Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość gość
Konto w Hekko. Mała kasa, dobre parametry i niezawodność. Współpracuję z nimi od dawna i nie ma żadnych problemów. Parametry staramy się dopasowywać pod nasze serwisy i jak na razie się wam to udaje. A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej właśnie w Hekko - mała kasa, a bardzo dobre warunki. Najlepiej od razu z kodem rabatowym - jest na ich blogu. Dostaniecie w cenie domenę, a za cały pakiet pod wiele stron zapłacicie jakieś 40 zł za pierwszy rok. Przecież to śmieszne grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Hekko. Najlepiej uruchomić sobie to konto za 8 dyszek. Dostaniecie domenę w cenie, a jak użyjecie kodu rabatowego, to jeszcze przy okazji obniżycie sobie cenę o połowę. Rok zatem będzie kosztował 4 dyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko, nawet w najmniejszym pakiecie. Przecież na jednym koncie można bez problemowo trzymać wiele serwisów, a skoro tak, to po co kombinować? Przecież to kwestia dopilnowania podstawowych parametrów. Pamiętajcie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hekko - też polecam, bo działa to stabilnie i niezawodnie, ale ogólnie trzeba zwracać uwagę na wszystkie kluczowe parametry. Okres testowy jest przecież całkowicie darmowy. Łatwo można ocenić jakość działania serwera - zresztą wiele widać nawet po kontakcie z supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting w Hekko - pakiet dopasowany pod wasze potrzeby, w każdym przypadku może się nadawać inny. Najważniejsze, żebyście nie wymagali utrzymania sklepu internetowego na koncie za 50 zł/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiekKowalski
Kiedyś testowałem na Niebieski.net. Jak zaczynałem tworzyć strony www to szukałem rozwiązania, które po pierwsze jest tanie a po drugie gdzie będę miał pomoc techniczną. zauważyłem, że znów wypuścili kupony rabatowe - można skorzystać: http://www.niebieski.net/content/article/387/Promocja-Niebieski.net-na-Start Dużym plusem jest to, że jeśli potrzebne jest wsparcie techniczne to naprawdę nie ma problemu by się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Aktualnie na jednym koncie Hekko, mam kilka różnych serwisów postawionych na WP. Wszystko działa znakomicie i niezawodnie. Na pewno duży plus za support. Wysyłasz pytanie, a po kilku chwilach masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nieciekawe doswiadczenia z Hekko. Ale nie bede pisac gdzie sie hostuje zeby reklamy nie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cetek
Firehost - jedynie dopasujcie odpowiednie pakiety i wszystko powinno być w najlepszym porządku. Moje doświadczenia pozytywne. Pakiety starajcie się tak dobierać, żeby były odpowiednie pod wasze strony. A tutaj różnie może być - duży serwis wymaga porządnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedną Firmę, która oferuje nie tylko hosting, ale ogólnie usługi IT na wysokim poziomie. Interfeo.com, jeśli jesteś zainteresowana, masz tam namiary i kontakt, wszystko Ci powiedzą co i jak i jeszcze doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko - tylko jakiś odpowiedni pakiet sobie dopasujcie i będzie w porządku. Moje doświadczenia są pozytywne. Pakiet? Zaczynajcie od podstawowego. Jeśli będzie taka potrzeba, to przejdziecie na wyższy. Po prostu działajcie racjonalnie i nie stawiajcie na małym koncie setki serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Hekko - co tylko kwestia odpowiedniego pakietu. Sam hosting działa niezawodnie i nie sprawia problemów, a siedzę u nich już naprawdę długo i wiem czego się można spodziewać. Tam dostaniesz od razu domenę w cenie. Ogólnie usługa działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę hostingów mają w Hekko, zerknijcie sobie. Ja u nich mam wykupiony hosting dla strony, domene pl tez mam od nich i wszystko dziala bez zarzutow. Zadnych problemow ze strona nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również radzę Hekko - przede wszystkim za niezawodność i dobre parametry. Moim zdaniem hosting ma być przede wszystkim stabilny. U nich te parametry mają mniejsze znaczenie - bardziej powinniście weryfikować po prostu jakość działania supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszekk
Firehost działa w porządku. Kasa mała, a jednak hosting niezawodny. Jestem na ich serwerze od dawna. Nie ma żadnych problemów, działa to sprawnie. Nie widzę na pewno jakichkolwiek powodów do tego, żeby ładować się w jakieś drogie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa solidnie i nie sprawia problemów. Nawet na małym koncie na spokojnie postawicie sobie coś wartościowego. Działam z nimi od dawna, mam trochę doświadczeń, wiem czego mogę się spodziewać. I naprawdę ich usługa jest akurat niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też na Hekko, od bardzo dawna i jakoś wszystko jest ok. Nasze doświadczenia pozytywne. Przede wszystkim serwer należy dobierać pod parametry stron. Czyli nie ładujesz co popadnie, tylko starasz się raczej racjonalnie to wszystko sobie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hekko, na spokojnie. Działamy u nich od lat i nie ma problemów. Hosting niezawodny, z dobrym supportem i parametrami. Kluczowa niezawodność, solidność - każdy może sobie odpalić test i samodzielnie ocenić jakość działania. Testy są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 3 konta na Hekko - na jednym po kilka domen, tak dzielę od lat i nie mam problemów. Najbardziej zależy mi na niezawodności i to mam. Support mają w porządku, ogólnie działają stabilnie i chyba przy hostingach tych istotnych czynników więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję aktualnego kodu rabatowego na Hekko. Czy ktoś z was może się takim podzielić? Chcę założyć nowe konto - widziałem kody na 50. ale nic działającego. Może macie jakiś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa solidnie - jesteśmy u nich od lat i wszystko ok. Mają dobre parametry, działają niezawodnie. Support pierwsza klasa. Duży plus za stabilność, niezawodność. Najlepiej zaczynajcie od okresu testowego - widać wtedy jak to działa, czy nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić hosting w https://www.netbomb.pl Nie dość, że serwery są w Polsce, mają przyjazdy panel administratora czyli Direct Admin, to jeszcze klienci mogą korzystać z darmowych certyfikatów SSL! A jak wiadomo certyfikaty SSL powoli stają się koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy Hekko. Nawet małe konto - pod stronę firmową, ale i portal można na tym postawić. Serwisy składające się głównie z treści naprawdę jakoś specjalnie niczego nie obciążają. Możecie na małym hostingu przyjąć naprawdę potężny ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko również polecam, bo działa niezawodnie. Jesteśmy na ich serwerze od dawna. Działa niezawodnie, ma sensowne parametry. W mojej opinii - porządna usługa, ale to każdy musi sam dopasować pod swoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa jak powinno, jest niezawodne, nie mam z nimi żadnych problemów. Moje doświadczenia pozytywne, a mam na najtańszym koncie kilka różnych stronek. Absolutnie nie widzę powodów do zmieniania czegokolwiek w tym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na dzielonym Hekko poradzi sobie sklep? Sam nie wiem co robić. Zależy mi na jakościowej usłudze, tylko nie wiem do końca, jak do tego podejść. Największe znaczenie ma dla mnie szybkość, ale nie mam szałowego budżetu. Sklep dopiero zostanie założony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×