Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaKobieta27

ciaza z facetem z jednej nocy czy mu powiedziec

Polecane posty

Gość gość
dlaczego zakładacie że oni chcą tylko bzykania. Oni też się zakoc**ją, niejedno małżeństwo zaczęło sie od seksu, np moje. Z tą różnicą że mój pierwszy raz był z nim, bo jak wy nie mogłam się oprzeć. Zabujałam się od pierwszego wejrzenia i niedługo później to z nim zrobiłam- jako znajomi, ale myślę że gdybym nie była wtedy dziewicą to nie bylibyśmy za długo potem razem. On nie miał wątpliwości że przed nim nikogo nie było. Powiedział mi po wszystkim- wiedziałem że kiedyś spotkamy się w łóżku. Tylko mój mąż to nie był typ ruch_acza, owszem bardzo przystojny facet z urokiem, laski za nim biegały ale on miał totalnie lewe ręce i nie umiał postępować z dziewczynami. Miał tylko męskie towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
och chcialabym zeby cos z tego bylo...no ale sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapałaś faceta na d*pcię.To sie liczy.Inaczej byłabyś tylko przeleciana i dołączyła do statystyki zaliczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie faceci nie sa do bani
to wy sie wypinacie a oni korzystaja. proste i logiczne. I jeszcze te wasze jeki, odezwie sie, nie odezwie. Ogarnijcie sie bo zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jak ty sobie
wyobrazasz zycie z facetem (zalozmy ze jestes w ciazy) z facetem tore znasz kilka godzin? taka desperatka jestes czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:07 Ja się nie wypinałam, sam mnie non stop namawiał. Chciałam poprzestać na pieszczotach. No właśnie załamana,miałby za dobrze. Wiem, że inny gość chce nas tu pocieszyć. Czasami związki zaczęte od seksu udają się, ale my nieestety jesteśmy w tej większości. Mój też uważa, że on niczego nie wyklucza, ale mnie jego zachowanie tak zraziło na drugi dzień po wszystkim, że dobrze wiem, że chodzi mu o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się smucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
bo macie racje. A ja jestem naiwna duza dziewczynka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem nawina, bo popełniłam ten sam błąd. Musisz się nauczyć przestać łudzić. Idę spać, wpadnę tu jeszcze. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć27
autorko jestes jeszcze? czy poszlas spac? bo szczerze mowiac temat i mnie dotyczy.tzn...ja spotykalam się z facetem 2 msc. to był zwiazek bardzo mocny,uczuciowy,oparty na wzajemnym szacunku i wspieraniu ... Poznalismy swoje rodziny, swoje matki,i wogole bylismy tak jakbysmy byli juz starym, dobrym malzenstwem,pomimo tylko 2 msc... No i on w penym momencie zerwał ze mną przez smsa.nawte nie podał powodu,napisał,ze mnie nie kocha ze mozemy byc przyjaciolmi i takie tam gówna... a krótko po tym dowiedzialam sie ze jestem wciaży. I nie odezwałam się do niego już nigdy więcej. Urodziłam dziecko,jestem samotną mamą,on nie wie o dziecku. Według mnie to było najlepsze wyjście.Teraz jestem samotną ale bardzo szcześliwą mamą:) Ale kazdy ma swoją historię i kazdy wie co najlepsze do niego-ty podejmij decyzję taką aby było ci jaknajlepiej no i przede wszystkim dzieciątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
raczej nie jestemw ciazy. ile mieliscie lat? twoje dzieciatko ila ma? jak sobie radzisz psychicznie i materialnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj juz na bank nie jestes w ciazy tabletki testy, na poczatku tez sie martwiłam co i jak a teraz juz troche nudne sie to stalo, rzeczywiscie jak 13letnia dziewczynka, slowo w slowo kobieto masz prawie 30 lat czas samemu ruszyc glowa i dojrzec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
Doskonale Cię rozumiem Autorko! Ja też kiedyś przeżyłam coś podobnego z tą różnicą że pomiędzy mną a "moim" facetem były tylko pieszczoty, ale takie odważne. Do seksu nie doszło... A potem już się nie odezwał nigdy do mnie. A Twój ciągle do Ciebie pisze i dzwoni... Musisz poczekać i zobaczyć jak to wszystko będzie się rozwijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
nadal podtrzymuje to, ze jesli nie odezwie sie wczesniej niz sobota to nie odbieram tel i nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Smutas_
No i dobrze robisz... Teraz będzie Ci łatwiej zapomnieć niż wtedy jak już zaangażujesz się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu po prostu dla pewności nie zrobisz sobie tego Badania Krwi ??? I już nie będziesz się musiała zastanawiać . Ja bym wtedy kontakt urwała i prowadziła normalne życie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
gość27- źle zrobiłaś, powinnaś powiedzieć o ciąży, moim zdaniem musisz zawiadomić ojca dziecka. Dziecko będzie się wstydziło ojca NN Smutas u mnie najpierw doszło do odważnych pieszczot i po tym odzywał się codziennie. Współczuję, bo wiem jak to jest. Mnie dziś nachodziły myśli, żeby odpisać na wczorajszy SMS "mojemu", ale zwyciężyłam. Urywam z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
gosciu z wczoraj dobrze zrobilas! olej!! urwij kontakt! ajesli bedzie mu zalezec to bedzie walczyl!!! moj mi na smsa wtedy po rozmowie do dzis nie odp (to bylo w ndz a mamy wtorek..) no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana dzięki za wsparcie, już mnie korciło, żeby mu odpisać. Dawniej nie zrażał się jak go zbywałam i odzywał się dalej. Może mu odpiszę pod koniec tygodnia. Niech zobaczy, że nie jestem desperatką. Dobrze, że chodzę do pracy. W pracy o nim nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia 27
koniecznie powiedz ojcu o dziecku. jezeli nie powiesz krzywdzisz tym swoje dziecko! ono musi miec tam gdzies ojca nawet gdzies daleko, a moze ten chlopak bedzie dobrym ojcem dla dziecka tego nie wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
jestem psychiczna;/ on mial takie blekitne oczy :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
Załamana czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
bo im bardziej zdaje sobie sprawe ze to przegrana sprawa tym bardziej sobie przypominam kazdy najdrobniejszy szczegol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć27
zalamanaKobieta27-my wolę nie pisac po ile mamy, ale nie jestem juz nastolatką,dzieciątko ma pół roku. Jak sobie radzę? psychicznie-cudownie,materialnie tragedia,spolecznie-na kazdym kroku rzucaja nam kłody pod nogi.Raz jak wjechałam do urzędu z wózkiem to babka az wstala i z pyskiem " a co to ma znaczyc???!!!".Wyobrazacie sobie?Bo osmieliłam się pryzjsc do urzedu miasta z dzieckim i z wozkiem,ze niby jest ciasno itd. 2013-08-20 16:25:38 [zgłoś do usunięcia] gość z wczoraj gość27- źle zrobiłaś, powinnaś powiedzieć o ciąży, moim zdaniem musisz zawiadomić ojca dziecka. Dziecko będzie się wstydziło ojca NN tak samo bedzie się wstydziło ze ojciec dziecka mogłby byc przymuszany do ustalenia ojcostwa a tak mogło by się stac.Skoro zerwał piękny związek bez powodu-nawet gdybym mu powiedziala-nie byłby z nami ani dzieckiem by się nie interesował to po co mi to? Teraz tak jest lepiej,pryznajmniej nie musze się prosic o zgode na paszport,zgode na wyrobienie dowodu,na nadanie takiego imienia jakie ja chce- na cokolwiek.Ilekroć słysze o tym,.jak matkom odbierane są dzieci-przez ojców,na złosc- oni wcale nie chcą tych dzieci,tylko chcą się odegrac za podanie o alimenty!Tak więc albo rybka albo akwarium,my teraz zyjemy spokojnie,szcześliwie,mimo ze skromnie to łączy nas ogromna więź,z niczego nikomu nie muszę się spowiadac,kłocic,itd. do goscia 27 koniecznie powiedz ojcu o dziecku. jezeli nie powiesz krzywdzisz tym swoje dziecko! ono musi miec tam gdzies ojca nawet gdzies daleko, a moze ten chlopak bedzie dobrym ojcem dla dziecka tego nie wiesz.... tez bym chciala zeby był dobrym ojcem,ze mną byc nie musi ale mógłby byc dobrym ojcem,ale neistety nie mam pewnosci co do tego a ryzykowac nie chchę.Jak bylismy ze sobą-było naprawde wsdpaniale,jelsi chodzi o wzajemny szacunek itd,to facet z klasa,kulturalny,niepalący,katolik,ma dobra pracę itd ale znałam go tylko 2 m. wiec nie wiem czy to nie byłą tylko przykrywka.Aż takiego zaufania do niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
spr jego fb czy cos ja bym sprobowala nawiazac z nim kontakt musial byv powod dlaczego zerwal kontakt a jak masz ciezko materialnie to bym o fonansowe wsparce prosila powidziwam Cie!! jestes twarda babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jestes w tej ciazy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
w sobote robie kolejny test (bedzie to 21 dni od stosunku) wiec powinien byc juz wiaryfgodny martwi mnie brak okresu ;/ ostatni okres byl 10 lipca...a mamy 21 sierpnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie zrobisz teraz ? Przepraszam z rana , bo sie robi z pierwszego moczu porannego i sie czeka chwile zeby opadlo cos tam . Tak robilas tamte ??? . Dalej masz mdłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×