminka27--27 lat-------- ---------02.04.2014(???)--- gosia8905---------------24 lata-------- --------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat--------- --------03.04.2014-----------Niemcy walabia-------------------29 lat -------- ---------04.04.2014-----------Warszawa Agusia5_----------------31 lat---------- --------04.04.2014-----------Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- ---------04.04.2014----------Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------- ---------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat---------- --------05.04.2014--- ania_ma-----------------28 lat--------- ---------06.04.2014----------Łódź Kikula84-----------------29 lat---------- ---------06.04.2014(?)--- niulekx_----------------22 lat---------- --------07.04.2014---------- papssi85 ----------------28 lat --------- --------07.04.2014-----------Łódź anna_11-----------------26 lat---------- --------07.04.2014-----------Anglia Ana Lena ---------------30 lat---------- --------10.04.2014------------Warszawa zakrecona_filipinka---22 lata-------28.03---------16.04.2014(?)--Mazowsze twoja_s--------------------29 lat--------- --------18.04.2014--- motylekGość---------29 lat-------- 24.01------14.04.2014---łódzkie Miluśśśś - ---------------23 lata------- ---------22.04.2014--- lilik88----------------------25 lat-------- ----------24.04.2014 myszula12----------------27lat--------------------02.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×