Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Hej Kleo :) Ja czuje sie swietnie, od samego poczatku ciazy raczej nic mi nie dolega. Poza tym ze brzuch coraz wiekszy i ciezko robi sie niektore rzeczy. Mialam maly problem ze spaniem ale kupialam poduszke dla ciezarnych i jest o niebo lepiej i wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna a co do brzuszka to mi tak zaczął podskakiwac ok 31tygodnia a teraz w 33 jeszcze bardziej hehe :) ciebie też to nie ominie...cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wszystkie macie terminy przede mna, bede wiedziala co mnie czeka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami marudze ze już bym chciała żeby maluszek był juz z nami ale wiem że trzeba czekać. Najbardziej wkurza mnie częste chodzenie do toalety. U nas to tak było ze powiedzieliśmy sobie ze nie będziemy się zabezpieczać co będzie to będzie...ale minął rok. ..drugi a tu nic...zaczęłam się niepokoić że coś jest nie tak i mimo mojego wieku zaczęliśmy sie starać i brać witaminki wspomagajace...i dalej nic i teraz mam 24lata wiele osób mówiło że mam czas itp ze za młoda jestem ale ja wolalam teraz niż zacząć starania po 30tce i wtedy była by panika ze coś jest nie tak a w stresie było by jeszcze gorzej. A tak to na spokojnie poszłam w maju 2013 do lekarza (w Polsce) ze sie niepokoje. Pani doktor przepisala mi duphaston i buch 3 cykle i się udało. Taka moja historyjka. ^^ Przepraszam że zanudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie boje porodu ale to chyba normalne...tez nie jestem pierwsza w kolejce do porodu :) bede czekać na relacje. A jak u was z wagą ja już przybrałam ok 18kg waga z przed ciąży 60kg a teraz pod 80...czuje sie ciężka choć nie wyglądam że tyle przybyło... a tu jeszcze sporo czasu do końca. O mały wlasnie ma czkawke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja przytylam puki co 10kg, meczy mnie czeste chodzenie siku zwlaszcza w nocy wrrrr, dzis mam jakies dziwne uczucie ze maly mnie cisnie w doł, jak by chcial juz powoli wychodzic:/ jutro ide do gina musze go zapytac czy tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
moj maly tez ma wlasnie czkawke:D boje sie porodu nie wiem na co sie nastawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ale sie ruch zrobil jak nigdy :) Co do porodu to ja chyba druga w kolejce jestem ( przede mna jest vera). Moj obowiazkowo musi byc ze mna przy porodzie ,nie ma innego wyjscia :). Moja mam przyleci w polowie kwietnia ale pewnie za bardzo sie nie przyda bo moja mala bedzie juz miala jakis miesiac wiec najtrudniejsze czeka na mnie. Omi a kiedy masz scan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
mamusie a miewacie zgage? moze znacie jakis dobry sposob na nia po za piciem mleka bo mi juz zbrzydlo a w nocy to az spac nie idzie tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
LidziaL ja tez waze podobnie jak ty z tym ze ja przytylam jak do tej pory 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja koniec marca poczatek kwietnia obym nie pierwsza byla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam do tej pory 5kg, z waga startowa 68kg, takze zapasik mialam :p mam nadzieje ze uda mi sie nie przekroczyc 80kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziewczyny ale sie rozkrecilo :)) nie wiem od czego zaczac :) witamy nowe mamuski !! Moze napiszmy Tabelke z data porodu wiekiem I miejscem za mieszkania ? omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Gosc ... Tak lekarz w Polsce jest bardzo dobry I Mowil, ze mogliby cos zrobic jak spadnie na 50 albo nizej a tutaj nic. Ratuje sie wlasnie burakiem I zelazem. Mam badanie za dwa tyg to sie okaze. Ale spoko nie przejmuje sie tym az tak bardzo. Nie powinno byc az tak Zle . Co do ciazy to my chcielismy I udalo sie w pierwszym Cyklu :) mamy juz synka 2,5 roku tez planowany I tez od razu w pierwszym :) Przytylam jakies 10kg Kleo ja na zgage biore rennie jak jest bardzo zle bo inne rzeczy mi niezbyt pomagaja. Wiem co to zgaga bo w pierwszej ciazy mialam to samo. Ostatnio to juz mam zgage po wszystkim, nawet po chlebie z maslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Enna. 25lat. 7.05.14 Dziewczynaka Glasgow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera a jak to jest z tym bootssem? Ja juz jestem zarejestrowana odkad bylam w pierwszej ciazy wiec nie wiem czy znow mi sie cos nalezy ale po myslalam, zeby moze na innego maila ? :) tylko czy po rejestracji cos jeszcze klikalas zeby dostac vouchery czy juz Sami wyslali ? Dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos te dzieciaczki wszystkie dzis maja czkawke w tym samym czasie. Moj brzuch tez wlasnie podskakiwal. No tak jestem pierwsza w kolejce...troche to przerazajace. Zdam Wam potem relacje z porodu :) U mnie to juz w sumie takie czekanie. Leci juz 38 tydzien wiec ciaza donoszona i w kazdej chwili moze sie zaczac...zaczynam sie bac i troche panikowac, ale chyba chcialabym miec juz porod za soba. Cala ciaze bylam aktywna, robilam wszystko, pracowalam (w sumie jeszcze troche pracuje), chodzilam na basen, ale tak od dwoch tygodni nie wyrabiam juz na kregoslup. Wlasnie zafundowalam sobie ciepla kapiel z babelkami zeby troche usmierzyc ten bol. Kleo zgaga to chyba moja najciezsza ciazowa dolegliwosc. Na poczatku dawaly rade migdaly ale od ok 8 miesiaca zaczela sie totalna masakra. Czasem ratuje sie rennie, ale niestety tez nie zawsze pomaga. Myslalam ze pod koniec brzuch opadnie i troche odpusci, ale niestety :( Ja w zeszlym tygodniu mialam na plusie 15kg. Wczoraj chcialam sie z wazyc ale niestety moja waga zaniemogla...Chyba juz nie daje rady z moimi kilogramami i przestala dzialac :( Ale apetyt na koncowce ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi moze sprobuj zarejestrowac sie od nowa na innego maila. Moze sie uda. Albo jak pamietasz haslo do starego konta moze jest tam opcja dodania kolejnego dziecka i moze tez Ci przysla ten welcome pack. Ja tylko sie rejestrowalam i w ciagu 3 tygodni jakos przyslali mi te voulchery. Nic dodatkowo nie klikalam. Najbardziej ucieszyl mnie wlasnie ten na laktator aventu bo w sumie mialam zakupic manualny, ale za smieszne pieniadze dostalam elektryczny wiec super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi jaki masz poziom tych plytek krwi? U mnie w jednym badaniu tez troche spadly ponad norme, ale w kolejnym byly juz ok. W dolnej granicy ale jednak w normie. Mi polozna powiedziala, ze ponizej 100 dopiero zaczynaja sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
vera ja to sie boje juz co kolwiek zjesc zwlaszcza wieczorem, nie wiedzialam ze zgaga moze tak bolec. co do porodu to chyba wszystkie Cie rozumiemy i tez sie boimy ale co zrobic trzeba dac rade nie my pierwsze i nie ostatnie. a jak ze skurczami ja nie mialam chyba jeszcze ani jednego albo nie wiem ze mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Enna. 25lat. 7.05.14 Dziewczynaka Glasgow Angela1983 30lat(jeszcze:) ) 01.04.24 ale zapowiada sie 3tyg wczesniej.dziewczynka .Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze sobie wlasnie w lozku z tabletem i ogladam teledyski na YT. Moja mala zaczela tanczyc do My Slowianie haha :D pierwszy raz widzialam takie fale na brzuchu, az sie poplakalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Enna. 25lat. 7.05.14 Dziewczynaka Glasgow Angela1983 30lat(jeszczeusmiech.gif ) 01.04.24 ale zapowiada sie 3tyg wczesniej.dziewczynka .Manchester vera30 31 lat 06.03.14 Chlopiec ok Bedford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ja sie wlasnie zarejestrowalam na stronie boots.Teraz mam czekac 4 tyg na welcome pack:). Vera to faktycznie ci sie udalo z tym z tym laktatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo masz racje musimy dac rade, powiedzialo sie A trzeba powiedziec B :) Ze skurczami u mnie slabo. Raz obudzil mnie w nocy dosc mocny, myslalam ze to moze juz ale niestety. Czasem mam takie delikatne, ale szalu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
kleo 28lat, 04.04.2014 chlopiec jestem z polski czy mimo to moge czasami do was tu zerknac i popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Enna. 25lat. 7.05.14 Dziewczynaka Glasgow Angela1983 30lat. 01.04.14. dziewczynka .Manchester LidziaL. 24 lata. 9.04.14 chłopczyk. Bournemouth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omi135. 30lat. 3.04.14. Dziewczynka. Birmingham Enna. 25lat. 7.05.14 Dziewczynaka Glasgow Angela1983 30lat. 01.04.14. dziewczynka .Manchester LidziaL. 24 lata. 9.04.14 chłopczyk. Bournemouth vera30 31 lat 06.03.14 Chlopiec ok Bedford kleo 28lat, 04.04.2014 chlopiec jestem z polski Nie odświeżylam wcześniej strony. ..szybko przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na moje konto I dodalam Dane porodu I wyszlo, ze ten pack wysla do 4 tyg. Vera mnie spadly dwa tyg temu do 109 takze za dwa przy badaniu a to bedzie 4 tygodniem razem napewno spadla ponizej 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasami łapie konkretny skurcz łydek...zgaga zawsze w nocy, chyba najlepiej położyć się z dosyć wysoko ułożoną głową...ja po prostu kradnę mezowi poduszkę ^^ i śpię na dwóch :) trochę to pomaga. Nie mogę kłaść się na w znak bo później potrzebna jest interwencja męża. Łapie mnie straszny ból w dole pleców i dosłownie paraliż. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo my wszystkie w sumie jestesmy z Polski takze pisz smialo :) Omi to faktycznie niski masz ten poziom. U mnie bylo 140 ale po kilku tygodniach wzroslo do 153 takze w normie. Moze u ciebie tez pojdzie do gory, nigdy nie wiadomo. Moze faktycznie sprobuj z tym burakiem, a bierzesz jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×