Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość gość
Hekko działa niezawodnie od kilku lat i moim zdaniem to porządny serwer. Jestem ich klientem od dawna, mam wiele stron, jak dotąd żadne problemy się nie pojawiły. Plusów wiele, ale te najważniejsze to oczywiście niezawodność, dobre parametry. Support też mają pierwsza klasa. Tak więc po prostu radzę - testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hekko. Działam na tym hostingu już od lat. Działa to jak należy, nie sprawia problemów , a wszystko zależy od danego przypadku. Ogólnie z mojej perspektywy to kawał niezawodnej usługi, ale od tego macie testy, żeby samodzielnie to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RioSamba
Praktycznie wszyscy dostawcy mają okres testowy w swoich usługach. Testuje teraz click shopa na www.beta.home.pl Jest tam teraz konkurs na forum. Dodałam swoje zgłoszenie na forum i teraz moja wygrana zależy od ilości likeów na moje zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hekko. Nawet małe konto, kilka stronek można postawić na jednym hostingu. Najlepiej odpalić okres testowy, wrzucić strony, wysłać zapytanie do supportu. Mamy w Polsce dobre hostingi, solidnie i niezawodnie działające. Nie widzę podstaw do kombinowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko również polecam. Działam z nimi od wielu lat. Jakie konta najlepiej wybierać? Na początek najmniejsze. Dopiero z czasem warto dobierać wyższe parametry, ale zakładając, że ich faktycznie potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jaaaaaa... dajcie spokój z tym hekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniaczek
ja za to polecę netbomb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigrin
Widzę, że sporo nazw już tutaj padło, ale większość z nich to masówki. Powiem szczerze, że w branży parametry różnią się już tak nieznacznie, że znaczenie zaczyna zyskiwać obsługa i szybkość supportu. Także swoje strony mam na http://www.smarthost.pl, bo nie dość, że zabezpieczenia przed włamaniami, to jeszcze sami piszą, gdy pojawia się jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hosting Hekko, działam na nim od lat, jest niezawodny, ma dobre parametry. Nie widzę po co płacić za droższe usługi, większe konta, skoro pod swoje małe stronki i tak nigdy ich nie wykorzystacie. Czy nie szkoda czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytgreg
a słyszeliście o Cal.pl? Ja mam tam hosting i jak na razie jestem zadowolona. Może też go macie? jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hekko to działa raczej niezawodnie. Przerabiam ten ich hosting od lat, mam kilka kont, wiele serwisów i jak dotąd - zero problemów. Plusów wiele, ale tym największym jest niezawodność działania usługi. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molka5
Polecam Firehost - to niezawodnie działająca usługa, z wieloma plusami. Jestem tam od dawna, hosting nie zawodzi. Support - odpowiada w kilka minut. Można wybrać panel zarządzania. Tak więc ogólnie - absolutnie nie ma się co czepiać tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cante
Polecam sprawdzić Home.pl - stabilne działanie, brak awarii, rewelacyjne wsparcie 24/7. Mam tam kilka usług więc testy pozwolą Wam wyrobić własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest dobrym rozwiązaniem i to akurat potwierdzam, bo jestem na tym hostingu od wielu lat i żadne problemy się nie pojawiają. Serwer należy dobierać tak, żeby to miało sens i logikę. Z naszego doświadczenia - kluczowe jest pilnowanie podstawowych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bloga w netbomb.pl i wszystko śmiga jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek44
Firehost działa jak należy, testujesz za darmo, możesz wybrać panel zarządzania. Naprawdę nie ma podstaw, żeby próbować z dziwnym, anonimowymi usługami. Przecież to zwyczajne wydawanie kasy na marne. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie Hekko - niezawodna usługa z dobrymi parametrami. Działa stabilnie, solidnie, ma porządny support. No i mnóstwo rabatów - w pierwszym roku za konto zapłacicie kilka dyszek - od razu z domeną. Wystarczy wykorzystać kody rabatowe z ich bloga. Ogólnie - opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również cenię Hekko jako pewniaka. Ich hosting działa niezawodnie, nie sprawia problemów, a to dla nas kluczowe. Moim zdaniem przy takich usługach najważniejsza jest stabilność. Macie to na swoich hostinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www w Hekko. Spróbujcie nawet z najmniejszych pakietem u nich, zróbcie okres testowy, wrzućcie jakiś serwis, zobaczcie jak to działa. Ogólnie hosting ma nie sprawiać problemów, być stabilny i nie przeszkadzać w prowadzeniu serwisów, a jednak bardzo rzadko tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwa.pl dostajesz 200gb, możesz używać php/sql/python/skrzynka pocztowa ... a teraz w promocji jest za 11 zl na rok, plus domena .pl za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerka
Oczywiście, że Firehost. Niski koszt, a jednak serwer działający niezawodnie. Działam u nich od wielu lat. Usluga ma wiele plusów, sensownie śmiga i ogólnie - nie ma się czego czepiać. Ale po to macie okres testowy, żeby sprawdzić jakość tego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku Hekko nie ma się czego czepiać. Sensownie to działa, nie sprawia problemów, serwer jest szybki i solidny, ale oczywiście każdemu mogą pasować totalnie inne parametry. Moje doświadczenia pokazują, że np. kompletnie pozbawione sensu jest przepłacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracować należy na hostingu, który działa niezawodnie. Po to macie okresy testowe, żeby jak najłatwiej to zweryfikować. Siedzę na tej samej usłudze już od wielu lat i jak na razie niezawodnie nam to działa. Ale każdy powinien te parametry dobierać pod swoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam hosting w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. Polecam chłopaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki hosting? Robicie test polecanych i wszystko jasne. Najlepiej wybierać te, które istnieją na rynku od dawna, a mają pozytywne opinie. Unikajcie marek całkowicie nowych, które dopiero co na tym rynku się pojawiły. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejla
Swoje blogi trzymam na http://www.smarthost.pl. Pakiety do wyboru. Działa pierwsza klasa, jest niezawodny, tani i solidny. Przy hostingu największe znaczenie ma support, parametry i właśnie ta niezawodność. Zresztą każdy przed opłaceniem dłuższego okresu powinien po prostu ten support sobie jakoś samodzielnie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest tanie, solidne, niezawodne. Działamy na tym serwerze od wielu lat i wszystko fajnie śmiga. Kwestia taka, jakie serwisy chcecie tam podstawić. Trzeba to po prostu jakoś rozsądnie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również potwierdzam Hekko jako pewniaka. Jestem tam od dawna i działa to niezawodnie, ale to najlepiej zaczynać od okresu testowego. Na ich blogu macie kod rabatowy na 50 proc. Cały rok wyjdzie was kilkadziesiąt złotych, a w cenie będzie też domena. Chyba w porządku, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×