Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaKobieta27

ciaza z facetem z jednej nocy czy mu powiedziec

Polecane posty

Gość gość
Dajcie juz spokój wspomnieniami za bzykaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana robiłaś test? Odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nie zrobilam testu watpie, zebym byla w ciazy ten caly stres zniknal..tak samo jak On ot wakacyjna przygoda (szkoda tylko, ze wpadka byla i trzeba bylo tabletke zażyć ) glowe unosze do gory i bede zyc dalej ps nie odezwal sie, ale moze to i lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
No i dobrze czas żyć dalej. Dziś zaczęłam stresować się, że jednak mogłam lecieć po tabletkę PO. Nie jestem już taka pewna, że nic nie będzie i denerwuje się. A "mój" wczoraj zadzwonił, żeby mi powiedzieć, że jedzie na imprezę, a jak na niej był to pisał, że świetnie się bawi i że będzie d*pczył... zabrakło mi słów i zrobiło się przykro. Postanowiłam urwać kontakt, nie odezwałam się,on też nie... teraz sobie myślę, że gdybym wpadła z kimś takim to byłaby katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
tak ci napisal? ze bedzie du pcz yc?! co za palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
totalny palant i nie zamierzam się odzywać, a twój odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nie odezwal sie.. mieliscie racje -odzywal sie tylko z poczucia obowiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Takie my jesteśmy głupie kobiety, że angażujemy się tak szybko... Załamana dobrze, że nie jesteś w ciąży. Reszta ułoży się. Ja zaczynam wpadać w panikę, jak napisałam, że zaczynam się bać to palant nawet nie odpisał tylko myśli o bzykaniu następnej. TO jest dopiero porażka, od razu przestał mi się podobać, dosłownie od jednego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobietaDojrzała
dajże spokój, może nie jest tak źle. Po prostu na chwilę przestań się nakręcać, może zajmij się czymś innym. Jak będzie miało coś z tego być, to będzie, tylko nie narzucaj się raczej, bo to przynosi odwrotny skutek. Jakoś sobie wytłumacz, że był sens tego wszystkiego, może taki, ze jesteś już gotowa na związek. Jeżeli się odezwie, to nie odrzucaj kontaktu. Myślę, że gdybym była facetem to chciała bym taka kobiete jak ty- wrażliwą i wierną. Ale on o tobie wszystkiego nie wie, w sumie rozumiem - nie musisz wszystkich zaznajamiać ze swoja historią. W każdym razie życzę Ci, żeby CI się życie świetnie ułożyło - może z tym a może z kimś całkiem innym. W każdym razie to jest znak, że coś się już zacznie dobrego dziać w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
do dojrzalakobieta dziekuje Ci za kazde Twoje slowo!! to wiele dla mnie znaczy!! jestes bardzo madra! dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana, kobieta dobrze ci napisała. A robiłaś już test albo dostałaś już okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
ostatni okres mialam 10 lipca.. nie robilam testu w ten weekend w ta sobote zrobie..moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykacie się od pierwszego wejrzenia a potem rozczulacie.C*pke nalezy zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana co tam u Ciebie? Zaczynam nowy etap w życiu, mam okres i nie odzywam się do delikwetna. Dziś pisał, nie odpisałam. Już nigdy więcej nie powtórzę takiego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie że Ci się ułożyło ;) też jestem ciekawa co u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Dziękuję, przynajmniej ty nas tu nie obrażasz. Też jestem ciekawa co u autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
wczoraj dzwonil - nie odebralam okresu nadal brak mam mnostwo zajec wiec ie mysle o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonił tylko raz ? nie próbował więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszecie co tam za 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana i dobrze, jak dostaniesz okres to rozpoczniesz nowy rozdział w życiu. Ja dostałam okres. Do mnie pisał, ale nie odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do następnego r****nia i znowu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
od 30 sierpnia do dzies tj 2 wrzesnia, kazego dnia raz dziennie dzwonil...dzis w koncu odebralam. luzna krotka rozmowa. pytal sie czy robilam test. powiedzialam, ze raczej nie jestem w ciazy chociaz juz prawie 2 mc nie mam okresu.. w week idzie na wesele z kolezanka.. penie z dziewczyna ktora ru cha;;/ coz zycie smutno mi ale przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślałaś że jak dzwonił to może chciał Cie zaprosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nie chcial, bo zapytalam czy idzie sam, a on na to, ze z kolezanka bo samemu by sie nudzil. nie wzial mnie w ogole pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, musicie pamiętać, że jak decydujecie się na one night stand, to musicie zakładać, że to będzie wyłącznie przygoda na tę jedną noc i tyle. Tu tak się nie stało, bo mogłaś zajść z nim w ciążę, ale i tak nie powinnaś oczekiwać od niego nie wiadomo jakiego zaangażowania. Gdyby to był "typowy" one night stand i nie byłoby tego ryzyka że wpadliście, to prawdopodobnie po tamtej nocy w ogóle byście się już nie zobaczyli i nie kontaktowali się. To mają do siebie one night standy i z takiego założenia trzeba wychodzić, bo inaczej można trochę ześwirować, przejmując się np. że facet nie dzwoni itp. Sama też musiałam do tego dojść, ale na szczęście człowiek się uczy na błędach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob ten test !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Przestawił ci się całkiem cykl, musisz po prostu czekać do okresu. Przykro mi z twojego powodu. Z czasem i ty przestaniesz o nim myśleć. "Mój" delikwent odzywa się prawie codziennie, ale dla mnie jest już skreślony. Wystarczyło mi zachowanie po i następny dzień. Czasem mu odpisuje, ale wie, że nie czekam na propozycję spotkania, tylko żyję sobie własnym życiem. Anonimowy goście, my już wiemy z autorką, że takie przygody przekreślają znajomości. Uczymy się na błędach. Zresztą mnie "mój" obrzydził i nie mam ochoty nawet na kawę z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjedzie to się jeszcze bzykniesz.Bedziesz zadowolona i bedziesz pisać.Niech tylko dotknie cię za picvzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
od wczoraj dziwnie bolalo mnie w dole plecow..mama moja tak mialana poczatku kazdej ciazy..dzis rano zrobilam test..pozytywyny!!!!!!!!!! zalamalam sie jutro test powtorze to niemozliwe zebym byla w ciazy!!! nie ma mowy! skoro po 2 tyg byl negatywny to jak to mozliwe ze po4 jest pozytywny? pewnie ferelny test z allegro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana jak to pozytywny, to aż niemożliwe. Kiedyś też miałam przygodę z escapelle i okres spóźnił mi się tylko 10 dni. Słuchaj a czy około 7-8 dnia po zażyciu escapelle miałaś krawienie? Słuchaj może zrób test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×