Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość z wyspy cwaniaczkowo
Hej dziewczyny ja juz za rok bede mezatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy Cię nie zapomnę- hmm... rozmawialiście kiedykolwiek o swoich planach? Stąd wiesz, ze on nie chce ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również witam wszystkie nowe Nigdy Cię nie zapomnę- troszkę wiary :) Duża Mi to widać, że jednak Mu zależy skoro myślicie o wspólnym mieszkaniu, prawda? :) Bądź dobrej myśli- mamo jak to zabrzmiało(Czasem chyba tak lekarze mówią chorym, gdy jest źle) :P Z wyspy cwaniaczkowo- gratulki, to tak jak nasza Malinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie przylacze:) moja data slubu jest zaplanowana,w sumie to juz wyznaczona na 28 czerwca 2014:D Z moim partnerem jestem juz od 15 roku zycia,czyli ponad 6 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy, witamy :) To się dopiero hieny rzucą na nas, że gadamy o ślubach na ogólnym :P 🌼 dla wszystkich obecny i przyszłych żonek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni🖐️ Malinka🖐️ i nowe przyszle panny mlode🖐️ bylam przed chwilka u dermatoloszki chcioala mi dac antybiotyk:P ale jej powiedzialam co jest piec zdziwila sie ale i ucieszyla i pogratulowala i uznala ze to pewnei z tego wzgledu pogorszenie cery ze w 3 miesiacu moze byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85 - proszę doradź mi w pewnej kwestii. Moje przyjaciółki mówią, że mam na niego naciskać, postawić mu ultimatum itp. Teoretycznie pół roku temu ustaliłam sobie w głowie termin do którego daję mu czas, niestety on niedługo nastąpi i nie wiem co mam robić, nie chcę go naciskać, nie chcę żeby zaręczyny i ślub był czymś wymuszanym. Co prawda, ja wiem, że na razie nie możemy sobie pozwolić na ślub i wesele ze względów finansowych, ale takie coś organizuje się co najmniej rok, a u nas nawet zaręczyn nie było. Przyszłe mężatki - gratuluję Wam i (to zła cecha) trochę zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie Wam szczeze ze ja z moim P. nigdy tak naprawde nie przeprowadzilam takiej powaznej rozmowy o ewentualnym slubie. Az tu nagle w sylwertra wyskakuje mi z pierscionkiem:* alez bylam zaskoczona,zdziwiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża M- w sumie nie wiem czy wyznaczanie granicy jest dobre.... Ja bym swojemu Lubemu nie powiedziała- "Kochany kocham Cię, ale musimy coś ustalić. Do końca przyszłego roku chcę być Twoją narzeczoną" Raczej mówiłam o swoich pragnieniach, tęsknocie, o tym, że chciałabym móc zasypiać i budzić się przy Nim już jako moim mężu :) Z tego co wiem- podziałało, ale my nie jesteśmy w tak długim związku, jak Wy. Mam kumpelę, która wyraźnie powiedziała swojemu konkubentowi(wybaczcie okreslenie), że jak za 2 lata nie zmieni nazwiska na jego, to wystawia mu walizki za drzwi. W ich przypadku akurat to jest jak najbardziej wskazane )na 31 latek, a On 41 i stać Go z pewnością na zaręczyny i skromny ślub. skoro i tak mieszkają jak mąż z żoną :) Porozmawiaj z Nim poważnie, ale bez grożenia:) Może być w tonacji żartobliwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow Tea bo tak być powinno :D Gratuluję :) ej nie zna żadna dobrego przepisu na tartę obiadową? Kobietki pomóżcie :) Z neta obawiam się brać przepisów niesprawdzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to wogole jestesmy sobie przeznaczeni:) moj ma na imie Pawel,a ja Paulina. A moje imie oznacza ''nalezaca do Pawla'' badz ''pochodzaca od Pawla''. Cos w tym jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
Przepraszam, że spytam: w jakim celu wam ślub, skoro statystycznie biorąc to KOBIETY najczęściej zakładają sprawę rozwodową. Brak ślubu to duża oszczędność nerwów i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yellow- piękne :) Ja tez sobie- nieskromnie mówiąc wymodliłam kandydata z Nieba :) taki mój Anioł :) na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ja nie znam niestety. Moze napisz temat o tym? Albo napisz temat na forum o gotowaniu o ile jest tu takie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow sądząc po stopce jesteś w trakcie odchudzania? :) Z tartą sobie poradzę :) Skądś tam wyszperam :) Czyli suknia ślubna już pewnie wybrana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka tak,jestem:P musze zrzucic troche tluszczyku i poprawic stan mojej figury,bo sukienke bede miala krotka:P znalazlam ja na necie i sie zakochalam w niej od razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu mam nadzieję, że chwilę przed wprowadzeniem się do niego pomyśli o zaręczynach (inaczej babcia mi na to nie pozwoli :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża Mi- tego Ci życzę z całego serca :) Yellow chwal się :P Wszystkie czekamy w napięciu i oczekiwaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze na razie z telefonu,i nie mam jak wkleic linka. Ale jest cudna!:D krotka,biala,dol ma rozkloszowany,gora jest taka ze na materiale jest jeszcze koronka a tyl ma tylko z koronki plus rekawki z koronki ponad 3/4. Pozniej wkleje linka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o jaka szpare chodzi w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd spod drzwi
"o jaką szparę...."? ale dziwne pytanie zadajesz nie mężatce co to w cnocie pójdzie do ołtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×