Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ona szuka męża 35 śląsk
Witaj samajedna A ja dziś w domku. Przede mną gotowanie i zakupy. Piękne też dziś słonko dziś jest na śląskiej ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Dziewczynki miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wilczyca Dziś obiadek z dwóch dań ;) Na pierwsze - 20 min przed drugim daniem 1,5 dużej szklanicy soku świeżo wyciśniętego w sokowirówce (poluję na dobrą w cenie wyciskarkę do warzyw) w bajecznych 6 smakach z : marchewki, pietruszki, selera, buraka, pęczka zielonej pietruszki i dwóch pęczków koperku. Na drugie - kasza jaglana z masełkiem + brokuł z masełkiem + gotowana kiszona kapusta. Wiem... taki zestaw nie jest popularny ale leczę się żywieniem i dziękuję Bogu, że takie rzeczy mogę już jeść. Smakuje wyśmienicie. I mogę powiedzieć, że stosuję naturalne żarełko od 24 października i efekty przerosły moje oczekiwania. Więc za chwilę będę mam nadzieję zupełnym ozdrowieńcem bez leków i chemii :) Trzymajcie kciuki A Ty jakieś pewnie pyszności miałaś, na które mi jedynie może polecieć ślinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
ona szuka, poleciała mi slinka na mysl o Twoim obiadku, też lubię jeść zdrowo :) Kaszę jaglaną jak dotąd jadłam tylko z owocami, może spróbuję tak jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwalam zdrowe jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No to mamy kolejny dzień mili samotnicy. Dziś w Warszawie kiepska pogoda, jest ciemno, ponuro i pada drobny deszczyk... Ja - o dziwo - mam nienajgorszy nastrój, depresja na razie nie atakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samajedna i tu nawet jesteś samotna, nikt się nie odezwał od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie każdy może cały dzień przeglądać forum tak jak ty. Są jeszcze inne zajęcia oprócz siedzenia na cafe. samajedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ gościu ale odkrywcza myśl :p myślę że koleżanki się ze mną zgodzą, nie mamy nic przeciwko temu abyś całą dobę :p poświęcał Samejjednej :D ᠋ Skończyłam smażyć naleśniki, napakowałam do nich szpinaku, jutro tylko posypka z sera i obiad gotowy:D Można z kubkiem kawusi zobaczyć co się dzieje. Dziś wymiana ministrów była ;) hehehe czy kosmetyczna tylko...okaże się w praniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie, wieczorkiem..w ciepełku, samotności...z rozmaitymi kubeczkami, czareczkami, kieliszkami i diabeł wie czym...napełnionymi oczywiscie jak kto lubi - kakałkiem, herbatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Wpadłam powiedzieć dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witajcie samotnicy :) W Warszawie kolejny ponury dzień. Jak tam u Was? Jak się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Samajedna 🌼 nawet nie wiem czy ponury :D jakoś tej ponurości nie widzę...jakieś chmury, jakiś deszczyk, normalnie listopadowo. Mam dziś czas dla domu...więc sprzątam, gotuje, okna umyłam bo wczoraj kupiłam naklejki żelowe :D brudnych okiem nie ozdobie...a więc choineczki, reniferki, bombeczki, gwiazdeczki i jest ślicznie. Dokończę pichcenie i idę do łazienki robić się na bóstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
czczona jak bósTWA To już ozdabiasz dom swiątecznie? A co upichciłaś? Zrobiłaś się na bóstwo, bo wychodzisz wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
no ciekawie... ja też się zrobiłam na... fryzzzzzzzzzz a jak wykorzystam nie wiem... może market, może basen.. u mnie mży, mgła..generalnie lisopadowo. ale dobrze,że nie ma mrozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie wychodzę...ani myślę...leżę sobie na kanapie i pije czekoladkę z ekspresu :D Ale wiem co Ci chodzi po głowie...nie ! ja się nigdy nie ubierałam ani nie upiększałam dla facetów :p...zawsze miałam to gdzieś czy jakiemuś podoba się mój lakier na paznokciach czy kolor włosów :D Robię to absolutnie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
i dobrze robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No to fajnie dziewczynki, że o siebie zadbałyście a teraz sobie odpoczywacie :) Zakręcona, z nowym fryzem, to wszędzie można iść :) Nigdy bym nie pomyślała Wilczyco, że się zrobiłaś na bóstwo dla faceta! A czekolada z ekspresu, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mniam :D nawet nie myślę ile to kalorii ;) jak wiele rzeczy mam to gdzieś :D dobrze mi idzie...coraz więcej mam gdzieś i dzięki temu spokój :classic_cool: ᠋ pichcenie polegało na zrobieniu kapustki na ciepło z pomidorami o koperkiem, galaretki z kurczaka i sałatki żydowskiej... ᠋ nie przyozdabiam bo mam i tak kolorowo;) zawiesiłam tylko migające światełka :D będą dawały nastrój;) i no szybka ustrojona ale przez nią od czasu do czasu patrzę na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
ufff u mnie tez poszło w bioderka łosoś nadziewany szpinakiem sałatka białe michałki, pychota eee. do świąt spalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planie łososia na dni choinkowe... ryba jest tak pyszna że nie mogę się najeść... wiadomo tatar z łososia obowiązkowo...i pewnie dorsz po grecku... ech...już mi ślinka leci... w sklepie nieopodal mają w końcu w sprzedaży świeży szpinak...tylko kupić dobre mięsko...może roladki...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mam dość łososia!!! wędzone roladki ze szpinakiem na 3 dni do tego w panierce wczoraj zrobiłam , to też na 3 dni nie wspomnę o wczorajszym ambasadorze z koleżanką i michałkach... w planie rano basen, może chociaż jedną porcje nadprogramową spalę? przeglądam oferty wakacyjne, ceny przystępne,ale...no właśnie podają niby wylot z warszawy a głośno się mówi,że czartery pójdą z modlina i jak do tego modlina się dostać? oj, muszę poczekać na lasty, to sie okaże ska wylot już raz , a nawet dwa zrobili mnie w konia, wykupiłam w grudniu, a w czerwcu się okazało, że ceny spadły i lotnisko zmienili na niekorzyść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Lis, nie mogąc już znieść swojego "bębna", schudł 20 kg. Odstawił: 1. białe pieczywo 2. słodycze 3. piwo 4. śmietnik hamburgerowo-kiełbasiano-czipsowy 5. słodkie napoje 6. ograniczył do minimum spożywanie mięsa Dziś stara się nie jeść po osiemnastej. A jeśli już, to grejpfruty albo sałatki. Do tego pije dużo niegazowanej wody i biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfs
Wychodzi na to, że Tomasz Lis czasami nie ma pojęcia jak odpowiednio postępować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi w tym wątku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×