Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

no i po wizycie :P Jakoś przeżyłam ten masaż szyjki :) teraz czekać mam nadzieję, że coś się ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, orientujecie sie moze jak to wyglada z oplatami za zlobek I przedszkole? Podobno w tym roku weszly nowe przepisy I jesli oboje rodzice pracuja nalezy sie jakas doplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej jestem zalamana caly czas w szpitalu od 9-12 bylam pod kroplowka zeby wywolac ale nic sie nie dzieje, pojutrze jeszcze raz ma byc proba wymecza mnie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo zycze sil, ciekawe ile to wszystko potrwa,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kleo naprawde Cie wymecza. Postaraj sie nie lezec za duzo albo wcale jak.sie da. Stymuluj brodawki, Chodz duzo, po schodach gora dol, popros o ta wielkapilke i sobie na niej poskacz. Sama musisz sobie pomoc zeby szybciej sie zaczelo. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kleo naprawde Cie wymecza. Postaraj sie nie lezec za duzo albo wcale jak.sie da. Stymuluj brodawki, Chodz duzo, po schodach gora dol, popros o ta wielkapilke i sobie na niej poskacz. Sama musisz sobie pomoc zeby szybciej sie zaczelo. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ja po masażu szyjki miałam delikatne plamienia i brązowawą wydzielinę, ale położna mówiła, że to może nastąpić. Pobolewa mnie delikatnie podbrzusze i to wszystko...jak do środy nic się nie ruszy to będzie powtórzony masaż szyjki :/ i skierowanie do szpitala, więc mam nadzieję że jednak coś się ruszy do środy. Wydaje mi się, że ten czop mi się pomału wydostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia i Kleo, wy to sie wymeczycie :( A mnie dorwala dziwna, ciazowa przypadlosc, nawet nie wiedzialam ze cos takiego moze byc, a mianowicie bola mnie dlonie :D ale jak! W nocy budzi mnie ten bol i jest tak silny ze nie moge nic zlapac, podobnie mocno bola mnie palce u stop. Miala ktoras z was cos takiego? . Prawie skonczylam juz pokoj dla malej :) jest rozowy z szaro-biala wykladziona, biale lozeczko i biala szafka. Nie moglam znalezc nigdzie niedrogiej, bialej szafki na ubrania wiec kupilam tymczasowo bookcase i kilka rozowych materialowych pudelek i tam sobie poukladalam ciuszki:) jutro przywioza mi przewijak wiec bede miala pokoj gotowy. Poluje jeszcze na biala sofe lub fotel do pokoiku, ale to moze poczekac az zlapie okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam z nadzieja ze beda juz nowe rozpakowane mamuski a tu cisza.Kleo lidzia co jest :)Czekamy na nowe sliczne dzieciaczki.Trzymajcie sie dzielnie juz niedlugo bedziecie mialy kruszynki przy sobie.Enna mnie bolala lewa reka przez ok 4 tyg po porodzie.Takie dziwne uczucie mrowienia jakby dretwienie.Mialam tez problem cos chwycic ta reka.Balam sie ze to jakis skutek ubiczny epiduralu ale przeszlo na szczescie samo.Fajnie ze urzadzasz malej pokoik.Wrzuc zdjecia na poczte.Uwielbi ogladac pokoje dzieciece.Postaram sie tez potem wkleic zdjecie pokoju Olafa :)Milego weekendu dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
mam juz synka 3610 waga 56 cm porodu nie chce pamietac od wczoraj o 11 skurcze tak bolesne ze wylam do 21 mnie meczyli bo rozwarcie sie nie robilo na 5 cm zatrzymalo sie az cc zrobili i teraz ruszac sie nie moge. to bylo okropne ale synus sliczny cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo gratulacje!! Przykro mi ze tak cię tam wymeczyli, ale na szczęście najgorsze masz juz za sobą i teraz pozostaje tylko cieszyć sie synkiem :) mam nadzijr ze szybko dojdziesz do siebie :* trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo gratulacje.Po cc najgorszy jest pierwszy tydzien,bez tabletek ani rusz ale dasz rade.Ja pierwsze dwa dni po cc czulam sie super,latalam,wstawalam dopiero jak znieczulenie zeszlo to sie zaczelo :). Karmisz piersia? jak ci idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
karmie piersia, maly ladnie ssie tylko ze mna problem bo ledwo chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo gratulacje!!!Tez mialam ciezki pirod wiec znam ten bol ale szybko zapomnisz.Synus Ci wszystko wynagrodzi.Trzymaj sie cieplutko i czekamy na zdjecia:)I napisz jak dalas na imie synkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!! No to teraz czas na mnie, oby poszło sprawnie. Strasznie się boję ^^ no ale narazie nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chyba sie cos zaczyna ale ja nie jestem pewna. Mam jakieś bole co ok 10min ale na moje to nie możliwe bo jak na pierwsze bole to cos za czesto i chyba jeszcze za slabe. Zauwazylam jakby mi trochę wody zaczynaly odchodzic i wydzielina z krwią. Zastanawiam sie czy panikować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, z tego co czytałam to któraś z was miała masaż szyjki przed porodem. Jestem juz w prawie 40 tygodniu i troche się boję że mnie to w takim razie nie ominie, Możecie mi powiedzieć kiedy to robią? ( ile dni po terminie) i czy robi to moja położna z przychodni czy w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia moje pierwsze bole tez byky slabe.Takie jak na okres i tez zaczelo sie od saczenia wod z krwia.Pewnie odchodzi Ci czop takze mysle ze sie zaczelo :)Powodzenia trzymam kciuki i zdawaj relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia trzymam kciuki! Lekkiego i sprawnego porodu zycze :** A wiec zaraz moja kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam co ok minute/dwie skurcze. Caly czas delikatnie krwawie. Bole jeszcze znośne. Bylam w szpitalu mam za male rozwarcie i po badaniu odeslali mnie do domu. Teraz tylko czekanie...mam przyjechać jak bede miec rozwarcie na 4cm...mam byc jasnowidzem. ...do gościa; mialam masaż w 40tyg. Nie musisz sie na to godzić to dobrowolne jesli chcesz co nieco przyspieszyć. ^^ Uczucie dziwne ale niektóre kobiety przesadzają ze az takie straszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo. Nadal skurcze trwają...15 godzin za mną :) skurcze są coraz mocniejsze trwaja ok minuty i co ok 5 minut. Chyba w nocy szkrabek przyjdzie na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia jestes w szpitalu czy jeszcze w domu?Mi kazali drugi raz przyjechac jak beda skurcze co 4 min ale pojechalam wczesniej.Sciemnilam ze byly co 4 bo wolalam juz byc w szpitalu bo bolalo strasznie.Trzymaj sie! Teraz to juz napewno szybko pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, gratuluje kleo !Dobrze ze po takich mekah wszystko dobrze sie skonczylo.. A JAK sie.czujezz Lidzia Tobie zycze powodzenia,.napewno maluszek.wkrotce.bedzie z Toba. Xxxxxxx A jak tam u reszty Mam? Wszystko ok? Moja wczoraj miala tali dzien ze co.ja odciagnelam od piersi i wkladalam do koszyka to kilka minut i placz. Caly dzien tak w kolko. A wieczorem.jak zasnela ok 21 to spala do 2. Chyba byla przemeczona Xxxxxxxxxx A jak wasze dzieciaki sypiaja/jedza? Macie juz ustabilizowane mniej wiecej godziny karmienia? Pytam bo wasze malenstwa sa starsze troszke a.ja jeszcze.nie ogarnelam karmienia itd. Vera i angela karmicie tylko.piersia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny !!!przeraża mnie myśl o przenoszeniu ...o masażu szyjki i o wywoływaniu porodu,nie chce tego.Co mogę zrobić jak do terminu nie urodzę? mogę poprosić o CC? Trzymam kciuki za rodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi moj maly glodomor nie najada sie tylko piersia.Mam za malo pokarmu.Na samym cycu jest niedojedzony,denerwuje sie,marudzi,nie chce spac wiec 2/3 razy na dobe dostaje 90 ml mm i wtedy zupelnie inne dziecko.Spi czesciej,sam polezy w wozku czy w lozeczku i widac ze jest najedzony.W dzien sciagam mleko laktatorem zeby wiedziec ile wypije.W nocy nie mam na to sily jednak.U nas zazwyczaj noc wyglada podobnie.Ok 20 kapiel, cycek,zasypia ok 20.30 i budzi sie ok 24.Dostaje butle mm i spi do ok 3.A potem to juz roznie.Budzi sie co 1,5/2 godz albo nawet czesciej.W nocy daje mm raz bo mam strasznie duzo pokarmu bo maly w nocy je mniej. Teraz jest moja mama wiec o 6 po karmieniu bierze go do siebie a ja odsypiam do 8/9 zalezy kiedy zglodnieje.W dzien zazwyczaj spi dwa razy po 2 max 3 godziny zazwyczaj na spacerze lub na ogrodzie. Ma tez krotkie drzemki ok 30 minutowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal w domu bole nieregularne, raz co 5 raz co 7 ehhhh ale cooorraaz mocniejsze. Dzwoniłam i każą przyjechać jak będą co 3 min. Masakra w końcu urodze w domu xd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Lidzia faktycznie kpina ze kaza Ci przyjechac na ostatnio chwile. Omi z tym karmieniem to jest masakra,jak daje cyca to mala potrafi siedziec przy nim godzine lub dwie i nadal po odstawieniu marudzi.Niestety od tygodnia odciagam coraz mniej mleka bo czasu brak ale mam nadzieje ze jak mam bedzie to bede to robic czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a dlaczego odciagasz mleko.a.nie karmisz z piersi ? Pewnie przez to ze rzadko odciagasz to masz mniej i jest malo wartosciowe. A dokarmiasz tez butla? Jak ja z pierwszym odciagalam to potrafil wypic 100 i nadal byl glodny to pewnie nie bylo tez wartosciowe i dawalam butle dodatkowo. Moja mala teraz tez potrafi do 40min ssac ale zauwazylam, ze lubi pospac przy piersi wiec staram sie ja odstawiac zeby nie nauczyla sie tego zlego nawyku. Ciezkie sa poczatki ale damy rade :) Lidzia juz napewno po! Czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×