Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość Paatkaa
:) szalejecie, ledwo nadążam. A dziś idzie mi to wyjątkowo ciężko. Nie długo się spokojem cieszyłam. Dziś dla odmiany przeziębiłam się! Kaszle jak głupia, kicham i gardło mnie boli. Jakby mnie to wczoraj dopadło, to bym od razu lekarza się poradziła. Znacie jakieś złote sposoby na przeziębienie w ciąży? A do tego jeszcze, w tematyce samochodów...rozwaliłam dziś reflektor jak wyjeżdżałam z garażu...calutki...Chyba już autem jeździć nie powinnam, bo taka rozkojarzona jestem, że szok...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Może aby zakończyc dyskusję ustalmy ze wazniejsze niz parę kg więcej jest dla malucha to ze mama nie pali,nie pije alkoholu,nie stresuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniesia28Rk
RudaMagda ... rozumiem Cię i cieszę się, że nie musisz zaprzątać sobie głowy każdym dodatkowym kg. Ja akurat kontroluję swoją wagę w ciąży, bo pamiętam jak trudno było pozbyć się tych dodatkowych kg po pierwszej ciąży. Bardzo źle się z tym czułam dlatego teraz uważam, żeby bezsensownie nie dopuścić do powtórzenia się sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Co do kg to ja te wszystkie dziewczyny z obawami doskonale rozumiem. Ja zawsze się bardzo źle czułam jeśli miałam parę kg więcej niż powinnam, przez ślubem zeszłam do wagi wg mnie bardzo dobrej bo przy wzroście 173 ważyłam 62/63 kg po ślubie zostałam wg wagi na 65 kg. Zaraz po ciąży zaczęłam po mału przybierać i teraz ważę 68/69 w zależności czy dzień wcześniej pojem dużo czy mało. Za to zdecydowanie zaczynają mi doskwierać zaparcia a to też na wadze trochę zawsze doda. Tylko boję się, że nagle przybiorę duuuuuużo, duuużo a nie wiem jak pójdzie mi z gubieniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) sądzę że "oszlała" przez szok poporodowy. Aniesia 21 kg w dwa miesiące? to faktycznie chyba nie objadanie się tylko zatrzymana woda i napuchnięcie. SZOK, rozstępy Ci się od tego jakieś porobiły? patka co tam samochód.. ważne, że Tobie nic sie nie stało i że to tylko garaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Paatka a ja też rozkojarzona jestem. Z tydzień temu zatankowałam auto i odjechałam. Ale w porę mi się przypomniało, że nie zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AchTak29
czesc dziewczyny! Chcialam was zapytac czy ktoras z was zna rytm serca swojego dziecka oraz plec? Chcialam jedynie sparwdzic czy to prawda, ze ponad 140 uderzen to dziewczynka, mniej-chlopiec. Jak to jest u was? Wiem, ze to opiero 16-17 tydzien, no ale z dzisiejsym sprzetem mozna okreslic plec juz teraz, a czsami nawet juz w 12 13 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A ja po prostu zaakceptowałam rozmiar 40 i dlatego może mam podejście inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Helenka ale miałam stracha, bo widziałam z balkonu minę męża, myślałam że jak wrócę to będzie zły albo cokolwiek. Jak wróciłam do domu za dwie godziny a jego ani mojego taty nie było, okazało się, że pojechali mi szukać reflektora na wymianę :) --- Co do płci wiem, że chłopak ale co z tętnem to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę o tych waszych rozkojarzeniach, śmieje się po czym nagle lampka jak rozkojarzone??!!! przecież ja do końca ciąży muszę zdać prawko. nie znam rytmu serca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniesia28Rk
heelenka .... rozstępów kilka mam ... na bokach uda, ale są dość jasne i małe. I jest ich naprawdę niewiele. Na brzuchu nie mam w ogóle rozstępów. Jak na takie przytycie to naprawdę matka natura mnie oszczędziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Helenka na nowych zasadach? To współczuję, moze poczekaj az zmienia testy na łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia to faktycznie fart:) sorry ale już sobie wyobrażałam ogromny brzuch i te okropne rozstępy, dużo jest takich zdjęć w necie. patka chyba ciąża uchroniła Cię przed małą awanturką z mężem:) ja nie tak dawno spaliłam w sumie prawie ale nie do końca sprzęgło w aucie mego mężczyzny:) brat wymyślił, że go "zaciągnę" a to się inaczej robi niż jak rusza i jedzie:)mój aż zlazł z dachu z budowy jak zobaczył że spod maski się kopci, fochał się na nas bardzo długo, nawet chcieliś mu mu to sprzęgło odkupić ale obeszło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda testy mam za sobą, trzy praktyczne też, teraz muszę dokupić 5 godz żeby zapisać się na kolejny egz, jutro może uda mi się wyciągnąć kasę z pracy dodatkowej weekendowej bo w sumie tylko z tych pieniędzy mogę sobie na tą przyjemność pozwolić i od poniedziałku znowu ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Helenka testy zdałaś? Łał! Podobno pytania trudne np ile czasu po znieczuleniu u dentysty można wsiąśc do auta lub wymiary tablicy rejestracyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo to jest nic.. najlepsze pytanie: od czego zależy droga hamowania pojazdu? a) powierzchni po której się on porusza b) od systemu ABS c) czasu reakcji kierującego prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna:) tak dla ułatwienia sprawy no i oczywiście 15sek na odpowiedź. Odpowiedzi nie znam do dziś, po przewaleniu internetu do góry nogami, podręczników itp wszystkie odp są prawidłowe a na egzaminie prawidłowa jest tylko jedna. Zdałam chyba fartem za szóstym razem bo już miałam wyje**** i zaznaczałam co popadło. Wynik 72 na 74pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja teraz bym nie zdała. Albo co zrobić jak zacznię Cię bolec brzuch. Kurde bąka puścic. Mam nadzieję, że to zmienią niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Uff....jak dobrze mieć to za sobą...Zdałam już ładnych parę lat temu, za 3 razem. --- Macie jakieś pomysły na te przeziębienie? padam na zęby a jutro muszę być pełni sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosnek jest tez dobry ale ja bym go sobie odpuściła, przeczytałam w gazecie że dziecko je czuje od dostania sie jeszcze 12 godzin.. ziół też bym nie brała, ale to moje zdanie, sama męczę się dziś z potwornym bólem głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciazy przytylam 24 kg, ale powiem tak, jadlam na co mialam ochote, dziecko urodzilo sie zdrowe, a ja po ciazy wazylam mniej niz przed ciaza I ani jednego rozstepu, ani na brzuchyu ani na udach, kompletnie nigdzie. Ale nie powiem cala ciaze smarowalam sie Bio Oil, tani nie byl, ale jak widac efekty super. W tej ciazy tez sie smaruje. Kazda inaczej tyje, kazda inaczzej gubi. Niektore dziewczyny wychodza ze szpitala juz w spodnaich sprzed ciazy, niektorym troche to zajmuje zanim dojda do swojego rozmiaru. Ja przynajmniej nie zamierzam sie przejmowac tym ze przytyje czy cos w tym rodzaju, bo wiem jak to szybko zgubic. Do tej pory jestem w 15 tyg I 3,5 kg na plusie, no coz zobaczymy jak to sie zakonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka na przeziebienie sok z malin, cytrynka, w aptece mozna kupic syrop dla kobiet w ciazy w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka - a jesli masz bole glowy sprobuj pic duzo wody, czasami bol glowy jest spowodowany odwodnieniem, nie mowie ze tak jest u ciebie, ale picie wody nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja coś was zapytam na szybko bo nie wiem. Jeśli licytuję na allegro i podałam moją najwyższą cenę , np. 150 zł a potem nikt tego nie przebił i pisze aukcja zakończona, aktualna cena 82 zł, to którą cenę placę. tą którą podałam czyli 150 czy te 82?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty chciałaś kupić to za 82zł? dostałaś maila, że wygrałaś licytację i dane do sprzedającego itp? bo to coś dziwnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata=> płacisz 82zł. ____________ Co do rozstępów. Jestem pewna, że tu liczą się geny. Jak pisałam, przytyłam w ciąży 30kg, wyglądałam jak potwór. Mój potężny brzuch zaskakiwał położne i lekarza. I schudłam to w 3 miesiące. Teoretycznie powinnam być poorana rozstępami. Dziewczyny! Nie mam ani jednego rozstępu, a szczerze mówiąc, nie stosowałam żadnego balsamu ani kremu. Za to moja skóra na brzuchu wygląda fatalnie. Cellulit mam straszny :-0 Pewnie dlatego, że mi ten brzuch tak szybko schudł, a nie ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchowata placisz te 82 zl bo ta cena 150 to byla najwyzsza, a jak nikt nie przelicytowal wiecej niz 82 to placisz tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneee
Witam Wszystkie w piękny,słoneczny sobotni poranek:) Ja już niestety w pracy,ale nam nadzieję że szybko zleci i jeszcze skorzystam z pięknej pogody :) Paatka ja też ostatnio miałam stłuczkę- musiałam za nią słono zapłacić gdyż auto nie miało dodatkowego ubezpieczenia, nie było moje- a chciałam chyba przestawić murek :) więc ewidentnie moja wina:) No ale cóż za błędy trzeba płacić. Helenko źle napisałam to "jeszcze" było niepotrzebne :) Zazdroszczę tym które mogą jeść wszystko w dużych ilościach:) Ja uwielbiam fast foody i niezdrowe jedzenie i całe szczęście że nic takiego nie mam blisko siebie bo byłoby mi ciężko się powstrzymać. Za to dopada mnie zgaga i wiecie co mi tylko pomaga- aż wstyd się przyznać. Jest takie piwo Lech free - ma znikomą ilość alkoholu. Pytałam lekarza o nie - śmiał się ale nie zabronił. Powiedział że w małych ilościach wszystko jest dozwolone. Ale i tak mam małe wyrzuty sumienia. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja po walce z chorobą Synka-na szczęście już przeszło prawie:) Dziś mamy wesele:D Teściowa przyjechała do Małego, więc Starzy zaszaleją-wracamy dopiero jutro po południu:D Nic się nie odzywałam, bo cały dzień wczoraj sprzątałam i gotowałam jak głupia;) W końcu Teściowa;) Co do wagi-zgadzam się po troszku z każdą z Was.Wiadomo,że w ciąży najważniejsze jest zdrowie dziecka, ale przecież duża waga Matki nie ma na to wpływu;) Z drugiej strony jak ktoś ma skłonności do tycia to je ma i już-nie wyobrażam sobie ograniczać się w czasie ciąży jak człowiek ma zachciewajki...Wydaje mi się,że podczas karmienia piersią i potem można wziąć się w garść i wtedy zrzucić...Ja przytyłam 20 kg w poprzedniej ciąży, ale 10 kg zleciało od razu po porodzie-wydaje mi się,że wpływ na wagę miała wielkość dziecka(prawie 4kg) i dużo wód płodowych. Dalsze 10 kg zrzuciłam podczas karmienia piersią, a potem ćwiczyłam dużo. Tak czy tak-nie ma co się katować podczas ciąży...Ale to moje zdanie. Słońce, ja też piłam Lecha free przy Franku.Nie w dużych ilościach, ale piłam, także nie miej wyrzutów-nie jesteś sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×