Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość gość
Hekko polecam również - testujecie za darmo, jaki zatem problem sprawdzić działanie? Można wrzucić kilka stronek i z góry widać, co się dzieje. Ogólnie - kawał porządnej usługi. Trzeba zwracać uwagę na kluczowe elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie Hekko. Tyle lat, tyle serwisów i w dalszym ciągu wszystko w najlepszym porządku. Po co mamy ładować się w jakieś dziwne serwery, skoro to kompletnie nic nam nie daje? Najważniejsze jest pilnowanie podstawowych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na pewno pod sklep muszę mieć VPSa? Dostaję od różnych ludzi różne podpowiedzi i szczerze mówiąc to sam już nie wiem, jakie rozwiązanie jest odpowiednie. Podzielicie się wiedzą i doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z https://whosting.pl/ kupiłam i domenę i hosting mam tam bloga którego odwiedza dziennie po 300 osób i strona działa szybko, nic się nie zawiesza jest ok - mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na hekko od lat i jestem zadowolony. Czy zmienianie hostingów ma sens? Moim zdaniem tylko wtedy, kiedy ma to logiczne uzasadnienie, a jak na razie, w moim przypadku tego uzasadnienia nie ma. Jestem na tym samym serwerze od lat i oby tylko tak wyglądało to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie Hekko. A jeśli szukacie z kodem rabatowym to dzisiaj macie 80 proc. Kod jest normalnie na ich stronie pokazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Hekko jako niezawodny serwer. Co do wybranych usług - najważniejsza jest stabilność. Testy są darmowe, można przecież bardzo łatwo sprawdzić, co i jak działa. W zasadzie wszystko macie w taki sposób podane na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest niezawodne - trzymam tam wiele stron. Serwer można testować za darmo, a ogólnie konta współdzielone mają wiele plusów, w tym niski koszt. Pamiętajcie jednak, że najważniejszy jest support i stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelas
Tak polecacie to Hekko, że aż sam postanowiłem sprawdzić ich ofertę. Z tego co widzę, to można nawet znaleźć u nich na blogu kod rabatowy, który daje 50% zniżki na hosting. Wydaje się to być świetną ofertą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swój hosting w Hostingowo.pl i jestem zadowolona. Oferta w sam raz dla mnie. Niska cena i wysoka jakość, czyli to połączenie, które lubię najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triks
Polecam Firehost. Działamy na tym hostingu od wielu lat i nie ma żadnych problemów. Ta usługa jest solidna - niczego pod tym względem nie zmienię. Jest zbyt solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeśli chodzi o hostingi i serwery to tylko na https://az.pl/vps/ załatwiamy takie sprawy. To nasza sprawdzona firma i wiemy że mamy zapewnione usługi na najwyższym poziomie i w razie problemów ekspresową pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na stabilnym hostingu, dobrej pomocy technicznej wybierz dobrą firmą hostingową. Ja polecam https://www.hostingowo.pl, ponieważ sam z niej korzystam i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Zajrzyj sobie na https://www.statnet.pl/hosting/ Mają bardzo dobrą oferte hostingu dedykowanego od 49 zlotych miesięcznie. Może akurat oferta ci się spodoba. Sama myslę o skorzystaniu z niej bo mam w planach założenie własnej strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiks
Firehost polecam bo jest tani i sensownie działa. Ogólnie korzystamy z tego samego hostingu od bardzo dawna. Na pewno nie ma takiej potrzeby, żeby kupować o wiele droższy serwer pod taką stronę. To i tak kompletnie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopetoret
Ja jak niektórzy poprzednicy polecam Hekko. Mam doświaadczenia z różnymi hostingami, jednak ta firma wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Mają dobry nie tylko stosunek ceny do jakości, ale również świetny support :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polich
Firehost stwarza możliwość prowadzenia wielu serwisów na jednym koncie i to moim zdaniem rozsądne rozwiązanie. Oczywiście - każdy musi takie elementy dobierać z głową, pod swoje oczekiwania. Ale generalnie - zdecydowanie wszystko jest do zrobienia. Działajacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omas
Możesz spróbować z Firehost. Test robisz całkowicie za darmo, całość powinna działać sprawnie i niezawodnie. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Po prostu musicie każdy element dopasować pod siebie i to byłoby na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karisz

Na spokojnie działajcie z Firehost - nie ma opcji, żeby coś nie działało.
Pracujemy na tym hostingu już długo, nie ma problemów, cała usługa działa stabilnie.
Plusy? Jest ich wiele, ale przede wszystkim chodzi o niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riki

Spokojnie - Firehost. Koszt niewielki, fajna jakość, niezawodność.
Ale to już kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Generalnie - łatwo można dopasować każdy element.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiks

Mam jedną stronę na Firehost i naprawdę działa to niezawodnie.
Kawał solidnej usługi - niezawodnej. Nie mamy z nim żadnych problemów.
Porządny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz Zawojski

Najtańszy i najlepszy hosting z darmowymi ssl tylko w https://hostinguj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrisW

Dwie strony na najtańszym pakiecie Firehost i całość działa pierwsza klasa. Nie widzę powodów do zmian.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Jeśli cenicie sobie jakość i niską cenę za hosting to polecam tylko i wyłącznie https://hostinguj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę hosting od IQ (iqhost.eu). Jak na razie mogę tylko ich zachwalać. Przyznam że trafiłem do nich z polecenia znajomego informatyka, bo raczej się nie słyszało o tej marce wcześniej, jest dużo innych bardziej popularnych które też sporo kasy inwestują w reklamę, mają swoje billboardy i reklamy. Ale tutaj mi się podoba. Elastyczny skrojony na miarę i niezawodny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik

Firehost jest w porządku, działa niezawodnie i nie sprawia problemów.
Kwestia dopasowania rozwiązania, tzn. dopasowania z głową.
Nie ma potrzeby wydawania większej kasy na hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej. Sam ostatnio szukałem dobrego hostingu dla sklepu online i wybrałem ofertę od IQ (iqhost.eu). Bardzo dobry sympatyczny kontakt, wszystko tłumaczą, odpowiadają na wszystkie pytania, można się było od ręki dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dany

jak chcesz porządny hosting bez problemów to nazwa pl jest też dobra. Ja korzystam już parę lat od nich i mi się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×