Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość RudaMagda
Też pierwszy poród była cesarka. Ale w moim szpitalu nie dają wyboru, trzeba mieć dodatkowy powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Goplana bardzo Ci współczuję. Moja bratowa prawie zmarła przy porodzie, dziecko ledwo co. Nie chcę naturalnie rodzic i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava=> jestem zadowolona. Tyle że ja miałam prywatną położną, która cały czas przy mnie siedziała. Nie wiem, jak by było, gdybym nie miała swojej położnej. Opieka na oddziale noworodkowym ok, nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
super- to tylko utwierdziłaś mnie w przekonaniu , ze tam właśnie bede rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś rodziła lub planuje w szpitalu gdzie porody odbiera lekarz prowadzący ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> no na pewno jest to komfortowe, bo lekarz Cię zna. Ale przecież nie masz pewności, że Twój gin będzie akurat na dyżurze. Moja kuzynka rodziła w szpitalu gina, do którego chodziła prywatnie. Gin tylko raz do niej zajrzał i później nawet jej nie szył. Poza tym lekarz nie jest potrzebny przy porodzie. U mnie podczas 8 godzin porodu gin pojawił się tylko na początku, by zrobić usg. Potem przyszedł dopiero, żeby mnie zszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Truskava=> 🌻 gratuluje córeczki!!! Obym i ja dojrzała płeć piękną na usg za tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
to zaciskam kciuki abys zobaczyła dziewuszke :* miłego wieczoru życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Dziewczyny, za godzinę wizyta, coś zaczęłam się bać i mieć złe przeczucia...może przez to, że ta wizyta taka nagła...oby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa jak tylko wrocisz to napisz nam tu szybciutko wszystko, choc jestem pewna ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Oglądalyscie katalog z Ikei pod kątem mebelków? Ja dzis w skrzynce miałam i spodobało mi się łożeczko z szufladami, potem można zdjąć sciankę i zostaje taka sofka czy leżanka. Fajne. I dla większego malucha fotelik bujany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana nie wiem po co mi lekarz, na pewno mniej bym się bała.. Sama już nie wiem. Alexis wczoraj poszła na wizytę i już się nie pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudaMagda naprawdę jesteś ruda?:) ostatnio byłam w ikea, fajne mają te mebelki dla dzieci, jednak ja z allegro kupię, sofo leżanke narazie nie będe miała gdzie postawić, po łóżeczku będzie łóżeczko turystyczne a nawet wcześniej na taras lub do mamy do domu się przyda, a jak się przeprowadzę to kupię taki komplet łóżko z biurkiem, biurko na dole a łóżko pod sufitem, dzieciaki frajdę z tego mają bo są te komplety zawsze z jakimś bajkowym motywem lub w kształcie np statku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, składasz zaświadczenie z poprzedniego roku, czyli kiedy okres zasiłkowsy zaczyna się od 1 listopada 2013 roku i kończy 31, października 2014 to musisz złożyć zaświadczenie z 2012 prawda. I obojętnie czy składasz zaświadczenie przed 1 listopada czy w innych miesiącach do 31 paź 2014 ( w naszym przypadku będzie to około marzec 2014)cały czas obowiązuje to zaświadczenie o dochodach. Bynajmniej tak jest w naszym ośrodku. Goplana Urodziłam szybko po oxy, bo wody mi odeszły o 2 w nocy, więc jakaś tam akcja porodowa musiała tez się zacząć, tylko w moim przypadku nie bylo rozwarcia więc po g. 9 zdecydowali mi podać oxy 2 kroplówki, które bardzo szybko zeszły no i urodziłam po 11. dziecko bez wód nie może długo być, więc musieli przyśpieszyć poród. Teraz mam nadzieję że pojadę do szpitala z bólami i rozwarciem, tak by szybko urodzić :) choć cesarka tez może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Nooo oczywiście, wszystko w porządku. Jestem po wizycie. Stres był niepotrzebny ale faktycznie "stawiał mi się brzuch" ale nie ma rozwarcia. Magnez, luteina i nospa jak coś boli. Uff... ulżyło mi. A dzieciątko r***liwe jak nie wiem co...lekarz sam stwierdził, że dawno tak r***liwego dziecka nie widział. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa pewnie chce ci powiedziec ~nie denerwuj sie mamusiu jestem tutaj caly I zdrowy~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Jestem ruda, farbowana :P Patka fajnie, że wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
m_agda23-Witaj :) jasne, ze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czwarta Magdo:-) wysyfilo mnie jeszcze bardziej, mam dzis dola.. schudlam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
heelenka- ja tez schudlam 3 kg i do tego mam tak zasyfioną twarz, ze nie moge na siebie patrzeć... szczególnie policzki i broda.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wymiotowalam to przytylam, a teraz wymioty ustaly i schudlam. Ja mam krostki nawet na szyji, plecach i glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
ja własnie w ogóle nie wymiotowałam, jem co chwila a schudłam :P ciekawe od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa - wspaniale, że z dzieckiem wszystko dobrze :) m_agda23 - zapraszamy :) Od początku ciąży tylko tyje, więc nie wiem co Wam doradzić.. Ale chyba niektóre kobiety tak mają, że najpierw gubią kg, a później je nadrabiają.. Niestety problemy z cerą też mam i to hardcorowe.. Nigdy nie miałam idealnie gładkiej cery, ale teraz to już kosmos! Krostki na czole, brodzie i pod brodą wyglądają okropnie.. Ale bardziej policzkami się przejmuję,bo mam takie czerwone plamki, które nawet puder dostatecznie nie zamaskuje.. No i skóra mi się wysuszyła, a wszystkie kremy nawilżające,które już stosowałam tylko nasilają te czerwone plamki.. Znacie jakiś antyalergiczny krem do twarzy, taki delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
Własnie mi też się strasznie wysuszyla skóra, kupilam sobie krem w Rossmann nawilżający dla suchej skóry ale wysusza mi ją jeszcze bardziej..to jest masakra :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Cześc;) Wczoraj mnie nie było i musiłam spędzic chyba z godzinę na nadrabianiu zaległości:) Patka bardzo sie cieszę że z twoim maleństwem wszystko w porządku, oby tak dalej:-) Truskava też bym chciała już widziec co we mnie rośnie, wizytę mam za tydzień a 16 badania połówkowe więc mam nadzieję że na którychś poznamy płec, niemniej jednak gratuluję córeczki:) Ja też od początku tyle, mam już pełnych 19 tyg za sobą i prawie 4 kg na plusie, aż boję się pomyślec co bedzie później:( Ale pocieszam sie myślą że raz juz udało mi się dużo schudnąc to i drugi raz się uda:-) Apetyt rośnie mi wraz z tygodniami ciązy:) wczoraj robiłam kalafior w jajku i bułce tartej i nie magłam przestac go jesc:-)Zauważyłam że od kilku dni pojawia mi sie mniej pryszczy na twarzy za to przeniosły się na...uda! Takie małe czerwone krostki...co do kremów stosowałam kiedyś Pharmaceris Sebostatic noc, nawilżałm skóra była matowa, i trochę mniej niespodzianek miałam, ale nie pamietam czy był hipoalergiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Dziewczyny nie szalejcie tak! Chwile mnie nie było a tyle czytania! :) Pewnie nie dam rady dziś tego nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) joanna nie przesadzaj że 4 kg na plusie w 19 tygodniu to dużo. Zostało Ci 4,5 miesiąca, policz po 2 kg w miesiąc to masz 9 plus te 4 dotychczasowe, to 13 więc jak najbrdziej prawidłowo, nie za dużo. Znam dziewczyny które tyją po 30 kg w ciązy, to jest masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Dzięki za informacje odnośnie becikowego, dobrze wiedzieć:) Patka ufff, dobrze że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×