Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiksinn

05 sierpien startuje z 7 kg

Polecane posty

Gość gosiksinn

Hej . Zaczynan od jutra zdrowe odzywianie zjadlamnjuz dzis za duzo. Cistobpizza. Ostatni raz waze 64 kg cel to 57.. czy ktos chce do mnie doloxzyc? Zapraszam dziewczynki. Od jutra tez rzucam palenie.... ktos bedzie nnie wspierak ?? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaa beaaaa
no to start ! Uważaj, bo palacze dużo tyją, także CEL, Upór, Konsekwencja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangato
Jej, gratuluje decyzji! Ja przy podobnej wadze zaczelam sie odchudzac i dzisiaj waze 59 i nadal sie trzymam! Do 56 :) Wiec jesli pozwolisz to sie do ciebie przylacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
witajcie moge dolaczyc? Dzis mam 62,7kg a 1 sierpnia bylo 63,5kg... przy wzroscie 160... totalna porazka zle wygladam chociaz chlopak uwaza ze mu sie podobam......:):):) Od 1 sierpnia uzywam przypraw z diety 3d chili. Bede cwiczyc z mel b. Milego dnia:*:*:*:* szczupla na zawsze:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Hej oczywiscie zapraszam. Wiem mocne postanowienie... ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdefghijkaaaaa
Hej, z chęcią się dołączę:) Ja startuje z 58kg, mój cel to 52kg. Zamierzam zacząć ćwiczyć A6W oraz Ewę Chodakowską jeśli uda mi się zdobyć jej ćwiczenia. Do tego jakaś dieta, hmm... tylko jaka? Może Wy macie pomysły? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
moj cel 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
U mnie byl banan na sniadanie iczerwona herbata... waga 63.4 170 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
u mnie sniadanie platki fitness pare malych garsci i lyzeczka platkow owsianych wszystko wymieszane jogurtem do picia z jogobeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Powodzenia. I gratuluje decyzji o rzuceniu palenia. ja 2 lata temu rzuciłam i nic nie przytyłam, więc można sobie w między bajki włożyć stwierdzenie "palacze dużo tyją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_96
Witam mam na imię Ania i również podjęłam decyzję o odchudzaniu. Mam nadzieję,że się mogę przyłączyć :) Zaczęłam dziś przy wadze 70,9 kg . Stosuję dietę 1000 kcal i ćwiczę z Ewą Chodakowską. Dzisiaj udało mi się osiągnąć cel z niepodjadaniem i ćwiczeniami. Jestem z siebie dumna :) Razem raźniej, więc wspierajmy się. Trzymam za Nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangato
Hej hej ja juz zaczynam drugi tydzien, trzymam sie niezle, mysle ze jem ilosciowo o polowe mniej niz normalnie, a kalorycznie to pewnie 1/3 :). Juz po tygodniu nie jestem glodna, tylko tak okolo 16 mam na cos ochote... Najlepiej slodkiego. Ale sie przechytrzam i biore kawe albo herbate i jakos leci. Ale mowie wam dziewczyny, jak juz schudne to nigdy wiecej sobie nie pozwole przytyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_96
Mangato ! Mam takie samo postanowienie jak Ty , jeżeli uda mi się schudnąć, a mój cel to 55kg już nigdy nie przytyję. Wygląd słonicy już wyszedł z mody ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Najgorsze jest jjak zawsze wazysz 57 a tu nagle takie boom jak ja...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
witajcie ja mam dzis na wadze 62,2kg.. Moj cel 55kg i jesli to osiagne juz nigdy nie bede spowrotem gruba(najwiecej wazylam 75kg w tamtym roku). Zaczynam dzis z mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangato
Chej dziewczyny, trzymacie sie? Co to jest ta Ewka Chodakowska? Sluchajcie, jak bedziemy sie dobrze trzymac to na sylwestra kazda bedzie chuda :) 3-4 miesiace a szczuplosc do konca zycia! Mysle ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha autorko ja to samo, 64 waze a chce 57 :) tylko ja ostatnio przytylam w 3miesiace te 7 kg Stres :( i sie objadalam :( A normalnie non stop wazylam 57 :) Przestalam sie objadac jakis tydzien temu, powoli zaczynam sie czuc ze soba coraz lepiej Na wage na razie nie wchodze :) Chcialabym wrocic do swojej wagi do 14 wrzesnia, bo wtedy ide na wesele a wiekszosc moich sukienek jest dopasowana :D:D i pasuje w którąś wejśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_96
Ewa Chodakowska ma na you tube filmiki podobne do Mel B. Ładnie sobie można wyrzeźbić ciało z tymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdefghijkaaaaa
No właśnie wiem, że są ćwiczenia Ewy na YT, ale niestety nie odtwarzają mi się te filmiki:( Jestem za granicą i nie mam mozliwosci zdobycia tych cwiczen. Moze ktoras z was ma te filmiki i moglaby mi je wyslac na e-maila? z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Mi najbardziej zalezy na boczkach i udach... co bedzie najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
czytalam jak jedna dziewczyna jezdzila duzo na rowerku stacjonarnym i miala zalozone pas neoprenowy na uda mowila bardzo jej to pomagalo i oczywiscie dieta.. i jeszcze jakies mleczko uzywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
halo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Ja jestem. Ale taka zabiegana... ciagle za malo czasu na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
myslalam ze juz zostalam sama... sprobuje dzis zamowic pas neoprenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Dzis moj 3 dzien z aktywnoscia.. 1 dnia byl mega dlugi spacer przed praca..2 dnia 500 skakanka 3 czyli dzis 700 jutro lece po krem termoaktywny na moje nogi i brzuch i folie spizywcza to tez mi kiedys pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Ale mnie to strasznie cisgnie do slodyczy. Nie panuje nad tym wogole czasm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
a moze uzywaj cynamonu ja tak robie od 1 sierpnia jak narazie za duzo slodyczy nie jadam moze jakis wafelrk malutki... ale od wczoraj absolutnie zadnego slodycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiksinn
Jak to cynsmonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna na zawsze
cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×