Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Angela jak tam samopoczucie? Coraz blizej do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna z jednej strony sie ciesze a z drugiej mam pietra jak to bedzie .Czy dam rade wytrzymac ten bol,czy z mala bedzie wszyatko ok takie standardowe obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tak mamy...na pocieszenie dodam ze za pare ty bedziesz miala juz te obawy za soba, a my dalej bedziemy sie stresowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylem będę
Czesc Dziewczyny! Wiem ze to troche pozno ale moze mozna sie jeszcze do Was dołaczyc? Jestem wreszcie na maciezynskim i mam troche wiecej czasu wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Motylek, witamy :) Ktory tydzien, jaki termin, miejsce zamieszkania, plec maluszka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!Mam chwile to sie odzywam.Maly wczoraj wieczorem dal nam popalic do 12 nie chcial spac.Potem na szczescie spal ladnie do 8.30 oczywiscie z dwiema przerwami na cyca ale zazwyczaj pije na spiocha w nocy.Teraz znowu spi jak aniolek.Angela nie boj sie bedzie dobrze.Ja przezylam Ty tez przezyjesz a nagroda na koncu ogromna i tego sie trzymaj.Witam tez nowa mame?Mieszkasz w Anglii napisz Skad jestes?W ogole to moznaby gdzies nasza mala tabelke odkopac :) Milego dnia!Ja czekam na gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
WITAJ Motylem bede tak jak pisala Vera skad jestes? Vera u ciebie wszystko toczy sie dobrym torem a powiedz mi trzymasz diete? jest cos czego nie jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzisiaj dowiedziec sie co z mieszkaniem. Pani z housingu przeprosila nas ze to tyle trwa, ale ponoc jest duzo do zrobienia i jak skoncza bedzie "brilliant". Pod koniec tego tygodnia maja juz robic "prace dekoracyjne", nie wiem co ma przez to na mysli. Powiedziala, ze jeszcze ok 2 tygodni... cieszylabym sie gdyby nie to, ze slysze tak juz od miesiaca :P No ale juz chyba blizej niz dalej. Piekna pogoda dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna to trzymam kciuki zeby mieszkanko jak najszybciej bylo gotowe :) Angela co do diety to w sumie jem bardzo malo glownie z braku czasu. W szpitalu tu w ogole nikt o przestrzeganiu diety nie mowi. Na obiad serwowali spaghetti, lazanie czy nawet fasolke!!! Ogolnie to zyje o kanapkach, bulkach jem duzo jogurtow nabialu, owocow ale nie cytrusow. No i gotowanego kurczaka czy rybe z folii. Staram sie unikac kwasnego, smazonego no i wiadomo fasoli, kapusty czy grochu. Czasem lapie sie po poludniu ze od rana nic nie jadlam.No i nie ruszam slodkiego, ale to ze wzgledu na odbicie w lustrze. Przytylam 16 kilo w ciazy. Po samym porodzie zeszlo mi tylko 4.5 kilo, ale teraz po ponad tygodniu mam juz 8 mniej wiec waga spada. No ale stan brzucha pozostawia wiele do zyczenia. Mam nadzieje ze polog szybko minie bo nie moge sie doczekac zeby zaczac cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera bardzo ambitnie z tymi cwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylem będę
Cześć Dziewczyny wielkie dzięki za miłe przyjęcie :) Jestem w 35 tygodniu i mam termin na 16/04. Jestem z Edinburga i oczekujemy synusia :) Jak sobie radzicie z przygotowaniami i organizacją? Jesli juz o tym pisałyscie wczesniej to z góry przepraszam ale forum jest takie dlugasne ze nie mozliwoscia jest przeczytac wszystkiego. Wczoraj i dzisiaj poprałam juz wszystkie ubranka dla małego, musze to jeszcze poprasowac i gotowe. Zostanie mi tylko torba do szpitala dla mnie i małego - chyba w weekend sie za to wezme. Nie wiem dlaczego ale cały czas mi sie wydaje ze jak sie spakuje to sie cos zacznie dziać - z jednej strony nie moge sie doczekac tej chwili a z drugiej strony tak sie przyzwyczaiłam do brzuszka ze szkoda mi sie będzie rozstawać z tą mała wierc**iętką i kopniaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Motylem, ja tez Szkocja, dokladniej Glasgow :) Ja mam termin dopiero na poczatek maja, takze jeszcze u mnie spokojnie z przygotowaniami, jestem w 32 tyg. Mam juz wozek, sporo ubranek, jakies tam male rzeczy typu butelki, smoczki itp dla siebie i Malej (spodziewam sie coreczki tak jak Omi i Angela) rzeczy do szpitala tez juz mam. Tylko ze nas jeszcze czeka przeprowadzka niebawem, dopiero wtedy wezme sie powaznie za przygotowania typu pranie i prasowanie. . dzis kupilam okazyjnie travel cot za 10f, zapomnialam sie pochwalic wczesniej. Fajny taki z kubusiem puchatkiem, nowe na amazonie chodza po 40f wiec znow mi sie udalo. I nie wiem czy pamietacie ale mowilam wam ze w moim wozku brakuje adapterow do zakladania na rame fotelika, mialam je zamowic w sklepie za 25f, udalo mi sie wczoraj kupic nowe na ebayu za 0,99f+4f przesylki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej dziewczyny wlasnie ogladam na polsat cafe polska serie o porodach.Nie wiem po co bo mam przez to wiekszego pietra przed jutrzejszym dniem . Pogoda juz dzis do nieczego ,slonca nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela odpocznij sobie dzisiaj, zadbaj o siebie i poleniuchuj caly dzien bo to ostatni taki moment :) na ktora jutro do szpitala? Bedzie trzymac za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi coś zamilkła? Lidzia i kleo też, halo dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! witam Motyla ;) Wiecie ja to na dworze duzo jestem.bo piekna pogoda to korzystam z synkiem.:) A dzis mam 37tc widzialam sie z polozna, wszystko ok a plytki spadly ze 109 na 105 wiec nie jest zle. Za tydzien znow ide powtorzyc krew. Jedyne co powiedziala to jezeli spadna ponizej 100 to juz sie nie ndaje na porod w wodzie i birth centre tylko w delivery suit. Angela trzymam kciuki jutro za was ! Powodzenia i koniecznie nas informuj po :) Napewno bedzie wszystko ok. A dzis wez sobie ciepla kapiel i sie zrelaksuj bo pozniej nie znajdziesz wolnej chwili na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! witam Motyla ;) Wiecie ja to na dworze duzo jestem.bo piekna pogoda to korzystam z synkiem.:) A dzis mam 37tc widzialam sie z polozna, wszystko ok a plytki spadly ze 109 na 105 wiec nie jest zle. Za tydzien znow ide powtorzyc krew. Jedyne co powiedziala to jezeli spadna ponizej 100 to juz sie nie ndaje na porod w wodzie i birth centre tylko w delivery suit. Angela trzymam kciuki jutro za was ! Powodzenia i koniecznie nas informuj po :) Napewno bedzie wszystko ok. A dzis wez sobie ciepla kapiel i sie zrelaksuj bo pozniej nie znajdziesz wolnej chwili na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej dziewczyny ze mna to jest masakra,na nic dzis nie mialam czasu.Poszlam na miasto a weszlam do fryzjera :).potem z moim m pojechalismy na zakupy takze wrocilismy do domu gdzies kolo 5.Teraz dopiero usiadlam bo oczywiscie wzielam sie jeszcze za sprzatanie.Nic ,jeszcze do mnie nie dociera ze to juz ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vera i pozostale mamusie. Nie ma czegos takiego, jak dieta matki karmiacej, dobrze ktos napisal na jednym z watkow, ze ta dieta to jest wymysl matki Polki. Wiadomo, nie wolno pic alkoholu, z grochem tez bym nie szalala, ale poza tym mozna, a wrecz nalezy, jesc wszystko. Karmilam piersia i nie rozumiem kobiet, ktore jada na gotowanym ryzu i marchewce, to jakas paranoja. Gdybym ja tak chciala jesc, jednoczesnie karmiac, nie dosypiajac i ganiajac za starszym dzieckiem, to bym padla na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Hej ja juz w szpitalu,siedze i czekam na rozwoj akcji.nic sie jak narazie nie dzieje.zapowiada sie dlugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela trzymam kciuki, ja bylam w szpitalu ale mnie wypuscili dostalam okropnych boli krzyzowych ze na czworaka chodzilam ale nic sie dalej nie dzieje, myslalam ze to juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela powodzenia i oby wszystko szybko poszlo :) kleo to chyba falszywy alarm u Ciebie. A ja dzis sie mega zle czuje..Juz w nocy nie spalam bo mialam bol w kroczujakby mnie ktos skopal..W ciagu dnia doszly bole nog i plecow az wzielam dwa paracetamole bo normalnie wyc mi sie chcialo z bolu. Narazie jest troche lepiejale bez rewelacji. Jeszcze mi.brzuch twardnieje i to tez nie jest przyjemne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Dziewczyny jak narazie lipa.nic sie nir dzieje.juz 3h siedze podpieta pod ktg.malej skacze cisnienie i nie chca mi dac tabletki.czekam na konsultacje z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi tak, spanikowalam....jeszcze w szpitalu nie mili byli ze wgl to teraz boje sie ze. w domu urodze bo do ostatniej chwili bede czekala. dziewczyny tez macie tyle uplawow (sorki) ja jak wstaje rano to az masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela moze cos nie dlugo ruszy. jeszcze troche i. bedziesz miala za soba i malenstwo przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jak ci odepna od ktg to powiedz, ze chcesz pilke i poskacz troche plus pochodz po schodach gora dol i to powinno cos pomoc. Tak mowili na szkole rodzenia. Ruszaj sie duzo , nie lez na lozku bo to napewno nie przyspieszy. Kleo a co ty mialas juz skurcze ? Co powiedzieli w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jak ci odepna od ktg to powiedz, ze chcesz pilke i poskacz troche plus pochodz po schodach gora dol i to powinno cos pomoc. Tak mowili na szkole rodzenia. Ruszaj sie duzo , nie lez na lozku bo to napewno nie przyspieszy. Kleo a co ty mialas juz skurcze ? Co powiedzieli w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
tak mialam skurcze ale nie regularne tylko jak doszedl bol krzyzowy to myslalam ze to juz, w szpitalu to wgl masakra potraktowali mnie jak bym im d**e tylko zawrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna kleo, jeszcze sie tylko niepotrzebnie nerwow najadlas i bedziesz miala stres przed wlasciwym porodem :( Omi, czujesz sie juz lepiej? Ja dzisiaj tez tak cos nieciekawie, dusznosci mam straszne i zawroty glowy. Angela trzymaj sie i zycze powodzenia i szybkiego rozwiazania! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×