Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Ja się też wybieram do fryzjerki zafarbować odrosty. Może w tym tygodniu się wyrobię. Co do tej odżywki to sobie ją bardzo chwalę ale że kobieta zmienną jest szybko mi się wszystko nudzi i chciałabym coś nowego. A jeśli nic nie znajdę to ją kupię, moja córka ją lubi. Mówi że ładnie pachnie. A jak tam dzisiaj humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana nekaj gina o te badania....moja kolezanka kilka lat temu nie miala..gin nie wypisal a ona nie miala o nich pojecia...dzidzus sie od niej zarazil i mieli troche przejsc a na dodatek wszyscy mieli potem pretensje do dziewczyny ze nie miala badan a nie do lekarza...wrrry Masaya to fajne okolice masz :-) blisko nad wode nawet na jeden dzien wyskoczyc :-). Moze polecisz jakies fajne miejsce w okolicach z domkami nad jeziorkiem. NadzianaOla gratulacje.... :-D no to zlapalam stresa ze tak szybciutko c****szlo...bo ja tu jeszcze mam plan dwie sprawy wyjazdowe zalatwic w tym kino i chyba nie pojade...normalnie stresa mam ze mi wody gdzies w terenie odejda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - serdeczne gratulacje:):) Jak się to robi? chociaż ja poprosze tak z 1,5 h, bo do szpitala nie zdążę:) Ala - śliczne imię:) odezwij się czasami:) ----- Masaya - ano chyba siły zbieram:), mój M stwierdził, że rodzimy w tym tygodniu. Ja mu mówie, że w przyszłym, bo psychicznie niegotowa jestem, chałtura jeszcze mi sen z powiek spędza i w sobotę 38 tc zaczynamy:) Powiem CI, że kakaa od tamtej chwili nie tykam. Sponiewierało mnie okropnie i wiem, że to na pewno to. ---- Odżywki Wam nie polecę, nie stosuję żadnej poza tą dołączoną do farby i czasami jak mi się chce, albo wlosy poplączą to mam z Rossmanna Isanę do wlosów farbowanych w sprayu o cudnym zapachu moreli. --- heelenka - to czy topic umrze zależy wyłącznie od nas. Poprzednio nam umarł po jakichś 2 latach dopiero. Tu obawiam się, że wczesniej. Ja mam do dzisiaj kontakt z dziewczynami sprzed 9 lat. Jedna z nich jest moją najlepszą i jedyną przyjaciółką, chociaż dzieli nas 700 km. --- Ja tez muszę zmusić M żeby mi zdjęcie zrobił brzusia, bo mam jedno i kiepskie strasznie też jak Masaya przy choince. --- 35plus - zamkneli Cię w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika, stresa to ja mam :( przecież ja do samego końca na uczelnie muszę ganiać i siedzieć tam od rana do nocy. Najwyżej będę mnie wieźli, kałuża po mnie zostanie :D brzuchowata to może zapytaj też swojej fryzjerki co poleca, u mnie humor taki jak wczoraj tyle że dziś już sama i strasznie się nudzę. Zrobię zaraz tą sałatkę i ciasteczka z jabłkami kupiłam wczoraj dwa razy body rozmiar 3-6msc, w domu przyłożyłam do ubranka rozmiar 56 i takie same, ale się wkurzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna nie chciałabym żeby umarł, ale widzisz co się dzieje ja mam dużo zdjęć z brzuszkiem na swoim telefonie, a wiem że mój też sporo ma takich o których istnieniu nie wiedziałam :) spoglądam czasami na te z 5 msc jak prawie brzucha widać nie było, aż ciężko mi uwierzyć czasami że to tak szybciutko urosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie kupuję ciuszków, mam nadzieję że to co mam wystarczy. Myślę że jak ktoś przyjdzie zobaczyć dzidziusia to też coś przyniesie (chociaż znam powiedzenie umiesz liczyć, licz na siebie). Jak już urodzę i zobaczę na własne oczy że to chłopak to kupię na all paczkę z anglii używanych ciuszków. Przynajmniej są dobrej jakości. Ale ja się śmieję że się córka urodzi na złość mężowi. Wiem, wiem z usg wychodzi chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NadzianaOla to super, poród faktycznie ekspresowy, choć taki mi nie w głowie, bo też bym chciała do szpitala dojechać :))))) Jak będziesz mniała czas to napisz, czy miałaś jakieś bóle, czy tak od razu wody ci odeszły i poród? xxxxx Wiecie co, jakiś dzissiaj smutny dzień mam. Stanęłam przed lusterkiem i się popłakłam, żeby tylko wszystko dobrze poszło. Żeby synuś urodził się zdrowy i poród był bez komplikacji, bo bóle to wiadomo do przeżycia. xxxxx Co do odżywek używam raz na jakiś czas elseve do włosów farbowanych. xxxxx Joanna i tamisia też pewnie już są mamusiami, czekamy na info dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchowata84- ja używam odżywki pantene pro v intensywna regeneracja do spłukiwania i jestem bardzo zadowolona. Nakładam ją dwa razy w tygodniu i włosy są ekstra. A czasami jak muszę na szybkie wyjście zregenerować włosy to wcieram kropelkę płynnego jedwabiu, kupuje go od mojej fryzjerki :) lulika- czasami gdzieś wyskoczymy nad wodę w nasze strony, ale nie mamy jakiegoś szczególnego miejsca. Pełno znajomych z Mazur zawsze nas zaprasza :D podwójna77- ja mam jedną taką prawdziwą przyjaciółkę z lat licealnych. Reszta to po prostu znajome, które przypomną sobie o mnie od święta. A my we dwie mimo, że założyłyśmy już swoje rodziny, to dalej utrzymujemy częsty kontakt :) Większość poszła niestety w swoją stronę. heelenka- ja nie wiem jak Ty się będziesz kulać na te zajęcia? Mnie by wołami już nie zaciągnęli :P Tym bardziej, że brzuch opadł mi jeszcze niżej i mam wrażenie, że niedługo po podłodze będą go ciągnąć. Dziś muszę zaliczyć swoje pierwsze ktg :) czy ten wydruk później dostanę? I właściwie co jest na tym wydruku, co się dokładnie sprawdza podczas tego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina82- nie smutaj! Wiadomo, że na wiele rzeczy wpływu nie mamy, ale takie nastawienie nie jest dobre. Musisz wierzyć, że synek sobie świetnie poradzi podczas porodu, a i zespół na jaki traficie zrobi wszystko, abyście oboje wyszli z tego bez szwanku. Kochana będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata=> gnaj po baterie do aparatu!! A fotki z porodówki?? Ja mam cudne :-) Oczywiście nie z akcji porodowej, ale te, gdy 1. raz trzymam synka w ramionach ❤️ Niestety przy 2. synku baterie padły i już fotek z porodówki nie mam :-( wina męża oczywiście 😠 __________ No właśnie... dziewczyny rodzą i ... kompletnie milczą :-( zero odzewu :-( __________ Nadziana=> toż Ty już nie nadziana! :-D gratulacje!! Ja też chcę tak szybko! :-D __________ Byłam u gina. Dostałam ten dopegyt. Mam brać 3x dz. Miałam u niego 150/93 i najwyraźniej mój gin - luzak się przejął!! Zapytałam o GBS i zrobił mi to badanie od ręki, chociaż coś tam mruczał pod nosem, że uważa, że to jest bez sensu, ale dobrze, że o to pytam. Umówiłam się z nim na ktg w środę (moja inicjatywa, a w zasadzie mąż o to zapytał). No i Konradek waży 3.600. Przez 3tyg. przytył 1kg. Hmmmm..... :-O a termin na 25.02 mam... i ma bardzo długie rączki i nóżki :-) _________ No dobra... trochę się uspokoiłam, że będę miała to ktg, no i że lak na ciśnienie dostałam. _________ Właśnie jem pyszną bułkę z ziarnami i szynką, serem, pomidorem i ogórkiem. Ale mi smakuje! :-) ...ale ja bzdury piszę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana- no to Ci lekarz, żeby go pacjentka naprowadzać miała odnośnie leków i badań!Ale dobrze, że będziesz miała wszystko zrobione jak należy. Ale Konradek urósł, duży chłopak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata ja mam ubranek od groma, zależało mi na body zapinane z boku rozm 62 bo nie chce stresować się w szpitalu przy tych zakładanych przez główkę, a niestety tych na bok mało jest w sklepach ----- Masaya trochę droga ta odżywka, tzn w przeliczeniu na miesiąc mojego używania czyli co drugi dzień, ale kupię sobie tak na próbę. Dam radę się kulać :) rok temu koleżanka w grupie też do samego końca chodziła, pamiętam trzy dni przed terminem jakiego stresa miałam że zacznie rodzić, a to śnieg był, a ona jeszcze 2 i pół h drogi autobusem do domu miała. Postanowiłam, że wykłady odpuszczam, nie mam jeszcze planu, ale mam nadzieję że nie zrobią mi ćwiczeń między wykładami tak że specjalnie na nie będę musiała jechać ----- Kalina nie smutaj, ja chociaż boję się tego wszystkiego jak cholera to staram się pozytywnie nastawiać ----- ktg to pomiar tętna dzidziusia + skurcze jakby się pojawiły ----- postanowiłam zrobić zupę cebulową z serem żółtym i grzankami, ciekawe czy dobra wyjdzie (nigdy nie robiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- zawsze kupuję odżywkę na promocji :D i wtedy za 11zł można 400ml dorwać ;) Wiem, że inne tańsze, ale tylko na tą moje włosy dobrze reagują. A i jedwab też fajna sprawa-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Olu gratuluję córeczki i expresowego porodu:) Kalina spokojnie wszystko będzie dobrze.Chyba każda z Nas ma takie wątpliwości a nie bez znaczenie jest pewnie to co słyszymy ostatnio w mediach. Goplana synek ładnie rośnie. Masaya napisz jak po ktg. Heelenka olej chłopa oni potrafią mieć w sobie tyle czułości co deska klozetowa:/ Ja na jutro chcę się umówić z fryzjerką.Muszę się jej poradzić żeby zaproponowała mi jakiś szampon po porodzie.Już jestem przerażona tym jak będą włosy wypadać:/ Zrobiłam dziś.listę zakupów jeszcze dużo rzeczy mi brakuje i trzeba będzie jak najszybciej wybrać się na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak taka promocja to nawet nie tak źle, mam nadzieję że nie zapomnę sprawdzić ile u mnie kosztuje w sklepach, a jedwabiu używałam, ale robią mi się po nim mega puszyste włosy, takie że rozczesać problem też u was tak ciepło? u mnie słoneczko pięknie świec***pranie na dwór zaraz wyniosę i kołdry i wszystko :) Ninka, olałam go, przecież wiem że przytyłam, ale wiem też że gruba nie jestem, wcale się nie objadam, a to co jem to i tak się zatrzymuje nie wiem dlaczego. Napuchłam trochę więc może wyglądam jak gruba. Mamie przy nim się poskarżyłam, jak się głupek tłumaczył :D dobrze mu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana a ja zajadam serek monte, jakoś mnie naszło, mniam :) xxx Wiem dziewczyny, że lepiej nastawiać się pozytywnie, ale jakoś mnie tak dzisiaj naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka2222- rzeczywiście, o zmianie szamponu po porodzie nie pomyślałam. Bratowej męża całymi kępkami wypadały :( heelenka- i u mnie słoneczko świeci :) i nawet 5 stopni na plusie! Ładnie go urządziłaś skarżąc się mamie! :D Dobrze mu tak :P Idę pomidorową ukręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszcz :-( a jako że jest sporo śniegu, to się gołoledź na chodnikach zrobiła i strach wyjść gdziekolwiek :-O ________ Wiecie, ja to już nawet od kilku tyg. nie biorę witamin, bo gdzieś słyszałam, że dzieci na sztucznych witaminach tak rosną. Gin dziś ten mit obalił, kazał brać. No ale chyba taka moja uroda, że rodzę duże dzieci, które później mają niedowagę i są niejadkami. ________ Kalina=> rozumiem Cię, bo mój humor zmienił się w ciągu... godziny :-D :-O Teraz sobie wkręcam, że mały będzie ważył 5kg i będą komplikacje przy porodzie. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - super, że luzak choc odrobine nastawienie zmienił. To ciśnienie faktycznie musisz zbijać, bo juz za długo wysokie Cię męczy:(. Ja mam w czwartek wizytę i mam nadzieje, że dotrwam:). Dzisiaj wybitnie dobrze się czuję, aż dziwne dla mnie. Obrzęki oczywiście są spore, ale jakoś ciągnę, wczoraj popołudniu pracowałam 3 godziny i mnie wykończyły kompletnie. Dzisiaj usiłuję znowu cos podgonić, ale zaraz po starszaka lecę i juz co innego będę miała na głowie. A Konradek kawał faciecika:), chociaz jak ma takie dlugasne nóżyny to może tak tylko z pomiarów wychodzi:) ---- Masaya - u mnie tez pomidorowka pyka na gazie:) --- Heelenka - wiedziałam, że sposób znajdziesz:) A co do topicu zawsze można na maile sie przenieść:) w końcu jakoś maleństwami trzeba się pochwalić:) --- Kalina - tez mnie nachodzi :( kurcze. Ale musimy byc dobrej myśli:) nie ma wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj mielone z marchewką. Później trzeba będzie kombinować trochę lżejsze rzeczy, szczególnie na początku. Też nie mam zdjęć z brzuszkiem, jak mąz z pracy wróci to musi mi cyknąć na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I ja mam dziś pomidorówkę :-) ale nie gotowałam, bo mam od mamy :-P ________ Podwójna, 35+=> czy już po jednej tabletce na naciśnienie powinno ono spaść? Bo wzięłam rano, a nadal mam wysokie. Czy to trzeba np. brać kilka dni, by był efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - mnie spadło i to nierewelacyjnie dopiero po 2. I siedzialam grzecznie na tyłku. W zasadzie na 2 dzien było ponżiej 140. I w sumie tak mi sie w okolicach 130 z hakiem-80 z hakiem trzyma. Wczoraj miałam rano 120-70 i chyba dlatego tak spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny zgrzeszyłam, zjadłam trzy ciastka! no wyszły pyszne, ale już więcej nie będę :D musi mojemu na tydzień starczyć --- Podwójna, a dużo dziewczyn napisało do Ciebie na maila? jak malutki się urodzi to wyślę Tobie zdjęcia, a Ty będziesz mogła przesłać tym które chcą, inaczej nie wiem jak, ewentualnie możemy się na to prywatne forum przenieść, ale to musiałoby teraz nastąpić bo później to pouciekacie nie śpij! Kalina, ja mam gdzieś daleko w planach zrobić mielone z pieczarkami :) --- znajoma koleżanki urodziła w piątek w tym szpitalu co ja też planuje i porodówka była przepełniona, czekała 3 godz na przyjęcie i leżała na innym oddziale. Wypisali ją dziś bo miejsc nie mają chociaż dzidzia ma uszko zatkane i żółtaczkę, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - napisały do mnie: Goplana, Lulika, Paatkaa, Masaya i oczywiście Ty:). Jeśli chodzi o zdjęcia to tak jak pisałam, będziemy się wymieniac jak będziecie chciały:) ja tam wzór dyskrecji netowej pod tym względem jestem i swoich zdjęc nie zamieszczam więc i czyjes szanuję. --- Mielone wczoraj były:) ogólnie pomysłów mi przy tych moich pieskach francuskich brak:(. -- I nie spię - tyram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×