Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Myślę o grzywce :D bo już znudziło mi się odbicie lustrze, wiecznie zaczesane na bok :o choć z drugiej strony mogę ją założyć za ucho i siedzi grzecznie ;) Dobra dobra dziewczyny, wszyscy znajomi dookoła się pozaręczali tak więc nic już mnie nie wyprowadzi z równowagi :P Póki co kończę temat ślubny, po cichutku będę szukać inspiracji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona- a już myśłałam, że zjawiła się tutaj jakaś kulturalna pomarańcza ;) Kochanie, oni są razem 9 lat...więc był czas na decyzje, przemyslenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla tez ostatnio myslalam o grzywce. Ale mi by chyba nie pasowala. Wstawie jakies zdj na gmaila to mi doradzicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby 9 lat... Wiesz mam przyjaciół (w zasadzie przyjaciela, jego dziewczynę znam słabo) są razem od 12 roku życia. Czyli już 12 lat razem. I on ciągle nie chce ślubu :) Bo na razie czuje się jeszcze zbyt nieodpowiedzialny na rodzinę :) Ona nalega, a on nie jest gotowy. Niby tyle lat razem ale on ma 24 lata - ma jeszcze prawo nie czuć się gotowym do żeniaczki ;) Yellow ale ileż jest par, które się właśnie zaręczają po 2-3 miesiącach a po roku już się rozstają? Zresztą ja tam nie jestem zwolenniczką zaręczyn przeciągających się w nieskończoność. Dla mnie okres zaręczyn to czas przygotowań do ślubu - mogą być spokojne ale jakoś nie chciałabym być zaręczona przez 3, 5, 10 lat bo dla mnie "zaręczyny" nie są kolejnym etapem związku tylko właśnie przygotowaniami do ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham grzyweczki :) Sama jestem wlaścicielką mega pokaźnej czuprynki i podobnie jak Lolla czuję się nieco łyso bez grzywy :) Marzy mi się jeszcze prosta grzywa, ale jak dotąd żadna fryzjerka się tego nie podjęła, bo zawsze jest argument- nie pasuje do falowanych włosów. Echhhh-kiedyś sama sobie obcięłam i Luby do tej pory wzdycha do zdjęć sprzed ponad 2 lat, więc chyba wyglądałam kobieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak można strasznie wyglądać w grzywce??? Nie pojmuję. Musiała być źle ścięta itp. Jest tyle rodzajów grzyw, że na pewno coś się znajdzie for You :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już grzywkę postrzępioną i taką wycinaną maszynką idealnie równo...i ponoć wyglądałam dobrze a i zmiana wizerunku była :) I o dziwo, pasowała do mojej okraglej twarzy. tylko teraz się tak zastanawiam wlasnie czy warto ryzykować..w sumie to jeszcze 11 mies.mam na odrosnięcie heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zaryzykowała. Grzywka odrasta jak u mnie w zastraszającym tempie :P Mnie się marzy właśnie taka prosta na całe czoło- przed zima sobie zaserwuję :) Na razie taka na ukos mi służy, ale i tak już poprawiałam, bo nie cierpię jak mi coś włazi do moich dużych oczek... Kochane ja już uciekam powolutku.. 😘 i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Juleczka, o przepraszam, mnie jest nieładnie w grzywce. A do tego mój maz jest wielkim wrogiem grzywek, więc..wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....każdemu ładnie w czymś innym :) a jak juz będę mogla obciąć tył, to zaserwuję sobie cięcie asymetryczne, krotki tył-dłuzszy przod A co mi tam....;) Moj B nie lubie krótkich włosów u kobiet i teraz choć średnio pięknie wyglądam w rozpiszczonych włosach to mówi że jemu się podobam hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
setunia- tak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bez grzywki wyglądam o niebo lepiej :P A w ogóle! Luby się mnie pyta czy się już zaczęłam pakować... Zapomniałam, że my wyjeżdżamy w czwartek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona dobrze wiedziec ze nie tylko ja jestem zapominalska:P Lece robic kolacje dla mojego, a potem na spacer idziemy,poki jeszcze w miare cieplo.Udanego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mi przypomniał 2 dni wcześniej to jeszcze pranie zdążę zrobić :D Miłego wieczoru! My właśnie wróciliśmy ze spaceru ale u nas pogoda typowo jesienna, zimno i siąpi cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jeju ta noc byla jakas dziwna, ja nie moglam zasnac,jakos sie zle czulam chyba bede chora. Moj P. tak samo,snila mu sie babcia i juz potem nie mogl zasnac. Eh Mialam zamiar dzis caly dzien spedzic w lozku,ale o 6 rano dzwonila tesciowa z pytaniem czy na cmentarz z nia pojade. Az sie zdziwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie dzis okropna,zimno,wieje i chyba bedzie padac. Az sie do kaloryfera przytulilam:D teraz chcialabym sie teleportowac na jakas sloneczna,bezludna wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow :) proszę nie chorować ! Czasem tak jest, że nie można zasnąć... Spokojnie- oby to nie jakieś paskudne grypsko. Strrrasznie dużo osób jest zasmarkanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czuje ze to jednak jakies przeziebienie. Wszystko mnie boli. Dobrze ze chociaz zapas lekow zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) Zagubiona gdzie wyjezdzacie? ja tez bym chcetnie gdzies ze swoim m wyjechala na weekend:) a co z kotkiem zrobicie? u mnei dzis slonecznie slonce strasznie, nawet okulary przeciwsloneczne nie pomagaly..........chyba musze umyc szybe od wewnatrz w samochodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
setunia- hehehe, mam to samo z szyba w aucie od środka :) U nas też słońce, ale zimno! Normalnie czuć zimę w powietrzu.... Witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni mi w samochodzie pokazywalo 3,5 stopnia a jak w las wjechalam to 2,5 meczy mnie bardzo temat kluczy a tu jeszcze tyle do jego przyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Yellow zdrówka! Setunia jedziemy do Pragi :) Pierwsza moja myśl jak ukochany mi przypomniał to też "co zrobimy z kotem?" ale okazało się, że Luby wszystko zaplanował. Dogadał się z moją siostrą, dziś po południu przyjedzie i zostanie przez weekend z kocurkiem ;) U mnie obrzydliwa mgła, zimno, wilgotno. Fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×