Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

DRUGA 🌼 dla wszystkich, zwłaszcza dla piątkowych pracusiów :D Powiem Wam, że pomimo, iż spędziłam romantyczny weekend z Lubym, to i tak myślałam również o Was :D chyba kafe zbliża ludzi CUDOWNA wiosna u mnie dziś za oknem. Ponad 20 stopni zapowiadają i już to czuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weekend spedzilam prawie ze samotnie nei liczac obiady u tesciowej u siebie w domu nawet nie bylam, bo musialam sie oszczedzac i musze, po tej amniopunkcji ktora mialam w piatek na wynik teraz musze czekac do 3 tyg za tydzien jade na usg kontrolne, mam tez wtedy wizyte u swojej gin..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to miałaś przejścia...mam nadzieję, że wszystko dobrze :) Omniopunkcja brzmi poważnie.. :/ 3mam za Was, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :-) Ale mam brzydką pogodę :p. Pada i jest niefajnie. Do tego od samego rana miałam problem z kasą fiskalną. Wysłałam ją do szefa, niech działa :D. Pochwalę się- byliśmy w sobotę oglądać obrączki ;-) i już coś wpadło mi w oko:P. I tak z innej beczki- też wam się pokazuje reklama gerbera i zasłania stronę? Nie można jej wyłączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- koniecznie jak już coś będziesz wiedziała to daj znać... Strasznie rozwleczone w czasie są te badania, długo trzeba czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski:) no na pewno dam znac juz teraz odpukac mniej klientow ale wnioskow mam tyle ze szok! wlasnie sie za nie zabieram milej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po okropnym weekendzie :D Trochę pracy, wizyty u weta... Ogólnie masakra :D Z rzeczy przyjemnych: zero kontaktów od klientów, no i wczoraj byliśmy w kinie ;) Malinka zainstaluj AdBlocka to nie będziesz miała reklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pracowniczego laptopa- starego jak świat, więc nie będę nic instalować, bo nawet nie mam uprawnień od naszych informatyków :) Przeżyję jeszcze do końca tego zastępstwa :P Malinka to posyłam trochę słonka, bo u nas grzeje jak zwariowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona to mnie oświeć, u nas nawet aktualizacji mozilli bez informatyków nie możemy zainstalować :P Porąbany urząd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
jestem, u nas wiosna :) Może zimy już nie będzie... W cholere spotkań mam dzisiaj!! więc kiecka i obcasy - nogi mnie już bolą, nie cierpię rajtek bo mnie skóra swędzi! Do tego w sobotę pokłociłam się na noże- dziad obiecał, ze ja śpię, a tymczasem wrócił z tej swojej męskiej popijawy z lekka wstawiony i ze spania nici!! Spał do 12-ej!! My z synkiem zdążyliśmy iść na plac zabaw, zrobić obiad- a ten śpi i śpi! Podpuściłam synka, żeby go obudził- efekt taki, ze razem zasnęli. Normalnie focha strzeliłam na całą sobotę!! Tylke dobrze, ze jak już wstał to przynajmniej przeprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie meeeega słoneczko świeci i tak cieplutko!:) Mówię Wam ale wtopę zaliczyłam w sobotę. Z naszego wypadu nic nie wyszło bo do mojego P. zadzwonił kolega że potrzebują ochroniarza na jakis tam festyn. No to mój się zgodził. No i pojechał. Ja z moim bratem i N. stwierdzilsmy pozniej że pojedziemy zobaczyc co tam sie dzieję ciekawego. No i pojechalismy, sama nuda była. Zauwazyłam mojego P. (stał tyłem) myslę sobie zrobię mu niespodziankę:) Podeszłam do niego od tylca i złapałam go za tyłek i mówię "Hej Kochanie"!:) On sie odwraca a ja szczęka w dół! Bo to nie on!!!!! Myślałam że się spalę ze wsztydu! Mówię Wam ja naprawdę myslałam że to on! Ta sama budowa ciała,fryzura,wzrost. A mój P. stał niedaleko i wszystko widział i myslał że się zleje ze śmiechu:D w sumie w tych swoich strojach to wszyscy wyglądali identycznie ale ja sądziłam że to naprawdę on! Zawstydzona na maksa przeprosiłam tego chłopaka i sobie poszłam. :) Byłam u lekarza, i nic konkretnego się niestety nie dowiedziałam. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na domiar złego według mojego lekarza zaburzyłam sobię florę bakteryjna okolic intymnych, a od czego? Od nadmiernej higieny! OMG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni, Yellow Słyszałam co nieco o nadmiernej higienie...nawet od tego można dostać grzybicy i innych tego typu fajnych infekcji.. Swego czasu borykałam się z infekcjami to wiem jak to jest fajne.. ech, ale dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
gdzie są wszyscy?? Juleczka, Yellow? Lolla? U nas wiosna, jest bosko!! Wczoraj byłam na spacerku z synkiem z dwie godziny- wieczorem padł jak zwłok :) Yellow- oj, to przepraszam, ze spytam coś Ty robiła z tymi okolicami intymnymi? :) Moja znajoma miała to samo i jak ją docisnełam okazało się, ze , za przeproszeniem, myła tyłek po każdym siku :):) Setunia- jak się czujesz? Jak maluch? Malinka- a dzisiaj u Was jak? Słońce? Juleczka- my też nie możemy nic instalować na kompach! A informatycy się cenią- konkretniej swój czas- wszystko trzeba u nich "wychodzić":) Piątkowa, zagubiona- moja dyńka wciaz stoi i pięknie wygląda :) Kurcze, nie mam serca (ani weny) na razie jej zjadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;* U mnie dziś strasznie sennie... Mży, za chwilę pada i znów spokojnie. Jest ponuro, ale ciepło. Ja zasypiam na biurku. Zaraz chyba kawę wypiję. Co u Was z rana słychać dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Dzisiaj moje ostatnie godziny na zastępstwie, więc mam masę załatwień na koniec., ale pamiętam o Was :) Odezwę się później a od jutra będę rzadszym gościem :P Coś się kończy a coś zaczyna... 🌼 dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wiosny to mam ją od kilku dni zarówno za oknem jak i w sercu :D Może później skrobnę coś na gmailu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa podczytywaczka
Czesc dziewczyny, co slychac? W piatek mezczyzna wrocil do domu z bukietem kwiatow i dynia pod pacha, wiec w weekend byla pyszna dyniowa zupa. W rewanzu chcialam go dzisiaj zgarnac po pracy na piknik-niespodzianke w sekretnym ogrodzie, ktory znalazlam w okolicy, ale zapowiadaja deszcz wieczorem, jestem niepocieszona. Poza tym od rana chodze rozdrazniona, nie lubie ludzi. Ludzie sa niepowazni, niewychowani i nie mozna na nich polegac. Nic ich nie obchodzi, ze ktos traci przez nich czas i pieniadze. Generalnie mam twarda skore jesli chodzi o znoszenie chamstwa, ale raz na jakis czas czara goryczy sie przelewa. Wrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Juleczka- o ja cie, napiszże coś więcej!! Tylko nie na gmaila, plis!! Wtorkowa- no witamy, witamy :) Ja ludzi wciąż lubię w związku z powyższym mój maż twierdzi, ze jestem naiwna. Cóż, wolę być naiwna niż cyniczna. Chociaż nie ukrywam, ze czasem przydałoby mi się trochę mniej wiary w ludzi... Nie byłoby pytań retorycznych "no ale dlaczego??" :) A chmastwo niestety mnie dobija i wciąż, pomimo moich lat, zaskakuje sprawiajac, ze mi sie buzia otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:0 Ostatni ja w sumie ok sie czuje:) biore antybiotyk i bardzo mi gorzko w buzi ciagle;/ w pn jade na usg kontrolne to powiem jak maluszek, bo w piatek mial sie dobrze:) mam prawie 2 kg na plusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa podczytywaczka
U mnie to mezczyzna jest bardziej poblazliwy jesli chodzi o obcowanie z bliznim, po nim wszystko splywa. Moze bycie kobieta (ach ta uczuciowosc) sprawia, ze czasem bardziej mnie pewne rzeczy irytuja. Staram sie nie przejmowac i nauczylam sie, ze niektorzy juz tacy sa, zwlaszcza grupa z ktora ja obcuje zawodowo. Niemniej jednak od czasu do czasu ktos mi potrafi taki numer wywinac, ze normalnie mnie zatyka i trace wiare w ludzkosc. Na szczescie przechodzi mi to dosc szybko, w sumie szkoda sobie zycie truc przez czyjas glupote. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczka, Setunia Ostatni szczegóły podałam na mailu :) Kafe to nie miejsce na szczegóły z życia :P Generalnie aż takich zmian nie ma o których byście wcześniej nie wiedziały :P Od jutra jestem na wyjeździe do weekendu, więc nie tęsknijcie za mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to współczuje antybiotyków, tylko nie zapomnij brać osłonowych :), żeby mikroflory bakteryjnej nie zniszczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) 🌼 Setunia Malinka Ostatni Zagubiona Lolla Jula Wtorkowa podczytywaczka 🌼 Ostatni no właśnie ja postępowałam tak jak Twoja znajoma. Teraz mam zakaz podmywania się!:P :) U mnie dziś tez fajna pogoda. Ale nie wiem co się ze mną dzieje mdli mnie od rana:( Nic nie mogę zjeść:( Rano jak moj P. pił przy mnie mleko to zwymiotowałam na sam widok:( Wogóle na jedzenie nie mogę patrzeć:( Aaa ta nauczycielka co wtedy Wam mówiłam o tej sprawie złożyła sama wypowiedzenie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×