Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość kelka
Hosting www to na spokojnie w Firehost ogarniecie - działa solidnie, jest bardzo tani, niezawodny, mamy u nich wiele serwisów. Ogólnie usługa naprawdę pierwsza klasa - o dziwo dużo lepsza niż te, jakie mieliśmy na dużych serwerach. U nas się po prostu sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W budżecie hekko na bank nie znajdziecie niczego lepszego - wystarczy potestować i ocenić jakość działania. U mnie to działa - u nich macie dobre pakiety, dają wysokie rabaty i po prostu opłaca się tam działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelik
U mnie akurat Firehost działa zdecydowanie niezawodnie i przynajmniej jak na razie robi dużą różnicę. Siedzę na dokładnie tym samym serwerze od wielu lat i jakoś nie mam żadnych problemów - działa on stabilnie, robi swoje i przede wszystkim mi odpowiada. Radzę abyście i Wy wybierali hosting podobnie. Wysoka cena niczego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena to nie wszystko. Liczy się solidność hostingu. Co ci po tanim, jak będzie co chwile padał? Ja wybrałem po kilku takich przygodach serwer w LH.pl i teraz jedynie zajmuję się publikowaniem treści na stronie bo reszta mnie nie interesuje. Działa szybko i bez zarzutów. Nie tracę nerwów i czasu. Tobie też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś z hostinhu SSD seohost? Cenowo wychodzi praktycznie tam samo jak zwykły, tyle że mniejszą przestrzeń dyskową ma. Ponoć o wiele szybszy jest i tak właśnie się zastanawiam nad inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka8
Też mam Firehost i działa to pierwsza klasa - niewielkim kosztem mam naprawdę solidną i niezawodną usługę, ale oczywiście to zawsze kwestia odpowiedniego podejścia do tematu. Odpalacie tam jakieś serwisy i tak oceniacie jakość działania usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelik
Firehost w sumie znam dzięki wam i przynajmniej z mojej strony działa pierwsza klasa. Najważniejsze, że usługa jak na razie nie robi problemów, działa stabilnie i właśnie o takie parametry mi chodziło. Konto dzielone nie musi być drogie, można je ogarnąć za małą kasę. Tutaj trzymam na jednym wiele stron jednocześnie i nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_Makowska
Ja stawiam na cenę i niezawodność, więc wybrałam seohost. Nie mam żadnych awarii, wszystko płynnie chodzi, a w razie czego wsparcie techniczne. Co najważniejsze nie przepłacam. Sprawdź, jakie mają opinie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka8
Hosting www wymaga zwracania uwagi na szereg kwestii. Musi być solidny, niezawodny, mieć dopasowane parametry pod was. Odpalacie test, robicie porównanie. I właśnie tak trafiłem na tani Firehost. Jak dotąd działa pierwsza klasa, a mowa o kosztach rzędu kilku dyszek rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka8
Również znam Firehost i również mogę powiedzieć, że hosting działa pierwsza klasa, ma dobrą cenę, jest niezawodny. Ogólnie to mały serwer, a mimo wszystko porządny, stabilny. Czego tutaj chcieć więcej? Odpalcie test i oceniajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam aktualnego kodu na Hekko - tego co dawał 50 proc. rabatu. Da ktoś namiary? Był tutaj kod na forum, ale aktywny do końca 2016. Nie widzę żądnego kodu, który działałby w 2017. Podeślecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie w Hekko. Siedzimy na tym serwerze od wielu lat i naprawdę nic złego się nie dzieje. Hosting rzeczywiście solidny i niezawodny, działa sprawnie, nie generuje problemów. My go oceniamy pozytywnie, ale najlepiej po prostu sobie odpalić darmowy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka8
Dopasowanie konta to podstawa. Solidny hosting macie w Firehost, w sumie niewielkim kosztem, kawał dobrej usługi. Przynajmniej w moim przypadku to wszystko działało pierwsza klasa, w sposób niezawodny. Z mojej perspektywy nie ma się czego czepiać, ale tak czy siak radzę wszystkim klasyczne testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie są jeszcze gdzieś te aktualne kody rabatowe na Hekko? Szukam przez cały weekend i znaleźć nie mogę. Podajcie proszę konkretnie gdzie to jest, albo wrzućcie go - przecież chyba dowolna ilość osob może z tego korzystać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 4 lat wszystkie serwisy jakie posiadam, trzymam na Hekko i nie ma żadnych problemów. W moim przypadku usługa działa bardzo dobrze. Tam macie od razu tanie domeny - ogólnie samą usługę mogę polecić, świetnie się spisuje i nie zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też siedzimy od dawna w Hekko i nawet średnio rozumiem, w jakim celu ludzie ładują się w bardzo drogie serwery firm z TV. Support kiepski, awarie, ogólnie słabe działanie, więc gdzie tutaj logika, ale niech każdy działa jak uważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma aktualny kod rabatowy na Hekko? Będę wdzięczny w każdym przypadku. Potrzebne jest mi kolejne konto. Tak, wiem że są solidną usługa. Działam na tym hostingu od wielu lat i wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdzie? W hekko - tak jak większość pisze. Nie ma sensu ładować się w byle jakie usługi, bo to kompletnie nic nie daje. U nich masz tanio, masz dobre parametry, serwer niezawodny - pewnie, że najlepiej zrobić sobie darmowy test i dopiero na tej podstawie stawiać sobie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest ok. Głównie chodzi o stabilność, cena jest normalna, chociaż z kodem rabatowym faktycznie zakładałem konto za śmieszne grosze. No i tam macie rzeczywiście genialnie działający support - najlepiej samodzielnie potestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również popieram Hekko. Na pewno ich największy plusem jest wsparcie. Jak głupiego problemu nie miałem, to zawsze dostawałem od nich odpowiedź i to również miało dla mnie znaczenie. jestem u nich 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hekko też mamy kilka kont - pod względem ceny do jakości raczej trudno o znalezienie czegoś atrakcyjniejszego. Ogólnie usługa działa pierwsza klasa, hosting jest trwały, stabilny, sprawdza się, ale oczywiście to kwestia dopasowania sobie parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www - w Hekko. Działa pierwsza klasa, jest niezawodny, tani i solidny. Przy hostingu największe znaczenie ma support, parametry i właśnie ta niezawodność. Zresztą każdy przed opłaceniem dłuższego okresu powinien po prostu ten support sobie jakoś samodzielnie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też działamy na Hekko - już od dawna, nie ma żadnych problemów, serwer działa stabilnie, niezawodnie. Największy plus - support. Raczej radzę wszystkim zaczynanie od darmowego okresu testowego. Przecież po tym dopiero realnie można oceniać jakoś działania usługi, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezik
Hosting w Firehost. Nie sądzę, abyście w podobnym budżecie znaleźli cokolwiek atrakcyjniejszego. Niska cena, a dobre parametry i porządny support. Przynajmniej w naszym przypadku ten hosting zdecydowanie się sprawdził, działa stabilnie, niezawodnie, pierwsza klasa. Ale tak jak mówię - kwestia dopasowania pakietu i racjonalnego testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tutaj pojawiają się dwie firmy. Czy któraś z nich jest lepsza? Bo z tego co widzę, jedna i druga ma bardzo dobre stawki, ale czy można powiedzieć, że jest lepszej jakości któraś z tych ofert? Będę wdzięczna za konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetka2
Firehost masz dużo tańszy od Hekko, więc radzę się kilka razy zastanowić, zanim się na to zdecydujecie. U nich serwer działa pierwsza klasa, stabilnie, niezawodnie, tak jak powinien. Odpalcie sobie test i porównajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylemfanem
hekko ma ostatnio awarie więc nie polecam... z fajnych hostingów to działa home.pl i ostatnio dhosting.pl robi fajną usługe która ma automatycznie skalować parametry serwera. Dawniej działał dobrze jeszcze zenbox ale teraz same negatywne opinie dostaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×