Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaKobieta27

ciaza z facetem z jednej nocy czy mu powiedziec

Polecane posty

Gość zalamanaKobieta27
po chyba jakos 7 dniach mialam plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mi sie nie chce wierzyc w to co przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszalalam. śledzę ten wątek już długi czas a udzielalam się gdzieś tam na początku:-)ale że jesteś w ciąży. . . szok. zrób test beta z krwi . możliwe jest że po 50dniach testy wykrywają ciążę dlatego lepszy jest ten z krwi. nie rozumiem . miałas plamienie a teraz pozytywny. . szok. zrób inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że 9/10. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila001
a może to proiwokacja bo nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiła test z allegro a wy ją wysyłacie na badanie krwi ?? wstydzi się pójśc do apteki a do szpitala myslicie że pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipna sytuacja
Dajcie spokój, to prowokacja, czekałam tylko na moment aż przeczytam, że z ni gruchy ni pietruchy jest w ciąży, debilko współczuje Ci! ojciec wypnie się na Ciebie i dziecko , zwaliłaś sobie życie jeśli to prawda, że ta ciąża jest. Na wsi ludzie będą gadać, że jesteś tania suka i masz dzieciaka na boku, męża brak, współczuje Ci, nie łudź się, że on nagle weźmie z Tobą ślub i będziecie udanym małżeństwem, nic o sobie nie wiecie, nie przeżyjesz porodu tak jak każda normalna kobieta, że mąż ją wspiera, zostaniesz z tym sama, a on ograniczy Wasz kontakt tylko do spraw związanych z dzieckiem, pewnie nie będzie odwiedzał a będzie miał jeszcze 100 innych mamusi dla nowego dziecka, skąd wiesz, że nie ma innych dzieci, masz jeszcze szanse na usunięcie dziecka, ja bym na Twoim miejscu o tym pomyślała, dzieci sa wtedy jak jest związek lub małżeństwo, wtedy macierzyństwo nabiera sensu a nie jakaś wpada, nie utrzymasz dziecka za 1200 zł, a co najgorsze nie dasz rady sama wychować, ja miałam dosyć wstawania co 2 godziny w nocy, bo dziecko chciało cyca i mąż bardzo mi się przydał, myślisz, że na niego będziesz mogła liczyć?pisałaś, że ten chłopak pracuje za granicą, jak Ty sobie to wyobrażasz?masz za swoje, współczuje Ci bycia w takiej sytuacji, zero wsparcia a i rodzice będą się wstydzili, że mają córkę k***wkę, która wpadła bo się chciało jej bzykać. następnym razem pomyśl dwa razy, a jeśli to prowo to może i dobrze, bo za żadne pieniądze nie chciałabym być w takiej sytuacji, dodam, że jeśli sex z Tobą to była przygoda to pomyśl ile było przed Tobą a ile będzie jeszcze po Tobie..z*****aś sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ty chcesz go teraz wrobic ? bo sie nakrecilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
dzis zrobilam rano test i negatywny wyszedl dzwonilam do gina i sie zarejestrowalam (wizyta za 2 tyg) powiedzial,mi, ze mozliwe iz cos sie moze dziac nieteges w moim organizme (nie, ze ciaza) jutro zrobie znow test jestem przerazona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ale lipna sytuacja, LOL, ale pier**lisz od rzeczy. Zalamana pisala juz na początku że jeśli wpadła to chce urodzić, ale nie wie czy mówić facetowi czy nie itd. Chce urodzić to niech urodzi. Ty byś usunęła, spoko Twoja sprawa, ale jak ona nie chce usuwać to co Ci do tego i kim Ty, k**wa, jesteś, żeby mówić że zje***ła sobie życie? Zdziwilabyś się ile dzieci jest z takich wpadek. Jeżeli chce urodzić dziecko z wpadki z przygodnym facetem to nic, tylko trzymać za nią kciuki i życzyć jej, żeby była szczęśliwą i dobrą matką kochającą swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
dostalam dzis okres (do poludnia byly brazowe plamienia) a teraz nie nadazam ze z miana podpasek ! tak leci. Nie wiem czy mu napisac o tym skoro od kilku dni sie nie odzywa? JEszcze pare dni i wizyta u gina, oby nie bylo cysty/nadzerki czy innego go wna na moich jajnikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to święto rób kaszankę z tej krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie widziałam tak głupiej laski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
i nie zobaczysz , jak juz to przeczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamana strzel sobie gumą z majtek w swoją pustą makówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THE END.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzabeth2728
jeśli piszesz prawdę to zapewne wczesne poronienie, na coś ty czekała jesteś ofiarą losu że nie poszłaś na badanie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
tak to wszystko prawda. Dlaczego myslisz, ze wczesne poronienie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz sie w kolejke na nastepne r****nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co u Cb ? facet się odzywał ? Jak wasze kontakty teraz wyglądają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
Czesc On co jakis czas dzwoni, ja nie odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Przeczytałam cały temat i liczyłam na happy end..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
niestety tak sie nie stalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
on raz w mc dzwoni..nie odbieram.. dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie odbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaKobieta27
bo nie wiem po co mialabym odebrac;/ czasem o nim mysle ale to bez sensu. Raczej wspominam,ze po tylu latach "celubatu" pozwolilam sobie na nocne uniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chociażby dlatego odbierz. powiem Ci ze miałaś szczęście, że trafilaś na takiego faceta... podejrzewam, że wiekszosc, nie zna nawet imienia dziewczyn z ktorymi byli tylko na jedna noc. a ten dzwoni, chce jakiegoś kontaktu. Nic z tego nie bedzie pewnie, ale jezeli zadzwoni jeszcze, to moze odbierz. tzn. rob jak chcesz, ale ja bym chba odebrala. tak po prostu pogadac po przyjacielsku. można się kolegować z facetam z którym się spało, nie będąc z nim w związku, wiem coś o tym... to był drugi facet w Twoim życiu, zawsze bedziesz o tym pamietala o tym co się wtedy wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz w pamiętniku dla potomnych jakie było drapanie p**deczki i zejdź z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 18:01: ja nie wiem jakie masz problemy i zaburzenia, ale warto się zgłosić do psychiatry. i sam zejdz z forum gościu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś mu powiedzieć że nie jesteś w ciąży pewnie martwi siż że nie ma żadnego kontaktu z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×