Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Bylam rano na ktg, skurcze u mnie to 60-80, do tego zbadał mnie gin i mam rozwarcie na 2 palce, ale szyjka jeszcze twarda, więc nie ma co na siłę rodzić. W sumie powiedział że teraz w kazdej chwili mogę wrócić do szpitala do porodu, a na następne ktg jesteśmy umówieni na wtorek jakby co ;) Helenka u Ciebie to te bóle na @ wcześnie się zaczynają, może też urodzisz jako lutówka :P Masaya czyli jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji jeśli chodzi o skurcze :) Goplana jak wieści od Podwójnej? Co u Ciebie? Jak inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójnej rano gin zrobił masaż szyjki i czekają na rozwój akcji. A u mnie ciśnienie się ustabilizowało po lekach. ______ Dziewczyny, miałam ktg, gin powiedział, że wsio ok i nic poza tym. W tym zapisie ten góry diagram (ok.150) to tętno dziecka, a dolny to skurcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w niedzielne popołudnie :) Ciągle w dwupaku ;) kalina82- to świetne wieści, coraz bliżej porodu :) a przy tej mocy skurczy odczuwałaś je boleśnie? No dziewczyny, żadna się nie rozpakowała? :) U mnie znów noc nieprzespana, skurcze zadomowiły się na dobre i tak mnie straszą co jakiś czas :P Teraz mam spokój to mogę nadrobić zarwaną nockę. Chyba, że mi synek disco w brzuszku urządzi :) Gdyby ktoś się interesował to teraz w tesco są promocje na pampersy od "dwójek" wzwyż, a w tym tygodniu będą również na dady w biedronce :) I miałam się zapytać co sądzicie o tym laktatorze: h ttp://allegro.pl/okazja-allegro-laktator-happyfamily-nowosc-2014-i3879683216.html ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to po masażu może ją ruszy :) Goplana- dokładnie tak, górny wykres to tętno dziecka, dolny to skurcze (ich siła w procentach), a ja po środku jeszcze miałam kropeczkami zaznaczone ruchy dziecka. Fajnie to jest rozrysowane, bo wiadomo jak dziecko reaguje podczas skurczy :) Ktg zarejestrowało u Ciebie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję jeszcze w dwupaku. Na weekend przyjechali do mnie rodzice, ale właśnie przed chwilą już wyjechali do siebie. Miałam kiepski weekend zwłaszcza wczoraj, bardzo mnie pachwiny ciągnęły tak, że w ogóle ie mogłam chodzić. Mieliśmy jechać do kina ale nic z tego nie wyszło, do tego synek znów dostał antybiotyk - angina :(. Na szczęście wysoko nie gorączkuje, ale nocka i tak nie przespana bo o 4 nad ranem stwierdził, że ma dosyć "leżania" i cały dom na nogi postawił. Trzeba było mu włączyć baje na dole w salonie (gdzie spali rodzice) i zapodać "ciuciu" aby łaskawie o 6 znów chociaż na chwilę położył się jeszcze spać :) Jejku jak ja ogarnę taką dwójkę łobuzów :) Jutro na 15 mam gina, ostatnio szyjka skrócona ale bez rozwarcia, zobaczymy co powie jutro, w piątek rozpoczęłam 38tc. To Podwójna nam wyskoczy przed szereg chyba po tym masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius210- no z dwójeczką to dopiero będzie wesoło :) Ty też już masz ciążę donoszoną, więc nic tylko czekać i zbierać siły ;) Malutki nie daje mi spać :( wspina się po żebrach jak tylko się położę.. Przyjdzie mi spać na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya nie doradzę Ci w sprawie tego laktatora, ja mam ręczny aventu, którego w sumie ani chwalę ani odradzam, bo mało go używałam. Gdybym go nie miała to pewnie zdecydowała bym się teraz na ten z Medeli, co Goplana poleca i pewnie elektryczny. Z opisu przedmiotu zamówienia wynika, że pasuje do butelek aventa i z wyglądu też jest do niego podobny, więc może to ta sama jakość.W ogóle użycie laktatora było dla mnie trochę takie krępujące i nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj też ciulowy dzień. Cały czas leżę w łóżku, choc ładna pogoda. Miałam pójść na spacer ale nie chciało mi się w końcu. Jeszcze mąż powiedział że jestem grubiutka (wiem że to żarty niby), popłakałam się. Oglądam ciuchy i zastanawiam się kiedy w nie wejdę. Chciałabym już moze pod koniec przyszłego tygodnia urodzić. Wszyscy pytają kiedy i kiedy a nawet termin nie minął jeszcze. Ja już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya Twój to jakiś alpinista :) a mój to jakiś górnik chyba bo schodzi mi na dół na pęchęrz, to takie dziwne uczucie jakbym miała zaraz się posiusiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata dla pocieszenia też mam dość, niby dużo nie przytyłam ale i tak czuję się jak słonica, już mi kręgosłup siada. Chodzę jak paragraf, brzuch mi do przodu idzie a kręgosłup przez to w pałąk wygięty. Jak przechodzę kolo lustra to oczy zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchowata84- wiem, denerwujące to jest, jak co chwilę ktoś się wypytuje kiedy urodzisz.. A skąd mamy to wiedzieć? A faceci nie mają czasami wyczucia. I zawsze palną taki tekst w najmniej odpowiednim momencie. Ja tam się swojemu odwdzięczam podobnym "komplementem" od razu :) Nie przejmuj się kochana, raz dwa i znowu laski z nas będą ;) dzidzius210- taaa, alpinista jak się kładę, a górnik jak wstaję :D idzie po najmniejszej linii oporu :D Ale jak siedzi cicho dłuższy czas to zaraz go budzę, żeby mnie tak znowu podręczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie. Aha i jeszcze ciągle patrzę czy brzuch mi opadł a tu nic i innych objawów też brak. Muszę się czymś zająć i tak dzień po dniu przetrwać jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przytyłam prawie 30kg. I dziś mi mąż powiedział, że nie wierzy, że po ciąży schudnę. No. Fajnie, prawda? :-O _________ Masaya=> miałam chyba 3 laktatory i tylko jeden mi podpasował. Miałam też podobny do tego, który pokazałaś, u mnie się nie sprawdził, bo bolała mnie ręka przy machaniu tą wajchą. U mnie faktycznie sprawdził się tylko firmy Medela i to zwykły, ręczny. h ttp://medela.strefamarek.allegro.pl/medela-laktator-reczny-base.html Jeśli ktoś potrzebuje laktator na dłużej, to go polecam, ale na razie nie kupuj, bo może wcale nie będziesz potrzebowała, albo sporadycznie np. przy nawale, to wtedy jakikolwiek pewnie się sprawdzi. Ja często korzystałam, bo przy miałam mało pokarmu i musiałam po karmieniu dodatkowo ściągać, żeby rozbudzić laktację. Później używałam przy nawale. W szpitalach mają laktatory do wypożyczenia. _______ No co do ktg, to właśnie zobaczyłam, że w ciągu 20min. miałam 3x skurcze do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
hej dziewczęta, nie piszę, ale staram się czytać forum i przyznam, że się zaczęłam się stresować.... smoczka można używać w awaryjnych sytuacjach - po zaśńięciu należy jednak go wyjmować z buźki , a pozbyć się go należy do pierwszych urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz link wejdzie. h ttp://medela.strefamarek.allegro.pl/medela-laktator-reczny-base.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, co jest. Wychodzi, że produkt niedostępny. Wpisz w allegro Medela base ręczny i wyskoczy. Na allegro ok. 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana- chyba bym przechrzciła tego Twojego chłopa! Co z tymi facetami to ja nie wiem.. To nieźle z tymi skurczami :) Brzuchy nam się rozruszały :D A jak używać tego z medeli? Bo nie ma tej wajchy, ani pompki. To jest jakiś przycisk, który się non stop naciska czy jak? pingwinka- a Ty nie masz czasem terminu na marzec? Teraz to tylko spokój może nas uratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ma taki tłoczek do wyciągania i wpychania, że tak powiem ;-) Dla mnie to było wygodne, bo od ściskanie pompki lub naciskania wajchy bolała mnie dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dość, że kobieta zmęczona po trudach porodu, to jeszcze się namachać musi przy produkcji mleka :P Dobra, może obejdzie się bez laktatora :D W końcu będę miała małą przyssawkę :) W razie czego zawsze można kupić coś na szybkiego.. A podwójna się odzywała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nie mogę na siebie patrzeć! tak na twarzy przytyłam, w ogóle czuję się taka brzydka.. :( chowam się przed ludźmi już Kalina zrobię wszystko żeby w lutym nie urodzić :) nie wiem czy takie wcześniejsze skurcze coś oznaczają, we wtorek mam wizytę i mam nadzieję, że lekarz powie że jeszcze trochę pośmigamy razem Masaya, a wyplata już była? :D Podwójna to tak sobie zaplanowała wszystko :) wiedziałam, że nie wyrobi się z chałutrą :P a "masażu" to współczuje ja mam laktator z pompką, spakowałam do szpitala. Głupia ja blondynka myślałam że jest zepsuty bo nie ciągnął, a okazało się że butelkę trzeba najpierw zamontować hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- też jestem pulchniejsza na buzi.. Bez makijażu to już w ogóle strach patrzeć. Kurde, no właśnie jeszcze nie :D Będzie z samego rana, mały ma zielone światło od jutra od godziny 10:00 :P Hehe, dobre z tym laktatorem :D Nudzi mi się dzisiaj.. Pewnie dlatego, że sama w domku siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna pozdrawia Was wszystkie 🌻 Pisze, że dziś młyn na oddziale - kilka cc i sn. Ona czeka na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> ja bym też nie pomyślała o wkręceniu butelki... może dlatego dopiero 3. laktator mi podpasował :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy, również pozdrawiamy :) To się tam nasłucha i krzyków rodzących i dzieciaczków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest najgorzej tak leżeć i słuchac jak inne rodzą. Ja tak miałam właśnie 9 lat temu. i te opowieśc***ołożnych. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana przekaz podwojnej jesli mozesz ze trzymam za nia kciuki i Patryk tez jeszcze mocniejsze. Nas troszke dluzej potrzymaja niz standardowo po przez moje otstnie chorowanie i maly cos podlalal...dostal antybiotyk i czekamy na poprawe wynikow. Dziewczyny myslami jestem caly czas z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35plus
Goplana, pozdrów ode mnie Podwójną, please. Helenka, czemu Ty nie chcesz rodzić w lutym? Ja w środę zaczynam tydzień 37 i mogę rodzić w każdej chwili, nawet na masaż szyjki mogę się zgłosić na ochotnika :) :) Nogi mi puchną, łapska grube jak u rzeźnika, tu strzyka, tam boli... dość mam. Wczoraj wyciągnęłam męża na spacer, przeszliśmy 7 km, dziś trochę mniej bo nie było czasu. Od jutra spaceruję dalej, u nas teren pagórkowaty więc nadaje się idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde 35plus 7 km ???? Ale masz kondycje, tylko pozazdrościć. xxxxxx Masaya czułam w czasie skurczuy takie twardnienie brzucha i lekki ucisk w jego dole, nie było to bolesne jakoś. xxxxx Goplana nie słuchaj męża co mówi, ty mu sama pokażesz co potrafisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35plus
Kalina, taaaa, tylko że to był spacer na pół dnia z bardzo wieloma przystankami na odpoczynek :) Gin mówiła, że już nie muszę się specjalnie oszczędzać, więc koniec z lenistwem. Dobrej nocy życzę Wam i sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co za reklama! 35+ nie chce w tym miesiącu ze względu na teściową :( Masaya w takim razie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×