Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

ten zestaw pielęgacyjny nawet spoko. Czyli to z góry się ściąga i jest wanienka? A jak się chce ją umyć to można wyciągnąć z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
myślę że tak, trzeba dokładnie poczytac bo wydaje się fajne i cena całkiem przystepna, do tego na dole można ułożyc ręczniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A jak maluch wyrośnie z wanienki to zawsze zostanie komoda na ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Ja też polecam przewijak na łóżeczko. Nawet gdybym chciała mieć oddzielnie to nie miałabym na niego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem co to przewijak :))) to łóżeczko które widziałam jest właśnie z przewijakiem takim ściąganym. A Wam chyba chodziło o taką komodę. U mnie to się pewnie nie zmieścilaby. Chociaż teraz faktycznie tak sobie pomyślałam że muszę gdzieś te ciuchy malucha trzymać. Pewnie zagospodaruję komodę, w której są moje ciuchy, tylko nie wiem co z nimi zrobić. Hmm Przydałaby się taka szafa na wymiar z przesuwnymi drzwiami. Tam bym wszystko pomieściła i swoje ciuchy i męża i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja też kolejnej komody nie zmieszczę. W sypialni jedną mamy to swoje szpargały powyjmuje. My taką mega szafę mamy w przedpokoju i tam nasze ubrania są i trochę miejsca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchowata- ja zeby miec miejsce na ciuchy małej, narazi kupiłam 6 kartonow takich ozdobnych i leza tam poki ich nie wypiore i nie przebiore, poza tym zrobiłam rewolucje w swoich ubraniach aby pooddawać to czego nie nosze aby zrobic miejsce na ciuchy małej, nietety komode i tak chyba bede musiała kupic bo za mało miesjca. ale to juz jak się przeprowadze, a zamierzamy iść w styczniu jeszcze przed narodzinami, zeby wszystko przygotować na przyjscie małej. ja też hcce własnie taki przewijak na łozeczko sciagany, nie sa drogie a chyba praktyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc o przewijaku miałam właśnie na myśli ten na łóżeczko:) nie jest drogi i chyba go kupię. Zestaw pielęgnacyjny mi się nie podoba brzuchowata myślałam że specjalnie napisałaś że nie wiesz co to przewijak:) patka dlaczego boisz się na wysokościach? jak sobie położysz obok siebie wszystko co Ci potrzebne do przewijania i nie odejdziesz na dłuższą chwilę to dziecku nic się nie stanie. ja do kąpieli nic nie kupię, będę dodawać oliwki też nie mam dużo miejsca w pokoju.. dlatego też przebrałam już swoje rzeczy i trochę luzu się zrobiło i łóżeczko kupuję też z szufladą taką większą tzn głębszą. nie wpadłoby mi to do głowy że butelka może się przydać do herbatki.. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że już czas zakończyć temat złośliwości i uszczypliwiści. jeszcze nie jeden raz któraś z nas zada pytanie, po to żeby przeczytać odpowiedź bo po prostu czegos nie wie. To co RudaMagda - zgoda :) xxxx Przyznam że w porzednio nie używałam przewijaka , robiłam to w łóżeczku czy na łóżku., ale może warto kupić. Temat do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że jak mój lekarz powie mi że on nie wie, nie powie mi jaka płeć lub że to za wcześnie to powiem mu że mu nie zapłacę i tyle! od 13 tygodnia można już zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka a ma dobry sprzet? bo czasami sprzet pozostawia wiece do zyczenia. wiem po sobie gdy raz byłam prywatnie wizyta 100zł a sprzet jak z przed epoki kamienia łupanego. Czasami wiadomo dziecko tak się odwróci, że nie da rady poznać płci ale chyba wystarczy chwile poczekać a dziecko znowu zmieni poze, przeciez teraz ma duzo miejsca i jest dosc r***liwe. Trzymam kciuki abys w koncu sie dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałam łóżeczko z szufladą to mi w sklepie odradzono i teraz już wiem dlaczego. Gdy powkładałam tam trochę rzeczy to po jakimś czasie prowadnice szuflady się powyłamywały i trudno się ją teraz otwiera i nic już tam nie trzymam.Poza tym utrzymanie czystości po łóżeczkiem z szuflada jest uciążliwe, za każdym razem jak odkurzam to muszę odsuwać całe łóżeczko, żeby pozbierać fruwające "koty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to jest dobry sprzet? Jak to poznac? Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu poznałam, ten stary był , ze tak powiem po przejsciach. Kolor już widać ze starosci zmienił się na zszarzały na usg dzidzie tez było troche gorzej widać, niz na lepszym sprzecie. Moze i mnie teraz wysmiejecie ale poprostu widze różnice. Do gina gdzie teraz chodze ogladam dzidzie na plazmie. Lekarz ma swoj monitor usg a ja widze przed soba telewizor podwieszany , wiec nie musze krecic głową. A cena ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Zgoda, zgoda. Temat herbatek znam bo młody miał kolki ale pamiętajcie, że dokupic zawsze można. Ja jedną butlę kupilam a kuzynka w uk tez kupila butelkę w ktorej smok zamienia się na taki gumowy dziubek więc 2 będę miala a wystarczylaby mi jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruda mądralo tu też już piszesz i się mądrujesz??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A łóżko kupię tylko z szufladą. Miałam i chwalę sobie. W szufladzie były pościele, koc, rożek a tego jednak jest sporo. Myślę też (i naprawdę bez złośliwości) że aby umyć podłogę nie jest problemem odsunąc lekkie łożeczko. Gorzej z szafami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo w końcu udało mi się zalogować, nie wierzę ;) Co do łóżeczka, ja z szufladami nie chcę, bo się przyzwyczaję do trzymania tam różnych rzeczy a kiedyś będzie trzeba wynieść na strych i znów będzie problem gdzie ów różne rzeczy dać. Mam całą szafę więc miejsce na ubranka i gadżety dla dziecka znajdę. Choć jak popatrzyłam jakie moje ubrania i męża są ugniecione, to zdecydowanie jeszcze o jakimś meblu musimy pomyśleć. Dziś zaszalałam, posprzątałam całe mieszkanie, firany poprałam, poprasowałam i padam na pyszczek...tragedia, jak człowiek szybko się męczy. A od męża się znów nasłucham jak wróci, bo połowę z tych rzeczy miał zrobić on a że mi się nudziło więc z rozmachu załatwiłam wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Dzidziuś ja tylko na tym i drugim marcowym się udzielam. Pisałam wyżej że tam jakiś gość (jedna z naszych na pewno) obrażała niektóre dziewczyny. Do mnie chyba raz coś napisała. Dlatego przeniosłyśmy się na fb. Niestety na takie zakompleksione twory nic się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25..........Podlasie...............1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee .........33......dolonośląskie ..........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa........24..........Śląsk.................... 1 ...............--- / ---........06.02.14 mamamama2.....30.....podkarpacie...........2............. ..---/---.................08.02.14 Majowa_...........27.........Śląsk..................... 1............Hubert............10.02.14 truskava90.........23.........pomorskie............1..... ..córcia Amelia.......19.02.14 brzuchowata......29.....podkarpackie...........2......... ... ..----/----...........21.02.14 Alexis to ja........26.......warm maz..............1.............. --- / --- ..........21.02.14 zielonaoliwkaa...28........lubelskie...............2..... ..........---/---.............22.02.14 dzidzius210.......32.........zachodniopom.....2..... ..........---/----...........22.02.14 RybkaPlum........29.........Poznań.................2.... .... ......Pola ...................25.02.14 kajka85..............28......dolnośląskie............1. . .............---/---...........25.02.14 madziulka123....21.....podkarpackie...........1.......... ......---/---. ...........28.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1... .........Filip/Nina..........28.02.14 Kalina82............31...........mazowieckie.........3... .........?...................28.02.14 anitia..................32............UK................. ..2...................?..............04.03.14 anawa................33.......podlaskie................2. .................synek.........7.03.2104 anka_123...........28......mazowieckie..........1........ ... .....-----...............08.03.14 heelenka.............22........Wrocław..............1... .... ......Lidia/Cezary.....12.03.14 Zmeczona26......26.......warm maz.............1...............--- / --...............23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja łóżeczko jak postawię w sypialni obok naszego, to tam się kot nie prześliźnie nawet :) nie mówiąc o otwarciu szuflady bocznej. Taką mam małą sypialnię. Tzn. dla mnie ok jest wystarczająca. Bo i łóżko małżeńskie się mieści, obok szafka nocna a na przeciwległej ścianie szafa. I tyle mi się mieści ;) Więc stawiam na zwykłe łóżeczko tylko turystyczne bez szuflady, za to z tym przewijakiem i pałąkiem z zabawek i wibracją. Aha i dalej nie mam imienia wymyślonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wyszło jeszcze raz nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25..........Podlasie...............1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee .........33......dolonośląskie ..........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa........24..........Śląsk.................... 1 ...............--- / ---........06.02.14 mamamama2.....30.....podkarpacie...........2............. ..---/---.................08.02.14 Majowa_...........27.........Śląsk..................... 1............Hubert............10.02.14 truskava90.........23.........pomorskie............1..... ..córcia Amelia.......19.02.14 brzuchowata......29.....podkarpackie...........2......... ... ..----/----...........21.02.14 Alexis to ja........26.......warm maz..............1.............. --- / --- ..........21.02.14 zielonaoliwkaa...28........lubelskie...............2..... ..........---/---.............22.02.14 dzidzius210.......32........zachodniopom.....2................---/----...........22.02.14 RybkaPlum........29.........Poznań.................2.... .... ......Pola ...................25.02.14 kajka85..............28......dolnośląskie............1. . .............---/---...........25.02.14 madziulka123....21.....podkarpackie...........1.......... ......---/---. ...........28.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1... .........Filip/Nina..........28.02.14 Kalina82............31...........mazowieckie.........3... .........?...................28.02.14 anitia..................32............UK................. ..2...................?..............04.03.14 anawa................33.......podlaskie................2. .................synek.........7.03.2104 anka_123...........28......mazowieckie..........1........ ... .....-----...............08.03.14 heelenka.............22........Wrocław..............1... .... ......Lidia/Cezary.....12.03.14 Zmeczona26......26.......warm maz.............1...............--- / --...............23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
RybkaPlum jestes z samego Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneee
Dziewczyny ponad godzinę Was czytałam:) Ciekawie się robi:) Paatkao i Helenko ja też zawsze chciałam mieć jedno dziecko i zarzekałam się że tak będzie. A po ciężkim porodzie byłam tego wręcz pewna.Po 11 latach mi się odwidziało. Więc w Was może być podobnie. Mam pytanie co do butelek - tylko nie śmiejcie sie że stara jestem a głupia. Jakie trzeba kupić??12lat temu był jeden rodzaj i nie było problemu. A teraz koleżanka mówiła że kupiła jakąś przeciwkolkową za 50 zł. Strasznie droga. Wszystkie są takie drogie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam łóżeczko z szufladą i po 2 dzieci nic się nie uszkodziło, szuflada jak najbardziej sprawna i dla mnie potrzebna, bo mogę tam schować różne rzeczy potrzebne dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Babeczki! Czytam na bieżąco, ale Syn dał mi szlaban na kompa;P Więc piszę z ukrycia w końcu;) Też u Was taka kijowa pogoda?:/ Ja mam łóżeczko z szufladą, bo uważam,że jest fajne jak ktoś ma mało miejsca.Można tam różne szparagoły pochować...Mam je od 1,5 roku i nic się z mechanizmem szuflady nie dzieje. Przy myciu podłogi czy odkurzaniu też problemu nie ma, bo je po prostu odsuwam;) Ruda Magda, teraz od roku mieszkam pod samym Poznaniem:) Ale lekarza i wszystko inne mam tam właśnie:) Przewijak mam na komodzie i sobie chwalę, bo jestem wysoka i na łóżku byłoby mi niewygodnie... Słońce, butelki p/kolkowe nie wszystkie są takie drogie.Ja miałam Lovi, ale teraz zdecyduję się na Tommee Tippee, bo widziałam ją u dwóch osób w akcji i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, gdzież to się Zmęczona podziewa? Napisz, Kochana, co u Ciebie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Slonee ja kupiłam Canpolu za 9.90. Jak mały będzie miał kolki to pomyslę. Ja mam jeszcze większą różnicę wieku więc różne anty kolkowe butelki, monitory oddechu to czarna magia. Podobno są podgrzewacze do chustek do pupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
RybkaPlum a zastanawiałaś się w jakim szpitalu będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×