Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaKobieta27

ciaza z facetem z jednej nocy czy mu powiedziec

Polecane posty

Gość zalamanaKobieta27
tez tak mysle;) teraz znow sie stresuje tym, ze mogl mnie czyms zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Dla spokoju ducha zapytaj gina o testy na choroby weneryczne i wykonaj je:-) W sumie to nie wiadomo z kim on miał "kontakty". I nie obwiniaj się za to co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nie obwiniam sie. sama tego chcialam. On tez. pojde do lekarza i o wszystko popytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Głowa do góry!! A on odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
wtedy w niedziele dwa razy dzwonil i rozmawialismy -do teraz cisza. mowi ze pracuje po 12 godz od pn do pt teraz...i ze zadzwoni w niedziele... ale juz nie odbiore telefonu...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Niech się pomartwi trochę. Jacy oni bywają wkurzający!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że gdyby facet wiedział
z jaką histeryczką ma spędzić ta noc to by sobie odpuścił :O Proszę w imieniu przyszłych zestresowanych jednonocnych partnerów- odpuść sobie przygody erotyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
wymadrzasz sie bo nie bylas na moim miejscu. gdyby nie peknieta guma to by nie bylo tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Myślę że gdyby facet wiedział --> pewnie nie byłaś/byłeś nigdy w takiej sytuacji i nigdy nie zrozumiesz co się wtedy czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś doświadczenie w sexie i jak mogło cię ponieś.Nie tylko ciąża ale i syf wszystko się złozyło.Zapamiętaj i przekaż innym ze bzykanie to nie wszystko.Współczesne dziewczyny się nie boją bo jeszcze nie montują im liczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
licznikow? zaloze sie ze masz duzo wiecej partnerow niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana, a jak się czujesz psychicznie? Wczoraj postanowiłam odpisać na SMSa i wymieniliśmy kilka SMSów jak zwykli znajomi. Też mam obrzydzenie do seksu na długo. Ja będę czekała na okres jeszcze ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
dostaniesz okres zobaczysz;)) wiedzialam ze sie zlamiesz;p dobrze ze bylo wiecej tych smsow. mam nadzieje ze ostatniego on napisal a nie ty, psychicznie z dnia na dzien coraz lepiej. a juz cudownie bede sie czula majac okres i bedac po badaniach u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Złamałam się,bo zaczynam tęsknić. Tym razem ja napisałam ostatnią wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to tęsknota za ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć27
zalamanaKobieta27 spr jego fb czy cos ja bym sprobowala nawiazac z nim kontakt musial byv powod dlaczego zerwal kontakt a jak masz ciezko materialnie to bym o fonansowe wsparce prosila powidziwam Cie!! jestes twarda babka! autorko-mam do niego kontakt,telefon i dane w necie,mam cały jego adres wraz z kodem pocztowym,znam jego pesel itd wszystko-mogłabym bez problemu wnieść pozew o alimenty.Ale nie o to chodzi.ja sobie jakos poradzę choć dziekuje za zainteresowanie i rady-od nieznajomych osób,nieraz nieznajomi bardziej pomoga niż bliscy... Widzisz...ja się cieszę z dziecka.Byłam owszem zdruzgotana a teraz ono jest Miłością mojego życia.I tyle na ten temat. A Ty się nie przejmuj ani nie załamuj gdyby się okazało ze jednak jestes w ciaży.Zobaczysz-jak urodzisz-wszystko się odmieni.na nas w szpitalu tak patrzono,gdy szłyśmy z noworodkami na badania,normalnie jakby tv przyjechała! jak na pierwszą ligę!!Nigdy nie zapomnę tego uczucia. I zabawne,ze twoje daty pokrywają się z moimi rok wcześniej:) Pozdrawiam,buziaki,głowa do góry,tak czy owak-ciesz sie życiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
do gosc27 mialam na mysli, zebys sie zorientowala w jego zyciu, jesli jest sam to moze warto z nim nawiazac kontakt? moze by sie wam udalo? choc z drugiej strony jesli by naprawde kochal to by nie zniknal.. powaznie? mamy te same daty?:) nie sadze, zebym byla w ciazy. w sobote z rana robie test.. mam nadzieje ze nie ejstes ale masz racje po przyjsciu na swiat dziecka ono staje sie nasza najwieksza miloscia!! jakbys byla z poludnia polski to mozesz liczyc na moje wsparcie face2face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 27 jestes egoistyczna, bo chcesz tylko dziecko dla siebie, a ono ma miec prawo ojca, on powinien wiedziec o dziecku, nie wstydzisz sie brac pieniedzy od rodzicow, ale od dawcy spermy to juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Hej! I jak tam test? Negatywny?:-) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
rano rodzice przyjechali z tego wszystkiego nie zrobilam testu. Jutro zrobie. Ale szczerze to watpie zebym byla. Ponad to ma dzis badz jutro do mnie dzwonic...nie odbiore.. Dziwnie sie czuje.. Od poniedzialku do pracy wracam;/ pracy ktora nie daje mi satysfakcji (o kasie nie wspominajac;/ A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Ja pracuję po 224 godziny miesięcznie za płacę minimalną, mam umowę o pracę, ale zero nadgodzin płaconych i prawie bez urlopu. Miałam tydzień wolnego ze względu na ślub. Jestem po studiach... Brakuje już mi sił!! Sorry że nie na temat... :-( Ja też wątpię w to żebyś była w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do pracy.Pomysl o dobrej antykoncepcji na stałe.Uważaj z bzykaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
mam mgr i 6 podyplomowek skonczonych a paracuje jako sprzataczka za najnizsza krajowa;/ nie bede brala anty na stale bo nie uprawiam seksu (raz na 3 lata?bez sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Dobijają mnie moje godziny pracy, bo nic nie mogę w domu zrobić... Dwa miesiące temu wyszłam za mąż i najbardziej cierpi moje małżeństwo :-( ech. Muszę się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do załamana.Zrób jeszcze rehabilitacje z bzykania bez zabezpieczenia z facetem jednej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
bylo zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nie odezwal sie..podejrzewam, ze jutro bedzie dzwonic..ale jak juz mowilam nie odbiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Autorko, czas zapomniec... Jak dostane okres to tez przestane sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
dlatego nie odbiore telefonu staram sie o nim zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×