Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

dlaczego ja w ostatnim poście robię same :P ? No kto mi odpowie? :D Malinka a Ty nie chciałabyś już przymierzyć tej wymarzonej "zaklepanej" sukni? Kiedy wybierasz się na przymiarkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ej, dziewczyny, ale tamten ostani gosc to nie ja... Ja dopiero teraz do kompa siadałam! Chociaż pomysł niegłupi z tym ślubnym:) Aczkolwiek ja tam nie zaglądam:) Malinko Wato- no witam Cie kochana! Dobrze, ze jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mi się nie spieszy z przymiarką, do wesela jeszcze rok ^^, myślę, że ze wszystkim się wyrobię ;). Ostatni gościu - 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety:) Tutaj widzę wszystkie śluby biorą a u nas totalna klapa:/ już mi zaczyna ta cała sytuacja d**ą wychodzić. Pogoda strasza,ciągle pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kto wychodzi za mąż> Jak do tej porty tylko Malinka ma pewną datę :P My z Setunią planujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu45 nie wyrażaj się jak pomarańczaki :) Kulturalnie proszę bez d*pek i tyłeczków :P Będzie dobrze a deszcz bardzo potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy kulturalnie juz nie mogę:D No właśnie planujecie:P a od planowania do stanu faktycznego nie tak daleko:) Ja jakbym była po ślubie to bym aktualnie planowała rozwód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mów tak- na pewno nie jest aż tak źle... Gościu łebek w górę :D Kochacie się i to jest najważniejsze :) OStatni Gościu jak się pod Ciebie hieny podszywają to sobie załóż jakiś wypasiony niebieski nick i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Co nadrobię wasze posty to znów telefon i nie mam czasu nic od rana naskrobać ;) Gość45 powiem Ci, że mam podobne odczucia co do Ciebie :P Wczoraj zapytałam Swojego czy jest coś co wie, że da mu 100% szczęścia... A ten jak mi walnął odpowiedź to prawie spadłam z krzesła - dochód pasywny na poziomie ..... Kwotę pozwolę sobie pominąć bo jest kosmiczna :o Przykro mi się zrobiło, chodź z jednej strony podchodzi do tematów prywatnych odpowiedzialnie chcąc się najpierw zabezpieczyć finansowo, ale z drugiej... Co będzie jak nie uda mu się zrealizować swoich planów? Będzie do końca życia nieszczęśliwy, a ja z nim? Ehhhh... Setunia oby cała ciąża była bezproblemowa - nie martw się, że nie masz mdłości;) Nie wszystkie kobiety muszą ją mieć :P Tak słowem nawiązując do trolli. Dziwne jest, że wobec nas jest taka krytyka, gdzie piszemy między sobą kulturalnie, a żaden z komentujących na FB nie odniesie się do komentarzy tych pomarańczowych będących na tak żenującym poziomie. Zwierzęta mają w sobie więcej empatii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taki spokój na naszym wątku? Laski moja kumpela kupuje suknię ślubną za 300 zeta- krótka typ z lat 50-tych :) W sumie mierzyła tylko ze trzy i się od razu zdecydowała Podziwiam, bo ja to pewnie będę łaziła po wszystkich salonach w okolicach.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też marzę o takiej sukni ;) One są śliczne! A ja mam gościa do sobotniego poranka jednak bo nie było biletów na dziś. Po południu SAME idziemy na zakupy i jakoś nie jestem zachwycona tym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka super:) Zagubiona no nie zazdroszcze:D ale mzoe dlugo teraz nie bedzie was odwiedzac, chyba ze tak jej tam dobrze ze co dwa miesiace bedzie wpadac:) Marionetka dzieki za dobre slowa ale jak sie czlowiek tak naczyta to potem schizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no dobrze to jej jest :D Ale na szczęście odległość bezpieczna a urlop raz w roku. A na najbliższe długie weekendy my wybywamy więc też bezpiecznie. Trochę liczyłam na jakieś wspomnienie o naszej zmianie stanu cywilnego ale gdzie tam! Tyle tylko, że "jestem rodziną", znam podejście do "mamowania" po ślubie ale nic więcej, zero wzmianek. A tak bardzo mogła się przydać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Zagubiona Setunia na chyba nie przejmujesz się hienami? :P Plisssssss Zagubiona- fajna ta Twoja Teściowa- taka wyluzowana babeczka, choć faktycznie mogłaby nieco napomknąć :P Czyli raczej za sukniami ślubnymi dzisiaj nie połazicie :P ? Ta moja kumpela wypatrzyła tę suknię w Zarze :) Kosztuje ok 200 zeta z groszami + przeróbki u krawcowej. Ma dziewczyna łeb na karku :) Niestety moja wymarzona koronka raczej w 200 zł się nie zmieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia na chyba nie przejmujesz się hienami? jezyk.gif tymi nie chodzi o rozne ciazowe historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee tam- nie słuchaj. Ja tez się nasłuchałam od koleżanek w ciąży i o porodach. I tak każda z nas przeżywa ten stan zupełnie inaczej :) Malinka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagubiona, tak sie chwalisz jaka to ty dorosla, samodzielna i gotowa do malzenstwa jestes, a nie dojrzalas na tyle, zeby ze swoim facetem porozmawiac o slubie i cos ustalic, tylko czekasz az jego matka mu cos napomknie? Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwalcie się od tych dziewczyn- po prostu gadają w swoim gronie a Wam żal d*pe ściska, czy jak? O co wam chodzi dzieciaki??? WYPAD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tylko czekaja na 'zloto' placone w ratach. Widac ze faceta nie stac na pierscionek no ale panience sie zachcialo zareczyn i musi byc! Jak ja wspolczuje tym facetom tych idiotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
jestem. Od rana meeting za meetingiem- dla mnie strata czasu, no ale... Juleczka- 300zł za sukienke ślubną, extra! Zagubiona- ale tak chyba lepiej, ze teściowa nie mędrkuje? Setunia- ja też nie miałam mdłosci. Jedynym objawem ciazy byłą..sennosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''zal wam d*pe sciska''? Czego ma mi byc zal? Ze zachcialo im sie slubu,zareczyn i tak ma byc? Widac ze one mawet do tego nie dorosly. I kto tu dzieckiem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki stan... Może nasiliło się to przez to, że niebawem moja przyjaciółka bierze ślub. Problem w tym, że mój facet o tym nie myśli jeszcze pomimo, iż jesteśmy razem już długo, długo... Ja jak ta głupia układam listę gości w głowie, orientuje się w salach, dj'ach itd, a on nawet nic o tym nie wie... :-( Po prostu marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatni :) Mam do Ciebie i dziewczyn pytańko :) Potrzebuję sprawdzonego przepisu na tartę na ostro- w sensie nie z owocami, tylko np.wegetariańską lub z kurczaczkiem. Możecie mnie wspomóc jakimiś przepisami ? Duża Mi Witamy w naszym gronie :) Marzenia są piękne, ale warto przejść do ich realizowania. Jakie Twój Ukochany ma w ogóle pomysły na swoje, Wasze życie? Rozmawialiście w ogóle kiedyś o przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy Cię nie zapomnę
też odczuwam ten stan...;) ale od zawsze nie widziałam siebie w białej sukni i wielkie przyjęcie i w wszyscy się gapią ale to zupełnie inna historia chciałabym o wschodzie lub zachodzie słońca pójść do Kościoła i tam złożyć przysięgę tylko tyle aż tyle i nigdy się nie spełni http://youtu.be/34UKxQrDTFg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
Juleczka- Nigdy zadnej tarty nie robiłam, wiec nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szybko zostałam powitana, witam :-) Zacznę od tego, że jesteśmy razem ponad 7, a właściwie prawie 8 lat. Jestem z nim od liceum, podczas studiów ślub nawet nie przyszedł mi przez myśl, ale chyba już do niego dojrzałam. U nas rozmowy na temat przyszłości są ciężkie bo on uważa, że nie da się zaplanować przyszłości więc nie warto o tym rozmawiać. Wiem i czuję to, że chce spędzić ze mną życie, ale nie znam jego "planów" i marzeń. Na razie wspólnie odkładamy pieniądze, żeby wspólnie zamieszkać, mamy już w myślach kiedy może to nastąpić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy Cię nie zapomnę
dlaczego się nie spełni...? dlatego że On nigdy nie odczuje tej chęci życie Dziewczyny 🌻 wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×