Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dekalogowata

Top Gear Live 21 września

Polecane posty

Gość Dekalogowata

Jakim cudem dowiedziałam się dopiero teraz??? No jaaaaak?! :O :O :O Wykupili najlepsze miejsca w C i D. :O Chyba umrę. Szansa zobaczenia dzikich oczu Richarda na żywo i ja to spiertoliłam. Chyba muszę polować na koniki i jak znam życie, dam co najmniej 3 razy tyle ile powinnam. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi Caesar Caligula
spośród wszystkich obywateli Rzymu kochałem tylko jednego Incitatusa - konia ­ kiedy wszedł do senatu nieskazitelna toga jego sierści lśniła niepokalanie wśród obszytych purpurą tchórzliwych morderców ­ Incitatus był pełen zalet nie przemawiał nigdy natura stoicka myślę że nocą w stajni czytał filozofów ­ kochałem go tak bardzo że pewnego dnia postanowiłem go ukrzyżować ale sprzeciwiała się temu jego szlachetna anatomia ­ obojętnie przyjął godność konsula władzę sprawował najlepiej to znaczy nie sprawował jej wcale ­ nie udało się nakłonić go do trwałych związków miłosnych z drogi żoną moją Caesonią więc nie powstała niestety linia cesarzy - centaurów ­ dlatego Rzym runął ­ postanowiłem mianować go bogiem lecz dziewiątego dnia przed kalendami lutowymi Cherea Korneliusz Sabinus i inni głupcy przeszkodzili tym zbożnym zamiarom ­ spokojnie przyjął wiadomość o mojej śmierci ­ wyrzucono go z pałacu i skazano na wygnanie ­ zniósł ten cios z godnością ­ umarł bezpotomnie zaszlachtowany przez gruboskórnego rzeźnika z miejscowości Ancjum ­ o pośmiertnych losach jego mięsa milczy Tacyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, cicho bonćcie. Jeszcze inny konik, a może nawet ten sam, chce za taki sam bilet 350. Sektor G19 i PIT Party. Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie żartuję, kiedy mówię, że masz wykoorwiać. Jeśli kupię na oficjalnej stronie, to będę siedzieć pośród dziwnych facetów po trzydziestce w ciemnych okularach, a na dodatek, jeśli będę mieć szczęście, jakieś 50-70 metrów od "areny". Co za koorestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wiedzial ze zarujesz to juz dawno bym stąd wykorwil one są dwa jeden w c, drugi w d a w lodowce mam tez parowki jezeli chcesz zaprosimy ich do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, widzę jakieś ogłoszenie, że potrzebują staff do tych wszystkich imprez i między innymi jest tam Topuś. Cholera, może udałoby mi się wkręcić? Oł maj gad. W doopie mam inne imprezy i chooy mnie obchodzi ich forsa, chcę tylko zobaczyć Hammonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekalogowata Cholera, cholera, cholera. Jestem drobną kobietką, nie wezmą mnie. pechowiec.gif Jak się dobrze wkręcisz to Cię wezmą :)...na trzy baty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, firma organizująca to wszystko ma nieciekawe opinie, nie mam ochoty wleźć w coś dziwnego. Z drugiej strony... JAK MAM ZOBACZYĆ RICHARDAAAAAAAAAA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, żeby to było organizowane we Wrocku albo Poznaniu, to by było łatwiej, a tak to doopa, nie wiem co mam robić i jestem zdana na siebie. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za takie piniendze to se możesz kupić zajefajny wibrator i mieć dobrze kilka razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
byle jaki wibrator co sie po rozpierdala po wlozeniu do c**y i trza szyc na pogotowiu 2 bilety+Hammond wlozy ci do ryja zaraz po mnie deal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poproszę moją ciotkę, która ma wtyki w tej sitwie. Chociaż z drugiej strony ona nie znosi mojego ojca i pije wyłącznie whisky, po której w ogóle nie jest narąbana, więc chyba gówno zdziałam. Cholera, jak ja mam się tam dostać, nikt nie chce sprzedać biletu w strefie C. Zaproponowałam 6 stów pewnemu facetowi i nic. Wiedziałam, że TG jest popularny, ale nie sądziłam, że Polacy tak lubią tych rasistowskich "blokes". A może to po prostu tylko ogień na porszakach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
daj mu doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, widzę, że ktoś wpadł już na ten sam pomysł i zaplanował przeznaczyć dwa tysie. Yebane koniki, szkoda, że nie mam dostępu do mojego funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaję się. Może po prostu pomyślę se kiedyś nad wycieczką do Surrey i obejrzę nagrywanie odcinka, bo gówno z tego wszystkiego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
yesteś gupia tzipa jarasz się syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka ze strefy C
Powiedzmy, że mam dwa takie bilety i chętnie Cię zaproszę. Pójdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×